LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a infinity dne 30. april 2008, 8:25:59

man.fan je napisal:1. usi veste de rooney je uredi napadalc ker pride skoz obrambo brez problema in to je fajn, če bi mew ma nekej kil manj bi biw odličn napadalc (sej tudi zdej kukr je je kul in nimm neč prot nemu=)

2.a si ti gledow kšnu tekmu u kateri je igraw park??
zadnjič u premier ligue je igraw od začetka do konca in u celi tekmi naredu NIČ!!
ti praviš de je dobr na podlagi te tekme ma pomojem samo zatu k sta se kej z trenerjem zmenla, čene pa on ni kej dobr igralc....sej vidš de nima mišič in u napadi če je sam ne bo nč naredu....tku de ne komentirat mojih izjav k vem kaj govorim in prvo si poglej par tekm k park igra in pol ga primerjej z drugimi in pol povej kolku je dobr!
Jst vem de bi ga tkoj prodal.

še kej?

aja in moj nick je prow fajn če se ga spomneš netrezen=)


Ma kje se najdete taki osebki? :D

Kot prvo, malo slovničnih vaj ti ne bi škodilo, w v sloveščini ne poznamo (oz. ga na zamenjamo namesto v), ker se človek mora res potrudit da ugotovi bistvo sporočila. ;)

Rooney je itak povprečen igralec, mislim kaj sploh dela v Unitedu? Zadane tako ali tako šele na vsaki 10 tekmi.

Mislim da Park je trenutno precej boljši bek kot npr. Nani. In preteče verjetno največ izmed vseh, kar je potrdila tudi statistika po včerajšni tekmi (preko 11000km). Drugače pa tudi v smislu napada ni tako podpovprečen kot ti praviš. Je sposoben kvalitetne podaje (podaja na Nanija), tudi zadetkov v nizu smo bili že vajeni od njega.

Drgač je tudi meni požrl Nani preseneto veliko živcev. Se je pa na tej tekmi vsaj pokazal v malo boljši luči, vsaj nekaj za obrambo je tudi naredil. Upam da mu Ronaldu primaže eno po tilniku, da si bo fant zapomno.

Seveda pa tekma ni minila brez "gledališkega navijanja" in "neverjetnega Anfielda", čeprav je Obrez dovolj dolgo zdržal (okoli 75 minute). :)
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 30. april 2008, 8:44:08

Senovcan je napisal:Slika

:D


Šit, zdej je pa dokončno.. Ronaldo gre v Real Madrid. Sam poglejte, kako brezčustven je.. :|
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Leby dne 30. april 2008, 9:07:28

Se opravičujem nism se mogu preh "javt" k sm šele zdle dam pršu. Uglavnem velika pijanica.... Mej blo pa na cajte kr mau strah k smo bli "zadovolni" z rezultatom 1:0. Na koncu hvala kurcu da se je use srečno končalo :D . Scholesu pa ala vera za projektil :mrgreen: .Zj pa upam da fašemo L`pool in da jh poi dol u Moskwi ubijemo :D .

LP pa gremo pit naprej.... 8-)
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 30. april 2008, 9:15:59

infinity je napisal:Mislim da Park je trenutno precej boljši bek kot npr. Nani. In preteče verjetno največ izmed vseh, kar je potrdila tudi statistika po včerajšni tekmi (preko 11000km).


V 90 min... :o VESOLC

infinity je napisal:Seveda pa tekma ni minila brez "gledališkega navijanja" in "neverjetnega Anfielda", čeprav je Obrez dovolj dolgo zdržal (okoli 75 minute). :)


Sm mislu da bom enkat popizdu k je spet začeu s svojim foram pa začeu spet neki primerjat.. pa reče da se dons neki matrajo Red Devilsi da bi navijal pa jim ne uspeva lih najbolš.. GO je kmet. :twisted:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a infinity dne 30. april 2008, 9:19:03

Red Devil™ je napisal:
infinity je napisal:Mislim da Park je trenutno precej boljši bek kot npr. Nani. In preteče verjetno največ izmed vseh, kar je potrdila tudi statistika po včerajšni tekmi (preko 11000km).


V 90 min... :o VESOLC


Pardon. Metrov ;)
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 30. april 2008, 9:22:01

Kje pa lohk vidiš kolk je kdo prelaufal?

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a raven dne 30. april 2008, 9:28:13

Red Devil™ je napisal:Evo, lih dam sm pršu iz Krana, kjer sm si na big screenu ( ja jeba je pr ns ja..) ogledu tole tekmo in morm rečt d aje večina Gorencev dons navijala za rdeče.

Kje si to gledu?

Park naj bi pa prelaufu več kot 12km.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 30. april 2008, 9:30:06

KLubar, EX manana. ;)
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a OFC_Crew dne 30. april 2008, 9:33:55

Koga si želimo v finalu?

Bring on the Blues!
Pain is weakness leaving the body
Uporabniški avatar
OFC_Crew
Prodal Browna za kilo arašidov
 
Prispevkov: 263
Pridružen: 6. februar 2008, 22:53:14
Kraj: Ljubljana

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a David17Nani dne 30. april 2008, 9:36:27

Fantje važn je da smo zmagal in se uvrstili naprej v finaleeee :D

Pohvalit moram Scholesa,Evra-ja,Park-a absolutno ker se je boril kot norc :)
To je pa to....Gooo Man United!!!!!!!!!!

LP
Love Man United!
Uporabniški avatar
David17Nani
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. april 2008, 13:14:54
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 30. april 2008, 9:45:25

Nekaj let življenja mi je ta tekma zagotovo pobrala. Na srečo se nisem spravil nad nohte, temveč nad zobotrebce...

SAF je marsikoga presenetil s postavo, ko vanjo npr. ni uvrstil Andersona, je pa vanjo uvrstil Nanija, ki je v soboto igral zanič. Nadalje nas je stresla novica, da bosta odsotna tako Rooney kot Vidič, ena izmed naših najpomembnejših mož.
Tekma se je lotila presenetljivo ali pa tudi ne, ko je Barcelona pritisnila in si priigrala takoj že prosti strel. Hladnkrvni Scholes je samo pokazal, da je blo zunaj. :!: Včeraj je nekako Scholes skrbel za Messija se mi zdi. No, United je do gola igral gnilo kot gnila banana, vseeno pa boljše kot teden dni nazaj. Nato pa trenutek čarovnije, ali kot bi rekel Obrez: "vse je moralo biti idealno = sranje". Prečudovit zadetek, SAF je dejal, da je Scholes naš najboljši bomberaš in res se je tako izkazalo. Nato je United pomaknil obrambo in sredino bolj naprej, Tevez, Park pa sta začela posiljevati njihove igralce. Ta pritisk je nekako trajal do 30' minute, nato pa je zopet Barcelona prevzela oblast do konca polčasa. Škoda še za šanso Nanija, ki je za malo zgrešil.
Enkrat v drugem polčasu sem pričakoval vstop Andersona, vendar do tega ni prišlo. Te poteze SAF-a ne razumem, morda je Anderson od te sezone že zares utrujen in ga špara za zadnje tekme.
Drugi polčas ni postregel s sremembami, Barcelona je imela posest in si zame prigrala najlepšo šanso in jo tudi zapravila z Henryjem. Če bi tam Thienry zadel, bi bilo ojoj. United se je potegnil nazaj in samo čakal sem, kdaj bo Barca prebila obrambo, a do tega, na našo srečo, ni prišlo.


VDS - Svoje delo je opravil kot je treba, Messiju je obranil kar je streljal, zadnje čase nas straši, ko izredno nezanezljivo izbija proti sre... avtom. Na trenutke sem videl Bartheza v golu...

Hargreaves - Kot prvo je bil izven svoje pozicije, vendar se je zelo izkazal tako v obrambnih kot v napadalnih akcijah.
Rio - KAPETAN. Izredna predstava našega kapitana, ki mimo sebe in čez ni spustil ničesar in nikogar.
Brown - Strah me je vedno, ko nadomešča Vido, vendar, roko na srce, fant se je izkazal in bil zelo dober.
Evra - Pokazal, zakaj bi moral imeti prednost pred Abidalom v reprezentanci.

Nani - Me je spravaljal ob živce, ko je soliral in brezglavo tiščal v napad. Priigral lepo šanso, ko je preskočil 3 barcine igralce, a na koncu sebično strelal. Talent, vendar ne še dovolj zrel.
Carrick - Zdel se mi je zelo soliden, tako v obrambi kot napadu, še vedno tvori zelo dober dvojec s Scholsom...
Scholes - Legend. Ko je treba zadeti, zadene. Vse se mu vrača, ker je zamudil finale pred 9 leti. Meni je Scholes res nekaj posebnega, prav zares...
Park - Zopet je pretresel svet, ki ne vidi logične razlage v tem, da lahko človeški organizem živi s tremi pljučnimi krili. Pretekel četrt maratona.

Tevez - Isto kot Park, sebičen na trenutke in noče oddati žoge, vendar se tudi zaveda, da mu jo je skoraj nemogoče odvzeti. Pretekel ogrmono, Caveman, Taz
Ronaldo - Večinoma dobro pokrit in mu ravno veliko ni uspevalo, zopet se je preveč živciral, še vedno se mi zdi, da ne razume, da ne igra samo on proti vsem

Izteklo se je skoraj kakor smo si želeli, morda malo preveč živčno na koncu. Pohvale vsem fantom, ki so si res zaslužili finale.

Messi! What a player! Samo gledal sem lahko, kako se je sprehajal skozi obrambo, če bi imel poleg sebe vsaj še enga toliko razpoloženega, rezultat ne bi bil tak. Ne vem no, poleg njega druge nevarnosti sploh ni bilo. Kaj pomaga posest, ko šans praktično ni bilo. Aja, Frank je reku, da ostaja...
Zadnjič spremenil ManRed, dne 30. april 2008, 9:50:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 30. april 2008, 9:50:54

ampak učeraj sm prov čutil da bo en izmed legend zabil gol :D Ali Scholes ali Giggs 8-) pa lih ko sm gledu kompilacije od Scholesa in Giggsa in sm si reku pr Scholesu: "ko bi vsaj nazaj v tako formo pršu " 8-) Svašta ;)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a David17Nani dne 30. april 2008, 9:59:12

Jaz sem pa tuhtal da ga bo nekdo zabil iz zvezne vrste in tako je tudi bilo :D
res važn je da smo zmagal 8-) 8-)
Love Man United!
Uporabniški avatar
David17Nani
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. april 2008, 13:14:54
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a CaRrIcK#16 dne 30. april 2008, 10:29:20

hehe, vidm da vam gre ta Obrez vsem na živce. A si ne bi tisti, ki mate HRT 2 ogledali tekmo tam, pa bi biu mir? Nimajo nobenega scouserja za komentatorja :D
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
CaRrIcK#16
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 11. januar 2008, 18:30:44
Kraj: Dolenje

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a andre dne 30. april 2008, 10:50:47

there is only one fergie :D
postava mi na zacetku ni bla ušeč sam sm vedu da fergie ve kaj dela tko da svaka čast :D
u finalu je pa itak ussen gdo bo l'pool al pa chelsea pojedl jih bomo ;)
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 30. april 2008, 10:52:23

Aha, pa še ena anekdota izpred tekme :)

dopoldan ves živčen, se spravim igrat Pro evolution soccer in seveda United:Barca. Tkole je tekla ena 13 minuta, ko je po predložku iz strani v svojem kazenskem prostoru z glavo izbil žogo Zambrota, direkt na nogo Scholesu, ki je stal kakih 25 metrov od gola. Nič pomislekov, samo ustrelim na prvo, in uganite kam je letela žoga? Da v isti kot, kot potem na tekmi :twisted: No scier sem jim kasneje še 2 zabil, samo tale Pro evo me vedno znova preseneča 8-)

No po prespani noči, se mi nasmešek kar noče izbrisati, svet je lepši in mi gremo v Moskvo!!!

Igrali smo odlično, pohvale vsem, navdušili so me še posebej Park (MOM), papa Scholes (pravi gol ob pravem času) in obramba, ki je zdržala silovite pritiske predvsem Messija.

Alex, tokrat ti je znova uspelo :P
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. april 2008, 11:02:36

JUTRO! 30.4.2008 to je izjemno veselo jutro kajti MANCHESTER UNITED je v finaluuuuuuuuuuu. Zasluženo. 9 zmag, 3 remiji in predvsem 0 porazov. Dvojna krona je zeloooo blizu. Vse je na nas. O tekmi... :D

Dober začetek, tisti prekršek nad Messijem kjer bi se lahko Paul spremenil v tragičnega junaka... Igra se je nadaljevala in prišla je 14minuta prišla je da, dobesedno na nogo Scholsu in zabil je v levi zgornji rašl Valdesa... Ne bom pravil kaj se je dogajalo samo ocene bom podal...

VDS 6 (Nesiguren je bil včeraj, par slabih izbijanj vendar ni imel dela če smo realni :lol: )
Owen 8 (Dobro opravil svoje delo, mel nekaj fajnih izbijanj in bil zelo miren zadaj)
Brown 10 (Zakaj 10? Odigral je tekmo življenja, nadomestil Vido, brez napake vsaj koliko sem jaz videl, res izjemno. Bravo :!: )
Rio 9 (Enako kot Brown vendar njemu je že to rutina tako da če bi mu dal 9/10 je isto. Fantastično enako)
Evra 8 (Super igral, se vključeval v napad, dostikrat spucal zadaj in res dobro pokrival Messija ki je res dober no...)
CR 7 (Par preigravanj, strel ali 2, podaje je mel dokaj natančne...Solidno)
Carrick 8 (On je neverjeten. Kako gre on nonšalantno sploh newen no. 2 greta na njega on pa se lepo obrne pogleda in si nastavlja žogo potem pa lepo brez težav poda. Imel je nekaj padcev vendar dosti boljši kot zadnje tekme...)
Paul 8 (Podobno kot Carrick boljše kot na zadnjih tekmah, izjemen gol za finale IMO eden lepših letos v CL, vendar ni potem res kaj veliko pokazal ampak bil je zelo dober vseeno)
Parkič 8/9 (Grizi, griziiiii.... Izjemna količina km, dosti odkrivanja in odlično je opravil svoje delo...)
Nani 6 (Mah saj je mel nekaj, tisto tam z glavo, pa tam ko je 1sec zamudil, in ko je vrgel 2 ven pa veliko preko vrat to je pa je bilo vse...)
Tevez 8 (Podobno kot Park, res si izjemen napadalec, ki se vrača, daje gole ko je pomembno in si res ql. Ar-gen-tina!!!)

Giggs, Fletcher, Silvestre... Prvima dvema 6, Twetty premalo not da bi ga oceno... :D

SAF...... OK :D

Finale je tu, v Moskvi se gre na vse ali nič. Če zmagamo bo to več kot zasluženo kajti smo edina ekipa brez poraza. In to bomo tudi dosegli ter se na koncu leta veselili zaslužene DOUBLE KRONE! :D :peace :appl:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 30. april 2008, 11:21:04

Ma ja posteno :) Sam...Sej ni Nani tak slabo odigral..Mislim..Vidi se da je hoto,sam..Prevec egoisti..Joooooj :) Kaj mamo mi kakega igralca ko ma prepoved v Moskvi igrat? :D
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 30. april 2008, 11:24:47

Ne, kar se pa Nanija tiče, saj me jezi, samo isti je bil Ronaldo prvi 2 leti, tako, da če bo po 2 letih še vedno isti in bomo imeli 2 taka vrhunska igralca v ekipi, naj zdaj kar solira ;)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 1/2 finale: Manchester United-Barcelona; torek 29.4.@2045

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. april 2008, 11:31:50

Se strinjam. Nani ima izjemne kvalitete. Simulira in zadržuje pa te stvari, samo mislim da ga bo Ronaldo sam in pa CQ pa sigurno SAF naučil da to nima nobenega smisla in naj rajši dela stvari drugače. Je izvajalec res dobrih kotov, dribling ima res izjemen, hiter je tudi kar in mislim da bo še iz njega nekaj. Ma še čas, mene je to sezono presenetil, imel je nekaj fantastičnih tekem in nekaj padcev ter slabih tekem. Ampak za mene je še vedno okrepitev in je vreden tega da igra za Man Utd. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron