LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. april 2008, 5:56:41

Nikoli, ampak res nikoli v življenju si nisem mislu, da bi tekma Barca-United bolj dolgocajtna, bolj bedna, kurčeva, kot pa tekma Pool-Čelski. Sramotno no.
Igralcev ne bom šimfal, ker so po moje špilal po SAFovih navodilih. Se je lepo videlo vmes ko je Ronaldu poknu film in se je zdrl na našo klop. Škoda res, da nismo bolj napadal in izkoriščal luknj v Barcini obrambi. Če bi bla Tevez in Rooney postavljena višje in bi harala v Barcini obrambi bi stisnal kamot enga, ker bi oni delal felerje - že tk in tk so jih, pa poglejte kako malo smo jih stiskal na njihovi strani. Al pa da bi vsaj izsilili še rumeni karton pri Militu, ki je tud hodil po tankem ledu s svojimi posredovanji. Ne v drugem polcajtu smo se še bolj nazaj postavili :evil: Kr neki res.
Faking frigidno je blo to včeraj.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 24. april 2008, 7:19:02

djmo mal pomislt,komu se ni izšlo ljudje...0:0 po slabi igri na nou campu proti Barcelona...a to je slabo al kaj-sj tu ni sam ena tekma,če lahka cela evropa kalkulira pa taktizira,zakaj bi mi mogl na pouno igrt pa napadat pa nevem kaj use-preveč je u igri da bi se odprl in tvegal da bi si use skupi otežil pred torkovo povratno.

tko k je scum reku ucer u žogi,če mi nebi falil penala,bi biu full zadovoln z usm skupi.

u soboto je ze nova tekma,nova zgodba...

united till' i die... :evil:
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Leby dne 24. april 2008, 7:28:19

Bom še js neki malga povedou....
Ne vem ke smo se že pogovarjal o naši vezi, in ene par jh jo je hvalil ko ne vem kva... učer ns je Barca z svojo vezo povsem UBILA. YAYA TOURE :appl: Poleg penala in tisti strel Carricka si nismo praktično priigral nič... Da ne govorim o slabih podajah in te stvari.. učeri sm se mogu ene 2x prou uprašat a navijam za Barcelono al za Manchester.. :D 0:0 je dobr score, samo če nm ga Barca pikne na OT mormo dat mi 2!! tle se že koj lohk uprašam a bomo sposobni dat sploh 2 gola.. Doma igramo res odlično samo bo težka naloga obramba in pa veza Barce ns prekaša v vseh pogledih. Velik se je govoril o slabi formi ter ovo in ono, ampak LP je razred zase... učer bli v vlogi favorita mislni usi ko jh bomo na 0 pustil pa smo vidl da bi si preh oni zaslužl zmago k pa mi ;) Šenkt več bom dodal da komej čakam prestopni rok pa da se prpele kšn kvaliteten igralec na vseh položajih. zj boste rekl sj mamo Fletcherja pa te.... LOL mislm da bi se učer najbol kosou z vezo samo Anderson, ajde Scholes je ene parkat lepo ukliziu ampak toj blo na žalost use... Učer sm biu res zelo razočaran nad predstavo sploh pa 11-ico :oops:
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. april 2008, 7:29:18

No pomislimo za koga je 0:0 bolje:
- vsak remi na OT bolj odgovarja Barci
- zmaga Barce odgovarja Barci
- zmaga Uniteda odgovarja Unitedu.
Statistično gledano rezultat na Nou Campu tako veliko bolj odgovarja Barci!!!

Bolje bi bil rezultat 1:1, če smo že remi špilal.
Drgač pa lukac preber kaj smo šimfal - rezultat al igro!? Pa ne mi rečt da ste včer v Lepi žogi vsi na nogah bli celo tekmo in užival v igri Uniteda. Že res da se igra polfinale Lige prvakov, sam da 85% tekme stojimo na 20ih metrih pred svojim golom je pa višek. Že če CR ni ugajal tak način tekme, kaj lahko šele navijači in gledalci rečemo! Tk da ne mi zdj hodit vn z nekimi opravičili, da mamo ugoden rezultat. Ker ga nimamo!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 24. april 2008, 7:32:27

ne valda da mas prou ane,itq da statisticno je za barco 0:0 dejansko bols.sam men se zdi tale 0 cis ugodn rezult.
aha-nism repliciru na nbenga,sam povedu sm moje mnenje,nism brou drugih komentsov,razn tvojga mislm da se mi je lih dal neki napisat nazaj no :D drgac pa itq da ne,bli smo na nogah sam u prvih 3minutah,pa usakic k je sou kdo na wc k smo mogl usi ustajt pa k smo sli na cik ane :D ;)
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. april 2008, 8:00:34

lukac13 je napisal:drgac pa itq da ne,bli smo na nogah sam u prvih 3minutah,pa usakic k je sou kdo na wc k smo mogl usi ustajt pa k smo sli na cik ane :D ;)


Ja tud mene je včer med tekmo velikokrat srat prtisnal :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 24. april 2008, 8:03:57

hehe...ja sj koga pa ni :D
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a cantona7 dne 24. april 2008, 8:57:05

Po vcerajsni tekmi sm sov tako razpizden spat, da sam sanjav valda u tekmi na njej pa je zmago Manchester z 1:0 :? Res včeraj so me zelo razočarali, vender kot kaže je bila to le SAF-ova taktika!
0:0 je soliden razultat, mogoče smo v mali prednosti, zadeti moramo prvi ker dvomim, da se bo ponovil Arsenal. Skratka če bo rezultat po prvem polčasu na OT-ju 1:0 za United vredi, barcini igralci bodo postali živčni in hitro je lahko 2:0, take igre kot je bila danes ne pričakujem, pričakujem pa tisto mal bol zaprto igro(Previdnejšo) z veliko več žoge v posesti.
Igralce bi oceniv takole:
VDS- 7,5 ( sicer ni imev veliko dela je pa opraviv kar solidno, motile so me tokrat le nenatčna izbijanja)
Hargi - 7 ( vredi delo, ko je že zgledalo d se bo zapletel je spreto odbiln žogo)
Evra - 7 ( isto, kr vredi le mesi ga je 1X posteno narolal)
Brown- 5,5( JEBI SE!)
Rio 6 - (Ne najboljše vendar, IMO bolje kot Brown)
Carrick 6,5 ( neviden razen prodora v kazenski prostor, ker se sele danes zavedam kako lahko bi dav tam gol mi postane slabo)
Scholes - 7 ( Kr vredu , prepreču par napadov, parkrat so sli pac mim njega, kr vedu podaje, ki jih na drugo polovico igrišča sicer ni bilo veliko)
Ronney-6 ( Nimaš kej delat na tej poziciji je pa izbil par žog na varno)
Tevez-5,5 ( To ni Argentinski bogi klub, da bos ti narolu 3 igralce pa delu čudeže to je Barca)
Park-6,0 ( pomoč v obrambi v napadu 0 )
Ronaldo-6,5 ( če bi zadel 11- metrovko bi bila tvoja ocena 7,5toda o tej 11- metrovki je sedaj brez veze razglablati, parkat lepo osmešu branilce Barce, vendar mi gre vse bolje na živce tvoje dvigovanje rok!

P.S. Pozabu sm napisat, da se za povratno tekmo in tekmo s Čelskijem vrača Vida! Kar je velik + tudi za povratno tekmo proti Barci, za povratno tekmo pirčakujem tako postavo!
------------Vds----------------
Brown- Rio- Vida-- evra
-----------hargi---------
--------andy - carrick----
ronaldo----------------Giggs/NAni( odvisno kdo bo igral proti čelskiju)
--------------Wazza-------
seveda 4-5-1 :D :D :D :D
LP
Zadnjič spremenil cantona7, dne 24. april 2008, 10:00:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
cantona7
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 67
Pridružen: 18. november 2007, 18:09:35

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 24. april 2008, 9:33:54

Ne razumem čisto, zakaj se spravljate na Browna, ki je čisto solidno odigral.. V bistvu si vsaka obramba, ki vzdrži polnih 90 minut pritiska na svoja vrata, zasluži čisti aplavz.
Moti pa me, kar se je včeraj dogajalo na krilih, vezi in v napadu. Razen Scholesa se ni nihče niti potrudil priti čez polovico - ena sama obramba.

Leby je napisal:Ne vem ke smo se že pogovarjal o naši vezi, in ene par jh jo je hvalil ko ne vem kva... učer ns je Barca z svojo vezo povsem UBILA.


V bistvu je tale igra Fergijevo maslo in ne posledica slabe sredine. Mimogrede, če bi imela barca toliko boljšo vezo bi nam nasula 3 gole (Arsenal še kakšnega več). Ampak ja, bili so zanič in doma niso zadeli.
Skratka, v kvaliteto sredine nihče ne dvomi, dvomimo pa lahko v njihovi ambicioznosti včeraj. Ali je Fergie samo šparal (Chelsea) ali je nalašč želel odločiti dvoboj na OT, bomo še videli.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 24. april 2008, 9:55:37

@ cantona7: ja, morda pa nam bo UEFA res dovolila igrati z 12 igralci :D

kakorkoli, igra obeh ekip včeraj res ni bila takšna kot smo pričakovali ... Unitedu je morda enajstmetrovka malce spodrezala krila, Barcelona pa tudi ni ustvarila kaj dosti proti tako zgoščeni obrambi ... trije posamezniki so po mojem mnenju malce izstopali prit Unitedu in to so bili Rio, Scholes in Tevez ... prvi je dobro držal Eto'oja in spet odigral lepo mirno, drugi je na momente pokazal, da je ob pravi formi še vedno naš najboljši centralni vezist, tretji pa je pretekl ogromno in se zelo trudil pri pokrivanju prostora in tako preprečevanju Barcinih napadov že v samem začetku ...

prva enajstmetrovka je bila pošteno dosojena, sodnik bi lahko ob prekršku Abidala sodil še eno (tisto z Marquezem se mi je zdelo 50/50), ampak glede na igro si še ene enajstmetrovke niti nismo zaslužili ... verjamem, da bomo na Old Traffordu pokazali svoj pravi obraz in premagali Barcelono ...

United! :twisted:
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a cantona7 dne 24. april 2008, 10:01:42

DarkManX™ je napisal:@ cantona7: ja, morda pa nam bo UEFA res dovolila igrati z 12 igralci :D


Soryy DarkmanX nism nč stev sm cist pozabu na DM-ja(hargija):D
Uporabniški avatar
cantona7
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 67
Pridružen: 18. november 2007, 18:09:35

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 24. april 2008, 10:38:32

Tekmo sem res težko gledal, ma da bi se vsaj malo potrudli v napadu, bi kamot zadeli. Vsakič ko smo se samo približali šestnajstercu je bilo nevarno

A bi gol Ronalda res spremenil potek tekme? Sej tekma se je kasneje odvijala, kot da bi Ronaldo zadel. Barca je poskušala napadat in zadet, mi smo se pa branili in isto bi bilo, če bi mi vofili 1:0.

Drugače pa Scholes, Carrick < Deco, Yaya, Iniesta, Xavi

To mi je bilo jasno že takoj, ko sem slišal postave. Enostavno na sredini nas je bilo premalo. Dobro Tevez, Rooney sta igrala več na sredini kot napadu, ampak onedva nee znata igrat na sredini oz. bokih. Park je bil pa itak neviden. Z dvema igralcema sredine proti štirimi enostavno nismo mogli imet nič pozešna. Ob polčasu sem pričakoval v igri Andersona namesto Rooneyja, Teveza, ki sta bila slaba. Dobro, nista igrala na svoji poziciji, ampak njun doprinos k igri bi bil težko manjši. Fegie tega ni storil, kar se mi je zdelo čudno. Kar se tiče Ronalda, niso bili dajvi, je pa jasno da je na prelahek način padel. Pričakovati dva penala na taki tekmi je absurdno. Verjetno je iskal še en penal, da bi se odkupil.

Aja pa še to. Iniesta je bil eden redkih igralcev, ki mi je bil pri Barci kul. Včer je pa dokazal kakšen kreten je. Dajvi po celem terenu, da ne govorim o tistem štartu na ŽOGO (ane, Iniesta? kmet) ko je Hargreavesu priletel s podplatom pod koleno. :evil:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 24. april 2008, 10:57:08

Glede Inieste sem povsem enakega mnenja kot ti Fluid :) Tud meni je bil Iniesta do včeraj najbolj ql igralec pri Barci, ampak po tem kaj smo videli na tekmi, se mi je hudo zasral :) Prasec je tam štartal na Owna, ki bi mu lahko brez problema zlomil nogo.. Poleg tega oni dive v kazenskem prostoru (od daleč je res zgledlo kot da ga je Evra zrušil), ko sem že bil skoraj ziher, da bo sodnik piskal penal.. Poleg tega še nekajkrat med igro je zlo hitro padel..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 24. april 2008, 11:20:48

Drugač se je pa Fergie že prevečkrat opekel z napadalno igro na gostovanjih v Ligi prvakov, predvsem v letih pred sezono 99'. Tako da je kar malo pričakovano bilo to. Ampak še vedno sem mnenja, da bi bila boljša opcija kar običajen 4-5-1, kot pa nekaj povsem novega in to v polfinalu Lige prvakov. Ja ja...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 24. april 2008, 11:51:18

Cel svet je pričakoval kakšna tekma bo to. Za nekatere od Uniteda je bila to tekma življenja(Anderson) in sigurno bi dali vse od sebe... Sam sem pričakoval veliko dobil sem pa malo. Prijatelju sem napisal: Ta penal bomo še pomnili. In res smo ga. Če bi zmagal 0:1 bi bli že skoraj naprej. Pa se je zgodilo nekaj kar se zgodi madafaking REDKO. Ronaldo je zgrešil penal. :shock: OK. Vedo sem da je ful hitro bil penal, ljudje še sploh niso vedeli da se je tekma začela že je mel Ronaldo penal. Zgrešil ga je JBG. Isti kurac kot proti WH. Barcelona je začutila priložnost in začela napadat. Tako je bilo cel polčas... Celo tekmo bla bla. Igra je bila res ena najslabših v sezoni in res sem razočaran. Vendar je United pokazal da sicer slovi kot ena najboljših napadalnih ekip na svetu vendar da lahko odigrajo če želijo tudi izjemno disciplinirano v obrambi in so lahko v tem izjemni. Mnogi ste rekli bunker... Ok zgledalo je kot bunker vendar za mene je bila le to ena izjemna taktična poteza. SAF je ugotovil da če bo postavil obrambo na tak način da Barcelona z svojo drkung igro(Arsenal) ne bo ničesar naredila. Ko je bil Messi so vsi samo čakali, kaj bo naredil al bo si potegno v desno al v levo, ali bo podal na sredino ali bo potegno šprint not al se bo posral in zgubo žogo... Ko je bil zamenjan se je skoraj zjokal.. Osebno ne najdem pri nobeni ekipi MoM ker ga za moje pojme enostavno ni bilo. Noben ni naredil nič pametnega ne pri nas ne pri Barci. Osmoljenec kot pišejo mediji pa bo Ronaldo. Seveda. Vendar ko je Ronaldo dobil žogo se je mislim da tresel celi stadion češ daj bog da ne bo kaj naredil. In res se je. Priigral je penal, Zambrotto je tako obrno da še Luca zdaj ne ve kako, ukradel je žogo po napaki Inieste in če se ne bi odločil za for bi bil gol. Vendar ga je Marquez zaustavil in mogoče bi lahko tu bil tudi penal. Veliko se je gibal spredaj in imel še eno šanso ko je šel v kaz.prostor in fauliral ga je Abidal in mislim da bi tu lahko bil penal... ampak ok ni ga bilo. Vse se bo odločilo na Old Traffordu, mislim da smo tudi vsi navijači to želeli. Če ni bil na Nouu spektakel bo za to na OT večji v sem siguren. Ronaldo je rekel da bo zadel v Manchesteru in jaz mu verjamem. 0:0 je odprto in če bo United igral tako kot zna bo Barca izgubila. Jebeš igro pač je bila slaba, se je pač tako odločil SAF da se igra tako defenzivno. Žal mi je da ni igral Anderson ki je bil sicer malo poškodovan vendar je izjavil da mu je to tekma življenja in bi sigurno odigral odlično. Park je za k***c, Tevez se je izjemno boril vendar ni naredil nič pametnega, tisti faul tam :x . Rooney je imel manjšo poškodbo tako so rekli na HRT pred tekmo, mislim da je to bil tisti udarec proti Blacku...

Prvo je na vrsti Che$ki potem pa Barca. To je najpomembnejši teden letos. PL in nastop v finalu LP nam prineseta 2 zmagi. Remi in zmaga proti Barci nam prineseta pol naslova in finale LP. Mislim da je United tega zmožen in uspelo nam bo!

UNITED!!!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a David17Nani dne 24. april 2008, 12:03:40

Slaba tekma, brez priložnosti. Če bi Ronaldo šupak zadel bi imeli vse v svojih rokah(verjetno je mislil da igra Fifo 07).Potem po odlični podaji nevem koga:D se je znašel C.ROLANDO sam pred golam in z njegovim jebenim predolgim forom zajebal situacijo in padel teatralno po tleh...kot jaz vem nism gledal shakespeara :evil: prosim da si pogledate moje prelepe ocene:
C.Ronaldo: 2.67
VDS: 7
Brown: 5
Rio: 6
Evra: 6.5
Hargi: 6
Scholes: 4
Carrick:4
Park: 5
Rooney: 6
Tevez: 5.5
Giggs: 7.5
Nani: 8(njegova odlična podaja,driblingi,streli(0),odkrivanja in še bi lahko našteval )

P.S.: Igrali smo fenomenalno(kurac)
Love Man United!
Uporabniški avatar
David17Nani
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. april 2008, 13:14:54
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 24. april 2008, 12:16:56

Ma ti gloryhunter pa bejži lepo v kurac(zanalašč sem napisal celo besedo ker sem totalno znorel ob tvojem vpisu) in si ga drki na tvojega Nanija. Giggs 7,5 pa je igral pet minut. Paul samo štiri? lol
Ronaldu se lahko samo kip postavi za letošnjo sezono pa še to ne vem, če bo dovolj. Jebiga tudi on je samo človek in NE mora vsega zadeti in ne mora vsem branilcem polomiti hrbta. Se nam bo že odkupil na povratni kot je tudi sam napovedal. Stavim, da bo grizel za vsako žogo kot nor. ;)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a David17Nani dne 24. april 2008, 12:23:27

Gloryhunter madafakaaaa:D pa ne more strelat penala kot da igra igrico fifo 07 prosm te....Nanija sem izpostavil samo tako da vidm kaj boste povedal o njem isto giggs...za scholesa bom pa samo rekel da je za u pokoj(se opravičujem izrazu) ampak tako je to nasvidenje gloryhunter 2 :D
Love Man United!
Uporabniški avatar
David17Nani
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. april 2008, 13:14:54
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 24. april 2008, 12:26:09

Vidim v profilu, da maš isto let kot jaz samo tako kot pišeš bi ti jih dal še 5 manj. ;)
P.S. In zdej smo že globoko v OT, tko da nehimo
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 24. april 2008, 12:32:20

Na hitr: (mal offtopica)
Kašna je dons tale mladina? Večina je sam za pred zid!
Igrej doma igrce, mtki sesaj joškice pa take izjave raj piš v dnevnik. Kt sem enim že reku, lepo da si Nanijev fan, ampak spizdi poj na Nanijev forum in se ne delej, da si vsaj mal za United!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost