LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 21. april 2008, 22:30:46

Slikavs.Slika

Sreda, 23.4. ob 20.45
Prizorišče: Camp Nou


Slika


Eh ja, še en dvoboj dveh evropskih gigantov, domačin je španska Barcelona, ki letos najbolj ne blesti v Primeri...nekateri krivijo Franka, nekateri Ronaldinha, nekateri Valdeza, osebno mi je čisto useeno, samo, da jim še v sredo in nasledn torek ne bi šlo :D večina ljudi, ki spremlja nogomet, postavlja United v vlogo favorita, bi pa blo fajn, da se tega čim bolj otepamo, že lani je blo podobno, pa vsi vemo kako se je končalo. Za Barcelono ne bota igrala Puyol in R10, pri Unitedu pa so na voljo vsi najboljši(Sahaja sploh ne bom več omenjal), lažje poškodbe naj bi imela le Hargreaves in Anderson, ampak bosta nared do srede. Upajmo na ugoden rezultat rdečih in ne kakšnih 2:0 pred povratno tekmo.

Moja napoved: Barcelona 2:2 Manchester United (Messi, Eto'o; Vidić, Ronaldo)
Zadnjič spremenil TSD, dne 23. april 2008, 22:59:08, skupaj popravljeno 2 krat.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 21. april 2008, 22:41:57

nebom komenteru ukol postav,forme itd.itd. kr mi to pac ne pase.
mam pa en hud filing da ga bomo ruknal u zacetni fazi tekme,kr se pac barca more odpret,ipak so oni domacini.potem pa ce bo sreca damo pa se enga nekje u 60. min.ampak skor zih sm da rooney enga uvali.

united till' i die...
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 21. april 2008, 22:51:19

Barcelona, dolgo se že nismo pomerili z njimi, končno spet.

Najbolj me skrbi v tej tekmi, da ne bi začeli preveč zadržano, se večinoma držali nazaj. Recimo nekaj takega kot proti Milanu lansko leto v italiji. Ker Barca ima močan napad, kljub temu da jim ne gre zadnje čase, imajo posameznike, ki znajo sami narediti dobro potezo in doseči gol. Najbolj nevarni se mi zdijo Messi, Eto'o in Henry (kljub temu, da je v bolj kot ne mizerni formi, se mi zdi, da bo proti nam še dodatno motivaran, saj bo spet imel šanso igrati proti klubu, ki mu je bil največji rival v času, ko je še igral v Angliji).

Pričakujem postavo 4-5-1 oz. sem prepričan v njo. Obramba bo standardna, na sredini bodo pomoje začeli Carrick, Anderson in Hargreaves. V napadu Rooney, na enem krilu Ronaldo. Na drugem krilu pa... to je praktično edina neznanka. Scholes nevem če bo igral na tej tekmi, pomoje njega čaka tekma v soboto v Londonu.

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 22. april 2008, 8:50:18

Dvoboj titanov in po napovedih najbolj napet polfinale zadnjih let. V kvaliteto Barcelone sploh ne dvomim. Vendar tudi mi nismo prišli prodajat ugleda na Nou Camp. Najbolj me je strah tega, kar je že rekel Fluid, da bomo šli preveč zaprto igrat, to preprosto nismo mi. Prepričan sem, da bo SAF na igrišče poslal 4-5-1.
Pomembno je, da vzdržimo prvih 20 min, potem bo lažje, sam resnično upam, da ga ne fašemo kje na začetku. Obrambni dvojec je popoln, Hargreaves bo pokrival zadnje 4, pomagala mu bosta Anderson in Carrick, na krilih pa Ronaldo in Park/Nani. Rooney bo sameval v napadu in prežal na protinapade, ki pa če bojo tako hitri, kot so ti bili proti Burnu, prepočasni. Smo na gostovanju, v Barceloni in izkazati se moramo kot klinični. To je tudi cilj, vsaj enega zabiti. To se mi zdi da smo sposobni, vprašanje pa je koliko jih je Barca...

Pa še to: Mi lahko kdo razloži, kako je s kartoni od sedaj naprej in pa kateri od naših igralcev so ogroženi?


Napoved: _____
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 22. april 2008, 12:54:20

Ogrožen je se mi zdi da samo Evra. Če "more" naj ga dobi zdej v Barceloni kot pa da ga dobi na OT in ne igra v morebitnem finalu.

Levo krilo je res edina neznanka. Barca je pa itak tak klub da se jim ob takšni igralski zasedbi lahko enkrat utrga in lepo koga nabijejo. Čeprav glede na zadnje predstave je to malo verjetno. Imajo pa še vseeno dovolj igralcev, ki tekmo lahko odločijo z enim strelom, driblingom, skratka potezo.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 22. april 2008, 13:01:56

Ekipa UNITEDA:

United squad: Heaton, Kuszczak, van der Sar; Brown, Evra, Ferdinand, Neville, Pique, Silvestre, Vidic; Anderson, Carrick, Fletcher, Giggs, Hargreaves, Nani, O'Shea, Park, Ronaldo, Scholes; Rooney, Tevez, Welbeck


Res neverjetno močno ekipo imamo trenutno! Saha je že tako ali tako out, presenetljiv je le Fletch, ki bo baje odpotoval v Barcelono samo za moralno podporo. Sem skoraj 99% prepričan, da ne bo v postavi za tekmo, naj SAF naredi kakor se njemu zdi prav. Imam dober občutek in res upam, kot ste nekateri sicer že dejali da se ne osredotočimo samo na obrambo in poskušamo zadeti ter tako odnesti domov veliko prednost. Barca se ne zna barniti, to je dejstvo, zato bi jih po mojem mnenju najbolj "ubili" s formacijo 4-5-1 kjer bi v sredini dominirali Owen v predvsem defenzivnih nalogah, Anderson s svojo nepopustljivostjo in pa Carrick z odločnostjo. Spredaj pričakujem Ronaldo+Nani (ki si glede na zadnjo tekmo zasluži mesto v prvi enasjterici) ter spredaj Wazza.

Napovedujem lepo igro ter gol ali dva v mreži Valdesa.

Aja, glede današnje tekme.. naj zmaga slabši. :mrgreen:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 22. april 2008, 13:37:52

ahja Barca,...res da sedaj nismo mogli kaj preveč upat na slabšega nasprotnika ker igra se polfinale in Barca bo igrala na vse ali nič če hoče rešit sezono.Upam le da ne bodo meli dneva oz. noči :D
Seveda pa tudi naši morajo igrati do konca in izvlečti najugodnejši rezultat.Upam le da se nam bo na začetku odprlo in da bomo pokali po Valdezu celo tekmo.Obramba je back to je zelo fian novica ker imamo najboljšo trenutno v celi ligi prvakov pomoje! Rio in Vida morata igrati zelo zelo zbrano in ne dopuščati veliko prostora ker Messi ne rabi dovolj prostora za gol dosežt.
Formacija mislim da bo 4-5-1 z Roonom v napadu in se mu kasneje pridružil Tevez.Ne vem,ampak Tevez mi deluje da bolje igra proti koncu tekme kot na začetku :? Tako da ga bomo v drugem polčasu zelo potrebovali.
Ugalvnem na Nou Campu moramo izvlečti vsaj izenačenje. Na Old Traffordu bodo pa vidli VRAGE!!! TOREJ NA ZMAGO!!!
GO UNITED!!!! :appl: :002:

Postava:
VDS
Brown-Rio-Vida-Evra
Ron-Carrick-Scholes-Anderson-Giggs
Rooney

Andersona bi rad vidu v prvi da nam poživi igro že na začetku!Mogoče tudi Nani,vendar mislim da bo prišel kasneje prav in bo vstopil s Tevezom. In ko bo za branit rezultat še Hargie not in smo zmagal :D
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 22. april 2008, 13:57:41

Zelo pomembna tekma. Upam de vsaj 1krat zabijemo da bo lažje na doma. Barca ni v najboljsi formi a vseeno lahko preseneti.

Upam da bo izgledalo kaj takega:
VDS
Brown-Rio-Vida-Evra
Carrick-Hargi-Andrson
Ronaldo Giggs(Nani)
Rooney

Pol pa u igro se Tevez če ne bo šlo dobro
Moja napoved: Barca 1:2 MANUTD
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 22. april 2008, 14:50:12

Postava:
VDS
Brown-Rio-Vida-Evra
Ron-Carrick-Scholes-Anderson-Giggs
Rooney


jst bi tudi rad vidu tole ja...
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a andre dne 22. april 2008, 14:57:46

VDS
brown-rio-vida-evra
ronny-hargie-anderson-scholes-giggs
rooney

barca 2:2 man utd
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a pek dne 22. april 2008, 15:08:07

andre je napisal:barca 2:2 man utd


mah ne verjamem da bomo dobil 2 gola...vidic se je vrnil in... vsaj upam da ne seveda,...barce ne gre podcenjevat
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 22. april 2008, 15:19:31

ne verjamm da bo zacel nani :? najvec moznosti pripisujem giggsu ce pa ne bo on zacel pa park (nani pa na klopi in seveda pricakujem da bo tutdi nastopil pol enkrat po 60 minuti) drugače pa sredina owen carrick in pa scholes ali anderson

zmaga pa sploh ni vprašljiva :D :D
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. april 2008, 16:12:31

Glede na njihovo zanič obrambo + Puyol ne igra, jim bomo po moje natrosl tri komade. Dobil bomo pa vsaj enega. Zmagal bomo pa vsekakor.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 22. april 2008, 16:15:26

no no, easy..
začet mormo tko ko Schalke, ko je v prih 15minutah meu par lepih šans.. če nam ena rata in povedemo bo vse lažje, that's a fact!
sam bi najraj vidu tako postavo k je v Romi igrala. No, čeprav tam smo mel dost sreče da je blo 2:0..
nič jz sm že dans živčn, pa se tresem ko pomislim kaka tekma bo to! viva football! :)

U-N-I-T-E-D!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 22. april 2008, 16:16:47

Iz tvojih ust v božja ušesa :D

Dokler se ne ponovi Milano, pa ne rezultatsko, temveč pristop k igri, bom zelo vesel.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. april 2008, 17:54:50

Nekateri ste zelo optimistični, morm rečt! :) Sej ne, da jaz ne bi bil, ampak da bi jih premagali na Nou Campu za dva gola oz. jim zabili tri komade.... Nevem. Res da ne blestijo v obrambi + odsotnost Puyola (ki ga IMO enokavredno lahko nadomesti prekajeni maček Thuram), ampak še vedno, to je Barca in ne fakin Fulham!

Drugače pa letos imamo idealno priložnost, da spet po dolgem času pridemo v finale. Lani nas je zmanjkalo, sprednjih 6 igralcev je igralo praktično celo sezono (+Sahaja ni blo), zadnji štirje so se pa več ali manj vsi poškodovali in enostavno se je voz ustavil. Potem smo morali gristi še v domačem prvenstvu praktično do konca. Menjave pa samo Flecther in O'Shea. Letos imamo res močnejšo ekipo, predvsem na sredini imamo več različnih možnosti. Okrepitve so se več ali manj izkazale in ko na klopi vidiš Andersona, Hargreavesa, Nanija, Piqueja pa včasih potem delno tudi Teveza, se ti kar malo svetlikajo oči.

Zdej kakšno taktiko bo obral Fergie lahko samo ugibamo. Vemo, da na evropskih gostovanjih zadnja leta igra zelo previdno in dostikrat ne pokažemo niti pol tistega, kar zmoremo. V sezoni 99' je praktično vseskozi igral s postavitvijo 4-4-2 in to se mu je kasneje tudi obrestovalo. Juventus smo praktično povozili v goste, šanse so se vrstile ena za drugo. Če da Giggsa ali Parka na krilo, bi IMO lahko igral spredaj z Rooneyjem in Tevezom.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 22. april 2008, 18:28:18

Jest sem prepričan v 4-5-1. Tevez v zadnjem času vse prej kot blesti, lahko bi pa spet kej naredu v zadnjih minutah. Giggsa bi jaz dons pustu na klopi, naj počije, poleg tega se je letos izkazal na tekmah proti Chelseaju - gol in lep predložek za Teveza. Nani je poživil igro zadnjič, ampak se mi zdi, da mu SAF ne zaupa dovolj, zaradi nediscipline v igri, in bo priložnost dobil Park. Kaj točno bo pa naredil Fergie pa vesta samo dva... Hargie mislm da igra, za Andersona ne vem, bil je poškodovan, se mi zdi, da bi bil bolši v Londonu, da se pofajta z Lampsom in Essienom. Mislm, da ima za vezo Fergie sladke skrbi, enga bo že dal špilat.
V prid taki postavi govori tudi to, da je to le Nou Camp, Barca igra doma, in se je ne sme podcenjevat. Poleg tega je to za njih tekma sezone, še bolj pomembna kot za United - slaba forma se bo v LP poznala manj kot v domači ligi. Remi bo super, tud poraz z enim golom razlike in danim golom bo majka. Barca vs stavi na Evropo, če bo sreča bo pa še Raijkaard kej zajebov.
Fluid, v Treble sezoni sta bli obe tekmi na izpadanje najprej na Traffu. Proti Interju se je United skor bunkirov, mah spomnem se, kako skor čez sredino niso prišli cel prvi polčas, prot Juvetu je blo pa treba zmagat, prva tekma je bla 1-1. Pol pa še zlo hitra gola Juventusa (enga je dal Inzaghi :x ), tko da... Skupinski del je bil pa kar odfukan, eni 5-0 pa 3-3 rezultati...

Fergie nikol ni tvegal na gostovanjih, večkrat je reku, da je treba vse domače tekme dobit, zunaj pa iskat kakšne točke. Sej ma prov, recmo... ;)
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. april 2008, 18:30:55

Je že res, da je letos Farsa prejela zelo malo golov doma v CL. Je pa potrebno po drugi strani pogledat prot kakim ekipam je špilala. Po moje se je že 3/4 ekip usral ko so na Nou Camp stopile, kaj šele potem ko so začel špilat.
Naši so pa že dost bolj prekaljeni kot pa nek Šalke al pa Celtic in podobn sranje. Poleg tega imamo po moje izjemen napad in CR, ki bo Farso uničil. Iniesta, Xavi na sredini se v obrambne naloge (celo na svojo sreidno) vračata izjemno malokrat. Potem če bodo imel v napadu tudi Henrya in Messija, sta spet dva igralca manj v obrambnih nalogah. CR na enem krilu in Giggs na drugem, ter Rooney spredaj in Anderson na sredini bi jih morali zmlet. Če bo mel še dan Carrick in podelil par izjemnih podaj smo na konju.
VDS
Brown-Rio-Vida-Evra
Owen-Carrick-Anderson-Giggs
-----CR
----------Rooney

Tole je zmagovalna kombinacija. Po drugi strani pa ne vem, kaj misli SAF. Ali bo šparal koga od igralcev za Čelski? Mogoče Evraja in Rooneya? Bomo videli :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a braul dne 22. april 2008, 20:30:18

Res je. To bo po moje čisto posebna tekma ne glede na zdajšnjo formo, čeprav bi si seveda želel, da bi tudi jutri glede Barce bilo tako kot večino sezone - torej bolj ubogo. Jasno je, da imajo toliko kvalitetnih igralcev, da lahko praktično vsak odloči in naredi ključno potezo, a kaj ko jih imamo tudi mi. Res tekma dveh napadalno usmerjenih ekip in srčno upam, da bo tudi tekma lepa in da bo pravi spektakel. Močno pa upa, da tako kot je že nekdo zgoraj napisal se ne postavimo nazaj in nas doleti lanski Milano ali kaj podobnega. Sam seveda, ne verjamem v to in upam, da ga čimprej piknemo s tem se bo morala Barca še bolj odpreti, mi pa bomo imeli še več prostora, to bi bilo zares dobro.

Go United! :arrow:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 1/2 finale: Barcelona - Man. United; sreda 23. 4. @ 20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 22. april 2008, 20:37:42

ma za postavo mi več al manj useen.. ker lahka res (skor) usak usazga dostojno zamenja.. (Fletcha se špara za Chelsea, sj vete, on je mojstr za vlke tekme, pa že 2 let nazaj jim ga je pikno ;) )
no, jz bi sam rad da ne špilamo netipične igre uniteda, tak ko je blo gostovanje v Lyonu.. nej igrajo svojo igro, tak ko so jo proti Arsenalu v gosteh, pa napadajo pa bom čist zadovoln:devil47:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Naslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost