LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 2. oktober 2007, 21:57:24

jansson23 je napisal:Rečite kar hočete, samo si nismo zaslužili 3 točke....



seveda da smo si, ce pa kekci ne zadenejo 2krat na prazn gol :lol:
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 2. oktober 2007, 22:00:37

Lahko se zahvalimo nenatančnim Rominim igralcem, ker so zgrešili kar nekaj zelo zelo lepih priložnosti, medtem ko smo jih mi imeli bore malo...Face it pika bi bil realni izkupiček, samo velike in hrabre spremlja sreča in tuki zaključimo debato...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 2. oktober 2007, 22:09:35

Mustang je napisal:Obrez je itak svetovni cepec!! :bedak:

Samo da te opozorim, da je on velik fan Uniteda... ;)
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a bene dne 2. oktober 2007, 22:34:54

Se popolnoma strinjam z Janssonom. Danes si nikakor nismo zasluzili 3 tock. Igra je bla to zadetka zelo slaba. Sploh ni blo nobene zelje po kakem zadetku. Ob vsaki priloznosti za nas kaki protinapad, so se nasi nerazumljivo ustavili. Ceprav smo imeli neverjetno hitra krila, je bila igra prepočasna. Hvala bogu da je Rooney dokazal zakaj je nepogresljiv clen v prvi enajsterici. Res majstorski zaklucek.

Drugace pa se lahko zahvalimi neprotnosti Rominih napadalcev. + Tega ne smemo pozabiti imo cistega penala za Romo. In ce pod vse potegnemo crto, smo lahko hvalezni tistemu tam zgoraj, da smo dans zmagali. Vedno prebiram ces da igramo slabo in zmagujemo, ter kaj bo le ko bomo igrali dobro. Sprasujem se kdaj se bo zo zgodilo--> ce se seveda sploh bo.

In ne, nisem nikakrsn pesimist - taksna je enostavno realnost!
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 2. oktober 2007, 23:08:49

Strinjam se z vama, delitev točk bi bila danes najpravičnejša.
Še vedno me moti premalo agresivna igra na sredini in pa statičnost igralcev. Namesto da bi tekli in se odkrivali, včasih samo stojijo, da bo žoga prišla do njih, ali pa še to ne. Ronaldo in Nani sta na krilih danes delovala super, preigravala, podajala :twisted: IMO najslabša člena danes sta bila Scholes in Carrick. Prepočasi gre vse skupaj z njune strani in zdi se mi, da ju nasprotniki zlahka prebirajo.
Nevem kako dolgo bomo še tako s tako igro zmagovali, ampak važno je, da smo osvojili nove 3 točke, s katerimi smo z eno nogo že v drugem delu :D
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. oktober 2007, 0:03:19

To je bilo dons prvič, da se mi je Nani dokaj dopadel, nekaj lepih akcij, predložkov in prodorov, tako da ga res lahko pohvalim.

Drugače pa tekma dokaj izenačena, priložnostni na obeh straneh, tako da je super, da smo uspeli spet regularno (1:0) zmagati, tako kot nam je v navadi.

8-)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a blackman dne 3. oktober 2007, 5:07:12

Po mojem mnenju je bil danes MoM NANI, ki je res odigral lepo tekmo, je imel nekaj lepih akcij, predložkov in navsezadnje tudi assistenco Rooneyu za gol!
Bi bil že čas da se tudi Scholes zbudi mal, in začne igrat kakor zna, saj več kot enega strela od njega nisem videl..

Lahko se samo zahvalimo Romi, da niso zadeli nobene 100% priložnosti in nam praktično pustili zmago! Totti naj bo pa pred naslednjo tekmo raj tih ko mi gre že na k***** s svojimi izjavami..
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. oktober 2007, 5:53:50

Ne vem kake zdj tele berem na forumu! Pismo! Da si nismo zaslužili zmage!? Ja kdaj smo si jo pa pol v EPL letos? Edin prot Cityu, pa smo jo spušili! Tk da ne takih blesarij vn pokat no.
Posest žoge je kolkr vem bila lepo na naši strani, vršili smo pritisk dokler nismo gola dal, pol pa normalno da se je Roma odprla, Spalleti je postavu bolj napadalno formacijo, z Vučiničem na čelu. In so pač bili v zadnjih minutah boljši. Do našega gola pa Roma ni pokazal čisto nič več, kot pa mi! Naša obramba je lepo zapirala Tottija, ustavljala protinapade, Mancini ni prišel do izraza, prav tako ne Guily. O'Shea me je zelo presenetu in je odigral odlično. Carrick in Scholes sta bila postavljena malo bol nazaj ravn zarad hitre Romine sredine in sta odlično zapirala, ter pomagala naši obrambi. Naša krila so imela po zaslugi Mancinija in Guiliya na krilih več prostora in so prišla bolj do izraza kot v EPL, kar smo spretno izkoriščali. Napadalci so pa itak bili klasa zase. Žogo so velikokrat dobro sržali v nogah, počivali našo obrambo in laufali ko nori. Anderson pa je po moje odigral najboljše minute v Unitdu doslej. Če bi mu Giggs kdaj podal malo prej bi lahko zadel še kak gol. Tko sta pa z Giggsom raj držala žogo v nogah, kar je tud OK.
Ampak ne, to po vaše ni bilo dovolj za zmago, še več, nismo si je niti zaslužili! In to samo zaradi zadnjih par minut, ko je Roma frontalno napadala. u kur* pa taki navijači.
Edin kar je Roma bla oškodovana je bil penal, nikakor pa ni bila oškodovana zarad rezultata, ker se nikakor ne strinjam da je odigrala bolje ali celo enakovredno kot mi!

EDIT: jansson23 da ne bi pol ti slučajn za Romo začel navijat v Rimu, če greš v živo gledat, kr tam bojo pa po moje pokazal že več kot tle :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Keano dne 3. oktober 2007, 7:44:47

jansson23 je napisal:Rečite kar hočete, samo si nismo zaslužili 3 točke....


Neumnost, če je Roma preslaba da bi dala gol je to njihov problem, ne pa zdaj s takimi, da si nismo zaslužili... Dali smo gol, Roma ga pa ni. Tough luck... To govoričenje o priložnostih mi gre že počasi na k.... Spomladi so nekaj govorili Rimljani o tem, koliko golov več bi nam morali zabit, pa danes isto. Ja pa naj jih zabijejo pa konec, če mimo gola tolčeš pa res ni nasprotnik kriv. Povrhu nas Roma ni ravno nadigrala, prej obratno, nekaj so poskušali šele po golu, prej so pa zavlačevali z vsako žogo in očitno igrali na piko.
Keano
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 6. september 2007, 9:06:38

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 3. oktober 2007, 8:11:25

GoUp je napisal:Ampak ne, to po vaše ni bilo dovolj za zmago, še več, nismo si je niti zaslužili! In to samo zaradi zadnjih par minut, ko je Roma frontalno napadala. u kur* pa taki navijači.
Edin kar je Roma bla oškodovana je bil penal, nikakor pa ni bila oškodovana zarad rezultata, ker se nikakor ne strinjam da je odigrala bolje ali celo enakovredno kot mi!

EDIT: jansson23 da ne bi pol ti slučajn za Romo začel navijat v Rimu, če greš v živo gledat, kr tam bojo pa po moje pokazal že več kot tle :D

Samo da neki razjasnimo tukaj.....Kot si že sam omenil, je bil aRoma oškodovana za penal. In ne pozabi, da je bil takrat rezultat 0:0 in bi se tekmo čisto drugače razvijala naprej in verjemi, da bi kri scali, če bi hoteli odnest 3 pike po zaostanku z 0:1, tako da govoriti, da Roma ni bila oškodovana končnega rezultata je malo smešno. Sej ne rečem, tudi nam ne piskajo penale, ki so več kot očitni samo bodimo realni, ker če se bomo sprenevedali si bomo sami sebi metali pesek v oči!

Kot sem že rekel, pravično bi bilo, da bi se včerajšnja tekma končala za neodločenim izzidom (0:0 ali 1:1). Lahko smo samo srečni, da niso imeli oni dneva in da jim je manjkalo nekaj malega sreče, ker bi kaj hitro lahko pokasirali tudi 3 gole če smo realni. Tistih pravih strelov na gol so imeli več in tudi tukaj si ne zatiskajmo oči pred resnico. Edino kar lahko rečem za nas je "hrabre spremlja sreča", pa čeprav včeraj nismo bili nevem kako hrabri....ampak vseeno...

Pohvalil bi Tomaža za včeraj! Ni imel ogromno dela a vse kar je bilo potrebno posredovanja je rešil mirno in profesionalno, tako da sedaj do zacelitve VDSjevega prsta smo lahko povsem mirni, saj imamo sigurnost med vratnicami. Počasi se razvija v zelo dobrega vratarja in trening z izkušenim Nizozemcom mu več kot koristi.

Obramba je delovalo zelo solidno. Tukaj nimam kaj dodati. Pozitivno presenečenje včeraj je bil definitivno O'Shea, ki je oddelal brez napake in še enkrat več dokazal, da je igralec za vse. Res pohvalno ni kaj! Centralna branilca standardno dobro -> Vidić je vedno boljši in bi se težko odločil, kdo izmed njiju je sedaj v boljši formi. Evra pa pravtako dobro. Tukaj smo zelo uigrani in upam, da bomo nadaljevali z tem granitnim zidom pred vratarjem še kar nekaj časa.....

Sredina....IMO včerajšnji najšibkejši člen! Carrick je bil še kolikor toli soliden, samo Scholes me je pa razočaral na celi črti. Zelo slab je bil. Malokrat je bil željan žoge, da bi se odkril in podal dober pas v napada. Da ne govorim, kolikokrat bi lahko ustrelil na gol (vsi vemo kakšno bombo ma mali pa čakamo na to že vse od tekmo proti mornarjem...). Toliko zgrešenih podaj in statične igre še nisem videl od njega. Ok bil je slabi formi praktično vse do včeraj ampak to je šlo smao še navzdol. Mogoče je bil razlog te sivine v sredini zelo globoka postavitev prav obeh (Carrick in Scholes) in da zaradi tega nista prišla do izraza, samo moramo pa vedeti, da so naši napadalci odvisni ravno od njiju, ker si pač ne moremo dovoliti, da bi Saha hodil po žoge do sredine igrišča in potem vlekel do nasprotnikovega gola. To ne gre tko nažalost....

Krila zelo solidno. Sploh Nani se počasi prebuja in kaže svoj razkošen talent (čeprav sem 100%, da ga ima Anderson veliko več, samo na to bomo morali še kar nekaj časa čakati očitno, ker mali je še zelo zelo zelen). Ronaldo mi je na trenutke deloval zelo rezervirano in včasih stal preveč v sredini. Njegova pozicija je krilo in on nima kaj iskati ob Scholesu na sredini! Govorim v napadalnih akcijah, ker nekajkrat bi lahko dobil pas na bok pa ga ni bilo tam. No skratka solidna predstava obeh in počasi a vztrajno se Giggsu izmika prva postava, kar pomeni, da se bo tudi stari začel malo bolj truditi...

Napad pa...Saha praktično neviden celo tekmo (do takrat ko je igral no). En malo bolj resen strel na gol in to je bilo to. Zaenkrat je on naš Joker iz klopi in nič drugega. Tevez ga poje trenutno v formi in njegovi borbenosti. Upam da ste videli včeraj kako se je Carlitos podil za žogo in bil kot osa okoli Rominih branilcev. To pri SAFu najbolj šteje in verjemite, da se mu je kar smejalo, ko je sedel na klopi in spremljal tekmo. To on pričakuje od njega in od Rooneya, da vršita pritisk na zadnjo linijo in s tem pozročitev kakšne njihove napake. Rooney se je trudil celo tekmo in bil zame eden boljših na igrišču. Odločini gol je bil lep in fantu se bo sedad povrnila tista samozavest, ki je kar žarela od njega pred to sezono. To je rabil on! En gol in sedaj lahko pričakujemo še veliko več od njega.

Ne skrbi GoUp sm rdeč pod kožo in se ne obračam po vetru, tako da pričakovat od mene, da bom slučajno navijal za kakšen drug klub v prihodnosti ni pričakovati. Je pa res, da so mi nekatere ekipe po igri zelo simpatične, samo to še ne pomeni, da sem njihov Fan. Na trenutke mi recimo Barcelona igra zelo zelo všečen nogomet in vedno si rad ogledam dober nogomet in posledično gledljivo tekmo!
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. oktober 2007, 8:35:00

jansson23 to so bile provokacije :D Nism mislu zdj da boš res se obrnu z vetrom ;) Sam tolk si hvalu to Romo, da sm se ustrašu kaj bo če boš šou v Rim :mrgreen:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 3. oktober 2007, 8:44:26

GoUp je napisal:jansson23 to so bile provokacije :D Nism mislu zdj da boš res se obrnu z vetrom ;) Sam tolk si hvalu to Romo, da sm se ustrašu kaj bo če boš šou v Rim :mrgreen:

Ni panike, saj tudi sam nisme imel namena odgovorit kot, da bi ti vrnil, samo šele zdaj vidim, da nisem uporabil nobenega "smilija" in je izpadlo mogoče malo bolj ostro. Ni bilo tako mišljeno uglavnem... :geek:
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Keano dne 3. oktober 2007, 9:44:43

jansson23 je napisal:
GoUp je napisal:Ampak ne, to po vaše ni bilo dovolj za zmago, še več, nismo si je niti zaslužili! In to samo zaradi zadnjih par minut, ko je Roma frontalno napadala. u kur* pa taki navijači.
Edin kar je Roma bla oškodovana je bil penal, nikakor pa ni bila oškodovana zarad rezultata, ker se nikakor ne strinjam da je odigrala bolje ali celo enakovredno kot mi!

EDIT: jansson23 da ne bi pol ti slučajn za Romo začel navijat v Rimu, če greš v živo gledat, kr tam bojo pa po moje pokazal že več kot tle :D

Samo da neki razjasnimo tukaj.....Kot si že sam omenil, je bil aRoma oškodovana za penal. Penal pri katerem se je Mancini že vnaprej vrgel je stvar presoje sodnika, ne moremo pa govoriti o 100% penalu. Povrhu se od nepiskanih penalov ne živi. In ne pozabi, da je bil takrat rezultat 0:0 in bi se tekmo čisto drugače razvijala naprej in verjemi, da bi kri scali, če bi hoteli odnest 3 pike po zaostanku z 0:1, tako da govoriti, da Roma ni bila oškodovana končnega rezultata je malo smešno. Sej ne rečem, tudi nam ne piskajo penale, ki so več kot očitni samo bodimo realni, ker če se bomo sprenevedali si bomo sami sebi metali pesek v oči!

Kot sem že rekel, pravično bi bilo, da bi se včerajšnja tekma končala za neodločenim izzidom (0:0 ali 1:1). Lahko smo samo srečni, da niso imeli oni dneva in da jim je manjkalo nekaj malega sreče, ker bi kaj hitro lahko pokasirali tudi 3 gole če smo realni.3 gole pa še kaj... Mi bi jih tudi lahko dali še 5, gol je pač takrat ko je gol, ne pa takrat ko bi lahko bil.Tistih pravih strelov na gol so imeli več in tudi tukaj si ne zatiskajmo oči pred resnico. Strelov proti golu že mogoče, ne pa v okvir gola. Če je to sreča/nesreča ali karkoli dejstvo ostaja, da niso dali gola. Povrhu šanse, ki ne padejo k najboljšim strelcem enostavno niso enako vredne kot polšansa ki jo dobi pravi napadalec. Edino kar lahko rečem za nas je "hrabre spremlja sreča", pa čeprav včeraj nismo bili nevem kako hrabri....ampak vseeno...

Pohvalil bi Tomaža za včeraj! Ni imel ogromno dela a vse kar je bilo potrebno posredovanja je rešil mirno in profesionalno, tako da sedaj do zacelitve VDSjevega prsta smo lahko povsem mirni, saj imamo sigurnost med vratnicami. Počasi se razvija v zelo dobrega vratarja in trening z izkušenim Nizozemcom mu več kot koristi.

Obramba je delovalo zelo solidno. Tukaj nimam kaj dodati. Pozitivno presenečenje včeraj je bil definitivno O'Shea, ki je oddelal brez napake in še enkrat več dokazal, da je igralec za vse. Res pohvalno ni kaj! Centralna branilca standardno dobro -> Vidić je vedno boljši in bi se težko odločil, kdo izmed njiju je sedaj v boljši formi. Evra pa pravtako dobro. Tukaj smo zelo uigrani in upam, da bomo nadaljevali z tem granitnim zidom pred vratarjem še kar nekaj časa.....

Sredina....IMO včerajšnji najšibkejši člen! Carrick je bil še kolikor toli soliden, samo Scholes me je pa razočaral na celi črti. Zelo slab je bil. Malokrat je bil željan žoge, da bi se odkril in podal dober pas v napada. Da ne govorim, kolikokrat bi lahko ustrelil na gol (vsi vemo kakšno bombo ma mali pa čakamo na to že vse od tekmo proti mornarjem...). Toliko zgrešenih podaj in statične igre še nisem videl od njega. Ok bil je slabi formi praktično vse do včeraj ampak to je šlo smao še navzdol. Mogoče je bil razlog te sivine v sredini zelo globoka postavitev prav obeh (Carrick in Scholes) in da zaradi tega nista prišla do izraza, samo moramo pa vedeti, da so naši napadalci odvisni ravno od njiju, ker si pač ne moremo dovoliti, da bi Saha hodil po žoge do sredine igrišča in potem vlekel do nasprotnikovega gola. To ne gre tko nažalost....

Krila zelo solidno. Sploh Nani se počasi prebuja in kaže svoj razkošen talent (čeprav sem 100%, da ga ima Anderson veliko več, samo na to bomo morali še kar nekaj časa čakati očitno, ker mali je še zelo zelo zelen). Ronaldo mi je na trenutke deloval zelo rezervirano in včasih stal preveč v sredini. Njegova pozicija je krilo in on nima kaj iskati ob Scholesu na sredini! Ronaldo ma malo bolj prosto vlogo kot pa držanje out linije in to že dolgo... Govorim v napadalnih akcijah, ker nekajkrat bi lahko dobil pas na bok pa ga ni bilo tam. No skratka solidna predstava obeh in počasi a vztrajno se Giggsu izmika prva postava, kar pomeni, da se bo tudi stari začel malo bolj truditi...

Napad pa...Saha praktično neviden celo tekmo (do takrat ko je igral no). En malo bolj resen strel na gol in to je bilo to. Zaenkrat je on naš Joker iz klopi in nič drugega. Tevez ga poje trenutno v formi in njegovi borbenosti. Upam da ste videli včeraj kako se je Carlitos podil za žogo in bil kot osa okoli Rominih branilcev. To pri SAFu najbolj šteje in verjemite, da se mu je kar smejalo, ko je sedel na klopi in spremljal tekmo. To on pričakuje od njega in od Rooneya, da vršita pritisk na zadnjo linijo in s tem pozročitev kakšne njihove napake. Rooney se je trudil celo tekmo in bil zame eden boljših na igrišču. Odločini gol je bil lep in fantu se bo sedad povrnila tista samozavest, ki je kar žarela od njega pred to sezono. To je rabil on! En gol in sedaj lahko pričakujemo še veliko več od njega.

Ne skrbi GoUp sm rdeč pod kožo in se ne obračam po vetru, tako da pričakovat od mene, da bom slučajno navijal za kakšen drug klub v prihodnosti ni pričakovati. Je pa res, da so mi nekatere ekipe po igri zelo simpatične, samo to še ne pomeni, da sem njihov Fan. Na trenutke mi recimo Barcelona igra zelo zelo všečen nogomet in vedno si rad ogledam dober nogomet in posledično gledljivo tekmo!
Keano
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 6. september 2007, 9:06:38

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 3. oktober 2007, 12:02:55

Lahko kdo link od gola prilepi, ker si nisem mogel ogledat včerajšnje tekme, ker me ni blo doma??
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 3. oktober 2007, 12:43:03

Robierto je napisal:Lahko kdo link od gola prilepi, ker si nisem mogel ogledat včerajšnje tekme, ker me ni blo doma??

Evo za silo bo....

http://youtube.com/watch?v=psGLEyRu2Wk
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 3. oktober 2007, 13:00:09

no ja glede tekem:1 povcas katastrofa edina resna sansa k je ble je bil vole rooney na gol.drug povcas do gola smo odigral dokaj solidn.drgac bi pa pohvalu krila se posebej nanija k je lepo preigravov dajov lepe predlozke in nenazadne tut podov za gol roneju.tut ronaldo je odigorv kr uredu tekmo,sredina pa cista katasrofa.glede napada se pa vid da saha za enkat se ni tisti pravi tok da je bol ce tevez zacena pa da saha vstopa kot yoker s klopi.pohvale gredo rooneyu in tevezu k sta se v napadu borila za vsako žogo pa delala pritisk na zadno linijo rome.glede menjav pa tko:tevez je odigorv odlicno lepa igra gigsa in andersona edin skoda da mu gigs ni ksno zogo mav preh oddov k bi loh anderson zaklcu mrbit tut z golom.sm biv pa na konc kr mav zivcn k je ronaldo mogu zapustit igrise zard razbite arkade sam se je na konc vse dobr koncal za ns.lp
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a bene dne 3. oktober 2007, 14:20:12

Eh dajte no lepo vas prosim. Zmagali smo SRECNO. Ne zatiskajte si oci... vsi skupaj navijamo za Manchester in smo pristranski, vendar to je realnost. Glede penala. Penal je definitvno bil. Carrick je sal naivno v Mancinija in SRECA je bila, da sodnik ni pokazal na belo tocko. Kaj bi se zgodilo ce bi zaostajalo 0-1 ni smotrno debatirat, je pa vsem jasno da bi malo verjetno zadeli 2krat.

Ampak kaj je je. Vazna je zmaga in 3 tocke, drugo bo slo vse v pozabo. Kot je Jansson napisal je zatajila sredina. Enostavno nisem mogo gledat da je prihajal Rooney po dalec na svojo polovico---> torej je prevzemal naloge Carricka in Scholsa ki nista delovala kaj prida zainteresirano. Komaj cakam na vrnitev Owna in da SAF koncno posadi na klop Scholsa, ki se bo moral pocasi zavedat da se bo mogo borit za svoje mesto.

Se pa ne bi strinjal z Jansson glede Sahaja. Tip morda res ni imel svojega večera, bil je res malo viden. Ampak noben ni nebo reko, da je v istem casu kaj vec storil tudi Rooney. To je bil Sahajev prvi start po nevem kak dugo casa in imo se mu mora dati se ena priloznost. V prvenstvu je zame v 90 minutah kaj ji je igral naredil vec kot Tevez v 7 tekmah(priznam da nisem gledal zadne tekme in ne morem sodit Tevezove igre). Najboljsa primerjava je bla tista na MOTD po tekmi z Sunderlandom, ko je bilo graficno prikazno igro in postavitev nasih igralcev brez in z Sahajem--> torej pravim napadalcem. Priporočljiv pogled.

Sem pa zato, in to bi res rad videl, da bi enkrat vsi trije napadalci zaigrali skupaj. Graficno in na papirju se to zdi perfektno, vprasanje pa je kak bi zgledalo na terenu. Res pa je, da vi tej formaciji najebal Ronaldo, ki bi izgubil svojo primarno pozicijo.

Tevez------------Roney
---------Saha----------

Zgleda mamljivo ;)
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Keano dne 3. oktober 2007, 14:51:31

No velika razlika je zmagati srečno (mimogrede še nisem slišal da bi katera ekipa nesrečno oz. brez sreče zmagala proti koliko toliko solidnemu nasprotniku) ali pa nezasluženo: Nezasluženo, kot tukaj nekateri namigujete pač to ni bilo, garali so, imeli tudi priložnosti (nekateri tukaj pišete kot da so bile samo na strani Rome), Roma ni izkoristila šans, njihov problem. Res da igra ni bila briljantna, samo mislim da bi SAF definitivno igral s tretjim veznim, če bi imel možnost (pa je ni imel, Hargreaves in Fletcher sta pač out), tako pa je Roma na trenutke bila številčno močnejša od naših dveh sredinskih, na to karto je tudi igrala relativno uspešno. Lahko se pogovarjamo o taktiki, igri, priložnostih, igralcih v formi ali ne, vendar zmaga vedno ekipa ki da več golov. In to ponavadi zasluženo, razen če je mogoče sodnik res pristranski. Kar pa včeraj ni bil, v več situacijah je šel na roko Romi, pri "penalu" pa nam.

Mislite da je Rangers tudi zmagal nezasluženo proti Lyonu? Lyon je namreč imel več strelov, vratnic in je nadigral Rangerse, zato je Rangers seveda nezasluženo zmagal... Po tej isti logiki Slovenija v naj trenutkih skoraj nobene tekme ni zasluženo zmagala. Seveda je tudi Maribor pred leti povsem nezasluženo premagal Lyon.
Keano
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 6. september 2007, 9:06:38

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. oktober 2007, 16:31:08

Glede včeraj lahko igralcem čestitam za zmago.

Zmagali smo zasluženo, saj smo bili do zadetka bolj nevarni, potem pa je imela Roma svojih 5 minut slave :D :D To da ej Roma zgrešila take priložnosti je njihov problem in če ekipa iz takih položajev ne zadane potem si ne zasluži zmagati. Glede penala, lahko bi sodnik piskal, vendar ni. Pa še igralec Rome (nevem kateri je bil, mogoče Mancini) je imel tudi željo pasti, kar se je videlo na počasnem posnetku. Vedel je da bo šel Carrick na njega, zato je kar začel padati. Scholes pa je kot kaže popolnoma izven forme, zato bi bilo dobro da bi ga kdo zamenjal, a žal je poškodovan Owen. Mogoče bi pa naslednjič poskusili z Andersonom

Letos lahko zmagamo tudi Ligo prvakov. Trenutno ne igramo nevem kako super in briljantno, vendar poglejte lanski Milan, ali pa ostale zmagovalce (ok, če ne upoštevamo Barce). Celo leto komaj zmagujejo 1-0, največ 2-0 in tako pridemo do konca. Imamo kar nekaj starih in izkušenih igralcev, ki so prav za take tekme - Giggs, Neville, Scholes, VDS in imamo tudi nekaj mladih, ki se jim lahko odpre in zadanejo gol. Pa tudi obramba je zelo dobra, kar pa je ključnega pomena pri osvojitvi Lige prvakov.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. oktober 2007, 18:21:44

Pač letos ni tistega "flaira" u igri, kot je bil u lanski sezoni. Ni problem, da bi nas nasprotnik nadigral, posest žoge je na večin tekem na naši strani, težava je v tem, da si veliko težje ustvarjamo priložnosti; še tiste ki pridejo pa ponavadi ostanejo neizkoriščene. Lani je blo veliko situacij ena na ena, ko je lahko Cristiano opravil z nasprotniki. Letos pač ni v taki strašni formi, pogrešam pa tudi akcijo, ko nekaj časa držimo žogo na eni strani, in tako spraznemo drugo, kamor se prenese žoga in Cris se znajde 1 na 1.

Najbolj me skrbi Scholes, ki je v slabi formi, kar zanj res ni značilno. Vedno, ko u ni šlo je vse nadoknadu z borbenostjo in tekom, medtem ko letos tega ni. Tud Giggsy je v slabi formi, čeprav on nikol ni igral konstantno(ponavad je bla kšna slaba tekma v množici dobrih, letos je bolj obratno).

Kar se tiče napadalcev, lahko rečem, da potrebujejo čim več odigranih tekem. Tevez se je na novo priključil (napredek je že očiten), Rooja in Sahaja so ustavle poškodbe(dobr ustavle...vsaj Rooneya). Na tem področju se ni tok bat za formo, kot pa mogoče pomanjkanje moči v zraku (čeprav če bo Saha zdrav mislm, da ne bo prehudo).

Zdaj pa še o Naniju. Vsi ga hvalte za včerejšnjo predstavo; res je, da je odigral najboljšo "napadalno" tekmo, medtem ko je obrambno delal velike napake. Vsaj trikrat je na svoji polovici napačno podal oz. izgubil žogo, in dvakrat je po tem prišlo do nevarne priložnosti Rome. Tudi njegov bok je bil večkrat prebit, zato je imel Evra precej dela. To se lahko pripiše neizkušenosti(ga bo že SAF sfrizirov).

Pohvale Andersonu - v tolikšnem času res ne morš pokazat velik, ampak on je.

Zmaga je zmaga, takšna al pa drugačna; pomembno je, da je šest točk v žepu in to je to.
:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov