EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Razumihin dne 1. september 2007, 19:31:56

Svaka čast fantje. Zdej pa čakat na kikse konkurence...

Moje ocene:
VDS - 7 popolnoma brez dela, všeč mi je blo, da je po sunderlandovih prekinitvah probal z dolgimi podajami protinapade sprožt (ključ lanske sezone)
Evra - 9 ogromno pri žogi, nekaj dobrih prodorov, predvsem pa je pokrivu celo levo stran, za desetko mu je falil kšn dobr cross
Vida - 8 brez napak, pa tudi sicer lahko delo, Sunderland ni nič pokazal
Rio - 8 brez napak, pa tudi sicer lahko delo, Sunderland ni nič pokazal
Wes - 5 slabo postavljanje, slabe podaje, dobr da nasprotnik ni bil kvaliteten
Nani - 7 celo tekmo ga ni blo za vidt, je pa podal za gol
Owen - 10 najbolši igralec na terenu, by far, poskušal z nekaj streli od daleč, popolna konstrukcija naših in destrukcija nasprotnikovih napadov
Scholes - 8 najbolša tekma v tej sezoni, žal ni prišel v prložnost, da bi očistil pajčevino
Eagles - 7 prvi polčas super odigrano, u drugem čist zgubu (pomoje ju z Nanijem u drugem polcajtu ni blo za vidt, ker je manchester po sredini napadu)
Anderson - 6 en pas je dobr odigral, sicer pa bl k ne so se branilci Sunderlanda igral z njim, kokr pa on z njimi
Tevez - 6 :(
Saha - 10 mož odločitve, svoj čas je izkoristil maximalno, popolno odigrano z njegove strani
O'shea - 6 brez kakršnegakoli učinka
Fletcher - 7 ajde, mal več je teku k o'shea

Btw, lepa gesta na koncu, kako sta Roy Keane in pa SAF skupi odšla z igrišča.
"Fuck Barcelona and fuck Real Madrid, I’ve loved United since I was a kid."

Slika
Uporabniški avatar
Razumihin
Eifel Tower
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 17. avgust 2007, 18:36:13
Kraj: Ljubljana, Slovenija

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a JuMBiNHo dne 1. september 2007, 19:48:55

no, na koncu 1-0, ampak zmaga je zmaga, pe še več kot 1-0 bi lahko blo... penal bi lahko meli, pa nekaj priložnosti je šlo čist blizu, pa bi z malo sreče letele v gol... tko da... ČIST ZASLUŽENO! kej več nebom pisal, ker ste že itak vse napisali...

upam da se bomo tudi po naslednji tekmi lahko veselili, pa temo naj odpre tisti, ki je zadnji dve odprl.... zgleda da ma čarovnijo v prstih... haha... :D
JuMBiNHo
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:48:18

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a damek dne 1. september 2007, 20:07:56

ah, nevem če bi dober tale bil da spet odpre temo za naslednjo tekmo, saj je vedno samo 1:0 :D

pa zakaj ni rajee vednoo 2:0 al 3:0 ? ;) z našo igro bi si to vsekakor zaslužili.....sam takoo naprej.... :)
Uporabniški avatar
damek
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 124
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:31:36
Kraj: Velika Polana

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a laki dne 1. september 2007, 20:14:36

Johnny je napisal:No ja ni blo lih prepričljivo, velke pohvale si zaslužita Patrice in Owen pa Saha zarad gola.. Čeprov Sahaja med tekmo ni blo kj dost vidt (gledu sm sam 2. polcajt).


Koga je pa blo, če ne njega? no ja ... drgač pa je v 2. pršou notr!
Uporabniški avatar
laki
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:02:47

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 1. september 2007, 20:16:03

Nisem gledal tekme, ker mi prenos ni bil namenjen. Ko sem že skoraj dobil sliko je internet ven vrglo. Popizdil sem skor uglavnem. Sem se kar bal pogledat, koliko je rezultat, ampak mi je odleglo, ko sem videl 1:0. Marijabohpomagej ampak počas bo treba bolj zanesljivo tekme dobivat. Sedaj se je vrnil Saha, upam da bo nadaljeval in stopnjeval še formo, ker začel je zelo obetavno po vaših komentarjih. Super. No važna je zmaga.

Zdej si morem najti torrent tekme, da jo v miru pogledam. :twisted: :roll:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Fred the Red dne 1. september 2007, 21:09:29

Še moje ocene
VDS - 7 brez dela težko bi blo sploh kej natančno ocent
Evra - 10-MOM poleg owna nevarn v napadu v obrambi pa sploh razred zase
Vida - 8 malo dela
Rio - 8 malo dela
Wes - 5 slabe podaje,igra brez glave
Nani - 7 prvi polčas še nekam drugi ga sploh ni blo zavidt,razen podaje za gol
Owen - 10 najbolši igralec na igrišču poleg patrica poskušal z nekaj streli od daleč, usi naši napadi so se začel pri njemu,use nihove akcije končale pri njemu
Scholes - 8 moral bi se zgledovati po ownu
Eagles - 7 kar dobro kombiniranje z evrajom, ko sta z nanijem zamenjala strani
Anderson - 6 za začetk kar dobro, sicer pa se mi zdi bolj ''zrel'' pri igri
Tevez -4 najslabši igralec na igrišu, nič od njega,počasen,neroden(podobno ko včasih heize v obrambi)
Saha - 10 mož odločitve, svoj čas je izkoristil maximalno, popolno odigrano z njegove strani
O'shea - 6 opravu je kar mu je SAF naroču in to je to
Fletcher - 6 enako ko John
Uporabniški avatar
Fred the Red
General manager of OT
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:53:00
Kraj: Ljubljana

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 1. september 2007, 21:27:55

Realizacija ns res jebe letos. Upam da se kej odpre tole pa da zabijemo kkšni ekipi tut več k sam en golčić. Drugač gol je dau človk v katerga najbl dvomm v celi Unitedovi ekipi. Upam da bo zdržu zdj neki časa.
Drugač pa lepo slišat da ne odstopamo od našega napadalnega pristopa pa da s tem ubijamo nasprotnike. Napad je najbolša obramba :lol: :lol:
Še realizacijo izbolšamo pa je to to :D
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 1. september 2007, 22:55:50

laki je napisal:
Johnny je napisal:No ja ni blo lih prepričljivo, velke pohvale si zaslužita Patrice in Owen pa Saha zarad gola.. Čeprov Sahaja med tekmo ni blo kj dost vidt (gledu sm sam 2. polcajt).


Koga je pa blo, če ne njega? no ja ... drgač pa je v 2. pršou notr!


Gledu sm zadnje 20-30min in je takrat on že špilu.. Pa v tistem času dejansko nisem opazu prov nič posebnega od njega, razn gola. Še Nani je bil pred tem ko je šel vn dosti bolj opazn. Da o strelih Owena ne govorim..
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 1. september 2007, 23:00:27

Dons se je vidl kok je Saha za ns pomemben, ne samo on kot fenomenalen strelec, ampak tudi vse kar pride z njim - sistem 4-4-2 ki je seveda 100x nevarnejsi + Tevez ma mnj dela in dejansko špila boljš....sej, kokr sm že reku, če tale dva zacneta spilat kokr se spodob, bo to ubijalski dvojec in ko pride Rooney nazaj....uuuuuf, sladke skrbi....
Če upoštevamo, da se prav tako vrne tudi Ronaldo, stvari kar naenkrat izgledajo mnogo lepše....
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 2. september 2007, 0:09:24

Priznam, da te tekme nisem mogo gledat... Samo mam eno vprašanje, kje so tisti modeli, ko so sukali jezik, da je bzv dat 20mlijonov ali kaj vem kolko, za igralca, ki bo dober samo zato, da bo grel klop???? To ni naklučje, da na treh tekmah igra najbol vidno vlogo, to je kvaliteta. Pa še povrh vsega, dve tekme ni bil v popolni formi.
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a bene dne 2. september 2007, 1:59:32

Hvala bogu. Verjel sem v Sahaja in on mi je to vrnil na najbolsi mozen nacin. Tip je res spica, sploh tisto njegovo stopanje pa vole iz prve je klasa od klase. Enostavno majster!

VDS - 7 ---> ne morem ga ocenit ker enostavno ni mel kaj za delat. Vse ka je pa ze mogo pa rutinirano
EVRA - 10 ---> MOM. Kot sem ze napisal med HT me je navduso. Hitrost, driblanje, podaje, obramba. 1A. Who the fuck is Heinze?
VIDIC&RIO - 7 ---> podobno kot VDS. Ne kaj prevec dela, vse kaj sta pa mela brez napake. Rio je bil ze malo zivcn se ga je kuj hoto naprej vsekat
BROWN - 5 ----> podn. Kot ze nestetokrat, za obrambo je v napadu nula. Zmeden, napake..... Ki si Gary=?
EAGLES - 6 ----> Tip zna igrat, vsekakor pa ni za v prvo postavo. Ni dal kaj prevec ucinka, zajebal pa tud ni kaj dosti. Cisti backup
OWEN - 10 ----> Takoj za Evrajem. Tip pa vse. RAzbijac, pregled, podaje, streli. Defitivno najbolsa okprepitev letos
SCHOLES - 7 ---> Ne tako slabo, ni pa se to to. Ki so tiste dolge, globinske podaje, streli od dalec.... Ampak to se bo prislo. Fajn bi blo enkrat probat navezo Owen-Carrick.
NANI - 7 ---> NAjbolj cudno za ocenit. JE vidn, ampak ni pa dobenga ocinka. Se trudi, ampak se mu ne uspeva najbolje. Ekipi daje predvsem hitrost
ANDERSON - 6 ---> Roko na srce pokazal ni nic. Ne zamerim mu nic, prva tekma pred polnim OT, to enostavno ni kr tak. Se bo mel cas za izkazat
TEVEZ - 5 ----> Najvecje razocaranje sezone. Vse kar naredi nima nobenega ucinka. NEvem kje je njegova hitrost po kateri je bil tak znan. Ko pride Rooney bo kr sedel.
-----------------------------------
SAHA - 9 ---> ne morem dat 10, ker ni igral cele tekme. Se pa vidi kako mocno je vpival na ekipo. Zasluzen za zmago vsekakor. Jao kaj se bota delala letos z Rooneyom. Samo ne se plis poskodovat!
FLETCHER - 7 ----> Ni bil kaj prevec vidn, ampak vsekakor bi si zasluzen prednost pred Eaglsom
OSHEA - 7 ---> Oshea kot oshea, pride, vidi in naredi svoje. Rojen backup!

Ve mogoce kdo, zakaj ni blo Giggsa v ekipi?!
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 2. september 2007, 2:12:39

OOOO pridm z žirke pa vidm same dobre komentarje...:D

Še zmeri ns jebe realitacija, ki ne vem kdaj ns bo minila... Nekak sm potihm prčakvou bombo prot sunderlandu sam je Saha poštimu sceno. ... morm udele vrhunce pogledat!

P-S.: Matija, hvala za SMS. ;) GIGGS JE BIL SPOČIT, TO ŠE JST VEM PA SM PJN K MINA...:D
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Brne dne 2. september 2007, 6:16:13

haha Red Devil.... :lol: mjav.... :D
Ja berem komentarje pravte de smo dobr špilal. Kdo posnetek gola lahko nalima?

Matija pa Mateja tnx za sms.... ;)
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 2. september 2007, 7:52:20

V Video oddelku mate še ostale posnetke (guard of honor, vrhunci, torrent...)

1:0 Saha

Mjav...:D
_________

Giggs je bil očitno res poškodovan... komentator na SETANTI je učer reku da je spočit, Skysports pa poroča, da je prišlo do lažje poškodbe stegenske mišice v petek... Upam, da se je spočil. :D
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. september 2007, 10:04:44

Moje ocene:
VDS - 7 nč dela;
Evra - 8 jst mu dam mal nižjo oceno, kr od 70 minute, ga ni blo več videt, poleg tega je mel v tem času dve popolnoma zgrešeni posredovanji (če bi biu nasprotnik kvalitetnejši bi blo gusto)
Vida - 6 skoraj brez dela, eno popolnoma zgrešeno posredovanje - še sreča da je pol mnde Rio dobr rešval
Rio - 8 brez napak, skor nč dela v obrambi, dobro se je vključeval v napad
Wes - 4 edini z negativno oceno, v napadalnih akcijah zelo zelo slab, ogromno izgubljenih žog, njegovi krosi zelo slabi, v obrambnih nalogah sicer kvaliteten, vendar kot centralni branilc (recmo ko je Rio potegnu naprej)
Nani - 7 prvih 30 minut dober, potem potonil, dal bi mu 6, vendar je podal za gol
Owen - 9 najboljši igralc - ogromno preteče, dobro ruši nasprotnikove akcije - odličen strel od daleč
Scholes - 8 ogromno laufa, njegove podaje imajo oči (obema z Ownom zamerim, ker sta si predostkrat napoti)
Eagles - 7 prvih 30 min dobrih, potem popolnoma padel iz igre - po moje odličen joker, ne pa še igralec za začetno enajsterico (kwa je z Giggsom?)
Anderson - 5,5 me ni prepričal, žoga mu je uhajala, podajal slabo - je pa res njegova prva tekma (ajd 6 ;) )
Tevez - 6 slabo slabo - vendar mu moramo dajati možnost - spomnite se lanskega leta pr West Hamu - ko je pršpu v formo je vse sam delal (zato upam da čimprej eksplodira)
Saha - 9 poživil napad, dal gol, še parkrat ogrozil naspronitkova vrata - za 10 še ni blo
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 2. september 2007, 11:45:53

Sem si pogledal prvi polčas in bil mal bolj pozoren na nekatere stvari.

Tevez je preveč statičen, ko dobi žogo. Z žogo samo gleda, komu jo bo dal, namesto da bi vsaj poskusil kakšno potezo narest. Še to se preveč obotavlja in seveda te v Angliji ne bodo čakali in gledali z žogo. Takoj sta pri njem dva igralca in žoga je tako rekoč zapravljena.

Anderson ni bil čisto pri igri, dobival je malo žog. Njega je pravtako treba počasi uvajat in predvsem poiskati idealno pozicijo za njega. Sedaj imamo nekakšno zbrko na sredini zadnje tekme. Treba bo razčistit dela Scholesa, Owena, Carricka in Andersona, tako da se bo vedelo, kaj kdo počne. Sedaj so se kar nekajkrat pokrivali kar med seboj.

Nani je bil bolj odrezan kot na prejšnih tekmah, tako da nekega pravega učinka ni bilo.

Sem pa ob koncu polčasa pri strelu Scholesa žogo že videl v golu, jao :P

V pričakovanju na drugi polčas...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a warioth dne 2. september 2007, 13:37:15

Saha je odigral fantastično, še posebej zato ker je bil full časa poškodovan. Nevem kaj ste vi gledali. Predvsem tisti strel iz obrata je bil super in pa seveda gol.
Jaz sem tekmo pogledal od začetka do konca in Suderland ni imel niti najmanjših šans za zadetek. Mi smo ves čas napadali in ga na srečo dali iz prekitintve .... full je težko napadati proti nekomu, ki ima vse igralce na svoji polovici.

Za mene sta najbolje sicer odigrala Owen in pa Evra in pa seveda tudi strelec odločilnega zadetka Saha. Ko se vrneta še Rooney, C.Ronaldo in pa ko bo Tevez začel nekoliko bolje igrati bo pa super. Tudi Andersen in pa Nani se morata še nekoliko privatiti na Angleški slog igre.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a marcelito_7 dne 2. september 2007, 13:54:22

Saha definitivno igralec tekme, odločil je zmagovalca, tako kot počnejo največji zmagovalci - z eno potezo.upam da se nam je z njegovo vrnitvijo odprlo v napadu. Iz tekme v tekmo me vedno bolj preseneča Hargreaves; zanesljiv na žogi, odlični pasi brez nepotrebnih podaj, odličen pregled in strel od daleč.takšnega igralca smo rabili + večja konkurenca v ekipi.ostali pa standardno, razočaral me je le tevez
Uporabniški avatar
marcelito_7
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 103
Pridružen: 17. avgust 2007, 13:30:36
Kraj: Sir Matt Busby Way

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 2. september 2007, 16:24:25

Zmaga je zmaga, vendar še vedno pogrešam čase ko se je tekma začela, sem šou na stranišče prišel nazaj in že smo vodili :lol:
Owen je bil res super včeraj. Streli od daleč so bili nevarni in to potrebujemo proti ekipam, ki nam onemogočajo lepo igro. Počasi a vztrajno se vračamo na lansko formo. Zadetki v prvi četrtini tekme in nato višanje vodstva do konca tekme.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov