EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a andregino dne 17. avgust 2008, 17:42:45

Raffael namesto Camobella
andregino
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. avgust 2007, 12:45:44
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 17. avgust 2008, 17:44:53

camobella....hahahah pa kje dobite ta imena....
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a andregino dne 17. avgust 2008, 17:47:32

Pardon, sem se zatipkal. :D :D
andregino
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. avgust 2007, 12:45:44
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 17. avgust 2008, 17:50:54

ni pa nike, se vsaj mal nasmejemo, če se že rez. ne moremo...slab začetek dober konec, kot ponavadi...grem drkat knjige.. goutd
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 17. avgust 2008, 17:54:49

jooo pa kaj rooney to strela k ne zna........ tle bi mogu podat notr pa igrt na glavo
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. avgust 2008, 17:55:37

Morem rečt čudoviti začetek sezone. Res boljše se ni moglo začeti. Res fino.

Začnemo z remijem, poškodovane imamo več kot pol ekipe, kje je zdaj pametni infinity ki je rekel da sploh krila niso težava... Vidimo danes ja.

Newcastle si je iskreno zaslužil remi, ker nismo nič naredili v 2.polčasu.. Jebiga grem zdaj pod most ker smo zgubli vse :mrgreen:

Naslednja tekma Pompey away..
Zadnjič spremenil Anderson#8, dne 17. avgust 2008, 17:57:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Taki dne 17. avgust 2008, 17:57:06

ka je s tabo trelcek.... faul na 16 metrih ti bi pa nabacivu not ko so vsi nabiti....
dobr tut lani je blo podobno pa vemo kk se je koncalo.... gremo dalje 8-)
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 17. avgust 2008, 17:57:53

čez dve uri bom pomoje prebral, en kup postov(kako smo slabi, kako nimamo možnosti za naslov, zakaj ni okrepitev...itd...)

čawči
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 17. avgust 2008, 17:58:39

nč se gremo rezat. čelzi bo prvak :roll:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 17. avgust 2008, 18:00:31

shit happens.. po Milan away predlani v LP nas še nism vidu tok nemočne.. škoda za use poškodbe, pa tud mal sreče zmanjkal..
life goes on!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 17. avgust 2008, 18:00:37

Pa je že panika tukaj. En jeben remi pa so vsi v luftu. Vsaki ekipi se kdaj zgodi da jim pol ekipe fali, zato se sploh ne sekiram preveč, res je da danes United ni kaj preveč pokazal, ampak OK, je komaj začetek, prišla je menjava čisto pred začetkom (Tevez> Campbell), zato igra v napadu ni mogla it tak kak so si vsi zamislili. Zdaj imajo en teden časa da se pozdravijo čisto vsi, ker so vsi bli neki poškodovani. Tudi lani so začeli bolj bogo, pa so na koncu vtrgali. Ni panike:)
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 17. avgust 2008, 18:03:02

2.polčas nič posebnega in remi.Moram pa priznati, da Newcastle zgleda veliko bolj zrel in moram reči, da je Jonas zares odlična okrepitev.Upam, da poškdobne naših igralcev niso preveč resne, saj se je sezona komaj začela.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Leby dne 17. avgust 2008, 18:05:16

ah pretiravat ni treba martin7.... js sploh nism razočaran nad tekmo.Newcastle nima tok slabe ekipe, mi nimamo par standardnih članou ekipe..lepo je da so dobil mladi priložnost (Cambell,Fabio,Possoben).Bli smo velik bl nevarnejši tekmec ampak končal se je kokr sej končal.
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a TSD dne 17. avgust 2008, 18:07:41

Verjetno sem edini, ki je zadovoljen z tem rezultatom. Ne moreš z sredino Giggs-Scholes-Oshea-Fletch+Frazier v napadu skoraj celo tekmo + (pre)mladima Possebonom in Rafaelom pričakovat kej več. Ne razumem pa SAF-a, da ni dal Garryja notr, bi jim mal zjebu matr pa bi blo. Poleg usega pa tudi Rooney ni bil 100%. Kolk točno ma še Nani kazni? Kdor pa že zdej neki joka pa nej se spomne na lansko leto in gtfo.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 17. avgust 2008, 18:08:07

(Cambell,Fabio,Possoben)


Campbell, Rafael, Possebon pravzaprav :)



Kolk vem ima nani 2 tekmi prepovedi, torej nasledno tekmo še majnka samo.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 17. avgust 2008, 18:10:06

Sploh ne mislim komentirat raznih izjav tle (kjer lej ga hudiča s svojimi vse prej kot normalnimi izjavami prednjačijo LILFi!).
Zgodovina se pač ponavlja - lani podoben začetek na igriščih in še bolj podoben na forumih.

Očitno so se "naši" preveč veselili zlate medalje Kozmusa in so malo prevč na lahko šli v tekmo.

Samo tole še Anderson#8 pol pa konec mojih postov v tejle temi (mrbit clo na forumu, kr me buča za vsak boli, ko berem kake tvoje poste):
1. začetek sezone: a nismo osvojil superpokala? Al si to že pozabil in mormo spet zmagovat vse po vrsti? Najbrž ti gre na jetre tista serija Čelskija in kr mi nimamo take serije na našem igrišču, boš kajkmalu začel navijat za ruse!? Pa še kr nekaj latinosov so nabavl a veš :evil:
2. naša krila: to pozicijo mamo najbolj popolnjeno po moje in ti bi še kar vozil igralce na to pozicijo :bedak: Kaj bo ko se vrnejo CR, Park, Owen, Nani? Al moramo po tvoje imet 4 izjemene igralce na prav vsaki poziciji? A ti sploh veš kaj je nogomet? Lepo te prosim da nehaš "navijat" za United al pa take poste nabijat. Priporočam ti, da začneš navijat za koga izmed tehle igralcev: http://www.robocup.org/ - kr tle pa nkol ne bo nihče poškodovan in bodo lahko nonstop igrali in ne bodo zato rabili menjav.
3. Srake so si iskreno zaslužili remi: pajade - kolk so mel neposrednih strelov v vrata? Kolkrat je moral VdS resno posredovati? Kdo je bil najboljši igralec srak? Kdo je igral napadalno, kdo pa obrambno?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 17. avgust 2008, 18:14:44

jest bom pa samo to reku... ce bi izgubil za 3 gole, bi jim cestitov, ker UNItED je ekipa, ki me ne more razocarati... po porazu jim ploskam, sem zadovoljen, ker so igrali dobro, pa ceprav niso, tako da UNITED BRAVO!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 17. avgust 2008, 18:18:17

Given spet superman k je treba, Newcastle ma pa novo pogodbo z Alpetourom na gostovanjih.

Nekak nism razočaran ker smo igral s polovico igralcev+brez desnega krila (Fletch zame ni bočni igralec pa pika) nato pa še z Osheo v vezi ki sploh ne vem kaj je delou tm po igrišču. Mislm, da je čs da se nm že mal nehajo tele poškodbe ker to pa ni za nkamor. Ko se je še Vida zagrabu mij blo že res krneki vse skp, ampak k sreč ni blo nč hujšga potem. Zdele prijateljske tekme reprezentanc, upam da čim manj naših igra da ne bo še kdo kej fasou. Carrick je bil prvič pod Capellom vpoklican ampak pomoje zdej ne bo nastopu.

Prot Pompeyu se vrne Tevez, mogoče Owen pa Park tko da se lahko nadejamo prve zmage letos.

Grozljiv pogled na lestvico!!! Chelsea v vodstvu, konc je ane? majo že 2 piki prednosti... :bedak:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. avgust 2008, 18:19:44

GoUp je napisal:Sploh ne mislim komentirat raznih izjav tle (kjer lej ga hudiča s svojimi vse prej kot normalnimi izjavami prednjačijo LILFi!).
Zgodovina se pač ponavlja - lani podoben začetek na igriščih in še bolj podoben na forumih.

Očitno so se "naši" preveč veselili zlate medalje Kozmusa in so malo prevč na lahko šli v tekmo.

Samo tole še Anderson#8 pol pa konec mojih postov v tejle temi (mrbit clo na forumu, kr me buča za vsak boli, ko berem kake tvoje poste):
1. začetek sezone: a nismo osvojil superpokala? Al si to že pozabil in mormo spet zmagovat vse po vrsti? Najbrž ti gre na jetre tista serija Čelskija in kr mi nimamo take serije na našem igrišču, boš kajkmalu začel navijat za ruse!? Pa še kr nekaj latinosov so nabavl a veš :evil:
2. naša krila: to pozicijo mamo najbolj popolnjeno po moje in ti bi še kar vozil igralce na to pozicijo :bedak: Kaj bo ko se vrnejo CR, Park, Owen, Nani? Al moramo po tvoje imet 4 izjemene igralce na prav vsaki poziciji? A ti sploh veš kaj je nogomet? Lepo te prosim da nehaš "navijat" za United al pa take poste nabijat. Priporočam ti, da začneš navijat za koga izmed tehle igralcev: http://www.robocup.org/ - kr tle pa nkol ne bo nihče poškodovan in bodo lahko nonstop igrali in ne bodo zato rabili menjav.
3. Srake so si iskreno zaslužili remi: pajade - kolk so mel neposrednih strelov v vrata? Kolkrat je moral VdS resno posredovati? Kdo je bil najboljši igralec srak? Kdo je igral napadalno, kdo pa obrambno?


Mater si zaj toplo vodo odkril... Ko se vrnejo? In kdaj bo to? Nani se vrne naslednji teden, Ronaldo oktobra, Park se poškoduje stalno, Owen ga ni do 21.septembra. Mater si pameten no.

Kaj sem pa rekel da bi pripeljali krila, kje si ti sploh to vido. Razjezilo me je ker napiše infinity "Ja saj pa krila niso taki problem". Ko je Giggs šel ven smo videli kaki problem so krila.

Newcastle si ni zaslužil remija? Zakaj ne? Saj ni smo znali skozi po prvem polčasu ko je še bil Giggs not da je šlo neki cross not. Saj če sem realen kdo si pa kdaj proti nam zasluži zmago ali remi? Poglej kakšne gole dobivamo. SLUČAJNE u tri pm. Martins z glavo, WTF :shock: itd. Proti nam golmani odigrajo najboljše tekme leta in kariere(Friedel...)

Saj itak sem miren, sploh ni panike... Slej ko prej pridejo naša krila nazaj, napad samo čakam da še kdo ven pade, samo še treba da koga iz obrambe izgubimo...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 17. avgust 2008, 18:21:10

Red Devil™ je napisal:Grozljiv pogled na lestvico!!! Chelsea v vodstvu, konc je ane? majo že 2 piki prednosti... :bedak:

Ja mene kr stisne. Konec je vsega, težko jih bomo ujeli!!! :lol:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron