LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 30. april 2008, 18:08:29

Ja vem, da je bil en kr uspešen nogometaš - vsaj kot mladinec - pa so ga nekaj poškodbe in to. To se zlo hit zgodi, belive me I know. Ja takrat sem torej Gorana vidu, in je res pač mal bl nespreten tip, tud kej preveč atletsko ni deloval, pametn pa s svojim precej nadležnim glasom k sto hudičev. Kt da bi mel za sabo 15 letno kariero v nemški ligi. No dobr, itak je blo mau v šali vse skup. Ampak tisti žargonski izrazi (kar nenazadnje šteje, saj sta komentatorja in ne fuzbalerja) me pa res motjo. Sem se že zadnič menu z enmu s TV3-ja, da še mal pa bo kt da bi bil doma na kavču. Pač na televiziji je treba govort zborno oz. knjižno pogovorno, pa tud če to ni javna televizija. Jest čez deset let? Sploh si ne predstavljam v kakšno smer bi vse lah šlo. :D
Ta obsedenost z Anfildom je pa predvsem od takrat, ko je bil tm eden v živo. Zdej pa 37-krat na prenos. Pač se morš mau distancirat, če pa mislš, da se ne morš, pa ne komentiraš. Ne pa da na vsaki tekmi, razlagaš o Scouserjih, ki nimajo tm zravn sam to, da tud fuzbal gledajo. Se mi zdi, da sta skoz slabša, ker ko so začel z LP sta se mi zdela mal mn naduvana, kar je pa pomoje njuna največja slabost. Nista mi najbl simpatična komentatorja. Stare je pa skor slovenski Motty - vsaj za atletiko.
Bi šu pa magari z Dejanom ena na ena, jest znam tud """""boljše""""" "uštimat". ;) :D
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 30. april 2008, 18:33:13

Ja končno imam cajt tudi za komentar :D Vidim, da ste se razgovorili o Obrezu. Hehehe tudi meni gre že pošteno na jetra. Tisto o Scouserjih in Anfieldu... Brez zveze. Je bilo pa kar dobro vzdušje, na žalost se ga po TV ni tolko slišalo. Da bi bilo tako vzdušje vsako tekmo!!!

Sicer pa kaj rečt o tekmi. Seveda sem izjemno navdušen nad zmago in finalom, malo manj nad igro. V nekaterih obdobjih dobro (predvsem začetek 2. polčasa), po golu pa spet branjenje, kjer sem spet izgubljal živce. Pač so nas tako prisilili igralci Barce. Gol Scholesa pa itak mojstrovina!!! In potem ti Valdes govori o neki sreči... Mislim, da ni niti eden igralec odigral slabo, predvsem v fazi branjenja. Zame MOM Rio, ki je odigral braz napake in vrhunsko, pa o Parku, Evraju in Tevezu ni potrebe izgubljati besed. Brown je pa odigral verjetno najboljše letos. Nani spet preveč soliral, je velik talent, a to bo moral z leti še dokazat. Igra isto kot Ronaldo v svoji prvi sezoni, je željan dokazovanja. VDS pa je včeraj kiksal v tistem elementu igre, kjer izstopa med večina vratarji. To je igra z nogo. Je 2x grdo zgrešil žogo, vendar ubranil nekaj nevarnih strelov (Messi,Henry). Messi pa včeraj fenomenalen!!! Fant je odigral vrhunsko, navdušil s preigravanji, podajami... Res vsaka mu čast.

Zdaj se pa moramo skoncentrirati na FAPL. Bo še težka, a upam na uspeh, pa predvsem kiks Chelskiya proti Newcastlu. Upam na finale s L'Poolom. To bo nooooorrrrooooooo!!!

WE ARE A PRIDE OF EUROPE
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 30. april 2008, 19:00:33

Hm...mene malo skrbi, kaj se bo dogajalo v moskvi, če pride tja Chelsea. Abramovič, Rusija.....sposobn je podkupit tam vse, samo da njegovi zmagajo. No, bomo vidli.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a pek dne 30. april 2008, 19:09:12

mah jebemu mast. Zdaj so pa na tv3 prkolpl še tega "švicka" in njegov scouserski glas. Pizdu mater, kaj ko bi vsaj poskusil bit profesionalni in bli nepristranski. Daj je že kdo razmislu da bi na njihov mail kej poslal in jih skurcal podolgem in počez. Jaoooo kako me to razpizdi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a ElderPunk dne 30. april 2008, 20:48:14


Man of the match
Carrick - Manchester United

On a night when cool heads were needed, Carrick's key interceptions and intelligent passes proved his was the coolest of the lot.


tako pravjo :D
Uporabniški avatar
ElderPunk
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 22. marec 2008, 20:45:38
Kraj: Novo mesto

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a braul dne 30. april 2008, 22:26:21

Remmy je napisal:Kakšen fuzbal ti gledaš braul?
Kaj pa more narest Scholes, da bo vsaj soliden?
Hat-trick, sedem asistenc, zraven pa še pridelat tri kile krompirja na zelenici.
Po poškodbi je mel par on-off tekem, zdej pa je eden najbolših in najbolj konstantnih pri Unitedu!

morem napisat repliko, čeprav nerad a to je forum in izziv je bil hud :D ...kot si lahko videl vse ocene še drugih in tudi ocene na raznih straneh in v častnikih povejo vse oz. katero tekmo si potem ti gledal? Pa drugič preberi vredu, saj sem napisal, da je ta evrogol vreden vsega in sploh ni važno kako in kaj in igra (spet poudarjam razen norega evrogola) je bila v stilu letošnjih - nič posebnega in videli smo ga že igrati veliko bolje ...a zadel je, ko smo to najbolj rabli in to je to, on je in bo zame legenda forever ...vendar ne mi govorit o kakšni njegovi konstantnosti, ker pol res nevem kje ti letos to konstantnost pri njemu vidiš in v čem. Sicer pa je važno, da smo vsi za United in da smo skupaj prišli do Moskve, zatorej veselimo se še naprej
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 1. maj 2008, 12:18:51

Ja sej če se neki ne strinjam s tabo, še ne pomen, da ne smeš navijat za United :roll:
To sem napisal predvsem oz. samo zato, ker sem vedel, da bo sedaj Scholes največja legenda, majstore, car, ... prej je bil pa bolj kot ne neopažen. Problem je, ker večina gleda samo na gole in podaje (kdo še kakšne driblinege in prodore vidi), drugo pa vse spregledate. To je zame mal preveč amaterski pogled na nogomet. Treba je pogledat celotno sliko, ker če bi samo gole gledali, bi bil Inzaghi daleč najboljši italijanski, če ne svetovni nogometaš.
Scholes se mi je pa zdel precej konstanten, nekaj tekem po poškodbi je mel, kot sem rekl on-off, kasneje je pa vseskozi igral na precej visoki ravni - lahko bi boljše (kdo ne bi?) - ampak glede na nekatere druge igralce (Brown, Giggs, Tevez, Anderson, tudi Rooney, pa še kdo) je igral brez večjih odstopanj. Formo je imel na precej enaki ravni (temu se reče konstantnost), za razliko od nekateih ( eni so samo nekaj dobrih tekem pokazal, nekateri nekaj slabih). Na zadnjih evropskih tekmah (Roma v gosteh, Barca v gosteh, Barca doma) je bil vedno na evropskem nivoju, veliko dirty worka v obrambi, dobro kosal z vsemi, veliko oddelal. Ne pravim, da je ključni igralec za letošnjo sezono, hočem samo povedat, da za veliko večino štejejo samo goli, asistence in lepe atraktivne poteze. Če je tako, je Nani potem najbolši igralec letos (statistika glede na minutažo)?
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. maj 2008, 8:59:03

Jaz se pa strinjam z braulom. Scholes razen evrogola ni pokazal nič posebnega. Ampak malo se spomnimo, naše sredine v zadnjih tekmah na vseh tekmah so nas pojedli. Barca away, Chelsea away sicer Paul ni igral ampak vseeno. Naša sredina je bla ful slaba ampak mislim da je to zaradi taktike SAF-a. Scholes nam je dal tisto kar smo rabli in kar nas je pripeljalo do Moskve. Vendar njegova forma ni niti malo podobna lanski kjer je bil izjemen. Dal je izjemen gol, pa niti ne bom rekel da je bil srečen gol ker vem kakšne gole on daje ko dobi pravo žogo. Sam menim da ekipa nima trenutno prave mentalitete predvsem zaradi SAF-a. On postavlja bolj zaprte postavitve kjer naša sredina ostaja na kaz.prostoru, mislim da je to posledica ker smo imeli veliko away tekem. Ampak upam da se bo to danes spremenilo proti WH. Bomo videli!

UNITED!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Omč dne 3. maj 2008, 9:53:49

Poglej ga zlomka...tle se pa čist strinjam s tabo. Dobro povedano

goodpost
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. maj 2008, 15:57:11

Fuckin yes. Če bi lahko pred tekmo zbiral nekoga, ki bo odločil potnika v finale, bi zbral točno tako kot se je dejansko zgodilo. Perfect!



Igra zrela, taktično zelo dobra. Ko hočemo napadat in biti nevarni, smo tega sposobni. Škoda ker nismo tega počeli malo več, kajti drugi gol bi se vsekakor prilegel. Obrambno smo jih spte umrtvičili tam, kjer potem postane nevarno. Bolj kot ne je Barca napadala po Sizifovo, United pa predvsem premalo.

V finalu upam, da bomo gledali pravi United, napadalni in ne takega, ki najprej poskrbi zato, da gola ne dobi, šele potem ga poskuša dati.

UNITED
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 3. maj 2008, 16:05:46

a ima kdo posnetek ali pa slike od koreo na začetku ali pa kakšne slike navijačev ko je bila šaljada ...
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 3. maj 2008, 18:23:36

Neverjetno je bilo v torek gledat tam v toplicah na dvakrat manjšem TV-ju kot ga mamo doma. Bolj, ko se je tekma bližala koncu, bolj sem bil živčen, da se unim ne bi kaj usralo po 45-ih odbijanjih žoge v kazenskem prostoru po kotu in bi jo na koncu en Abidal pospravu v gol. Scholes je zabil res neverjeten gol tako da vsaka mu čast. Vsi so zame odigrali dobro tekmo, razen mogoče Nanija, ki je me je tako v soboto kot sredo spravljal ob živce s svojimi solerskimi in nespametnini potezami. Potem kar je naredil danes, sem nekako vesel, da sem tekmo "spremljal" le preko SMS-jev, ki sem jih dobival, ker smo bili še na poti domov.
Aja, po komentarjih ki jih sedaj berem... Dobro, da ni lovilo TV3. :lol: :lol:

MOSCOW, WE ARE COMING!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici


Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 4. maj 2008, 14:16:01

kaj je sploh bil celoten napis?

hvala fluid...če bo še kj najdu prilimi...
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 4. maj 2008, 19:01:41

Napis je bil BELIVE in letnici zmag v CL, se pravi '66 in '99.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 4. maj 2008, 19:44:19

68 si mislu a ne... knede d si, porka rikverz. Sej jest vem, da si...
Mau se mi že meša od slovnce&co. ampak letnice pa še znam. :D
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 9. maj 2008, 15:36:42

Remmy je napisal:68 si mislu a ne... knede d si, porka rikverz. Sej jest vem, da si...
Mau se mi že meša od slovnce&co. ampak letnice pa še znam. :D


U madona :oops: !!!! Hvala, ker si me opozoril. Sem spregledal... Ja 66 je Anglija zmagala Svetovno prvenstvo, 68 pa ManUtd Evropski pokal državnih prvakov. Me je zmedlo :D
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost