LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a ronaldo_girl dne 3. oktober 2007, 18:31:59

MARTIN-UNITED je napisal:
jansson23 je napisal:Rečite kar hočete, samo si nismo zaslužili 3 točke....



seveda da smo si, ce pa kekci ne zadenejo 2krat na prazn gol :lol:

phahaha smo al pa nismo naše so in dobil smo jih *fuck* jea jea :D kdo jim je kriu da so kilavi (roma) :twisted: :geek:
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
ronaldo_girl
Spammy girl
 
Prispevkov: 345
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:37:45

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Fred the Red dne 3. oktober 2007, 18:43:52

Rooney je spet dokazu da mu leži igranje proti italijanskim ekipam(5 tekm-4 goli)Me je pa zlo pozitivno presenetu Anderson.
Uporabniški avatar
Fred the Red
General manager of OT
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:53:00
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Omč dne 3. oktober 2007, 19:26:07

Fluid je napisal:To je bilo dons prvič, da se mi je Nani dokaj dopadel, nekaj lepih akcij, predložkov in prodorov, tako da ga res lahko pohvalim.


Nono..jest njega ne prenesem. Premal borbe, prehitro izgubi žogo, pa tisto brezvezno metanje in ležanje po par minut? Lepo te prosm no Nejc. Smo gledal vcer vragi v eni piceriji in sm za foro listk pa kuli vzel v roke pa pisal od Nanija statistiko. 17 izgubljenih žog, pa skupno več kot 8 minut nepotrebnega ležanja in valjanja. Mene je pa kr krepko razočarou.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 3. oktober 2007, 19:28:17

. : Omč :. je napisal:
Fluid je napisal:To je bilo dons prvič, da se mi je Nani dokaj dopadel, nekaj lepih akcij, predložkov in prodorov, tako da ga res lahko pohvalim.


Nono..jest njega ne prenesem. Premal borbe, prehitro izgubi žogo, pa tisto brezvezno metanje in ležanje po par minut? Lepo te prosm no Nejc. Smo gledal vcer vragi v eni piceriji in sm za foro listk pa kuli vzel v roke pa pisal od Nanija statistiko. 17 izgubljenih žog, pa skupno več kot 8 minut nepotrebnega ležanja in valjanja. Mene je pa kr krepko razočarou.

Zanimivo, da si praktično edini, ki si opazil vse to. Danes sem bral malo otoški tisk in povsod so zapisali samo pozitivne stvari. Nekateri so celo napisali, da je bil ManOfTheMatch.
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. oktober 2007, 19:54:14

@Omč
Na vsaki tekmi lahko od vsakega igralca vidiš tisto, kar hočeš videti. In če nekoga ne preneseš in mu ne daš šanse, da ti dokaže nasprotno, potem ti bo pač skoz bedno, ko bo on igral. Seveda ni bila to super predstava, bila pa je verjetno njegova najboljša. Še vedno je veliko napak, ampak to je pričakovano. Kolikom je šel Ronaldo zelo na živce na začetku njegove kariere pri Unitedu, pa kaj dela sedaj. Seveda nekaterim še vedno ni najbolj prijeten, ampak njegovega prispevka h klubu nihče ne more zanikat. Naniju se še seveda vidi, da je mlad in zaletav, da hoče takoj pokazat nekaj več in se takoj dokazat. To bo že pogruntal, da z glavo skozi zid ne more, potem bo dosti boljše. Včasih mal preveč dribla (znano komu iz preteklosti podoben primer) namesto da bi usekal po golu. Lepo šanso za strel je imel enkrat tam nekje na 15m, ampak on je šel izigravat na 2 kvadratna metra tri branilce. Tako to pač ne gre... ampak dobr. Ene par potez je imel kar solidnih. Recimo tisti predložek Rooneyju v prvem polčasu, ko je potem Roo iz prve na volej ustrelil čez vrata, je bil zelo lep in tudi dva branilca je tam lepo peljal na hotdog. Potem en prodor v drugem polčasu, ko je zadel nekako prečko na koncu (sicer je blo res, da se mu je igrišče pred sabo kar praznilo. Potem pa še lepa podaja do Rooneyja za gol. Tam je imel izredno malo časa in je super odreagiral.

Zaključek Rooneyja me je pa izredno spominjal na tistega proti Milanu za 3:2 na OT. Nekako v podobne stilu je ustrelil na gol. Res mojstrski zaključek in za branilce kot tudi vratarja neobranljiv. Sicer pa smo na sredini odigral v obrambnem smislu dokaj dobro, saj ni bilo tiste praznine, kot je bila videti na tekmi z Brumom. Mogoče tudi v tem tiči razlog, da sta bila Paul in Michael manj vidna. Carrick je mel ene par lepih šans za streljat od daleč, ampak mu žoga ni sedla tako dobr kot na lanski tekmi.

Velja pohvalit tud Kuščaka, ki je bil zanesljiv, tako da imam sedaj kar dober občutek počasi, ko je on v golu.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 3. oktober 2007, 20:18:41

Ne vas najbolj zastopim. Prepirate se glede zmage Uniteda?

Pa tudi ne govorit da je bila Roma boljša. Večina priložnosti so bile Tottijeve bombe od daleč, kar pa tudi ni bilo tako zelo nevarno za gol. Prej bi rekel da sta bili ekipi enakovredni. Ampak po tekmi razglabljati ali smo si zaslužili zmago? Brezveze.

Glede Nanija pa no, zame to ni bila kakšna dobra predstava. In to ne govorim zato, ker bi mi že prej bil antipatičen, ampak ker res si pokazal kaj posebnega. Na trenutke se mu userje kaj (npr. podaja za gol), drugač pa niti ne blesti. Ves prvi polčas je delil žoge igralcem Rome, soigralcem podajal za hrbet,... v drugem se je res kar popravil, ampak se strinjam z izjavo Remmya, ko je rekel da so nas njegove napake skoraj stale gola. Bo pač fant še potreboval čas da se uigra z ekipo. Do takrat pa mislim da bo Giggs še vedno dobivljal več šans za igranje. Ker Giggs kljub letom še ima predložek, in verjetno še ni pozabil igrati nogometa. Pa tudi mi je všeč da včasih ustopa v 2. polčasu, ker on zna dvignit raven igre za par stopenj ko to potrebujemo. To je dokazal že lani na parih tekmah.

Pa še to. Carrickovo izvajajnje kotov mi precej bolj diši kot pa od Nanija. Imamo Vidiča z izjemnim skokom, pa nisem opazil niti ene žoge ki bi prišla do njega ob prekinitvah.

Pa ni me zdaj potrebno naskakovat z izjavami, ker pač se ne strinjate z mano. Vem da nekateri težko sprejemajo nasprotna mnenja.

In potem nam TV3 da za komentatorja D.Obreza, ki kot je že na šk, samo kritizira to pa ono. Preveč razvajen lanskih predstav :bedak:
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Busby Babe dne 3. oktober 2007, 20:31:27

sm brala mal komentarje glede obreza, na prejšnjih straneh. in se mi je zdela tista, da je obrez fan united-a mal bedna. ker nevtralnež pa reče TAKOJ po golu ( ko so še počasne posnetke kazal ) da je tako-ali-tako šele 70.minuta in, da je še veliko časa za izenačenje? mislm, ko je to prjavu se mi je dvignu pritisk na 500! sicr pa itaq skos samo šinfa čez united zdej pa nevem. lahka pa da je tok velik fan, da se mu je že poslabšal in je začel sovražt united :roll: :roll: :lol:
Slika
Winners don't blame fate for their failures nor luck for their success.
Uporabniški avatar
Busby Babe
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 66
Pridružen: 18. avgust 2007, 20:32:51
Kraj: Stretford End

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 3. oktober 2007, 20:45:36

Verjemi, da je on velik fan Uniteda, pa če se ti sliši še tako neumno slišati. Samo razlika njegovega komentiranja v živo se z leti spreminja, saj mora biti kar se da nepristranski, in zato mogoče njegovi komentarji, ki vam niso po godu. Pa ja ne bo kot nevtralni komentator preveč jasno navijal za nek klub se ti ne zdi?

Drugo je, ko komentatorji komentirajo reprezentančne tekme, svoje države da se razumemo...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Busby Babe dne 3. oktober 2007, 20:50:46

Nočm se kregat ampak ostajam pri mnenju, da Obrez ne prenese United-a. Zakaj pol, ko dajo naši nasportniki gol ( ala City to sezono ) vrešči k nor, ko damo pa mi gol pa tko nekak na hitr požre vse skup..? ;)
no sej u bistvu nima veze, itak si zmeri zvok izklopm, če mi gre preveč na živce :lol:
Slika
Winners don't blame fate for their failures nor luck for their success.
Uporabniški avatar
Busby Babe
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 66
Pridružen: 18. avgust 2007, 20:32:51
Kraj: Stretford End

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. oktober 2007, 21:08:44

OMG še ena Ronaldo girl :D (get well soon beauty :mrgreen: ).

Se strinjam z janssonom glede Obreza. Pa itak se vsi preuč u njega vpikujete - če vas mot pejte na komp, al pa prestavte na HTV. Mal smešn je že tole natolcevanje o Obrezu - se mi včas že zdi da se z njim več obremenjujete kokr z igro Man Uniteda.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. oktober 2007, 23:01:28

Nevem... potem se preveč trudi, da se ne bi opazlo da je kao navijač Uniteda in zaide v drugo skrajnost. Recimo izjava po goli Nanija: ''nezaslužen gol Nanija'' je čisto bedasta. Pa pustmo to...

Busby babe: zmanjšaj podpis! 500x200 je max.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 4. oktober 2007, 6:02:22

infinity je napisal:Pa še to. Carrickovo izvajajnje kotov mi precej bolj diši kot pa od Nanija. Imamo Vidiča z izjemnim skokom, pa nisem opazil niti ene žoge ki bi prišla do njega ob prekinitvah.


Glede kotov, včasih res letijo v prazno, ampak prav Nani je podal letos s kota Vidiču za zmago proti Evertonu :mrgreen:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a bene dne 4. oktober 2007, 6:27:05

matija je napisal:
infinity je napisal:Pa še to. Carrickovo izvajajnje kotov mi precej bolj diši kot pa od Nanija. Imamo Vidiča z izjemnim skokom, pa nisem opazil niti ene žoge ki bi prišla do njega ob prekinitvah.


Glede kotov, včasih res letijo v prazno, ampak prav Nani je podal letos s kota Vidiču za zmago proti Evertonu :mrgreen:


In Sahaju za zmago proti Sunderlandu. Ampak kljub temu, tudi meni nikoli niso bili vsec. Nekak jo ful mocno nabije, + tega pa jih dosti da prenizko. Ampak dokler bodo iz njegovih podaj padali goli se ne bom sekiral.

Aia pa se to. Enostavno nevem kdaj se bo koncalo to Ronaldovo streljanje free kickov. Dobro tip je majstor na igriscu, vendar za proste pac ni. Dal bi mu za strelat proste iz oddaljenosti 30+, vendar tiste blizje ki zahtevajo prefinjenost bi pustil komu drugemu.
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 4. oktober 2007, 12:53:16

Če bi sam lahko izbiral, bi imel iz primerne razdalje do nekje 20 metrov (levo) proste strele Carlitos. On je že pokazal pri WH, da zna z občutkom poslat žogo, ne pa Ronaldo, ko samo prbije žogo in upa, da bo šla čez/skozi/mimo živega zidu...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a ronaldo_girl dne 4. oktober 2007, 14:21:02

busby babe hmm tvoj podpis mi ne da mira kdaj se je to zgodil ronaldu pa kaj je prouzaprou blo? :o ker ene par tekm nism spremljala zdej!!!? :?
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
ronaldo_girl
Spammy girl
 
Prispevkov: 345
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:37:45

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 4. oktober 2007, 14:28:47

ja Vucinic mu je arkado razbil.... nc hujsega.... neki podobnega se je tud men zgodilo.... ane Anza :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 4. oktober 2007, 15:57:25

Samo kjer Obrez je zdej našo tekmo komentiral? Jaz mislim, da je tekmo komentiral GORAN Obrez. Tisti ŠK Obrez je pa Dejan. :D
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Busby Babe dne 4. oktober 2007, 16:20:13

Kle je video od Cristiana
http://www.youtube.com/watch?v=aPU-lyYEUws&NR=1

Drgač ga je pa Vučinić tut ful močno v uč useku... se vid na novih slikah k je svojo knjigo promoviru..
Slika
Winners don't blame fate for their failures nor luck for their success.
Uporabniški avatar
Busby Babe
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 66
Pridružen: 18. avgust 2007, 20:32:51
Kraj: Stretford End

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 4. oktober 2007, 17:35:22

dandzo je napisal:Samo kjer Obrez je zdej našo tekmo komentiral? Jaz mislim, da je tekmo komentiral GORAN Obrez. Tisti ŠK Obrez je pa Dejan. :D


Pravzaprav zdaj oba velecenjena brata Obrez komentirata ligo prvakov na tv3. To je bila prva tekma za Dejana v vlogi komentatorja na TV3.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP, 2. krog: MANCHESTER UNITED - AS ROMA torek 2.10., 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. oktober 2007, 18:50:56

Obreza delata vse preveč težav na forumu Uniteda. Predlagam, da opustimo primer za vedno in se bolj obremenjujemo z našo igro, kot pa s komentiranjem. Zato nekako smo tudi tle.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost