Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 10. avgust 2008, 22:42:30

Nova lovorika, spet po penalih . . :D V bistvu je VDS car za enajstmetrovke. Že s tisto hojo proti golu uničuje živce naspotnih igralcev. In še posebej takim igralcem kot so pri Portsmouthu. Nevajenih velikih pritiskov in možnosti ali dobiti ali zapraviti pokal. Vsaka mu čast, in res le škoda da ni 10 let mlajši :)

Je pa United ponovno dokazal dobro kombinatoriko. Sredina je bila popolnoma naša, mogoče malo slabše le O'Shea (ne trdim za drug polčas, ker sem začeten del nekoliko zamudil). Fletchera je bilo videti precej, njegova podoba sicer zbledi ob tisti nekoliko nerodni akciji, ampak zgodi se lahko vsem. Res zelo dober backup igralec, in vsekakor vreden tega da dobivla priložnosti.

Je pa Nani po drugi strani odigral spet tisto slabo-dobro varjanto. Res nekatere dobre poteze, dobri prodori, potem pa kasneje vidiš fanta kako se pritožuje po vsakem storjenem prekršku, na njim ali pa od njega. Odnos bo moral še precej popraviti, deluje kot izboljšana verzija Ronalda v jamranju. Pa precej bo moral delati še na zagrajevanju žoge. Veliko žog so mu branilci Portsmoutha preprosto odpeljali. Ima pa talent in izjemne podaje na trenutke, le zna biti še prihodnost Uniteda.

Scholes, Giggs, Neville, pa zelo dobro. Lepo je spet bilo videti kapetana po igrišču. Kot kaže se bota letos z Brownom kar precej izmenjavala, tekem bo vsekakor več kot dovolj. Pa še kak Rafael bo kdaj pa kdaj dobil kako minuto, da bo več drkanja seveda. :) Giggs je odigral dobro tekmo, čeprav kot polšpica.

Mene pa ta neunčikovitost niti ne skrbi tako zelo. Tudi lani smo potrebovali tekmo ali dve, kasneje pa smo zabijali kot po tekočem traku. Rooney bo do naslednje tedna verjetno že fit, in z njim naša podoba v napadu dobi precej. Mogoče bi bil kak napadalec le potreben, še posebej če upoštevamo da Campbell bo zelenico med tekmo srečal bol poredko. Mi je pa v bistvo vseno, upam le da bi Saha se končno pripravil 100% in se vrnil v tisto predlasnko formo, ko je poskrbel za marsikatero zmago proti močnim nasprotnikom (Chelsea, Benfica,..).

Sem pa vesel da se nova sezona le začenja. Ta 2 meseca sta bila precej dolgočasna kar se nogometa tiče, neko EP ne zadovolji mojih želj po gledanju res kvalitetnega nogometa. In upam da lovorik še več. ;)
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 11. avgust 2008, 12:25:00

Zommbie je napisal:
da ne omenjam konstantnega pizdenja čez sudje



No, rooney se najbol pizdi, pa čez njega noben nič ne reče. :)


Pa dobro, da ti predstavim razliko:

Situacija 1: Nasprotnik ima žogo na naši polovici. Rooney priteče izpred nasprotnega kazenskega pred našega, se z nasprotnim vezistom zravsa za žogo, ko jo le dobi in steče v protinapad, mu piskajo favl. Ok, jasno se spizdi, čeprav je odločitev pravilna.

Situacija 2: Nani skuša preigrati 3 branilce naenkrat, eden od njih mu s čistim štartom vzame žogo, Nani se pizdi (namesto, da bi stekel v obrambo).

In tu vidim temeljno točko.. Medem ko Rooneyjeva igra temelji na nesebičnosti in borbi, Nani s svojim cirkusiranjem naredi več škode kot koristi.. Saj naredi par čudovitih potez, ampak kiksov je še vedno preveč. In njegov prispevek ekipi je pičkin dim napram Rooneyjevemu.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. avgust 2008, 12:49:31

In njegov prispevek ekipi je pičkin dim napram Rooneyjevemu.


Lani če ne bi bilo njegovega izjemnega strela proti Tottenhamu ne bi mi zmagali in zaradi tega mogoče ne bi bili prvaki. Zaradi njegovih izjemnih kotov po katerih so padli goli ki so nas rešili(Tottenham, Blackburn, podaja Lyon, podaja Sahi Sunderland...itd.) Njegov prispevek ekipi je velik, in če bi bil malo pameten, ti misliš da se more čisto vsak vrnit v obrambo? Potem bi nas v 50min tak pohodli ker ne bi mogli hodit naši. Valda da morejo ofenzivni igralci ostati naprej zaradi kontra napadov.

Sploh pa je jasno da vi starejši navijači pizdite čez Nanija, ter te mladce ker so nadomestilo za Giggsa, Scholsa in Nevilla ter še koga pa vam gre močno v nos. Točno se vidi kako hvalite legende čez te okrepitve oz. mladce pa najdete slabe besede, za vsako napako ga preklinjate, ko pa naredi kaj dobrega pa ste tiho... Če pa kdo od starejših naredi to pa pride tole... Ja saj vemo da to ni več oni stari Giggs, Scholes ali Neville in ne more več...

Zaj pa boste rekli da sem nor ne?
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 11. avgust 2008, 13:20:40

Sej noben ni rekel, da Nani lani ni odigral dobro. Saj ko ima svojih 5min slave ga je težko ustaviti, zabija gole, razigrava ekipo, asistira. 85min na tekmo se pa pizdi za vsak dotik. In vsak raje vidi, da bi se vrnil v obrambo in poizkušal dobiti izgubljeno žogo nazaj, kot pa da se pritožuje nad sodnikom ker ga nekdo poboža. Mora popraviti ta svoj odnos in, da ne bo tako nekonstanten v igri.

Aja zakaj bi se pizdil včeraj čez Scholesa. Nevem če je bmel pet nenatančnih podaj na tekmi, medtem ko je Nani zapravljal žoge po tekočem traku. Sej je imel kak svoj trenutek ko je podal Fletcherju in tam ko je poizkušal lobat Jamesa, pa še kaj se najde ampak to ni to.
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. avgust 2008, 13:41:26

Nisem nič reko za Scholsa, vendar me moti odnos do Nanija, ko vemo da ne bomo nikjer našli tako talentiranega mladega igralca za LM. Scholesa sem dal za primer ko se zgodi če katera legenda igra slabo...

Nani je iz tekme v tekmo boljši, in iz tekme v tekmo boste se morali zavedat da bo postal eden najbolj pomembnih igralcev Uniteda. Lani je že bil drugi podajalec ekipe, ima daleeeč najboljše kot v Unitedu in to letos pričakujem od njega. Dosegel pa bo tudi minimalno 5-10 golov. V to sem prepričan!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 11. avgust 2008, 13:45:29

...da bo postal eden najbolj pomembnih igralcev Uniteda...


...če ne bo hotel v Španijo na sončeka...
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. avgust 2008, 13:47:30

Hehe, mogoče pa res. Vendar bo to če bo komaj za 3 leta... :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 11. avgust 2008, 13:53:15

Anderson#8, saj nekaj stvari si prav napisal, nič ne rečem.

Vendar poglej: Če ne bi bilo Browna da bi podal v finalu lige prvakov za gol, je ne bi osvojili. Če ne bi bilo Rooneyja proti Readingu v goste, ne bi zmagali. Če ne bi bilo Ferdinanda bi prejeli mnogo več zadetkov, ko smo jih. Če ne bi bilo Van Der Sarja, ki je obranil mnogo, ne bi bili prvaki. Vsak je dodal svoj košček k končnemu uspehu. To je brezpredmetna razprava

Vendar Nani bi lahko pokazal več, če bi bil bolj konstanten skozi tekmo. Zakaj ne bi dal dveh podaj, zakaj ne bi dal več golov. Tistih 15 minut odigra super, na takem nivoju kot vsako drugo krilo na svetu. Ostalo je pa slabše, če na kar podpovprečno. Včasih ne moreš verjet, kaj vse mali zmore, včasih bi ga pa najraje s kopulo po glavi. Od njega se vsekakor pričakuje nekje okoli 7-10 golov to sezono, napredek napram lanske mora biti viden. Šans ima polno, skoraj vsak otekmo eno čisto, vendar jih veliko pošlje v franže. Potem pa mu vsake toliko časa rata nek wonder goal. Vsekakor se priležejo goli iz "nič", vendar bo moral tud tiste zrelejše šanse pospravit v gol. Pa enako Rooney, da ne boš rekel, da čez njega nič ne rečemo.

Glede odnosa do legend kluba: ne zagovarjam tega, da se jih slepo hvali, pa čeprav so recimo odigrali slabo. Vsekakor si pa zaslužijo pri besedah veliko več spoštovanja kot recimo en Nani, Anderson, Ronaldo, Rooney. Ko bodo vsi ti mladiči dali toliko klubu, kot sta dala Scholes in Giggs, potem pa tud čez njih sam osebno ne bom rekel nič slabega. Sicer tudi čez mlajše ponavadi ne rečem nič konkretnega, le normalna kritika, ki si jo zaslužijo. Vendar včasih te tako razpizdijo, da enostavno zgubiš živce in rečeš tudi kaj grdega čez njih. Recimo čez Scholesa in Giggsa tudi v takem primeru sam osebno ne bi rekel nič, bi jih pa normalno skritiziral.

Problem pri tebi je oz. je v večji meri bil, da si slepo grajal čez Scholesa in Giggsa, ker sta odžrla mesto mesto tvojima naljubšima: Naniju in Andersonu. Mnogokrat si pizdil brez osnove, zakaj Anderson spet ne igra in zakaj je Nani na klopi, čeprav sta Paul in Ryan korektno opravljala svoje delo in nista bila slaba. Nekako imaš zelo zelo subjektivno mnenje, predvsem do Andersona in Nanija si zelo popustljiv. Vidiš stvari in jih našteješ kot dobre, ki se nekaterim drugim zdijo kot samoumevne. Skoraj nikoli nisi skritiziral Nanija, čeprav si je to velikokrat dejansko zaslužil. Nekako opaziš vse dobre stvari, slabe pa mogoče kar spregledaš. Sicer nič proti tebi, včasih je treba pokazat le malo več objektivnosti.

LP
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 11. avgust 2008, 14:39:23

goodpost goodpost

Treba je tudi omeniti, da Anderson in NANI se nista tako izkusena, kot recimo giggs ali scholes, in na bolj pomembni tekmi izkusnje lahko pomenijo zmago ali poraz, morda malo bolj mirna noga, in zadetek je tu (glej scholes proti barci v 1/2 finalu LP, giggs na zadnji tekmi v ligi...), tako da SAF pomoje zaenkrat bolj zaupa v starejse, ko pa mladci spoznajo tudi bolj pomembne tekme, ki odlocajo o zmagovalcu ali porazencu CELOTNEGA tekmovanja, potem bodo postali tudi v SAF-ovi glavi boljsi od giggsa ali scholesa za zacetek v prvi 11-erici...

Res je tudi da ce starejsega prevec kritiziras skozi celotno kariero se mu lahko hitreje zameris, kot pa ce ga kot mladega kritiziras in mu pokazes napako, ki jpo mora popravit !
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. avgust 2008, 14:55:14

Fluid je napisal:Anderson#8, saj nekaj stvari si prav napisal, nič ne rečem.

Vendar poglej: Če ne bi bilo Browna da bi podal v finalu lige prvakov za gol, je ne bi osvojili. Če ne bi bilo Rooneyja proti Readingu v goste, ne bi zmagali. Če ne bi bilo Ferdinanda bi prejeli mnogo več zadetkov, ko smo jih. Če ne bi bilo Van Der Sarja, ki je obranil mnogo, ne bi bili prvaki. Vsak je dodal svoj košček k končnemu uspehu. To je brezpredmetna razprava

Vendar Nani bi lahko pokazal več, če bi bil bolj konstanten skozi tekmo. Zakaj ne bi dal dveh podaj, zakaj ne bi dal več golov. Tistih 15 minut odigra super, na takem nivoju kot vsako drugo krilo na svetu. Ostalo je pa slabše, če na kar podpovprečno. Včasih ne moreš verjet, kaj vse mali zmore, včasih bi ga pa najraje s kopulo po glavi. Od njega se vsekakor pričakuje nekje okoli 7-10 golov to sezono, napredek napram lanske mora biti viden. Šans ima polno, skoraj vsak otekmo eno čisto, vendar jih veliko pošlje v franže. Potem pa mu vsake toliko časa rata nek wonder goal. Vsekakor se priležejo goli iz "nič", vendar bo moral tud tiste zrelejše šanse pospravit v gol. Pa enako Rooney, da ne boš rekel, da čez njega nič ne rečemo.

Glede odnosa do legend kluba: ne zagovarjam tega, da se jih slepo hvali, pa čeprav so recimo odigrali slabo. Vsekakor si pa zaslužijo pri besedah veliko več spoštovanja kot recimo en Nani, Anderson, Ronaldo, Rooney. Ko bodo vsi ti mladiči dali toliko klubu, kot sta dala Scholes in Giggs, potem pa tud čez njih sam osebno ne bom rekel nič slabega. Sicer tudi čez mlajše ponavadi ne rečem nič konkretnega, le normalna kritika, ki si jo zaslužijo. Vendar včasih te tako razpizdijo, da enostavno zgubiš živce in rečeš tudi kaj grdega čez njih. Recimo čez Scholesa in Giggsa tudi v takem primeru sam osebno ne bi rekel nič, bi jih pa normalno skritiziral.

Problem pri tebi je oz. je v večji meri bil, da si slepo grajal čez Scholesa in Giggsa, ker sta odžrla mesto mesto tvojima naljubšima: Naniju in Andersonu. Mnogokrat si pizdil brez osnove, zakaj Anderson spet ne igra in zakaj je Nani na klopi, čeprav sta Paul in Ryan korektno opravljala svoje delo in nista bila slaba. Nekako imaš zelo zelo subjektivno mnenje, predvsem do Andersona in Nanija si zelo popustljiv. Vidiš stvari in jih našteješ kot dobre, ki se nekaterim drugim zdijo kot samoumevne. Skoraj nikoli nisi skritiziral Nanija, čeprav si je to velikokrat dejansko zaslužil. Nekako opaziš vse dobre stvari, slabe pa mogoče kar spregledaš. Sicer nič proti tebi, včasih je treba pokazat le malo več objektivnosti.

LP


Imaš povsem prav. Res je da sem popustljiv do predvsem Andersona ker mi je idol. Do Nanija nisem tako kot si mislite, ampak na čase mi gre res hudo na jetra če nekdo napiše da je wanker, pa da ga naslednje leto ne bo več mogo gledat. Ne morem enostavno preko tega kajti navsezadnje je Nani igralec Manchester Uniteda, in je lani odigral 41 tekem kar ni kar tako. S tem je dokazano da mu SAF še kako zaupa. Branim pa ga predvsem zato ker vem kakšen hud talent je to. Poglejte kaj je iz 18letne jokice Ronalda naredil SAF. Lani je za nas zabil izjemnih 42 komadov, dostikrat podal in še še. Ronaldo je sedaj najboljši igralec na svetu in vsaj 1 leto bo še pri nas. In če bo SAF iz Nanija naredil vsaj 50% Ronalda bomo še kako veseli...

Ampak včeraj je Nanija skoraj vsak drugi pohvalil, da je več podajal imel nekaj lepih driblingov, ter strelov na gol. Potem pa pride Remmy pa mu reče da je wanker pa da ga ne more več gledat. Zakaj? Ker ga boli da bo Nani nadomestil Giggsa. Kolikor se seveda da nadomestiti Giggsa :D . To mi pa gre na jetra in zato sem mu odgovoril...

Glede Scholsa in Giggsa. Jaz sem nihče da bi njiju dva pljaval ali grajal. Ona dva sta ena izmed največjih igralcev Manchester Uniteda in vselej bom to spoštoval. Vem da imata prednost pred Andersonom in Nanijem. Izkušnje, kvaliteta..

Vendar starejši navijači izjemno preveč dvigujejo njiju dva ko sploh ne odigrasta ne vem kako dobro. Ne vem, se mi zdi da je tisto tudi subjektivno. Ni važno

Trelcek...
glej scholes proti barci v 1/2 finalu LP, giggs na zadnji tekmi v ligi...
Mirno nogo? Scholes je vendar opalil po žogi in fantastično zadel. To je že večkrat dokazal, ni pa bla to šansa 1 na 1 al pa ne vem kaj :D

Giggs pa je tisto enostavno moral zadeti, ker je že Kirkland skino vse kar se da, pa je le ta morala iti not. Vendar je pa zadel v najbolj pravem trenutku, na dan ko se je izenačo z Charltonom :P

EDIT: Nekaj sem še pozabo, Fluid. Anderson mi je res najboljši, Nani pa je za Tevezom ter Carrickom!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 11. avgust 2008, 16:24:09

Čisto mimogrede: nihče ni nič rekel čez Nanijev talent, čez obnašanje pa imamo kar precej pripomb.. In ker navijam za United in ne za posamezne igralce tako kot nekateri mlajši navijači tule, mi gre debilno obnašanje močno v nos, ker kvari ugled ekipe in kluba nasploh.
Zato primerjave mladi/stari tu sploh niso na mestu. Tudi sam bi raje videl, da Nani odigra čimveč in čimbolje letos, ampak naj se obnaša ekipi primerno - zahtevam manj soliranja, profesionalnejši pristop in pripadnost ekipi. Pravzaprav je za to že skrajni čas, kajti Giggsov bo kmalu mimo.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 11. avgust 2008, 16:30:25

Pa mislite, da je bil (je) Ronaldo kaj boljši od Nanija, vsaj glede tega metanja po tleh in jokcanja? Ronaldo je popravil vtis z ogromno goli, vendar še vedno rad pada in se pritožuje. Nani je pač nov, mlad, neizkušen, rezerva in se ga lahko okurca, a ne? Sej tud mene moti, da se vrže po tleh in se ne vrne, sam zgled (CR7), ni lih najboljši.

Po drugi strani smo Naniju lahko hvaležni, saj je bil poleg Teveza edini, ki je bolj resno poizkušal pritsniti na obrambne igralce in bil gonilna sila. Ko je odšel iz igre se je poznalo, da nismo bili več tako prodorni in se je žoga bolj vlačila po sredini. Boste rekli, saj je prišel Campbell, se strinjam, iz nič je naredu šanso za gol in tud žal mi je, da ni igral že od začetka. Sem pa bil zadovoljen, ko sem ga videl smejati. ;)

Prva lovorika je tu in srčno upam, da ni zadnja. United je brez kljulčnih igralcev premagal "solidni" Pompey. Realizacijo popravit (nakup (Henry-a) :muppet) in to je to...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 11. avgust 2008, 19:22:41

Slovenski pregovor pravi: ''Če čebula nebi če imela bi bila bula!"

Ta kratka, skromna, s samoglasnikom in soglasnikom zasnovana besedica ČE je verjetno med najbolj izrečenimi in uporabljenimi besedami v športu in nasploh v nogometu. Ne mine nobena fuzbal debata, ki nebi vsebovala te čarobne besedice.
1. ''Če bi sudja piskal penal..."
2. "Če ne bi bilo ofsajda..."
3. "Če bi zadel tisto šanso..."
4. "Če bi igral on namesto onega..."

Te sicer ''skope'' stavke preprosto najdemo v nogometnem slovarju in se jim ne moremo izogniti. Če pa malo pobrskamo po spominu najdemo tudi bolj ''bogate'' primere.

1. "Če Terry nebi zgrešil penala (bog ne daj) :D "
2. "Če Zidane nebi udaril Materazzija..."
3. "Če se Zahovič nebi skregal s Katancem..."
4. "Če bi na SP '68 obstajali počasni posnetki in kamera za golom..."

Dejstvo je, da ne moremo mimo teh ČE-JEV. In lani je prav vsak igralec Uniteda dal kamenček v mozaiku te veličastne sezone 2007/08. Res pa je, da eden malo več in drugi malo manj. In prepričan sem, da sta tako Rooney kot Nani dala toliko kolikor sta morala in mogoče še več. Je pa res, da je Rooney nekako imel večjo vlogo kot Nani in jo bo imel tudi v prihodnje in da je Rooneyjev prispevek večji od Portugalca. Za Nanija je pa to prva sezona in njegovi časi bodo lahko še prišli, upam pa da res nebo šel (če že ne gre) po stopinjah Ronalda kar se tiče obnašanja. Že malo preveč pizdi a ne, sam taki so ti temperamentni igralci.

LP
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a est.1878 dne 11. avgust 2008, 22:30:59

Tu pa smo dobili pravo lekcijo ČE-ja. Pa naj še kdo reče, da je forum potrata časa in poneumljanje ljudi :)
Keano's attitude was: 'What goes around comes around'. He got his just rewards. My attitude is an eye for an eye."
Uporabniški avatar
est.1878
Chief of Execution
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 7. maj 2008, 12:29:42

Re: Community Shield: Man Utd vs Portsmouth, 10.8.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 11. avgust 2008, 22:45:05

gremo še razglablat :D Kar eno temo na to odpremo :D Kaj če,... :D
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov