Žreb 2007/2008

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Žreb nam je namenil Romo! Ste zadovoljni?

Da
25
54%
Ne
21
46%
 
Skupaj glasovi : 46

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 14. marec 2008, 13:31:27

GoUp je napisal:Fener bo pa stresel Chelsea boste vidl. Ne vem kaj ga mate za takega outsiderja. Izjemno so močni popolnjeni na vseh pozicijah. Grant pa itak ne zna takih tekm vodt.


Mah upam da ne. Potem imata Liverpoo/Arse prelahko delo v polfinalu. Je pa že skor ziher en Anglež v polfinalu, za drugega bo pa treba ša dost prešvicat, kajne? :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a ronaldo_girl dne 14. marec 2008, 13:32:26

Romo bomo spet razbil.. čeprou bomo mogl bit kr previdni.. njihova želja po maščenavju je vrjetno kr velka. :twisted:
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
ronaldo_girl
Spammy girl
 
Prispevkov: 345
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:37:45

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 14. marec 2008, 13:41:16

Ma k**** Rome si res nisem želel.. Pa ne zaradi tega, da bi se jih bal.. Želel si je nisem zato, ker se mi enostavno ne da spet gledat Rome mater.. 6 tekem v roku enega leta v ligi prvakov mi že malo preseda.. Meni se zdi, da ma letos navečjo srečo pri žrebu Barca, ki je polfinale zadela na loteriji.. Schalke je najslabši med vsem možnimi kandidati in nima za burek..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 14. marec 2008, 13:59:37

Sem malo pogledal razpored EPL. Med obema tekmama lige prvakov med Arsenalom in Liverpoolom imajo oni še tekmo v domačem prvenstvu 5. aprila na Emiratesu. Rafa bo sigurno rezerviste vrgel notri, pizda mu... Upam, da Everton ne popusti, da bodo morali odigrat na polno!

Imam pa za četrtfinale z Romo dober občutek, čeprav seveda bo izjemno težko.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 14. marec 2008, 14:03:54

Fluid je napisal:Sem malo pogledal razpored EPL. Med obema tekmama lige prvakov med Arsenalom in Liverpoolom imajo oni še tekmo v domačem prvenstvu 5. aprila na Emiratesu. Rafa bo sigurno rezerviste vrgel notri, pizda mu... Upam, da Everton ne popusti, da bodo morali odigrat na polno!


Jap vsaj Everton je zraven..čeprav pomoje to ne bo ovira :roll:

Fluid je napisal:Imam pa za četrtfinale z Romo dober občutek, čeprav seveda bo izjemno težko.


Jst pa ne ravno...

Btw glede Fenerbacheja in Chelsea - jst bi raj vidu da gre Chelsea naprej. Polfinalni obračun bo tako veliko bolj zajeban za kogarkoli...že psihično bodo mediji hypal noro..poleg tega je Chelsea tud blizu v prvenstvu..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 14. marec 2008, 14:13:10

hjooj, pa me je kar malo strah Rome, v igri so se kar popravili + imeli bodo željo po maščevanju, dobro je da igramo 1 tekmo pri njih doma, tako da, moramo odigrati pametno, in potem na Old Traffordu vzeti stvar v svoje roke :D
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a mateya dne 14. marec 2008, 14:21:18

Komentar iz Gazzette dello Sport:

Gialorossi bodo igrali proti ekipi Fergusona: priložnost, da se odkupijo za lanski poraz z 1-7.
Roma, edina preostala italijanska ekipa v Champions League, se bo pomerila z temibile Manchester United (temibile - kogar, česar se je bati :D). Športni direktor Rome, Pradé: "Najtežji možni nasprotnik, ki smo ga lahko dobili, ampak lahko nam uspe. Po lanskem porazu je Roma zelo napredovala in sedaj je čas, da to dokažemo." Malo manj predrzen je bil Alexander Doni: "Smo bolj izkušeni kot lansko leto. V zadnjem mescu smo zmagali veliko tekem, vključno tisto z Realom, smo bolj prepričani vase in imamo glave na svojem mestu."



Vir: http://www.gazzetta.it/Calcio/Primo_Piano/2008/03_Marzo/14/sorteggio.shtml
Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 14. marec 2008, 14:32:58

Neverjetno, 6 tekem z Romo v CL v letu dni... :lol: Z žrebom sem kar zadovoljen, saj bi lahko bilo precej slabše. Res da bomo spet mogli gledati samovšečnega Tottija in gologlavega Špaletija, vendar smo se do finala izognili ostalim Angležem, povratno tekmo smo dobili doma in v primeru uvrstitve v polfinale (kar ne dvomim), nas čaka spektakel z Barco in tudi tu povratna tekma doma.

V skupini nismo imeli težav z Romo, izločili smo jo že lani, zakaj je nebi še letos?
Derbi četrtfinala bo vsekakor Arsenal - L`pool. Tu je težko karkoli predvideti.
Barca nebi smela imeti prevelikih težav z Nemci, čeprav ni v neki hudi formi.
Pa to je že smešno. Chelsea je spet dobil najlažjega tekmeca na papirju. Se lahko ponovi Barrnsley?
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 14. marec 2008, 14:38:14

Derbi četrtfinala bo United:Roma. Praktično ekipi, ki gojita lep nogomet in pomoje ne bomo razočarani nad igro, upam da tud nad rezultatom ne.

Mi gre pa na kurac, kar je napisano na teletextu, stran 502... To me pa res razpizdi!

Preverite tole: (včasih ne odpre, bodite potrpežljivi)

http://forums.icnorthwest.co.uk/viewtop ... sc&start=0
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 14. marec 2008, 15:07:31

hehe glasoval sem za Romo in dobil tudi :D ampak drgač si jo niti nisem tok želu vendar,...kaj je je :D upam samo da bomo pametno odigrali in jim prišli lepo do pol finala :twisted:

GO UNITED!!!!

:appl: :002:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 14. marec 2008, 15:10:20

Don`t belive a Fool! Mal se mu je pozegnal, zdej bo pa dva tedna mislu, da je đon
Dobr spet Roma - ki je sicer moj najljubši italijanski klub - mislm, da so šanse lepe, še posebej zarad druge tekme doma.
Pr teh žrebih sicer včasih tud dnar zašelesti, sam zgleda, da se da tud srečo kupt, ne sam žreba.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. marec 2008, 15:29:24

Red_Devil_01 je napisal:Pa to je že smešno. Chelsea je spet dobil najlažjega tekmeca na papirju.


Aja!? Nism vedu da je Fener slabši ko Schalke? Po moje je še močnejši kokr Barca v letošnji formi.
Ne morš zdj sam pogledat - aha ena turška vukojebina, ti nimajo pojma o fuzbal :evil:
Pismo če je kdo mel srečo je to Barca, k cel let nč skup ne sprav v svoji igri, pol pa dobi tele švabe :D
Čelski bo mel pa kr hudičevo težko delo, sploh dol v Turčiji. In če tm Fener potegne dobr rezultat (zmago), so mu vse poti v polfinale odprte.

EDIT: Sm prepričan, da če bi se Sevilla naprej uvrstila bi vsi govoril o derbiju, tko pa vsi tolčete kako srečo so mel Blues :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 14. marec 2008, 17:03:19

My bad, malo sem se narobe izrazil. Hotel sem samo poudariti, da je Chelsea spet dobil na papirju slabšega nasprotnika, nisem pa mislil, da je Fener slabši od Schalke-ja, saj ta letos ne blesti.

Jaz pa mislim, da Chelsea glede na trenutno formo ne bo imel večjih težav s Fenerjem. Res, da Londončanom ne bo lahko v Turčiji, vendar so kvalitete na strani modrih. Sevilli nisem pripisoval večjih možnosti v CL, saj imajo za tak tip tekmovanja preslabo obrambo, kar so lepo izkoristili Turki. Chelsea ima mnogo boljšo obrambo, zato Turkom ne pripisujem večjih možnosti.
Ampak to je samo moje skromno mnenje.
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a braul dne 14. marec 2008, 17:31:54

KO sem zagledal in videl romo sem se samo nežno nasmehnil...tako pač je in očitno nam je bilo namenjeno. Upam, da jo seveda ponovno stresemo kaj pa drugega in potem meni zelo zanimivo verjetno tekma proti Barci...vendar seveda, ne bom prehiteval, vsekakor tekmeca dobro poznamo in kaj drugega kot samo brez podcenjevanja vseh teh zmag in uspehov moramo nad njih pa bo. Upam, da v Rimu izvlečemo dober izid, kar bi zame osebno pomenil že tudi remi + dobra igra.

Glede ostalih parov bo seveda tudi zanimivo. Edino škoda,da pač bo Barca po mojem mnenju proti zares slabemu Schalkeju prišla lažje v polfinale kot bi drugače pričakovali, če bi dobili kogarkoli drugega...Chelsea in Fener , to bo ena zelo zanimiva tekma, Londončani sicer papirnati favoriti, vendar bo zanimivo predvsem v Turčiji. Na koncu je pa tu še angleški derbi kjer je ravno zaradi tega vse mogoče, čeprav dajem majhno prednost Arsenalu, a odločala bo v obeh tekmah dnevna forma.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 14. marec 2008, 19:46:09

Ma meni ni ravno najbolj všeč Roma no. Že drugič letos se bodo poiskušali maščevati...Sam pričakujem tesen dvoboj, mogoče napredovanje po remijih ali enajstmetrovkah...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 14. marec 2008, 20:07:05

Ni mi všeč tale žreb... pa ne zaradi tekmovalnega stališča, temveč zato ker mi gre ob igri italijanov na bruhanje. Ko vidim Tottija ponavadi preklopim na drug kanal, tko da ne vem kako bo zdej s tem... Zgleda bomo Romo fasal kr usak let in bo to postal že običaj v prihodnjih sezonah. Manj Italijanov, boljše je. ;)

Sicer pa se za napredovanje ne bojim, čeprav se bomo morali pošteno potruditi, a verjamem da smo dovolj kvalitetnejši od njih in bi se llahko lepo uvrstili v polfinale kjer nas skoraj zagotovo čaka Barcelona.

P.S.: Hvala vsem za SMSe, ko sem bil še v šoli... predvsem Taki in Fluid..

LP
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a andre dne 14. marec 2008, 20:36:14

prva tekma k roma igra doma bo pomoje kr tezka , doma pa nebi smel met tezav ceprou rezultat pomoje nebo tok velk kt lansk let
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 14. marec 2008, 20:41:55

U meni ni vsec zreb..zaradi lani ne..upam da odigramo po najbolsih moceh in..ZMGAMO :)
GO DEVILS!!! :twisted:
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a Matija dne 16. marec 2008, 14:28:05

Roma. Res se mi ne da spet gledat United-Roma. in to 6-krat v enem letu. Sicer nismo dobili najtežjega nasprotnika, niti ne najlažjega. Sicer me malo skrbi, saj ima Roma veliko željo po maščevanju, vendar mislim da je United zmožen napredovati. Zagotovo se ne bo ponovila lanska fenomenalna tekma na OT-ju. Potem nas najverjetneje čaka Barcelona, kar se mi zdi super glede na to katero nasprotnike bi lahko dobili. Zanimiv par bo Liverpool-Arsenal, kjer upam da bo Arsenal zmagal, saj so v CL manj nevarni za zmago kot pa Liverpool + morali bodo odigrat še dodatni 2 tekmi.

Pa še prenos tako četrtfinala lahko pričakujemo na TV3
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Žreb

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 17. marec 2008, 8:49:24

kdaj je so zdj tekmi? pa kje je prva?
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron