LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 3. marec 2008, 22:13:39

Remmy je napisal:Ma k je pjanc, pa govori takale neumnosti.


Kake neumnosti? Da ma Tevez tendenco dajanja pomembnih golov je neumnost?

Kolk sem pa umiral od smeha ob teh izjemnih šalah, sem pa že zgoraj napisal.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. marec 2008, 22:21:16

SeekK je napisal:
Remmy je napisal:Ma k je pjanc, pa govori takale neumnosti.


Kake neumnosti? Da ma Tevez tendenco ( :D ) dajanja pomembnih golov je neumnost?

Kolk sem pa umiral od smeha ob teh izjemnih šalah, sem pa že zgoraj napisal.


ja, kakor ti praviš, tako naj bo! Šale so povprečene, no ja mal nadpovprečne. Neumnost je pa to, da je Tevez novi Cantona, kot so "naši" to prevedli. Joj kolk sovražm, da morm folku pojasnjevat fore. Se počutm skor tko butastga kot uni na drugi strani.
(aja a si napaljen neki za kreg? jest mam čas do jutra)
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 3. marec 2008, 22:41:21

Zgubu sem se čist...tud tvoje razlage mi ne pomagajo..

Mogoče bi mi pomagalo tole - na katero osebo se nanaša tale pjanc?
Ma k je pjanc, pa govori takale neumnosti.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 3. marec 2008, 22:51:44

Jutri kot že rečeno je povratna tekma na OT. Tekmec Lyon. Več kot očitno je, da nas vsi že vidijo v 1/4 finalu kar daje na nas še dodatno breme. Dejstvo je, da bomo morali mi to pokazati na igrišču in si sami izboriti napredovanje. Rezultat iz prve tekme (1:1) je za nas zelo ugoden kar pomeni, da bi nam eventuelno remi 0:0 že zadostoval za napredovanje (gol v gosteh), ampak na to se ni zanašati in treba jim je vsiliti našo igro saj prihajajo v gledališče sanj. Torej čvrsta obramba z močno sredino in hitrimi napadalci+wingerji.

Kakšna bo postava?! Sam lahko sicer malo špilam Dannya ampak glede na igralski kader, ki ga ima Fergie na voljo je skoraj nemogoče napovedati jutrijšno prvo enajsterico. Tukaj se seveda poraja vprašanje ali igrati 4-4-2 ali 4-5-1 oz. 4-2-3-1.

Če se bo SAF odločil za 4-4-2 bo verjetno izgledalo nekako tako...

----------------- Van der Sar ----------------
Brown ----- Ferdinand ----- Vidić ----- Evra
Ronaldo ---- Carrick ---- Anderson --- Nani
------- Tevez --------------- Rooney ---------

Če pa bomo igrali 4-5-1 oz. 4-2-3-1 pa nekaj v tem stilu...

----------------- Van der Sar ----------------
Brown ----- Ferdinand ----- Vidić ----- Evra
Ronaldo --- Anderson --- Carrick --- Scholes/Fletcher --- Nani
---------------- Rooney -----------------------

.... pač Ronaldo in Nani se bosta postavila še višje v napad ...

Sam bi raje izbral 4-4-2, ker vseeno igramo doma in s tako postavo igramo igro, ki je še najbolj podobna Unitedu in s katero menim, da smo sposobni parirati vsakomur v Evropi. Nažalost bo kot vse kaže manjkal Giggs ker še ni pozdravil poškodbe. Pričakujem tudi močno klop kjer bo verjetno glavno orožje (če nam bo šlo za nohte seveda) ravno Saha, ki se počasi vrača po vseh možnih poškodbah in bo prišel še kako prav v nadaljevanju sezone. Upam, da bo zdržal do konca no.... :roll:

Če sem pošten se nadejam zmage ampak se vseeno zavedam, da se bomo mogl kr fajn pretegnt, ker Francozi so opasni sploh v fazi napada, kjer straši mladi virtuoz Benzema. Oni so tud zmagal zdej zadnje kolo v svoji ligi, kjer Juninho, Benzema in Ben Afra niso odigrali celotno srečanje tko da bodo verjetno tudi oni spočiti.

Na zmago ni druge!

ONEUNITED
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a Omč dne 3. marec 2008, 22:52:54

A dejte no iz muhe delate slona. Pjanc gor al pa dol car je pa pika. Jest dokj dobr znam anglešk pa se Ne strinjam s tistimi, ki pravte, da je Fergie reku da je Tevez novi Cantona. Tema tega govora sploh ni bla v tem. Fora govora je v tem, da Carlitos dostikrat reši United z njegovimi goli (proti L'poolu, Tottenhamu in Lyonu) v gosteh.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. marec 2008, 23:11:59

SeekK je napisal:Zgubu sem se čist...tud tvoje razlage mi ne pomagajo..

Mogoče bi mi pomagalo tole - na katero osebo se nanaša tale pjanc?
Ma k je pjanc, pa govori takale neumnosti.



Rajš vprašej, na koga se je nanašal tiste stavk v oklepaju za besedico ŠALA! jaja

Pa še off topic: Kakšne postave brez Scholesa. Ni šanse. Scholesy jutr začenja, pa magari namest Vds-ja.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 3. marec 2008, 23:18:10

Remmy je napisal:Rajš vprašej, na koga se je nanašal tiste stavk v oklepaju za besedico ŠALA! jaja


Ahja človek te lepo vpraša za obrazložitev, ti pa še vedno galopiraš na svojem visokointeligentnem konju.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 3. marec 2008, 23:21:16

Remmy je napisal:Pa še off topic: Kakšne postave brez Scholesa. Ni šanse. Scholesy jutr začenja, pa magari namest Vds-ja.

Kakšen offtopic? :D

Jah nevem 90 minut je odigral v soboto, tko da nekako naglas razmišlam, da bi znal začeti na klopi. Obstaja pa seveda verjetnost, da bo namesto Andersona v sistemu 4-4-2. Bomo vidl. Sicer se ob ugodnem rezultatu na koncu ne bom preveč belil glave če sem čisto pošten.
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. marec 2008, 23:32:18

SeekK je napisal:
Remmy je napisal:Rajš vprašej, na koga se je nanašal tiste stavk v oklepaju za besedico ŠALA! jaja


Ahja človek te lepo vpraša za obrazložitev, ti pa še vedno galopiraš na svojem visokointeligentnem konju.


Čaki, čaki zdej pa pretiravaš. Tvoje živalske metafore pa sploh niso primerne za take pozne ure!
Pa še to: vse je predmet individualne interpretacije! Če ti pa dam dober, hvalevreden nasvet me pa ošvrkneš kot kakšnega španskega lipicanca, medtem ko ti kažem pravo pot.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 3. marec 2008, 23:48:13

Mojster poglej...v prvem postu na moj odgovor me označiš z retardirancem, češ da ne razumem tvoje šale. Jst sem zelo jasno v že prvem postu povedal, zakaj se mi to ne zdi smešno. Odkje potem sploh napad na mojo inteligenco, ki si ga potem še ponovil.

Nč morm delat naprej...mi neinteligentni mamo bolj slabe službe, pobiramo pač kar višji sloj noče. E jebat ga, treba žvet.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. marec 2008, 23:59:33

No zdej se pa jest poslavlam... Upam, da si se mau sprostu ob svojem dobičkonosnem poslu (ki ga btw omenjaš ob vsaki vsaj malo relavanti priložnosti), da si si spraznu svoje "kreg" baterije in izpolnil svoje "nevem" kakšne cilje. Nikol te nisem oklical za retardiranca (v mislih sem neke druge osebke), ampak če si želiš "rough sexa" pa tud prov. Loh ti govorim kr hočeš, sam da ti bo pršlo.
S tem stavkom brezpogojno kapituliram in priznavam SeekKu vsakršno nadoblast, tuzemsko in nadzemeljsko, oblast nad mojim življenjem in smrtjo ter ga postavljam za določevalca kategoričnega imperativa ter znanilca fenomenologije duha.
Hail!
Lepo bodi, best wishes
Moi
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 4. marec 2008, 0:27:39

Joj joj človek, ti si mene res zelo narobe razumel...

Moj "dobičkonosen" posel, sem omenu pomoje prvič na forumu...in ne niti ni to nekaj dobičkonosno ane...izlet v Manchester bomo še par mesecev not prinašal...ne bom zdej tuki življenske zgodbe pisal, ker mi to res ni za delat na forumu, čim manj resničnih življenskih dejstev tembolje je nekako moje pravilo...

Spomnim pa se, od kje sklepanje o tej moji dobičkonosnosti...mislim da je blo prvo najino soočenje, ko si me obtožu zapravljanja po 100 eurov za darilo al nekako tko, jst sem ti pa reku da te bom kupu in da nisem škrtuh oziroma nekaj v tem smislu. No tisto je bla dejansko vseskupaj zajbancija...samo nisem mislu da je blo treba razlagat :)

Ma spet brezvezen fajt preko foruma...in verjetno sva ga oba zaklučla z oceno, kako je druga oseba naduta in vsesorte dodatne pizdarije...

No zdej se pa res vračam k delu, da ne bom zašel v kakšne težave..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 4. marec 2008, 7:44:59

Vedno bolj sem prepričan, da bo veza vsebovala (vsaj) Carricka in Scholsa. Pomoje je bilo pred sobotno tekmo planirano drugače, je pa odlična igra Scholsa to postavitev malo naokol obrnila.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. marec 2008, 8:34:38

Dejmo depost tistle nepregledn cigumigu pobrisat :D Mata Remmy pa SeekK preuč cajta ;)

Še vedno zagovarjam postavitev 4-4-2, ker prot Lyonu ne smemo na rezultat špilat, temveč na zmago. Ob razigrani sredini (Paul in Carrick) to nikakor ne bi smel biti problem. Tud CR se bo najbrž hotel dokazat, po nekoliko slabših odigranih tekmah. Spred pa Rooney in Tevez da uničta njihovo obrambo s stalnim pritiskom.
Bo pa vsekakor ne preizkušnji obramba ob njihovih protinapadih. Pa ne smemo si prvoščit favlov v bližin 16ke!
Vendar jim zaupam in verjamem da jih bodo zmlel.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a jernej dne 4. marec 2008, 12:43:55

a je kje u mb kaka gostilna, da lahk fuzbal gleaš, pa da bi bla dans manchester:lyon tekma????
we are the champions!!
Uporabniški avatar
jernej
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 30. avgust 2007, 20:44:18
Kraj: ponikva pri žalcu

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. marec 2008, 14:05:51

GoUp je napisal:Dejmo depost tistle nepregledn cigumigu pobrisat :D Mata Remmy pa SeekK preuč cajta ;)



Jebeš, sej mamo rabi poljudno znanstvene vojne! :P


Sicer pa treba je zmagat, izpad bi bil kar mala katastrofa. Računam na postavitev 4-4-2 z Ronaldom in Parkem na krilu, na sredini pa še nekoga poleg Carrcika :? Obramba je itak standardna, tle saj ni treba razmišljat Fergieju kej dost :)

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 4. marec 2008, 14:50:43

poleg Parka? ne vem, jz bi dau Naniju še vseen prednost..
postava pa itak 4-4-2, pa ima da z eno lagano zmago pridemo v 1/4 finale..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a Omč dne 4. marec 2008, 15:15:42

Ne vem no...mislm da se Nani in Ronaldo če sta skup v postavi prevec igrata in iz tega ne nastane prou velik koristi. Bomo vidl kako bo.Park ma veliko več izkušenj v CL kot pa Nani, pa še letos se je zelo dokazal že.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. marec 2008, 15:58:58

zimi je napisal:poleg Parka?


Moje mnenje. Če bo šel Fergie v postavitev 4-4-2 se mi zdi bolj verjeten Park kot Nani. Če bo pa 3 zapakiral na sredino potem pa nedvomno Nani.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP:1/8 finala Manchester United-Lyon, torek 4.3.2008@20.45

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 4. marec 2008, 16:34:19

jernej je napisal:a je kje u mb kaka gostilna, da lahk fuzbal gleaš, pa da bi bla dans manchester:lyon tekma????

gostiln kjer lahko gledas je polno samo ce bo kje united lyon pa dvomim...razn ce je na hrt al pa kje pol bi se dalo zmenit kje...
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron