LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. maj 2008, 7:35:35

Še vedno ne morm verjet. United zmagal ligo prvakov.

Ronaldo, zajebov si penal in zato moraš ostat še naslednjo sezono v rdečem dresu
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 22. maj 2008, 7:40:26

Uaaaa, kako sem sploh zaspal po tej tekmi.. Kakšna zmaga :twisted: :twisted: :twisted:
Bom samo prelimal iz nm, ker se mi ne da nanovo pisat.

-Mogoče nogomet ni bil na tisti najvišji ravni, bil je pa definitivno infarkten.. Po vsem tem se čudim, da sploh še imam kje kakšen noht.

-Na koncu je treba priznat, da je bil Chelsea več kot le enakovreden, čeprav jih je v igro spravil šele tisti posran gol ob koncu polčasa. Po tistem so naenkrat začeli igrati svojemu imenu primerno.

-Ronaldu se moram opravičit, ker sem ga močno podcenil. Pustimo penal, se zgodi, igral je svojemu imenu primerno, bil ob vsakem stiku nevaren za gol, po želji preigraval Essiena in Cola.. Od zdaj naprej mu bomo res težko lepili oznake, da na velikih tekmah pogori.

-Vidič je bil genialen, to je bila tekma njegovega življenja. Drogbaja v bistvu ni bilo na igrišču, če odštejemo en odličen strel od daleč in rdeči karton.

-Terryju res nisem privoščil tega, to ga bo zaznamovalo do konca. Po drugi strani bi se v primeru Unitedovega poraza isto zgodilo Ronaldu.. Šport pač.

-Možno, da si je na tej tekmi zmago bolj zaslužil Chelsea, vendar glede na celo sezono je pokal upravičeno pripadel Unitedu. Ta ekipa je res neverjetna, upam da s trdim delom nadaljujejo še naprej.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 22. maj 2008, 8:38:14

mah sploh nevem kaj naj napišem...nooooroooo nooooroooo...res kapo dol fantom...najboljši smo...double pa to je noro...zakon
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Leby dne 22. maj 2008, 9:17:10

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Oprostite za zamudo samo učer smo ga zares zažural pr frendu in se poveselili naslova prvaka Evrope :D To mi delejte, še moj Anderson gaj piknu hehe :D Pru gol za nega pa zagotovo eden najpomembnejših v negovi bodoči karieri :mrgreen: Žou mi je samo da nisem prebivalec Manchestra, ker danes bo mesto pokalo po šivih :D Še enkt bravo Manchester & co.Zaslužena dvojna lovorika letos :twisted:

LP
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 22. maj 2008, 9:18:11

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a cantona7 dne 22. maj 2008, 9:26:34

NE MORMMMMMMMMMMMMM OPPPPIISAAAATTTTT VEEEESEEELJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, UNIIIIIIIIIIIIIIIITEEEEEEEEEEEEEEEEEEED UNIIIITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
cantona7
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 67
Pridružen: 18. november 2007, 18:09:35

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Omč dne 22. maj 2008, 9:53:38

Drogba kreten

Ma pa člouk res srečo da je blo med nemu pa Vidicem 5 modrih vmes k bi ga mensezdi nemanja pojedu
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 22. maj 2008, 9:58:08

Po prespani noci imam se vedno nasmesek do neba :mrgreen: :D Res odlicno!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a raven dne 22. maj 2008, 9:59:05

Evo, še jest. Prespal sem tole finale in itak so sedaj občutki drugačni kot včeraj. No, še zmeraj pa sem neizmerno vesel nad zmagoslavljem. Pizda, kaj bi dal, da bi bil v Manchesteru. Fakin noro je moglo bit in je tud najbrž še zej. Grem po korakih.
1. Postava. SAF me je presenetu. Nikakor nisem pričakoval, da bo Tevez začel, ampak se je videlo, da je bila to pravilna poteza. Malce sem bil skeptičen, kdo bo tisti drugi igralec, ki bo igral na boku, vendar je Hargi odigral odlično. Mogoče bi bilo dobro, da bi igral Park/Giggs/Nani, da bi se wingerja swapala. Itak to seveda zaradi CRja, ampak je fante dokazov, da je klasa igrač.
2. Prvi polčas. Glede na postavo sem pričakoval, da se bo kar dost napadalo in sem imel prav. Prvah par minute je bilo čisto otipavanje, potem pa več igre Uniteda (pa pozešn) in gol je bil logična posledica dobre igre. Gol fantastičen, tako kot sama akcija za gol. OK, se je posralo pri golu, saj Brown nikoli ni mel kej prov preveč dobrih centr šutov, ampak saj veste, tudi slepa kura zrno najde. Po golu, kot sem že navajen, potisk nazaj in Čelzi je prevzel vajeti v svoje roke. Škoda za njihov gol, ker IMO si ga z igro v prvem polčasu niso zaslužil. Drugačnega gol od tega kar je bilo niti nism pričakoval. Al ringlsšpil, penal al avtogol- Ni druge.
3. Drugi polčas. Upal sem, da se bo dobra igra Uniteda nadaljevala tudi tu, ampak je Čelzi bil velik velik bolši. Ampak še zmeraj sem mel občutek, da gola ne bojo dal (enako proti Barci). Živčki so delal na polno, ker gledat United kako stoji za žogo in gre na protinapade mi ni dobr gledat. Šans seveda več pri Čelziju, vendar tudi United ni bil brez njih. 1-1 in posledično podalški so bili edina pametna rešitev, ter tudi poštena. Penala ni bilo.
4. Podalški. United je vzpostavil ravnotežje in šanse so bile na obeh straneh, drugače pa igre ni bilo preveč. Prekinitve so uble igro. 11m so ble nato thing to be. Aja, še rdeč Drogbaju. Jah, kar malce prestrogo dosojen, sam bi najbrž rumenga dal. Ampak najbrž je sudja vidu, tist zamah in plesko Vidiću in zato rdeč. Tud Vidić, kot pravi Srbin, bi lahko tu dobil rumenga (pol bi bil rdeč), ampak kar je je. Sudja je čist ok odsodu.
5. Penali. Sploh se jih ne spominjam dobr, ampak vem, da jim bom še vsaj 100x vidu. Žalost pri CRju, grenak okus pri golih Čelzija in seveda veselje pri momentih Terrya in Anelke. Strgal se mi je. Vem, da so vsi v lokalu mislil, da sm nor, ampak men se je jebalo. Pizda, če smo pa zmagal LP. 8-)

Overall, zmagal je srečnejši. Obe ekipi bi lohka zmagali, ampak ena je morala izgubit. Mi je žal za Terrya, ki je bil res poklapan, ampak to je lajf. Za take dogodke se živi. Vem, da če bi United spušil, bi se počutil podobno, obenem pa bi športno čestital nasprotniku. Kdor govori, da je sudja ukradu zmago Čelziju, je počen in sam za ustrelt.

UNITED!!
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Nani dne 22. maj 2008, 10:21:44

Uporabniški avatar
Nani
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 17. avgust 2007, 14:21:42

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 22. maj 2008, 11:24:24

Pizda ste ga zaspemal.... :D

Top of the Europe baby!
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 22. maj 2008, 13:01:53

od Cska forum so pa kr zaklenel :D omg noobi.
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 22. maj 2008, 13:29:44

Po vodstvu z 1:0 so mi kar mravlinci šli po rokah, pisat nisem mogo, kar treslo me je. Ko sem videl ronalda, sem reko: vstrelil bo na vratarjevo desno in zafukal. pa je človek še res to naredo. Takrat je bil srčni utrip na višku. Na koncu, ko so zmagali, pa je blo vse to vredno tega, in zdaj so PRVAKI! še nekaj časa nsiem mogo vrjet, danes pa sem prišel k sebi.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 22. maj 2008, 13:38:27

Slika

ne razumem ljudi, ki jim je lahko žal zaradi Johna Terryja ... fuckin' cunt ... :)

United osvojil The Double, Arsenal fuck all, Chelsea fuck all, Liverpool fuck all ... lepa sezona. :)

nič, grem še štrnmrdesetič pogledati penale in proslavljanje ... :D

UNITED! :twisted:
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 22. maj 2008, 13:44:48

dj nalimej linke od penalov pa proslave,...al pa kar od cele tekme,jebeš :D

drgač pa Terry je itq cunt na cajte.Se mu je maščvalo pri penalih za to kar je Tevezu naredu :twisted:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. maj 2008, 13:51:31

Ma to je noro. Če bi pred tekmo moral napisat najbolj živčen možen scenarij, bi težko bolj živčnega napisal kot je dejansko bilo. O fak

Champions of Europe

Ma jaz ne morem nič iz sebe spravit, tolk sm bil vesel, sploh zato, ker se mi je ob strelu Terryja že odvil film, kako smo zgubil. Potem pa žoga čudežno mimo in samo odklop.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 22. maj 2008, 14:45:33

Mene zanima film od dvomljivo nedosojene enajstmetrovke. Men se zdi, da je ni blo??

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 22. maj 2008, 14:45:43

Kaj tam je terry pljunil teveza al kaj?
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 22. maj 2008, 14:55:47

Se mi zdi da je šlo pri tisti enajstmetrovki za roko Maloudaja. Sicer pa vidim Francoza kako pade in slišim Obreza kako se zadere in enajstmetrovka za čelsi...sm se kr fajn prestrašu in potem vidim reakcijo Ferdinanda in mi odleže :D

Ja, živčki so bili včeraj še kako prisotni.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 22. maj 2008, 15:22:09

Rooskie je napisal:Mene zanima film od dvomljivo nedosojene enajstmetrovke. Men se zdi, da je ni blo??

LP
Ni bilo penala tam. Vsaj tako mi je danes tata rekel, ko je gledal dopoldne še enkrat zelo počasen posnetek na Italia Uno in penala NI bilo. Obrez pa ja... Sem že pomislil, da bomo spet zgubili zarad enega ku*čevega penala. Potem hvala bogu ni bilo nič iz penala. :)
Sicer pa o sami tekmi mi je zelo težko kaj pametnega napisat. Prvi polčas smo z izjemo zadnjih 5 minut igrali izjemno in popolnoma posili Ch€l$ki. In si bom kar sposodil besede italijanskega komentatorja, ki sem jih slišal po tekmi, ker sem obrnil tja, ker je kazalo sliko iz stadiona, ko so čakali na pokal med kot je na tv3 bluzila una baba. "Če danes ne bi bilo na golu Cecha ne bi spremljali ne podaljškov ne enajstmetrovk.". Očitno je tisti usran gol Fraka "Deflected shot" Lamparda dal Rusom krila in v drugem polčasu so nas nadigrali in srce mi je kar ob nekaj akcijah začelo biti hitreje. Predvsem ob Drogshitovi vratnici. Potem spet začetek podaljškov podobna slika kot v drugem polčasu in tam po prečki Fat Franka se mi je zdelo, da ga bomo s tako igro slej ko prej fasali. Nato so naši hvalabogu vseeno vzpostavili ravnotežje in vseeno ni bilo več tako stresno kot še nekaj minut prej. Giggs je imel verjetno na nogi zmago že pred penali. Nekako mi je žal, ker ni zadel, ker to bi bil tako emocionalen gol - legenda na rekordni tekmi za klub zabije gol za zmago v CL... Potem je še Drogshit pokazal koliko možganov ima v glavi... Tip si misli, da lahko pretepe Vido ali kaj. :lol: Če ne bi Vide zadržali bi pomoje leteli Drogshitovi zobje (Če ste opazili mu je že v prvem polčasu nekako vrnil za udarec na Stamford Bitchu, samo da je Drogbaju le malo tekla kri iz ust). Aja pa na tekmi je bilo zelo zelo veliko število krčev, osebno jih na eni nogometni tekmi še nisem videl toliko. :) Penali pa so bili itak tako stresni, da sploh ne vem kaj bi napisal. Mogoče edino to, da ko sem videl, da se Ronaldo ustavlja sem takoj vedel, da bo falil, ker meni nikoli ni dober znak, če se gre igralec ustavit 1 meter pred žogo. Napovedal sem, da bo falil še Asshole, da potem izenačimo, ampak ni ratalo. Za Nanija sem se tudi bal kaj bo naredil, ampak je mali odlično obvladal situacijo in zadel. Nato pa nočna mora, ko sem videl - VDS v levo (iz Terryeve perspektive), žoga v desno... Konec je... Potem kar nisem mogel verjeti, da je žoga šla mimo. Dobro, da je kavč zdržal skakanje. :lol: Malo sem se bal še za Andya, za katerega vemo, da je strel šibka točka, a je svoj posel opravil odlično in na najpomembnejši tekmi sezone zabil prvi gol v majici Uniteda (čeprav se ne upošteva golov pri izvajanju penalov ne?). Za Giggsa sem itak vedel, da ne bo zgrešil s svojimi izkušnjami iz številnih evropskih tekem. Po strelu Anelkaja (čestitke za izjemno drugo polovico sezone v ruskem dresu, s tem penalom je le kronal te pol sezone) pa sem ponorel od veselja in kar nisem mogel verjeti iz kje smo se rešili. Vesel sem bil tudi, da CR ni bil tragični junak finala, ker si tega po dobri tekmi (ni za velike tekme a?) in fenomenalni sezoni ni zaslužil. Edwinu se je pa tudi moralo nasmehniti malo sreče, saj mu je mislim da dvakrat žoga nekako spolzela v gol, ko je zadel smer in žogo celo odbil. Malo je ta tekma(predvsem penali) spominjala na tisto iz leta 99 (dve prečki nasprotnika, rešitev iz navidez brezupnega položaja,..) :)
UNITED
CHAMPIONS OF EUROPE!
Zadnjič spremenil dandzo, dne 22. maj 2008, 16:02:41, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron