EPL 3.krog: Man City:Manchester United, ned19.avgust14:30

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a infinity dne 20. avgust 2007, 11:46:02

vem pa, da se da igralce za prihodnost dobiti tudi bistveno ceneje in ponavadi te še pozitivno presenetijo...


Ne vem zakaj te ta cena tako moti, a si prispeval kaj zravn? Pa res da tudi dragi nakupi lahko razočarajo, spomnimo se samo Verona, ampak ne sklepaj o igralcu po 3 odigranih tekmah.

je sicer prodrl v kazenski prostor nasprotnega moštva in namesto soigralcem podal žogo proti stranskemu "out-u"...


Verjetno si si zapomnil le to akcijo. Mene je pa pač presenitil s hitrostjo, utekanjem, in tudi da ima jajce strelat. Sem pa že povedal je potreben čas.

predpostavljam, da je vse gor letelo v prvi vrsti name oz. tudi name...

Nisem se želel kaj spravljat na tebe, pač sem komentiral tvoje mnenje. Pač se mi je zdelo da pričakuješ le zmage od Uniteda. Boš videl da bo kmalu vse steklo, da sezona še ni izgubljena. Me pa razpizdijo neki posti v stilu ta je bil zanič, Giggs v pokoj,... Ne vem a sploh gledate tekmo, ali pa res imamo tako različi vidik gledanja. Zame je bil Giggs dober, Evra še boljši (čeprav je res da je preveč silil v zaprt položaj) in je v tem trenutku med najbolšimi na svojem položaju.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 20. avgust 2007, 12:35:01

infinity je napisal:
vem pa, da se da igralce za prihodnost dobiti tudi bistveno ceneje in ponavadi te še pozitivno presenetijo...


Ne vem zakaj te ta cena tako moti, a si prispeval kaj zravn? Pa res da tudi dragi nakupi lahko razočarajo, spomnimo se samo Verona, ampak ne sklepaj o igralcu po 3 odigranih tekmah.

je sicer prodrl v kazenski prostor nasprotnega moštva in namesto soigralcem podal žogo proti stranskemu "out-u"...


Verjetno si si zapomnil le to akcijo. Mene je pa pač presenitil s hitrostjo, utekanjem, in tudi da ima jajce strelat. Sem pa že povedal je potreben čas.

predpostavljam, da je vse gor letelo v prvi vrsti name oz. tudi name...

Nisem se želel kaj spravljat na tebe, pač sem komentiral tvoje mnenje. Pač se mi je zdelo da pričakuješ le zmage od Uniteda. Boš videl da bo kmalu vse steklo, da sezona še ni izgubljena. Me pa razpizdijo neki posti v stilu ta je bil zanič, Giggs v pokoj,... Ne vem a sploh gledate tekmo, ali pa res imamo tako različi vidik gledanja. Zame je bil Giggs dober, Evra še boljši (čeprav je res da je preveč silil v zaprt položaj) in je v tem trenutku med najbolšimi na svojem položaju.


sigurno, da nisem dal nič zraven...me pa skrbi za klub, ki je zame sveti, da se plačujejo takšne vsote, potem pa nič od igralcev...čudno, da recimo za nam vse prej kot priljubljen klub arsenal lahko tudi vezisti zadanejo gole...tekmo sem gledal in to me najbolj razp...., da si že vnaprej vse nedelje in ostale dneve, ko igra united rezerviram, pa še dopust si moram uskladiti, da ne bom takrat odsoten, ko je možnost, da bodo prenosi unitedovih tekem bodisi na športklubu ali rtvslo, potem pa gledam to sranje od neizkoriščenih šans...to, da strelja meni ni nič posebnega, samo kako strelja je važno...zapomnil sem si tudi, da je bil recimo sam pred schmeichlom in točno njega zadene, ko je bil že skoraj na tleh in bi lahko malo višje udaril in bi bilo...ta tvoja opažanja so sicer legitimna, samo na koncu sezone te tega ne bo nihče vprašal, ker ne bomo prvaki...
kar se igralca po treh tekmah tiče...vidim kako torres z lahkoto da gol (pa vem, da je napadalec) včeraj v takšni tekmi in to takoj vidiš a je igralec pravi ali ni...pri naniju dosti bolj zakomplicirano vse deluje...evra je pa že na dveh tekmah iz akcij, ko mora past gol dvakrat zgrešu žogo...pa upam, da ne bom spet bral, da to zato, ker ni napadalec ali pa kaj podobnega...
trenutna igra uniteda me žal spominja na ep 88, ko so angleži imeli kar veliko šans, pa niso dali dovolj golov, da bi se uvrstili v polfinale po predtekmovalni skupini...pa so imeli recimo v tekmi proti irski več šans, ampak, če ne daš gola, se ve kako končaš

kar se pa za naprej tiče, pa srčno upam, da se motim, ampak žal po videnem, je chelsea (tudi nepopolen oz. s poškodovanimi) s slabo igro uspel osvojiti več točk kot united in ne vem kako jih bomo ujeli, ko bodo tudi oni vsi zdravi itd...uspešne ekipe (pa chelsea je vse prej kot meni priljubljen klub, da ne bo slučajno kakšne pomote) pač tudi takrat, ko igrajo slabo zmagujejo...in v zgodovino ne gre igra, ampak rezultat...tako pač je...in tudi, ko italijanski klub osvoji ligo prvakov, na pokalu ne piše, da so igrali tako, da je npr. človek zaspal, ko je gledal npr. polfinale milan:inter (leta 2003)
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. avgust 2007, 13:00:03

Kakšen znesek pa je bil po tvoje za Nanija?

Človek je bil vržen v ogenj, ko bi ga morali počasi uvajat...mene je dejansko prej presenetu pozitivno kot negativno...res nevem kakšna pričakovanja mate nekateri..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 20. avgust 2007, 13:26:16

SeekK je napisal:Kakšen znesek pa je bil po tvoje za Nanija?

dobrih 20 mio €

Človek je bil vržen v ogenj, ko bi ga morali počasi uvajat...mene je dejansko prej presenetu pozitivno kot negativno...res nevem kakšna pričakovanja mate nekateri..


ubogi revež...kolikor vem je leto in pol mlajši od christiana...in on je že 3 leta tu, torej ne vem kaj potem je christano še v uvajanju???...da o wazzi ne govorim...skratka po starosti bi moral biti že nekaj, ne pa, da se šele uvaja...

kar se pa pričakovanj tiče...dražji kot je, več pričakujem, na splošno pa tako...mene zanimajo samo lovorike, kar se vidi na desni na tej spletni strani http://www.premierleague.com/page/Home/0,,12306,00.html, s tem pač jaz osebno tudi pod razno ne morem biti niti nikoli ne bom zadovoljen...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. avgust 2007, 13:37:37

Plačal smo nekej 10 miljonov €...ostalo je vse odvisno od tega, če bo dosegel svoj potencial...vse tisto nabijanje o 25ih je pač senzaciolisticno porocanje da huje zgleda. Prav tako podoben deal je pri Andersonu. Varovalke pač...pri potencialih.

Nani je odigral 2 tekmi! Zamenjal državo, ligo, pač totalno okolje. Če ne razumeš da se more ustalit v vsem tem potem se res nimamo kaj pogovarjat...

Ronaldo je pri nas 4 leta...4 leta - 2 tekmi. Vidiš razliko?

Verjetno si eden tistih, ki je po pol leta ko je bil Ronaldo pri nas tud že tulil, da ga je treba prodat..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 20. avgust 2007, 13:57:27

SeekK je napisal:Plačal smo nekej 10 miljonov €...ostalo je vse odvisno od tega, če bo dosegel svoj potencial...vse tisto nabijanje o 25ih je pač senzaciolisticno porocanje da huje zgleda. Prav tako podoben deal je pri Andersonu. Varovalke pač...pri potencialih.

torej pogodbe verjetno ni nihče od naju videl, jaz sem pač zasledil podatek 14 mio funtov in, če računamo, da je razmerje funt:€ cca. 1,5:1 je to 21 mio €...

Nani je odigral 2 tekmi! Zamenjal državo, ligo, pač totalno okolje. Če ne razumeš da se more ustalit v vsem tem potem se res nimamo kaj pogovarjat...

Ronaldo je pri nas 4 leta...4 leta - 2 tekmi. Vidiš razliko?

torej kar se ronalda tiče, je prišel k nam tudi bistveno mlajši, če je ronaldo letnik 85, nani 86...potem računaj kdaj je nekdo začel igrati pri unitedu...torej, če nekdo začne pri cca. 18-19-ih letih igrati, je to nekaj drugega kot pri skoraj 21-letih...in še 4 leta - 2 tekmi...je pa kje drugje igral ta čas nani tako, da ni tak novinec kot ronaldo, ko je prišel k unitedu...

Verjetno si eden tistih, ki je po pol leta ko je bil Ronaldo pri nas tud že tulil, da ga je treba prodat..
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. avgust 2007, 14:14:13

Ah predam se...

Bo pa zanimivo ponovno prebrat tele poste ob koncu sezone...mogoče že čez par mesecev...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a don G dne 20. avgust 2007, 14:16:35

doldo si vzdržal seekk... ne do konca sezone, ne par mescev, počakmo do konc septembra, ko bo spet pavza za reprezentančne tekme... takrat bo že druga voda tekla
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. avgust 2007, 16:55:41

Btw za naslednjo tekmo bo spet moral nekdo drug odpret...braul, Fluid in jst smo zajebal...jst sem celo pušnu...tko da...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. avgust 2007, 16:58:37

SeekK ban vsaj za tri kola :D Hec...

Drugač pa jst krivim nov forum... Tud lansk let smo prvo tekmo na novem forumu spušili...

Pa jezi me še to, da mi je City fan reku, da je Richards hotel k Unitedu. Odprtih rok bi ga sprejel. Včeraj je rešil vsaj 5 čistih situacij za gol. Unfuckinbeliaveable
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 20. avgust 2007, 17:15:10

Fluid je napisal:SeekK ban vsaj za tri kola :D Hec...

Drugač pa jst krivim nov forum... Tud lansk let smo prvo tekmo na novem forumu spušili...

Pa jezi me še to, da mi je City fan reku, da je Richards hotel k Unitedu. Odprtih rok bi ga sprejel. Včeraj je rešil vsaj 5 čistih situacij za gol. Unfuckinbeliaveable


no preberi si kaj se je pisalo na uradni spletni strani v preteklih mesecih...
http://www.manutd.com/default.sps?pageg ... sid=408516
tale bi bil pa še bolj zanimiv...
http://www.manutd.com/default.sps?pageg ... sid=406615
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. avgust 2007, 17:25:46

Čakej to ni isto, tukaj majo pač rubriko What the pappers say in objavljajo vso sranje... On ve več. :mrgreen: Sicer pa to ni bilo med letošnjim poletjem ampak že lep čas nazaj ;)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 20. avgust 2007, 17:36:34

Fluid je napisal:Čakej to ni isto, tukaj majo pač rubriko What the pappers say in objavljajo vso sranje... On ve več. :mrgreen: Sicer pa to ni bilo med letošnjim poletjem ampak že lep čas nazaj ;)


ne, to je rubrika "transfer speculation"...no zdaj kaj tvoj city fan ve, ne vem...očitno pa je vsaj nekaj bilo na tem tako ali drugače...je pa škoda, da ga nismo dobil...jaz sem si pred meseci, ko je bilo to objavljeno, to seveda zelo zaželel, da bi bilo to res, ampak potem je vse potihnilo...ko gledam nekatere dejanske okrepitve... ŽAL...
sicer pa malo o tem kako so navijači ocenili kdo je bil unitedov igralec tekme v nedeljo...
http://www.manutd.com/default.sps?pageg ... sid=464779
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. avgust 2007, 18:00:09

Te transfer rumours so povecini buce...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 20. avgust 2007, 18:05:32

SeekK je napisal:Te transfer rumours so povecini buce...


no se strinjam, da se tam velikokrat ne uresničijo ugibanja...ampak ta "buča" se je pa uresničla...no, pa ni čist edina...
http://www.manutd.com/default.sps?pageg ... sid=432326
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. avgust 2007, 18:09:45

To so novičke potegnjene iz časopisov...časopisi so ugibali da bomo kupovali napadalca...našteli so pravzaprav vse možne...eden je pač prišel :)

Fora je da je ta transfer rumour sekcija bolj za zabavo kot kaj drugega..da se malo zapolnijo vsebine...zelo redko se omenja prave tarče..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. avgust 2007, 18:11:02

Sej glede MOMa na tekmi, se lahko strinjam s tistim. Owen je kar razturov zadej. Lepo jih je ustavlov, brez nekih favlov in grobosti. KAr me zaenkrat moti pri njem je to, da ko se gre v fazo napada, bolj kot ne obstane zadaj.

vtw: kaj je s Fletcherjem, da ga ni bilo niti na klopi?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 20. avgust 2007, 18:16:38

SeekK je napisal:To so novičke potegnjene iz časopisov...časopisi so ugibali da bomo kupovali napadalca...našteli so pravzaprav vse možne...eden je pač prišel :)

Fora je da je ta transfer rumour sekcija bolj za zabavo kot kaj drugega..da se malo zapolnijo vsebine...zelo redko se omenja prave tarče..


za teveza se je že lani pisalo...no, čez eno leto je pa ratal... :D :)
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 3.krog: Manchester City:Manchester United, ned19.avgust14:30

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 20. avgust 2007, 22:28:08

No sedaj pa upam, da bo tako naprej igral (Owen seveda) ali še bolje. Te me pa zanima kje bodo ostali, ki so pravli vstran vržen gnar oz, da bo klopco grel...
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov