EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 26. avgust 2007, 20:07:07

Ja to smo čakal in dočakal, važno je da smo danes zmagal pa tudi če bi bilo 100:99, tri pike so tri pike in to je pomebno, samozavest in motivacaji so zdaj visoko, kar je najbolj pomembno. Sicer pa glede igre, danes niso bili tako dobri predvsem v drugem polčasu, saj so na prejšnih tekmah skozi imeli premoč, čeprav tudi danes ampak ne toliko, zgleda da jim to sede, sicer smo meli tudi malo sreče ampak nima veze.

Moram priznati da se vedno bolj tresen ko gre žoga na naš gol, vds mi ne deluje več tako zanesljivo(pustimo 3penale) ampak danes ob tistih posredovanjih ni bilo vredu. Evra je bil sijajen skozi v napadu odlično, kaj pa Carrick, danes je igral proti nekdanjim svojim ena najslabših njegovih predstav. Nani odličen, vsako tekmo bolj, le kdo si bi mislu da bo fant kmalu tako pomemben del naše ekipe a kupili pa zato da bo počasi nasledil Giggsa, ki me letos ni še prepričal prav tako ne Scholes, odličen Owen, čeprav sem bil skeptičen ob njegovem nakupu, je bil danes sijajen.

Samo tako naprej, goli bodo!
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a don G dne 26. avgust 2007, 20:23:57

wayne rooney je napisal:
SeekK je napisal:
wayne rooney je napisal:kar se pa nanija tiče...a ni tevez tud mal oz. kar odločilno pomagu???


Če pogledaš posnetek se vidi da je Tevez prej žogo upočasnil, kot pa kaj koristu...če nebi blo Teveza se je Robinson tud pipnu nebi..vsaj tko se men vidi iz posnetka ko kaže strel kamera odzadaj za golom.

Strinjam se da je bla predstava drugače slabša kot prve tekme, samo to smo itak opazli vsi...iz prvih tekem bi si zaslužli več.

Tudi današnja zmaga pa ni nezaslužena!


no se vidi, da si bolj malo v golu stal pa ne veš kako malo je potrebno, da golmana povsem majhna sprememba žoge zj...
ko že omenjaš upočasnitev...ti bom povedal primer, ko upočasnjena žoga (pa to ni primer današnje tekme) lahko odločilno vpliva na to, da pade gol... prosti strel...udarec, močan, golman v pravo smer, žoga zadene enega od igralcev in spremeni smer in hkrati upočasni hitrost, ampak, ker golmana dobi na napačni nogi, gre v gol...in nima golman kaj praskat...
kar se pa današnjega gola tiče se mi je pa takoj zelo čudno zdelo, da je bil strel tak, da je bil neobranljiv...pač glede na to, da sem bil že dostkrat v golu, zelo hitro opazim, če je nekaj čudno pri sami smeri žoge...


Seveda si samo ti sposoben to opaziti kajne... da je z žogo nekaj čudnega namreč. Morebiti to pri tebi avtomatično piše nad žogo, pri nas prišlekih pa pač ne in smo zato dosti nevedni, vsaj kar se tega tiče.
Nehi že nabijat o svojih zmožnostih kaj lahko in kaj ne. Vsi vemo, da si ti zmožen kritizirat na polno, čeprov po večini neupravičeno. In da mi nebi slučajno začel nabijat, tko kot mi je par dni nazaj mislim da "rooney boy" (btw: vidš povezavo mogoče, baby?), da je njegova ustavna pravica, da lahko izraža svoje mnenje ipd. ustavna my ass. tko kot on, tud ti dostkrat ne veš kaj pišeš in zadnji čas bi že bil, da se malo zamisliš nad tem. Seveda pričakujem od tebe sedaj eno nadvse močno kritiko, tko da si jo kar privošči. Imela bo enak pomen kot vse prejšne in dokazovalo isto. so, be my guest

kar se pa teme tiče - k sreči pride zdej en lahek nasprotnik, ki bi bil primeren za kanonado in dvigovanje samozavesti. Kljub temu, da se Keane vrne, tuki in sedaj ni prostora za nikakršen simentalizem
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 26. avgust 2007, 20:25:13

Kaj je pa Scholes naredu ko je Nani streljal, mal počival... :D
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 26. avgust 2007, 20:25:29

Dejnsko sta tedva Obrezova penala dala tak občutek na tekmo, kot da smo bli totalno zanič, kar pa sploh ni blo res. On je pa zganjal vik in krik in pol res misleš, da so bili boljši. Mal se je treba umirit pa pomislit, kaj vse smo zapravli tud mi. Da ne govorim, da v prvem polčasu v enem obdobju tud dihat niso mogl. Bili smo boljši IMO, ampak dejansko to komentiranje Obreza naredi tekmo in mišljenje gledalca čisto drugačno. Smo pa dejansko bli slabši kot na prvih treh tekmah, kar sem napisal že v prvem postu po tekmi. Tako da se v nekaj točkah strinjam z wayne rooneyjem.

Ampak kaj govoriti, ko pa so samo 3 pike važne.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 26. avgust 2007, 20:30:52

Evo zdle domov pršu-....
Še moj komentar:
VDS: 6...ni imel veliko dela, pri lepih šansih Spursov je mal čudno posredoval.
Brown: 9...rešil gol, nasploh odlično v obrambi, v napadu ni bil veliko.
Rio: 8...na trenutke malo zmedeno, sicer je rešil gol ampak ni to tisti pravi Rio.
Vidić: 5...ena njegovih najslabših predstav, danes se je slabo postalvjal zadaj.
Evra: 9...danes eden boljših na igrišču, povsod je bil, v obrambi, v napadu tut nevaren...res odlično.
Hargy: 8....kot ste nekateri že napisal, to je igralec ki smo ga potrebovali, zna igrat z glavo, hiter, brez napak odigral danes, mogoče bi lahk s svojimi streli kaj več naredu :lol:
Carrick: 5...danes mu ni šlo, slabe podaje, ni znal organizirati napadov, podajal nazaj branilcem četudi je mel boljše opcije spredaj.
Scholes: 6...enako nič posebnega, ni to pravi Scholes, mal se je izgubil danes na sredini.
Nani: 10...dal gol, jebiga :mrgreen: tut drgač solidna igra, ampak to je najpomembnejše.
Giggs: 6...danes bolj na krilu kot na prejšnjih tekmah letos, ni tok rinil v sredino, ampak še vedno nič posebnega.
Tevez: 7...dobro v napadu, mogoče mal preveč čaka in muti spredaj, vidi pa se mu, da rabi ob sebi nega napadalca in to NI Giggs.

Zdej upam, da Saha dobi šanso proti Keanotu... :twisted:

SeekK: a odprem pol temo za Sunderland.... :lol:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 26. avgust 2007, 20:56:20

no konco zmaga :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .tekme zov nism mogu gledat sam vazn da smo zmagal.veseli me tut da je nani zadev da je mav utisov kritike.zj pa ma da razbijamo use pred sabo. :twisted:

ps: a b se dal dobit ke posnetk gola al pa high liste tekem.hvala
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 26. avgust 2007, 20:58:37

wayne rooney je napisal:no se vidi, da si bolj malo v golu stal pa ne veš kako malo je potrebno, da golmana povsem majhna sprememba žoge zj...
ko že omenjaš upočasnitev...ti bom povedal primer, ko upočasnjena žoga (pa to ni primer današnje tekme) lahko odločilno vpliva na to, da pade gol... prosti strel...udarec, močan, golman v pravo smer, žoga zadene enega od igralcev in spremeni smer in hkrati upočasni hitrost, ampak, ker golmana dobi na napačni nogi, gre v gol...in nima golman kaj praskat...
kar se pa današnjega gola tiče se mi je pa takoj zelo čudno zdelo, da je bil strel tak, da je bil neobranljiv...pač glede na to, da sem bil že dostkrat v golu, zelo hitro opazim, če je nekaj čudno pri sami smeri žoge...


To že, samo mislim da je šou tokrat Robinson itak ven na polno...se mi zdi da bi šla dejansko žoga še bližje levi vratnici, če se Tevez nebi pipnil...nevem težko je to, kaj bi bilo če bi bilo...mogoče maš tud prav..

Samo moraš pa priznat da je bil udarec izjemen!


Brne ;)
SeekK je napisal:Btw Brne upam da ti je jasno da boš mogu odpret temo za tekmo proti Sunderlandu :mrgreen:
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 26. avgust 2007, 21:07:45

don G je napisal:
Seveda si samo ti sposoben to opaziti kajne... da je z žogo nekaj čudnega namreč. Morebiti to pri tebi avtomatično piše nad žogo, pri nas prišlekih pa pač ne in smo zato dosti nevedni, vsaj kar se tega tiče.
Nehi že nabijat o svojih zmožnostih kaj lahko in kaj ne. Vsi vemo, da si ti zmožen kritizirat na polno, čeprov po večini neupravičeno. In da mi nebi slučajno začel nabijat, tko kot mi je par dni nazaj mislim da "rooney boy" (btw: vidš povezavo mogoče, baby?), da je njegova ustavna pravica, da lahko izraža svoje mnenje ipd. ustavna my ass. tko kot on, tud ti dostkrat ne veš kaj pišeš in zadnji čas bi že bil, da se malo zamisliš nad tem. Seveda pričakujem od tebe sedaj eno nadvse močno kritiko, tko da si jo kar privošči. Imela bo enak pomen kot vse prejšne in dokazovalo isto. so, be my guest

kar se pa teme tiče - k sreči pride zdej en lahek nasprotnik, ki bi bil primeren za kanonado in dvigovanje samozavesti. Kljub temu, da se Keane vrne, tuki in sedaj ni prostora za nikakršen simentalizem


no kdo je "rooney boy" se mi ne sanja...dejstvo pa je, da si ti zamenjal komu si ti začel nabijat na pm o tem naj začnem drugače razmišljat ipd... ja in pač jaz sem ti to pisal, ne rooney boy oz., če si imel z njim kaj ne vem, ampak o ustavi si bral v mojem pm, ki je bil odgovor na tvoj pm... res, zanimivo, da si moral iti na pm in ne raje na odprto sceno s tvojim nabijanjem na pm...predvsem se pa ti zamisli sam nad seboj, jaz imam sam s seboj razčiščeno in nikomur tu gor niti pod razno ne odgovarjam z "argumenti":"...tko kot on, tud ti dostkrat ne veš kaj pišeš in zadnji čas bi že bil, da se malo zamisliš nad tem."... pač glede na mojo izobrazbo mi ustava vsekakor malo več pomeni kot tebi, upam pa, da boš dosleden in se ne boš kdaj slučajno v tvojem "lajfu" nanjo skliceval itd... ker takšni ponavadi potem takoj, ko jim nekdo v lajfu stopi na žulj začnejo s temi ustavo itd..., čeprav prej pišejo oz. govorijo to kar si ti...
in predvsem za razliko od tvojih argumentov nisem nikomur tu grozil z "argumentom" brisanja postov itd... skratka pridi z vsebinskim argumentom in bova potem o vsem drugem kot o ustavi govorila...če bo pa tvoj prvi protiargument mojemu pisanju tu gor na tvojem nivoju napisan pm, boš pa pač dobil odgovor kot si ga...naj pa povem, da ko sem ga bral, sem bil res o dilemi, ali takšnemu (ne)argumentiranju sploh odgovoriti ali ne, pa sem pač poskusil, ampak ok, vidim, da pač nekaterim svoboda govora bolj malo oz. nič ne pomeni...me zanima, če bi jo tebi tu gor kdo kratil s tvojimi argumenti kako bi bil zadovoljen...
je pa seveda nekaj najlažjega napisati nekomu ne veš kaj pišeš in to ne argumentirati...ipd...

kar se pa strela tiče...pač glede na to, da sem velikokrat stal na golu in, da sem tudi treniral, ti lahko povsem jasno povem, da zelo spremljam strele, ki gredo proti golu, če mi jih seveda omogoča kamera, ker sem to že dostkrat sam zaradi sebe moral in potem to počnem tudi, ko gledam preko tv...samo to je bila poanta mojega pisanja glede današnjega gola v povezavi s hvaljenjem nanija in mojim omenjanjem...no, bi bilo ok, če bi se naučil brati tudi v kontekstu, ko nekdo nekaj napiše oz., da res prebereš na kaj sem odgovarjal, ne pa kar neka pavšalna obtožba...
kar se mojega kritiziranja tiče... moja kritika doslej je imela točna imena in priimke igralcev uniteda... ne vse vprek... in sem tudi napisal kaj me je motilo... kakšen je pa tvoj nivo kritiziranja mojega pisanja, je pa razvidno iz tvojega posta oz. dveh, ko si se obregnil ob moje pisanje in tvojega pm-ja, ko si mi najprej pisal...vsaj tako imam v spominu, da je bil tak vrstni red najinih pisanj, če sem se pa slučajno zmotil, me pa lahko popraviš, se ti že v naprej opravičujem...edino kar me je pa danes vsaj pozitivno presenetilo, je pa to, da si vsaj prišel bolj jasno na odprto sceno in ne na pm spet...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 26. avgust 2007, 21:12:02

SeekK je napisal:
wayne rooney je napisal:no se vidi, da si bolj malo v golu stal pa ne veš kako malo je potrebno, da golmana povsem majhna sprememba žoge zj...
ko že omenjaš upočasnitev...ti bom povedal primer, ko upočasnjena žoga (pa to ni primer današnje tekme) lahko odločilno vpliva na to, da pade gol... prosti strel...udarec, močan, golman v pravo smer, žoga zadene enega od igralcev in spremeni smer in hkrati upočasni hitrost, ampak, ker golmana dobi na napačni nogi, gre v gol...in nima golman kaj praskat...
kar se pa današnjega gola tiče se mi je pa takoj zelo čudno zdelo, da je bil strel tak, da je bil neobranljiv...pač glede na to, da sem bil že dostkrat v golu, zelo hitro opazim, če je nekaj čudno pri sami smeri žoge...


To že, samo mislim da je šou tokrat Robinson itak ven na polno...se mi zdi da bi šla dejansko žoga še bližje levi vratnici, če se Tevez nebi pipnil...nevem težko je to, kaj bi bilo če bi bilo...mogoče maš tud prav..

Samo moraš pa priznat da je bil udarec izjemen!


to se pa strinjam...udarec je bil pa ok, čeprav nisem enakega mnenja glede tega ali bi branil strel al ne...ampak ok, glavno, da je bil gol...ampak glede ostalega mnenja o tekmi, pa ostajam na istem kot sem že danes navedel...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 26. avgust 2007, 21:49:28

Važno je, da je Nani pokazu kaj zna. Vsem nam je pa jasno pa po 1 mescu igranja za klub ne morš razturavat na polno. On se bo že uigral. Ma pač to smolo da je v klubu s Cristianom (s katerim ga skoz primerjajo pa je čist drug igralc) in majo zanj ista pričakovanja. On bo še velik igralc za naš klub. Sam potreben je čas...
Enako velja pomoje tut za Teveza, k bo sam v napadu težko velik pripomogu. Bomo vidl kako se bo znašu v napadalnem dvojcu. Pomoje velik, velik bolš.
Na splošno pa preveč statična igra. Premal kombiniranja v napadu, premal teka in podaj v prostor. Upam da se to na naslednih tekmah popravi. Tekma s Sunderlandom bo sicer zajebana zarad velikega motiva našega Keano-ta :D ampak vseen upam na več hitrih akcij naše ekipe.
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a braul dne 26. avgust 2007, 22:16:00

No še moje skromno mnenje nekaj ur po tekmi...je bilo dovolj, da se vse malo poleže. Tri pike so tu in 'led' je prebit. Ko je Obrez našteval danes na začetku statistiko je bilo prav čudno slišati, ko je united omenjal pri vsemu na podnu pa dobro, tega pač nismo vajeni. Igra je samo na trenutke v prvem polčasu kazala na stare dobre predstave a še daleč od tega, še vedno marsikaj ne štima in več kot očitno Tevezu manjka še en napadalec, da bo lahko še on pokazal kaj več, saj tako mu je res težko. Penali so debata zase...so bili, je bil kakorkoli, sodnik ga ni piskal in zato nismo mi krivi tako pač je. Treba bo vse dvignit na višji nivo in proti 'ležjem' nasprotniku zabiti več golov,da se malo razbremenimo, ker za moje pojme si danes neke samozavesti in še nevem kaj nismo ravno dvignili na nevem kak nivo, saj nismo igrali tako kot bi morali.Ampak jaz sem še vedno optimist in vedno bom tako da upam, da bo iz tekme v tekmo bolje.Nani mislim, da že počasi nakazuje dvig forme.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 26. avgust 2007, 22:28:30

Wayne rooney svojem prvem postu v tej temi:
kar se pa nanija tiče...a ni tevez tud mal oz. kar odločilno pomagu??? kar se pa igre tiče...najslabša doslej z naše strani, res pa je, da je bila zmaga, sicer po mojem mnenju bolj slučajna...enajstmetrovk pa po mojem mnenju za razliko od obreza ni bilo...vsaj roke jaz nisem videl in v zadnje, ko je pokazal posnetek, je tudi obrez to vidu, samo se je začel potem na stranskega sodnika zgovarjat, da bi on moral to videt itd...bla bla...


...s tem delom se kar strinjam. Kaj je naredil Tevez, ali pomagal ali ne, ne vem in tudi ne mislim glede tega nekega dokturata pisat. Ker gol je gol, pa magari bi ga dosegel Obrez s svojim gobcem.

Igra je bila res slaba, tudi sam imam občutek da smo proti Cityu igral nekoliko boljše. Ampak zmagi se ne gre gledati v zobe. Samozavest se bo nekoliko povečala, in mogoče bo igra lepše stekla.

Enajstmetrovke my ass. Sodnik pa valda je itaq slep po Obrezovih besedah. Zdaj sam sem ga hvalil do sedaj, lani je precej bolj zaljubljeno v United deloval. Ampak pač fejst močn veter jebat ga. Najbolj na kurac mi pa gre da ves čas omenja še dodatno 2 lanski zadnji tekmi, ki nimata veze z lansko sezono. Idiot :shock:

če se pa povrnem na nanija...danes je vsaj po mojem mnenju odigral najslabšo tekmo doslej, pa že prejšnje niso bile ne vem kaj...upam pa, da ne boste prehitro sklepali, da smo zdaj na dobri poti, ker danes je bila zame sama igra za razliko od prejšnjih na daleč najnižjem nivoju...in le sreči in nespretnosti berbatova v napadu se imamo zahvaliti, da smo zmagal...vsekakor pa o kakšni zasluženi zmagi ni govora...


Nani je odigral slabše kot proti Cityu, precej manj gibčen mi je deloval. On bi potreboval več treniga, to je jasno. Ko bo uigran, verjamem da bo podobno kot Ronaldo znal peljati žogo v protinapad. Drugač pa lep zadetek, vsaj jajca ima streljat.

Berbatov ni bil nespreten, celo priložnosti je iz čudnih situacij delal. Če bi dubil akko bolj uporabno žogo dobil, verjamem da bi VDS imel malo več dela.

Nezaslužena zmaga? :shock: Kaj pa so spursi takega storil, da bi si zaslužil točko? Ne seri s tem.

Komentar igralcev:

Jah nič posebnega, dokazalo se je da je Brown v obrambi majstor, res da ni kaj psoebnega v napadu, ampak vsaj v obrambi dela mojstrovine. Z roko ali brez :P Oba centralna branilca sta ga srala, ne le Vidič, tudi Rio je podajal bolj na pamet kot kaj drucga. Ampak nismo dobil gola, kar je lep uspeh.

Vezisti se niso kaj prida izkazali, Owen je tukaj še v najboljši fomi, medtem ko pa Carrick, Scholes in Giggs kažejo bolj medle predstave. Nani je dosegel gol, še vedno sem mnenja da tudi take igralce potrebujemo, igralce ki imajo jajca pa ustrelijo. Drugač pa nič posebnega.

Emo Eagles je kar dobro na koncu obračal spurse, s takimi igrami bo dobra menjava.

Tevez pa nič psoebnega, tudi pravih žog ne dobi. Njega še zdaj ne znam prav ocenit.

Prenosa po TV proti Keanu mislim da ne bo, tako da se po dolgem času vračamo pred ekran poslušat kitajče (ki vsaj ne bojo vidli enajstmetrovk pri vsaki pizdariji).
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 26. avgust 2007, 22:34:12

infinity je napisal:Prenosa po TV proti Keanu mislim da ne bo, tako da se po dolgem času vračamo pred ekran poslušat kitajče (ki vsaj ne bojo vidli enajstmetrovk pri vsaki pizdariji).

Tud če jih bojo, vsaj razumeli jih ne bomo. :D
Mogoče se bo pa slovenija 2 odločila za ta prenos.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 26. avgust 2007, 22:36:18

infinity je napisal:Prenosa po TV proti Keanu mislim da ne bo, tako da se po dolgem času vračamo pred ekran poslušat kitajče (ki vsaj ne bojo vidli enajstmetrovk pri vsaki pizdariji).


Ja kaj pa ti veš, kaj oni govorijo :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 26. avgust 2007, 22:39:17

Fluid je napisal:
infinity je napisal:Prenosa po TV proti Keanu mislim da ne bo, tako da se po dolgem času vračamo pred ekran poslušat kitajče (ki vsaj ne bojo vidli enajstmetrovk pri vsaki pizdariji).


Ja kaj pa ti veš, kaj oni govorijo :mrgreen:


Čutim a pizdarijo v naše ali njihovo dobro :mrgreen:
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 26. avgust 2007, 22:39:51

Od kod vam to da je Eagles EMO? :lol: Aja sej res... :oops:

Komaj čakam naslednjo tekmo proti Keanotu, ko se lahko nadejamo dobre predstave naših in povratek Sahaja... ;)
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 26. avgust 2007, 22:50:06

Fluid je napisal:
infinity je napisal:Prenosa po TV proti Keanu mislim da ne bo, tako da se po dolgem času vračamo pred ekran poslušat kitajče (ki vsaj ne bojo vidli enajstmetrovk pri vsaki pizdariji).


Ja kaj pa ti veš, kaj oni govorijo :mrgreen:

Pomoje nič proti nam, ker so nam hvalženi za Asia Tour. :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 26. avgust 2007, 23:33:40

važn d smo zmagal,3 pike so,....prišli smo daleč po lestvici gor :D tko da to edino šteje dans,...zdj pa sam tko naprej ;) kdo kaj ve kdaj se misli kj Gary vrnt? :lol:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Best dne 27. avgust 2007, 0:04:11

oh kako je važna ta zmaga!za naš mir pa šeza mir v slačilnici...no vsaj malo miru...

glede prenosa pa kaj niso rekli da ne bodo na rtv sploh prenašal uniteda ker baje sportklub prenaša skoraj vse manchestrove tekme?
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL, 4. krog; Manchester Unted - Tottenham, 26.8 ob 17.00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 27. avgust 2007, 7:45:20

Ne glejte zmagi v zobe. Predvsem so važne 3 pike. Seveda čestitam Naniju za gol. Kako je bil srečen. :D Sicer pa upam, da bo kmalu Saha nazaj, da lohka preklopmo nazaj na 4-4-2. Še malo zdržimo, da pride tud Ronaldo nazaj, potem bo lažje.

GO DEVILS!
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron