LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a andre dne 20. februar 2008, 22:46:29

bravo nasi samo da smo dal gol u gosteh toooo tevez care :D js bi raj dou carricka u prvo names hargreavsa
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a raven dne 20. februar 2008, 22:48:13

1-1 pravičen remi. Veliko bolše kot 0-0. Lahko bi se zelo zmagalo, ampak mi tale remi popolnoma ustreza. MOM na naši strani pojma nimam kdo. Če ne bi Benzema čudežno našel placa in zadel, bi bil Rio/Vida igralec tekme. SAF tudi taktično dobro postavil igralce, ti so zgleda vse nardil, tako kot jim je bil rečeno. Se pa vidi, da samo z enim napadalcem ne moremo kej prov velik naredit. Rooney pride nazaj, spredi zato pol ni nobenga. Pol še dolge podaje naprej, spet brez učinka. Če pa po tleh kaj naredimo, gre pa prepočas. Gol zaslužen, nuff said.

Za povratno, IMO gremo naprej. Doma pričakujem dokaj lahko zmago in posledično napredovanje. Če bi bilo 1-0 za une, bi bilo težje, a zaradi gola Teveza, so šanse tam 85-15. :)
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a andre dne 20. februar 2008, 22:50:45

ja samo doma mormo zaigrt bol napadalno in bo zmaga 100% naša :D
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 20. februar 2008, 22:56:14

Tole je blo pa pod vsakim nivojem. Skoraj enaka situacija kot proti T`Hamu. Anemično. Izjema dons je bil Scholes, ki je res dobro odigral - kradel žoge, dobr podajal, se boril, veliko preteku,... ostali so bli za en drek. No ja, tud menjave so bl kr vredu - Nani je bil živahen, Tevez kljub golu preveč defenzivna postavitev (ne vem, a je bi tak dogovor, sam že tko ni nobenga v napadu, da bi zaključu akcije), brez Carricka v igri sploh ne mormo dat gola. Evra v prvem polčasu niti enkrat ni pošten napadu, Benzema je lomu Vidiča, Rio omahljivo, Brown je še enkrat dokazov da je polom, sam da gre čez sredinsko črto. Za Cristiana prepomembna tekma, Giggs napol mrtu, Anderson zlo podnobno, Hargi zgublen, Rooney osamljen in premal izkoriščen. Ne vem, kako je forma igralcev in celotne ekipe tako nestanovitna v zadnjem času.
Rezultat super, forma zaskrbljujoča, v napredovanje še zdaj ne dvomim.
And Fergie, bring Benzema to United!
:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 20. februar 2008, 23:03:54

ne vem kaj vsi toliko kritizirate hargreawsa? kaj pričakujete da bo on daval gole pa laufal ko zajci v duracel reklami pa še podajal vedno na mikrometer natančno? on je destruktor igre, in to mu je danes pa tudi v sezoni uspevalo, carrick pa ni glih neki destruktor igre ampak bolj za kake podaje.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 20. februar 2008, 23:14:03

Ne mormo tolk kritizirat naše, obramba Lyona je bla odlična, vsi so se boril ko nori. Veliko blokiranih strelov, podaj, ukradenih žog,.. naši so tut dostikrat podali direktno k njim. Meni se je zdelo da je Evra odigral kr dobro, ta naveza z Ronaldom bi lohk bla odlična ampak men se je zdelo kot da gledam Ronalda izpred 2 let. Komplicira, dribla dribla.. na konc pa nč pametnega. Neki podaj je meu lepih, pa prodorov sam ni to to. On zna dost bolše. Zdel se mi je kot da so brez prave želje, ko je Tevez pršu v igro je dodal kr neki k borbenosti. Nismo bli spet tolk zanič, ne pa tut tko dobri kot smo lohk. Rezultat je pa super glede na to da bi skor zgubil..
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 20. februar 2008, 23:43:32

Dobr se je izteklo, ker bolj kot sem gledal, vse bolj sem imel občutek, da bi lahko zmagali pa kot da se nobenmu ne da poizkusit, oziroma mal več tvegat, kaj pa vem no, tako rezervirano so špilal, niti B od borbe ki so jo pokazal proti Arsenalu. Tako da je tale gol Teveza konec koncev zlata vreden, ker če bi fasal še un gol od Juninhota, potem bi bli pa v dreku, tako pa bo na Old Treffordu še trd boj.

Drugač pa tud meni ni jasno kaj je narobe po vaše odigral OH, fant je defenzivc, to se mu vidi iz vsake poteze, že samo ko žogo dobi, jo v 80% pošlje nazaj, da ne rečem da je danes kradel žoge kot za stavo in bil 2x na meji drugega rumenega. Malo off day je imel Andersson, ki mu danes ni steklo, prav tako Ronaldu (razen prostih :? ), Giggsy po svojih močeh, vendar je trenutno Nani v boljši formi, Rooney se je trudil in šele s prihodom Teveza se je vidl da sta le skupaj udarna dvojka. Obramba je odigrala ok, gol je bil fenomenalna akcija Benzeme (tud jst upam da pride k nam :)), kdor pa kritizira Evraja mi pa ni jasno če je gledal isto tekmo kot sem jo sam. Pa poba je pravi maratonc, kolk pa on šprintov po bokih oprav, danes je spet razigraval levo stran, tako da tole mi ni lih jasno od kje enim ideja da ga ni blo nikjer ??? Po drugi strani pa je imel Brawn spet enega svojih dnevov, ko ne spravi skupaj ene solidne podaj v 16m..

Ostajam pa optimist in če ne bo poškodb, gremo naprej.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 21. februar 2008, 0:32:50

Dober rezultat na koncu, ker kazalo je še slabše. Sem pa rekel v 85. minuti, da je še cajt. A sem a nisem? :P

Drugače sem optimist kar se tiče letošnje lige prvakov, ampak naša gostovanja pa težko gledam. Tako brezvoljna se mi zdi, brez žara, brez tiste prave, United igre. Nevem sicer kaj je razlog. Mogoče preveč respekta za Ligo prvakov, mogoče postavitev, mogoče urnik. Skratka nevem. Več bo treba vložit za gostovanja, če hočemo pridet na vrh Evrope.

Sicer je remi čisto pravičen izid, šanse so bile tako na eni kot na drugi strani, vendar jih po večini igralci niso izkoriščali. Gol Benzemaja je bila prava mala mojstrovina, placa je imel glih 26 kvadratnih centimetrov, ustrelil je tja, kjer je bila edina možnost za gol, tko da tle nimamo kej govort. Lepo. Po golu smo nekako stopili na plin in zasluženo izenačili. 1:1 je lepa popotnica za domačo tekmo, odigrati moramo tako kot znamo in zmaga bi morali biti to.

One million question: Kdaj se je Carrick vtihotapil v igro?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Omč dne 21. februar 2008, 0:49:25

Tud zame je bil Owen eden ključnih igralcev danes (pazi: Nisem gledal cele tekme), ene parkrat je ukradel žogo in prekinjal napade in podobno. Se je pa še enkrat pokazalo tole...Roney sam v konici napada ni dobr (glede na to da mu je kot napadalni partner "vsiljen" vezist), nekako igra v napadu ne pride do izraza. Ne bom čez nubenga šimfal brez skrbi Remmy :) Sej so odigral dobr. 1:1 rezultat je zame kr mal razočaranje glede na to da vsi vemo kaj smo sposobni, sam preprosto si ne predstavljam igre brez Rooney--Tevez v napadu. Ne teče tako kot bi mogl. Anderson, glede na njegove pretekle tekme neviden in definitivno premalo borben. Predložki so vsi končali na nogah in glavah nasprotnika (sam sj nimaš kj igrat na predložke če nimaš 2-metraša v napadu). Letos opažam Giggsove podaje iz kotov in se mi zdijo nenatančne in posledično brez grožnje za nasprotnika. Manjkala je tudi tista zadnja podaja pred nasprotnega vratarja, da jo nekdo not porine v mrežo. Evra/Ronaldo/Nani etc. predribla tri igralce, namesto da bi podal proti sredini, jo ali jo izgubi ali pagre preigravat še enega in jon posledično spet izgubi.Mnenja sem, da se gol doseže najlažje, ko winger preigra igralca ali dva v 16-metrskem prostoru in podem da ostro, močno in natančno podajo pred vratarja, ponavadi pa se tam najde že nekdo, da jo pospravi v mrežo (spomnite se rome). To mislim da bi bilo vse iz moje strani. Glede rezultata pa sem obenem zadovoljen.1:1 rezultat ni kar tako v gosteh, samo če upoštevamo dejstvo da smo igrali boljše od Lyona je pa 1:1 kr mal porazno oz. če se izrazim drugače, škoda da ni bilo 1:2.

Hvala, pa radi se imejte.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. februar 2008, 7:34:55

Včas res ne razumem kaj vi gledate, ko naši fuzbal špilajo. Dons recimo ste šimfal Paula, OH in Evraja.
Kritike na Paula sem že tekom tekme v tem topicu ovrgu, kar pa se Evraja tiče - tipson je prelaufal ogromno, sodeloval v napadu, parkrat podal izjemno pred gol, zrihtal kar nekaj kotov. Pol pa rečete da ni nč od njega :D Za OH pa so svoje povedali že drugi. Res je da ne pomaga pri graditvi igre, je pa izjemen pri uničevanju nasprotnikove igre. Bi si pa zaslužil menjavo, ko smo prejeli gol, in to ne zato kr je slab, ampak kr smo rabili napad.

Včer sta si kritike zaslužla po moje dva igralca.
Prvi je Anderson, ki je bil popolnoma izgubljen, ni se tolk odkrival, ni tekal po žoge ... Prvi si je zaslužil menjavo od naših igralcev sredine. Tudi po tem ko se je iz AMC prestavu na MC je blo slabo. Popolnoma nasprotje s tekme z Arsenalom.
Drugi je Ronaldo. Sj preteče dost, sam od njega pričakujemo graditev igre, izjemne podaje in pa tu pa tam kakšen gol. Včer kar je pokazal je blo par driblingov in nekaj diveov. Aja pa dost krilkjenja z rokami, kot bi muhe odganjal :D Upam da se kmal najde in pokaže česa je zmožen. Še prekleto ga bomo rabili.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Omč dne 21. februar 2008, 10:29:55

Na ronaldota sm pa čist pozabu :) ni blo včer njegove igre, ustavl so ga kuj če je pa slučajno mim pršu pa iz tega ni nastalo preprosto povedano 0.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Busby_Babes dne 21. februar 2008, 12:26:00

Sej smo vsi razočarani glede rezultata, sam nam 1:1 velik bolj ustreza k pa Lyonu. Ne smemo tko gledat na to tekmo --- če nebi bil Tevez tok dobr postavljen pred golom ko je dosegel zadetek, bi bilo lahko tud 1:0 za Lyon ...

Skratka gremo na Old Trafford po zmago in z boljšim izhodiščem k Lyon ....
Uporabniški avatar
Busby_Babes
Newbie
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 20. februar 2008, 19:37:47

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 21. februar 2008, 14:04:43

ronaldo je slabo igral ker so mu z laserom svetli :)
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Busby_Babes dne 21. februar 2008, 21:57:27

jao -- sm vidu un posnetek na you tube ... kere majo te francozi :lol:
Uporabniški avatar
Busby_Babes
Newbie
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 20. februar 2008, 19:37:47

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 22. februar 2008, 11:37:05

ponovimo Fluidovo prasanje....Kdaj (hudica) je Carrick u igro prsu...ga je SAF usred kr brcnu na teren??
drgac pa je SAF ze pred tekmo opozoru use prstojne na laserje pa niso nc ukrepal..zdej pa itak mutijo spet da morjo preucit use ukol in nevem kaj use...kaj je tle za preucevat...svetl so mu u glavo...in to ne z mejhnim zepnim lasrckom...ampak s kr preklemansko velkim...ce je kdo vidu zark "le-tega"...je kr ena velikost zogice za tenis?!
drgac pa itq...razbijemo jih na OT...brz kakrsne kol dileme!

LP

UNITED!UNITED!UNITED!
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a ronaldo_girl dne 22. februar 2008, 11:59:53

ja žark je biu kr velk.. tko da tisto res ni mogu bit žepni laser... nrdil pa ne bojo nč da bi jih dobil.. sam neki mutijo, če bi unitedovi navijači kej tazga nrdil bi bla pa cela panika takoj! :evil:
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
ronaldo_girl
Spammy girl
 
Prispevkov: 345
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:37:45

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 22. februar 2008, 12:51:15

lukac13 je napisal:ponovimo Fluidovo prasanje....Kdaj (hudica) je Carrick u igro prsu...ga je SAF usred kr brcnu na teren??


Vem da je komentator enkrat rekel, da se Carrick pripravlja in da bo prišel v igro, samo menjave pa tudi jaz nisem videl...
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Omč dne 22. februar 2008, 13:02:17

Enako...kr naenkrat sm ga not vidu, sm en cajta poj gledu kva a mamo mi 12 igralcev :o
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a raven dne 22. februar 2008, 13:52:22

V 78min je prišel notr namesto Hargija.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP:1/8 finala Lyon-Manchester United,sreda 20.2.08@20.45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 22. februar 2008, 15:23:59

ja sej to smo pogruntali ane.... sam ni nihce vidu ko je 4. sodnik dvignu un nnapis gor kdo gre vn pa kdo not.... :lol:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron