LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 23. maj 2008, 12:08:55

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!!!!!!

goutd goutd goutd goutd goutd :devil47: :002: :001: :fc2: :first: :first: :first:
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a mateya dne 23. maj 2008, 13:35:55

mateya je napisal:Ni več časa za taktiziranje, igranja na 0-0 ipd. Čas je, da spet zaigramo celo tekmo tako kot znamo (in ne samo po 10 minut ala Čelzi itd) in pokažemo Barci kdo je glavni na Old Traffordu! S tako igro kot jo znamo, mislim da bi morali priti v finale.

Pa v časnikih in raznih straneh bi rada brala tole: Po porazu na Stamford Bridgu se je United pobral, premagal Barco, razbil West Ham in Wigan ter z zmago v Moskvi osvojil dvojno krono in tako na najlepši možni način zaključil odlično sezono.


Verjamem da so naši fantje tega sposobni, to je treba samo še dokazat na igrišču!

GO UNITED! goutd




No, pa še kako prekleto prav sem imela! :P

goutd :ve:
Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a markm dne 23. maj 2008, 14:07:56

Evo sm ma zj na nogomaniji brov koko so jokal chelsi fani od ronaldu pa to

Citiram:
Trivinho wrote:

Kar se tiče C.Ronalda res da je 2x essienu skor zlomu hrbt k je šov mem njega, u drugem povčasu mu pa ballack pa essien nista dala dihat u sendviču sta ga mela.letos je ronaldo res u najbolši formi sam zanima me kako bo v prihodnosti ne pozabt Ronaldinha k mu Ronaldo neseže do gležnja.V PSG -ju je isto biu u taki formi da je po 4 igralce obrnu z štopanjem, ko pa je pršu v Barco je še biu u formi 2 leti. ke je pa zdaj to sezono?

ko dobi C.Ronaldo ponudbo od Reala ga več nebote vidl u Mancestru, me zanima če bo Mancester med 10 na lestvici u državnem prvenstvu da v Ligi prvakov ne govorim če bote sploh šli v Osmino finala.

sploh drug odstavk loh rečem sam smeh kle.Folk misl da, če bo šu Ronaldo stran, da bo Manchester propadu, misljo da predn ni blo Ronalda da nismo osvajal lovorik.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. maj 2008, 14:17:59

United je obstajal že pred Ronaldo, brez njega smo osvojili Treble, brez njega polno lovorik. Nihče ni nenadomesljiv!

Ni važno, kaj drugi pišejo, važno da smo mi na vrhu Evrope!

When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 23. maj 2008, 14:26:02

Kar zmrazi me, ko gledam v počasnem posnetku reakcijo Owena, Carricka, Ferdinanda in Evraja, kako začejo tečt proti VDS in pa Ronaldo, ki se mu skala odvali od srca...

Ko jebe čelski fane, ki pišejo take bedarije. To je naše leto, naša sezona in ne more nm tega vzel en chelsky fan, ki malo pozablja, kje bi bili oni brez romana.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 23. maj 2008, 15:00:02

Mene vedno znova nasmejijo navijači rivalov, ko se gre o Ronaldu. V enem postu "Ronaldo zgine v pomembnih tekmah", v drugem "Brez Ronalda ne boste osvojil nič več" - kako gresta te dve izjavi skupaj, pa verjetno ne bomo nikol vedel ane :D Kup zaslepljenih bebcev, ki nevejo več kaj bi si zmisll, da bi ponoč lažje spal :D

Glede na stanje letošnjih lovorik...
Slika
...pa lahko letos pričakujemo še več anti united sranja, kot običajno...se bodo združili ranjeni proti nam, oziroma so se že. United proti vsem, to je vedno najlepše :D Pogrešal sem že to :D
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 23. maj 2008, 15:13:53

Evo to mene najbolj zmoti. "Ronaldo pogori na velikih tekmah" Zabil ga je že proti Arsenalu, zabil ga je proti Liverpoolu (recimo da tekme proti njim štejemo za velike :D ), v sredo ga je zabil še Chelseaju. Pa ni ga samo dal. Prvo kot prvo bil je lep zadetek, drugo kot drugo je delal kar je hotel Essienu, vse dokler nista bila ob njem vsaj 2 nogometaša modrih.

In pol se še najde kakšen na nogomaniji, da je to višek Unitedove forme, medtem ko chelsea še ni v svoji top formi....
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 23. maj 2008, 15:18:26

Ja to je verjetno najhujše kar se klubu lahko zgodi, da Ronaldo odide.
Sej res, najhujše je blo že to, k je odšel van Nistelrooy, pa Beckham. Where will the goals come from :o
:roll:
Noben igralec ni večji od kluba.
Sploh pa, primerjat Ronalda pa Ronaldinha je nesmisel. Da je obrnu 4 v PSG-ju s štopanjem. Jah, da bi Ronaldo pr 23ih letih igrou v francoski ligi. 60 komadov bi dau v eni sezoni.
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. maj 2008, 16:16:40

Izjemno sem hud. Zakaj za kurac ne pustijo več Ronalda na miru? Samo govnajo pa piskajo kak bo šel, kak bo Real ponudo 80M in Robinha... Pa pišejo kako hoče Real končat ta prestop do EURA 08 pa da ne bodo dali več kot 90M. Pa vtihnite že kurci nori. Na vsako kurčevo stran ko vstopim... Za Ronalda 100M, Ronaldo + Robinho in 80M, Ali Ronaldo ni zadovoljen z plačo?, Ronaldo se bo odločil po Moskvi... In evo to zadnje.

Citiram: Ostajam v Manchesteru... Ostaja zakaj za kurac pišejo. Nimam mira več en dan da ne bi slišal kako Ronaldo gre. Na mene ko sem le nek navijač je to pritisk. Je res da je nadomestljiv, ampak zadnji igralec ki bi ga trenutno prodal je Ronaldo. Man Utd ni tak klub da prodaja najboljše, ok izjema Becks in Ruud. Živcen sem že vsak dan ko preberem kako je kaj v intervjuju Ronaldo povedal o svoji prihodnosti. Naj pišejo o Benzemi, Riberyju, Messiju ali pa kom drugim.

Ker je Ronaldo najboljši mora on vedno bit glavna tema vseh cajtungov? NE. Strah me je dneva ko bo Ronaldo rekel zdaj pa grem. Nisem noben Gloryhunter vendar nočem da Ronaldo sploh kdaj odide, ker je izjemen, in vem sigurno da vsak navijač ki navija za United noče da Ronaldo odide. Res je da bo mogoče napočil dan ko bo Ronaldo odšel, ampak naj bo to za 5 let ko ne bo več tako dober... Ne vem no. Jutri znova pričakujem... Ronaldo 70M in Ramos za njega.... :evil: :evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a marcelito_7 dne 23. maj 2008, 18:11:07

hehe, seekk svetovno :lol:
ja žal, rivali ne morejo sprejet dejstva, da imamo trenutno najboljšega igralca na svetu v svojih vrstah.zavist je pizdarja ja :D
Uporabniški avatar
marcelito_7
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 103
Pridružen: 17. avgust 2007, 13:30:36
Kraj: Sir Matt Busby Way

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 23. maj 2008, 21:10:55

A je še kdo mnenja, da je Grant vrgu obe medalji, ki jih je dobil med navijače? Tako sem jaz videl iz posnetkov, zdaj me zanima, če je še kdo tega mnenja pa če je kdo dal pozornost na ta dogodek (pokaže ko naši odhajajo iz častne lože kjer so dobili pokal proti igrišču).
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. maj 2008, 21:53:15

:ve: :peace
Zadnjič spremenil Remmy, dne 24. maj 2008, 21:25:25, skupaj popravljeno 1 krat.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. maj 2008, 21:59:05

Fucking shite!! Zdej sem prvič ornk pogledov penale!
Če bi to na štadionu gledal bi me 90% fršlok usekal!

Nani! Cech jo je mel.
A. Cole! VDS jo je mel.
Lampard! VDS jo je mel.
Anderson. Če bi Cech mal bol šel bi jo mel.
Hargie. Kam jo je zadel (no sej to sem že vidu v Žogi)!
Cristiano. Preveč pritiska. Cech je mel še meter fore, pa bi jo dobil.
Prvi štirje streli (Tevez, Ballack, Carrick, Belleti). Rutina!
Kallou. Flegma. Lepo desno zgoraj.
Giggs z izrazom Mad Maxa. Natančno z levico spodaj desno.
Anelka. VDS ga je spravociral, dvakrat je pokazal zgoraj desno in mu odprl tisti kot. Anelka pa valda v nasprotnga. Ni mel šans!
Aja pa Terry. Wanker. Kako je pluval pred strelom, mal preveč napihnjenosti. Pa je šlo vse v p.m.!

Ja pa nov classic line med penali:
[camera on Abramovič]
What can you get for the man who has eveything? This! You can`t buy this!
:first:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 23. maj 2008, 22:04:43

SeekK je napisal:...pa lahko letos pričakujemo še več anti united sranja, kot običajno...se bodo združili ranjeni proti nam, oziroma so se že. United proti vsem, to je vedno najlepše :D Pogrešal sem že to :D


no tale stavek si je prislužu, da je na mojem MSN-ju :)
ker je fucking right! zdj usi, od goonerjov do reala serjejo da smo nezasluženo itd.. meni se pa samo smeji....
:)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. maj 2008, 22:12:40

Po tekmi pa še tole:
"Fucking hell!! Sorry, hell!"

Če že Fergie ni tolk zablestel z izjavo, je pa Edwin. :D
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a raven dne 23. maj 2008, 22:14:21

dandzo je napisal:A je še kdo mnenja, da je Grant vrgu obe medalji, ki jih je dobil med navijače? Tako sem jaz videl iz posnetkov, zdaj me zanima, če je še kdo tega mnenja pa če je kdo dal pozornost na ta dogodek (pokaže ko naši odhajajo iz častne lože kjer so dobili pokal proti igrišču).

Ni se kaj veliko govorilo o tem, le danes je Sky dal vn novico o tem. Potezo Avi Gja sem videl tud včeraj ko sem itak mogu it skozi vse še 1x. No Sky je rekel, da če ta srečni navijač, ki je dobil medaljo, med njimi, naj se le oglasi. Vrgel pa naj bi obe, tako svojo kot Drogbajevo. Naj spomnim, tudi Muri je vrgu svojo ob naslovu EPLja.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 24. maj 2008, 7:53:09

Hja sam muri jo je vrgel, češ sej je ista kot tista lansko leto. Ne vem zakaj jo je Grant vrgel...

Če bi Giggs vse svoje dvojne medalje vrgel bi mel pol stadiona medeljo najbojlšega v angliji :D
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 24. maj 2008, 8:07:08

raven je napisal:
dandzo je napisal:A je še kdo mnenja, da je Grant vrgu obe medalji, ki jih je dobil med navijače? Tako sem jaz videl iz posnetkov, zdaj me zanima, če je še kdo tega mnenja pa če je kdo dal pozornost na ta dogodek (pokaže ko naši odhajajo iz častne lože kjer so dobili pokal proti igrišču).

Ni se kaj veliko govorilo o tem, le danes je Sky dal vn novico o tem. Potezo Avi Gja sem videl tud včeraj ko sem itak mogu it skozi vse še 1x. No Sky je rekel, da če ta srečni navijač, ki je dobil medaljo, med njimi, naj se le oglasi. Vrgel pa naj bi obe, tako svojo kot Drogbajevo. Naj spomnim, tudi Muri je vrgu svojo ob naslovu EPLja.

Jst sm to že v sredo opazil, samo sem si mislil, da sem v veselju kaj slabo videl ali pa sem sanjal. :) Samo včeraj sem pogledal še enkrat pa prvo prej ko zamahne z roko ma v roki nekaj srebrnega in po zamahu to zgine in potem seže še v žep (poglejte da ko gre z odra da Drogbajevo medaljo mislim, da ravno v tisti žep) in postopek ponovi. :)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 24. maj 2008, 14:09:37

Ja malo pozno pišem tle gor, ma ni važno. Ne bom nekaj nakladal. Smo CL prvaki to je poglavitno. Sicer eden boljših finalov kar sem jih spremljal, res dobra tekma, obema ekipama je pripadel po en polčas in to je to, penali so pa itak loterija.

Sem bil pa tako živčen, da kar res ni. Ko so zmagal sem s kričanjem pol dijaškega doma zbudil :D

Čestitke Chelseaju za borbo in dobro igro, ma na koncu je zmagalo le boljše moštvo, ki si je to zaslužilo (mogoče res z nekaj sreče), če gledamo že za celotno sezono.

CL WINNERS 2007/08
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP finale: Chelsea - Manchester United; sreda 21.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. maj 2008, 15:46:17

VdS je napisal:To, da sem ukrotil strel Anelke, je super oziroma sploh nimam besed za to. Vidiš žogo, kako prihaja proti tebi, braniš jo, potem vstaneš in veš, da je tekma končana in da si najboljši v Evropi. Tri ali štiri sekunde imaš popolnoma zase. Zmagoslavno dvignjene roke v zrak in vse mogoče se tedaj podi po tvoji glavi. Potem vidiš soigralce, ki tečejo proti tebi, in čisto srečo.

Nekak tk sm se jst počutil :D Sm vstal, dvignu roke u luft, nakar začnemo vsi skakat tm v Lepi Žogi in vpit na ves glas :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron