LP, 1. krog: SPORTING LISBONA-MANCHESTER UNITED sreda, 20:45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP, 1. krog: SPORTING LISBONA-MANCHESTER UNITED sreda, 20:45

OdgovorNapisal/-a Keano dne 20. september 2007, 16:37:05

raven je napisal:
GoUp je napisal:Ma ne vem ka tolk šimfate. Sicer sem res gledal samo zadnjih 15 minut, pa so bile zelo dobre.

Seveda, da šimfamo, če smo celo tekmo gledal. Ti si itak videl samo naše stalne protinapade, ker se je Sporting odpru. Zadi so oni igrali samo z 3, ker je Ronny šel vn. Poglej si prvih 30min, pa boš videl eno samo žalost.


Mimogrede, tekma se igra 90 minut, kaj za finale leta '99 se res kdo sekira, ker Bayerna nismo nadigrali, ne me j... Prvi polčas je bil res slab, drugi pa je bil soliden, celo dober bi lahko rekli. Če nekateri tukaj pričakujejo čudežne tri do pet golov v mreži, raje glejte hokej. Povrhu je Sporting kot domača ekipa igral dokaj zaprto, po golu so se odprli, nato smo seveda dobili prostor. Na žalost so vse ekipe pač pripravljene žtrvovati napadalno igro proti nam, ker se preveč bojijo konter Ronalda/Rooney itd. Naša prava igra pride do izraza šele po vodstvu, dokler pa ne povedemo, se pač mučimo in se verjetno bomo še večkrat. Na srečo pa je obramba res dobra. Saj bomo še koga raztrgali, do takrat pa sem zadovoljen z 1 - 0. Tudi igra bo vedno boljša, 100%.
Keano
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 6. september 2007, 9:06:38

Re: LP, 1. krog: SPORTING LISBONA-MANCHESTER UNITED sreda, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fred the Red dne 20. september 2007, 19:35:11

Pomoje je pr te tekmi največji +(plus) da smo zadel iz igre. K letos mamo največ težav z doseganjem golov iz igre sej iz prekinitev še gre sam iz igre pa KATASTROFA :evil: :x .
Uporabniški avatar
Fred the Red
General manager of OT
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:53:00
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 1. krog: SPORTING LISBONA-MANCHESTER UNITED sreda, 20:45

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 25. september 2007, 19:37:07

Ne, nisem bil na Portugalskem...bla je meine schwester
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost