LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a blackman dne 7. november 2007, 23:12:54

Naša strelska forma se nadaljuje :D Ponovno 4 goli v mreži nasprotinkov! Vsi 4 goli so bili izjemno lepi :P Tako da čestitke fantom za uvrstitev v nadaljevanje :)

Me pa zanima vaše mnenje od vas ko ste gledali tekmo kako so igrali Pique, Simpson, Evans in Nani :?: :mrgreen:
Edit: je že @Raven povedu vse ;)
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 7. november 2007, 23:22:04

lepa zmaga ... čeprav Kijevčanom ni uspelo dati gola, so imeli kar nekaj zrelih šans in kaj lahko bi med tekmo celo trepetali za naše vodstvo ... no, na koncu se je srečno razpletlo (konec dober, vse dobro), na listo strelcev so se vpisali vsi iz Triperesne deteljice ter tudi Pique ... :)

edina negativna stvar danes je bilo dejansko gledališko vzdušje na Gledališču Sanj ... s tem se tako velik klub, kot je United, ne more pohvaliti ... vsaj po mojem mnenju je večina tekme minila v pretihem ambientu ...

na koncu je tudi Roma izenačila, tako da to pomeni naše napredovanje v drugi del tekmovanja in seveda tudi nekaj milijonov funtov več v klubsko blagajno ...
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 7. november 2007, 23:23:35

Dons smo se pa sprehodil do zmage...

Nevem a smo sploh dal iz 1. prestave?

Formalnost...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 7. november 2007, 23:59:15

Kot je rekel SeekK, formalnost. Do zmage smo prišli dokaj z lahkoto in brez naprezanja. Napredovanje smo si že zagotovili, zato lahko zdaj skoraj vse moči usmerimo v PL.

Vesel sem za Ronalda da ga je zabil, ker so taki goli primerni za dvig samozavesti, saj mu ne gre vse ravno po načrtih zadnje čase...
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 8. november 2007, 0:13:06

Jst bi se potrudil še za prvo mesto eno tekmo...ker letos je večina velikanov na poti do 1. mesta v skupini in zakaj bi se jebal v nadaljevanju s kakim od teh, ko lahko z mal truda osvojimo prvo mesto.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 8. november 2007, 0:29:52

Ja to itak...Sem že imel v glavi, da smo prvi v skupini :oops: :mrgreen:

Od dveh tekem igramo še proti Romi in Sportingu doma in tu bomo iskali nove tri točke. Tudi če smo že naprej, v vsakem primeru ne bomo CL igrali z rezervno postavo...Tu se gre le za prvo mesto, za prestiž in tudi dodatne eure :mrgreen:

Na zadnjih dveh tekmah pričakujem nekaj podobnega kot danes; torej da bo The Boss spočil katerega izmed nosilcev igre in dal namesto njega priložnost kateremu izmed naših mladincev.

Me pa zanima ali je bila menjava VDS - PIG le taktične narave, ali je kakšno drugačno ozadje...
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 8. november 2007, 6:44:30

VDS je med polcajtom potarnal nad bolečinami v enem prstu (nič ni povedano točno katerem), zato SAF ni tvegal in dal Tomaža igrat.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. november 2007, 6:56:20

Lepa tekma. Super! Spet 4 zadetki.

Veseli me, da se je med strelce vpisal tudi Pique, vendar če dobro pogledate posnetek je bil tam offside takrat ko je Teveza žoga zadela v glavo. To sem opazil že včeraj. Glede tretjega gola pa res fenomenalna podaja Nanija. Že pri podaji Sahaja do Nanija sem si mislil kako lepa podaja Francoza, saj je žogo dvignil prek Ukrajinca in jo podal direktno na nogo Naniju, potem pa je Nani še lepše podal do Rooneya. Ronaldo pa upam da bo še naprej tresu tako kot včeraj :D :D
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 8. november 2007, 14:20:43

na ja kr lepa tekma.veseli me da je SAF spociv nekj klcunh igralcev.lep gol piqeja predvsem pa teveza obema tut cestitke za 1 gol v lp.ronaldo je odigrov kr solidno tekmo veseli me da je zadev upejmo da bo zj dobu mav na motivacij.lepo j tut vidt da je rooney v dobri strelski formi da trese povsod.edin loh bi kdai mav dobu pocitka s vem da je izjemn igralc sam ush tekm pa tut ne more odigrt 90 min.
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. november 2007, 16:55:15

A pošljemo Simeunoviču eno majco. Včer na TV3 nas je nekej hvalu :mrgreen:

Drugače pa kot sem pričakoval, postava dokaj spremenjena, pot do zmage pa vse drugo kot težka. Škoda k je Simpsonu Šovkovski tist strel ubranil, bi blo lepo, če bi še on zadel. Je pa zanimivo, da je Simpson sedaj nastopil za United dvakrat in kar dvakrat imel res lepo priložnost za gol. Gary ma dve lepi šansi za gol v 50. tekmah, vsako dvestoto tekmo pa tud zadane :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 4.krog, Manchester United:Dinamo Kijev, 7.11.07@20:45

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 8. november 2007, 22:41:21

Laaaganoooo...tko k pravta gospoda Murat&Jose.
Res lahko delo učeri. Pomoje da res nismo kej menjalnika uporablal..dal smo prot koncu 1. polčasa mal v drugo, da se je motor ogrel na delovno temperaturo.
Pol smo ga pa z čimmanjšo porabo prpelal do cilja. HeHe :lol:
Do did done! NEXT...
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron