EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 17. avgust 2008, 18:21:50

Pač remi, se zgodi, saj z takim igralskim kadrom ??, ne rečem da niso dobri, odlični so, vendar Owen Tevez Ronaldo.... imajo svoje kvalitete, prvih 20 minut je blio odličnih, potem pa nekako ne več, je pa hecno, sezona se je komaj začela, pa eni že jamrajo :D
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. avgust 2008, 18:22:15

Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 17. avgust 2008, 18:25:02

Kaj je spet to eno jokcanje!
Prve pol ure je United igral super, hitra igra, pogosti prenosi žoge iz krila na krilo, veliko priložnosti..., drug polčas je bil res slab, čeprav Newcastle razen nekaj potencialnih napadov ni pokazal nič, odigral so svoje bunker, žoga je bila večinoma v posesti Uniteda, res pa je, da so prišli na 20-30 metrov, do zaključka pa ne. Največja težava je bla ena najslabših klopi, kar sem jih vidu na tekmah. Na klopi poleg vratarja sami branilci in dva (defenzivna) vezista! Ne morš pri lovlenju zmage v igro poslat Possebona - on bi mogu nabirat izkušnje na tekmah, kjer je zmaga že v žepu - nekaj pove tudi to, da je centralni zvezni najbolj ofenziven med vsemi rezervami. Res da je veliko poškodaovanih, in bo kmalu situacija boljša, ampak dons sta najebala še Carrick in Giggs! Upam da ni nič resnega. Ok, manjkal je še Tevez, ampak zdaj pa res komaj čakam, da vidmo, katerega napadalca bo pripeljal SAF. Važno samo da eden zares pride. Ni firepowerja v napadu, upam tud da Rooney doseže čim več golov, ker ni nikogar, ki bi lahko bil zadolžen prav za zadetke. Bomo vidl, kaj bo v preostalih dveh tednih skadroval Fergie. Pohvalit moram pa še Campbella, kar precejkrat v priložnosti, zrelo je odigral, škoda da ni zadel. Manjkajo mu samo izkušje in kakšnih deset kilc mišične mase. Prevečkrat se znajde na tleh ob kontaktu z branilci (pa ne dajva). Še ena zadeva, ki sem jo zapazil - slabo branjenje pri prekinitvah. Preveč je blo lukenj (ne samo pri golu). Ne smemo pa tud pozabt, da se je Given čisto razbranil in bil gladko Mom.
Ne vem, kaj je z nekim "nemočnim Manchestrom" in podobnim sranjem, saj je bil United boljši, ampak žal neučinkovit. Za začetek čisto sprejemljivo.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a c.ronaldo dne 17. avgust 2008, 18:26:21

se vid da manjaka ronaldo če bi bil bi zmagali ! rooney tud več nič ne more tako da letos bo suša
Uporabniški avatar
c.ronaldo
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 5. januar 2008, 19:37:25

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 17. avgust 2008, 18:28:27

Moja napoved se je uresničila. lahko smo z piko tudi zadovoljni. poudaril bi par dogodkov
1: 60.min. Rooney je bil na enih 27 metrih preveč sebičen, saj je imel na svoji desni popolnoma samega Campbella
2: 65.min. Scholesova napaka bi nas skoraj stala gola. še dobr da je vidić tak car kot je
3: 88.min. Ponovno se pokaže nezrelost Rooneya.

tekma še kar všečna. lahko smo zadovoljni, saj nam je manjkalo več kot pol ekipe. nimamo napadalcev, tako, da bo sedaj verjetno SAF zagotovo pripeljal okrepitev. Všečna igra Possebona. Campbell soliden. MoM pa itak Jonas
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 17. avgust 2008, 18:30:29

c.ronaldo je napisal:se vid da manjaka ronaldo če bi bil bi zmagali ! rooney tud več nič ne more tako da letos bo suša

dva stavka in dve neumnosti! :roll:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. avgust 2008, 18:30:56

Haha. Vi kar najdete besede, nemočni United pa take..

Saj vemo kdo je bil boljši, samo Newcastle je odnesel tisto kar je želel piko. Nam pa ni hotla not, Given je brano kar ne bo več, 2 poškodbi in tako kot rečeno niti en ofenzivni igralec na klopi. In edina 2 ki sta odigrala več kot 5 tekem za United na klopi pa O`Shea ter Neville in PIG...

Srčno upam da se vsi čimprej vrnejo, ker s tolko poškodovanih bomo težko gurali. Ne vem saj bomo videli kako bo proti Portsmouthu... Tam bo znova na sceno stopil James
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 17. avgust 2008, 18:35:29

Anderson#8 je napisal:Morem rečt čudoviti začetek sezone. Res boljše se ni moglo začeti. Res fino.

Začnemo z remijem, poškodovane imamo več kot pol ekipe, kje je zdaj pametni infinity ki je rekel da sploh krila niso težava... Vidimo danes ja.

Newcastle si je iskreno zaslužil remi, ker nismo nič naredili v 2.polčasu.. Jebiga grem zdaj pod most ker smo zgubli vse :mrgreen:


Ti si pa res največji retardiranec med vsemi. :)

Že med polčasom mi je bilo smešno, kake komentarje pišeš.

Pa daj Campbell no. Iz 6m ni znal porinit žoge v gol... Ajej


Tukaj je bila pač sreča na strani Givena, ampak vsekakor Campbell ni imel naloge samo potisnit žogo v mrežo. Tebi pred ekranom je res mogoče vse enostavno.

Zaj bomo še celo najebali... O tri pizde materne naj gre...

Kaj moremo tako jebo preživljat.


Sploh potrebno komentirat?

Aha. Latino naval. Rafael Da Silva prihaja...

Bomo videli...


In seveda vrhunec drkanja.

Da se pa še h krilom vrnem. Giggs je odigral zelo solidno tekmo v prvem polčasu. Fletcher je sicer odigral eno slabših partij, predvsem v obrambi, ampak je dal tudi zadetek. In ti pa vidiš da so krila bila naša največja pomankljivost? Prej se je naša sredina sesedla, po odhodu Carricka. Kakšne so pa rošade bile kasneje, je pa res posledica tega, da so manjkali nekateri igralci. Ampak začetna postavitev je vsekakor obetala razbitje Newcastla, prvih 20 minut smo prebijali obrambo kot za šalo. Kasneje pa je predvsem poškodba Carricka povzročila padec Unitedove igre.

Pa sam se ne bi imel za pametnega, povedal sem zgolj svoje mnenje pred tekmo, in mislim da bi bilo kar pravilno, če ne bi bilo teh nepredvidljivih dogodkov. Isto bi lahko sam napisal zate, kje sta zdaj tvoja napadalca ki bota danes naredila višek?

Popolnoma razumem GoUpa ki se pizdi nad vsako tvojo izjavo, ker so pa res višek vsega. Dvomim da tudi vidiš sploh delček igre, glede na to da med tekmo vseskozi pribijaš kaka katastrofa bo danes, in seveda nalagaš o latino navalu.

In tudi sam mislim da smo lahko zadovoljni s to eno piko, sredina je v drugem polčasu bila nestandardna. In s temi mladimi igralci nismo bili več boljši od srak. Bili so pač bolj agresivni, izjemno so tudi tekaško odigrali.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 17. avgust 2008, 18:35:47

No pričakoval sem eno jebeno tekmo in jo tudi dobil. Kljub vsemu sem bil nato še presenečen nad odstotnostjo Teveza, kar se po eni strani je poznalo predvsem v drugem polčasu, ko sta bila mladi Fraizer pa tudi Rooney že izven sape, v prvem pa niti ne, saj sta odigrala lepo partijo.

Začeli smo dobro in upal sem na tisti prvi gol, ki bi skoraj prišel v obliki strela z glavo Campbella, vendar je neverjetno dobro podstavil svojo glavo Given in nato so nas iz kota presenetile Srake z Martinsom, ki je preskočil Fletcherja kot za stavo. No Fletch se je odkupil že v naslednjem napadu in postavil stvari na svoje mesto. In ko smo končno zagrabili vajeti v svoje roke pride poškodba Carricka in nato vstop O˙Shea, kar mi je dalo vedeti, da bo naša premoč na sredini le še preteklost in res se je zgodilo to. Pobudo so v drugem polčasu prevzele Srake in nekajkrat nevarno zapretile, medtem ko smo se mi prav mučili s tem komu in kako bi oddali žogo. Je težko igrati s polovico postave, ki ni vajena igrati skupaj. Nato je iz igr odšel še Giggs in vse skupaj je delovalo že precej smešno, tako da sem nad 1 točko na koncu povsem zadovoljen. S trenutnim kadrom proti tako razigranim Srakam nismo imeli možnosti da bi jih naklestili tako kot se je širokousil Obrez na Šport TV.

Verjamem da bo vse drugače ko se vrnejo standardni igrači, potem bomo spet trli vse pred seboj, je pa problem v tem, ker ostali vidijo da smo sedaj ranljivi in vsak igra proti Unitedu s 120%, sedaj pa bodo vsi šli s še 10% več na nas. Gostovanje v Portsmouhu je v tem trenutku najslabša možna izbira, vendar se bo treba do ponedeljka pozdravit, mogoče se vrne kdo od manjkajočih in zaigrati na polno.

Pristop je bil danes pravi, vendar kot sem že rekel, s pol prave in pol "mulčevske" postave se ne da resno konkurirati razigrani ekipi.

Da podelim še nekaj ocen, da bo padel kak komentar:

VDS - 6 - ob nenevarnih strelih zanesljiv, vendar pa se mi je začuda danes ob predložkih in visokih žogah vedno zdel nekako na majavih nogah...
Brown - 6 - Opravil dobro delo v obrambi, v napadalnih akcijah neučinkovit
Rio - 6 - Trden kot skala, ne vem pa zakaj je prepustil pokrivanje Martinsa Fletcherju??
Vidic - 7 - Rešil priložnost Srak za 1 na 1 z golmanom, ko se je zapodil za pobeglo Srako, kot buldog za pečenico, trdil se je tudi v napadu
Evra - 7 - PRavi mravljinec Atom, spredja, zadaj, levo, desno, samo manjka mu še tisti zadnji pass...
Giggs - 8 - Podal za izenačujoči gol in dokler je bil še pravi vrtel Srake kot na ringelšpilu, škoda za poškodbo in menjavo
Carrick - kar je odigral je odigral solidno, upam da se kmalu vrne, ker je le z njim v naši sredini mir in red
Scholes - 6 - Po odhodu Carricka je bil kar nekoliko izgubljen, podelil tudi kar nekaj žog Srakam, prav tako si mora še naštelati desnico
Possebon - več ali manj so to prvi prvai kilometri, nič posebnega, je pa lepo da se uči in ne pretirava z drigblingi
Fletcher - 8 - dal gol, namesto Ronalda ;), kril MArtinsa, vendar v obrambi je itak lev, drugače pa zame najboljši pri nas, se boril, tepel, še zlasti v prvem polčasu
Campbell -7- Odigral zelo dobro tekmo, lahko bi bil junak tekme, če ne bi zadel Givna v glavo, prav tako sprožil še enkrat zelo nevarno, TALENT
Rooney - 7- Lahko bi mu dal tudi 6ko, ker mi gre na kurac da ves čas pizdi in me ne briga če preteče 50 milj, če nam bo vsako 3 tekmo zaradi kartonov manjkal, po drugi strani pa mu dam 7ko ravno zaradi borbenosti, želje in tega da se njegov kolega v napadu zgleduje po njem
Ferguson - 6 - Taktični samomor, brez ofenzivca na klopi gre na tako težko tekmo, + ne vem zakaj ni igral Neville


Nič, čaka nas še 37 razburljivih tekem in kdo si pa želi že po 15 tekmah videti United na vrhu s 20 točkami prednosti pred ostalimi, dolgčas, je pa ja bolj zanimivo da se prebijamo od zadaj in se veliki 3 sproti tresejo kolena, ker vedo da se zgodovina ponavlja HEHEHE!!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. avgust 2008, 18:48:18

Da se pa še h krilom vrnem. Giggs je odigral zelo solidno tekmo v prvem polčasu. Fletcher je sicer odigral eno slabših partij, predvsem v obrambi, ampak je dal tudi zadetek. In ti pa vidiš da so krila bila naša največja pomankljivost? Prej se je naša sredina sesedla, po odhodu Carricka. Kakšne so pa rošade bile kasneje, je pa res posledica tega, da so manjkali nekateri igralci. Ampak začetna postavitev je vsekakor obetala razbitje Newcastla, prvih 20 minut smo prebijali obrambo kot za šalo. Kasneje pa je predvsem poškodba Carricka povzročila padec Unitedove igre.

Pa sam se ne bi imel za pametnega, povedal sem zgolj svoje mnenje pred tekmo, in mislim da bi bilo kar pravilno, če ne bi bilo teh nepredvidljivih dogodkov. Isto bi lahko sam napisal zate, kje sta zdaj tvoja napadalca ki bota danes naredila višek?

Popolnoma razumem GoUpa ki se pizdi nad vsako tvojo izjavo, ker so pa res višek vsega. Dvomim da tudi vidiš sploh delček igre, glede na to da med tekmo vseskozi pribijaš kaka katastrofa bo danes, in seveda nalagaš o latino navalu.

In tudi sam mislim da smo lahko zadovoljni s to eno piko, sredina je v drugem polčasu bila nestandardna. In s temi mladimi igralci nismo bili več boljši od srak. Bili so pač bolj agresivni, izjemno so tudi tekaško odigrali.


Pa hec si ti veš :) . Seveda sem pizdo ker ne gre not. Itak je že prej napisal Brne da bom lahko gledal latine not v drugem polčasu. Latina nista kriva da ni šla žoga not. Ampak seveda gleda se moje izjave, ker sem jezen da ne gre not. Lepo upam da boš tudi v prihodnje.

Ti si napisal svoje mnenje? Nimamo kril pa rečeš da niso krila težava tolko. To se vidi kolko maš v možganih. Ne glede da pridejo krila nazaj jih ne boš vido vsaj še eno tekmo do Nanija. Samo bog ve kaj je z Giggsom, kaj šele z Carrickom. To bi lahko pred tekmo vedo, ne pa med tekmo ko je prišlo do teh dogodkov. Jaz pa sem 5 min pred tekmo zvedo da Teveza v napadu. In vse je šlo po zlu. Campbell je solidno odigral vendar ne more, neizkušen igralec takoj zablesteti. Collocini in Jonas sicer sta vendar onadva imata izkušnje iz Španske lige, Campbell pa iz Championshipa...

Saj sem reko, za mene ni panike 1:1 pač, vendar je škoda da takoj slabo začnemo in spuščamo pike...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. avgust 2008, 18:51:36

MAh dej Anderson#8, svoje mnenje spreminjaš iz minute v minuto. Najprej praviš da je to danes katastrofa, sedaj pa že da si zadovoljen.

Sploh ne bom o tej tekmi več pisal, saj me vse mine ko berem take neumne komentarje. Eni ste res totalno debilni, edin strinjam se s CR7 ''če bi bil Ronaldo bi zmagal, pa Rooney je zanič?? --> debil
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 17. avgust 2008, 18:53:00

Sm že mislu, da bo Rooney razbu Rileya k ga je tm zadeu pr podaji. Je kr kriču na njega kot da bi bil Riley igralc N`castla..:D

Wellbeck je bil razglašen za najboljšega mladega igralca v rezervni ligi.

Slika
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. avgust 2008, 19:01:27

Slika

Ronaldo očitno ni bil zadovoljen z igro :D :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 17. avgust 2008, 19:09:56

Heh, pizdun je komaj mal zaploskal ko smo gol dal in odmaknil pogled iz svojega telefona, poba je očitno zaljubljen :)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a BlackCat2008 dne 17. avgust 2008, 19:56:46

Pomirite se in ne sodite prehitro. United bo prišel na vrh kamor tudi sodi, ko bo ekipa kompletna.
Ve kdo kaj se je zgodilo v Tevezovi familiji :?: :| Nikjer nič ne piše.
Uporabniški avatar
BlackCat2008
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 23. maj 2008, 16:16:45
Kraj: Ptuj

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a c.ronaldo dne 17. avgust 2008, 20:06:19

matija že dolgo znam da si debil sam tega ne izražam v javnosti !
drugače si pa kreten ..
Uporabniški avatar
c.ronaldo
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 5. januar 2008, 19:37:25

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 17. avgust 2008, 20:08:04

Sem se pred tekmo pizdil na izborom Flectha (katerga ne prensem), je j23 na rumenjaka tole napisal, jest pa zdej dam nazaj. Zravn še review tekme. Se mi jebe, če me boste kurcal. Resnica je resnica, pa tud če sm jo privil, da men lepše zgleda.
jansson23
Squad player no.2 (takoj za O'Shea-om) in ti se pizdiš nanj?! :) Sicer se pa trudi in sam osebno rad vidim igralce, ki igrajo dobesedno z vsem srcem za svoj grb! Jebiga ne zna tako driblat kot Ronaldo ampak vseeno bo kšnga poknu dans. Boš vidu...

Pizda se ti je tole posralo. :D
Itak, da se bom pizdil nanj. Edino kar je dobro pri njem, da se lepo vsede na klop in je tiho, ter čaka na šanso. Obenem ma pa velikansko srečo, ker je škot in s tem enako narodnosti ko SAF, ki ga ma za ljublenčka. Enako OShita. Da je dal njega notr, je bla samo ena izmed znanih cvetk SAFa v karieri. Pizda, momentum je bil na naši strani, tipo pa da hloda, ki nima pojma o kreiranju v igro. Koji kurac se je blo treba it zapirat takrat. Possebona takrat notr, pa juriš na gol. Za Flectherja je pa itak znano, da je dobr samo prot titanom fuzbala. Danes ne vem kako mu je ratov gol. Pač bil je tam in ga je dal. Drugače pa popolnoma brez idej. Neki leta ko kura brez glave in to je to. Obadva prodat (že trobim tole par let), veliko raje gledam mladince, pa tud že niso Otočani. O igri pa tud ni vredno govort. Šanse so ble, ampak gola ni blo. Še 1x preberte barmanov komentar, pa se ve vse. Sredine ni blo, napad pa itak sterilen. Tevez je mankov in IMO bi z njim dal še kak gol. Carrick out za 2 tedna, poškodovala sta se pa tud še Giggs in Campbell. Lepo, še pol ekipe je zdrave. Fala kurcu, da je 8 dni do nasledne tekme. Škoda, ker so umes repke.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a andre dne 17. avgust 2008, 20:26:35

c.ronaldo je napisal:se vid da manjaka ronaldo če bi bil bi zmagali ! rooney tud več nič ne more tako da letos bo suša


mah dej ti c.ronaldo si ''debil'' tak ko si se sam izrazu ne ne matija kaj ti kr neki ce bi c.ronaldo igral bi zmagal kt da je bog in ne vem kaj rooney nardi na igriscu 3* vec kot ronaldo in je tudi velik borec ne pa ronaldo k sam dajva za vsak drek on samo smetano pobere in zabije tist kurcev gol.ce nebi blo ronalda bi veliko vec igralcev uniteda prislo bol do izraza
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Miha dne 17. avgust 2008, 20:53:20

Ej jaz se pa ne bom prepiral, sem prvič po dolgem času na tem forumu.
Samo na hitro bom podal moj komentar tekme:

Najprej bi rad pohvalil mladega Campbella, za katerega se je videlo, da še nima izkušenj, je pa zelo borben (vračal se je za tacklanje na polovico, itd.). Mogoče je malo prešibak fizično, ni ravno igralec tipa Drogbaja, a ni nujno da kaj takega tudi potrebujemo. Kar se tiče ostalih, vesel sem za Fletcherja, zdi se mi, da če mu bo SAF pogosteje dajal priložnost, bo lahko prikazoval vse boljše igre. Lep timing za gol in nasplošno se je zelo trudil. Isto velja za Rooneya, ki je šprintal in šprintal...obramba razn 3 napak (če sem vsaj koliko toliko dobro gledal - napaka za gol, spet kot za Martinsa, in tista podaja, kjer je potem Vidič v zadnjem momentu izbijal) ni delala ključnih napak. VDS standardno. Kaj reči glede Possebona in Da Silve? Ne bi rad ocenjeval njune igre ali potenciala po 45min igre in manj. Pomojem imata priložnost, da postaneta zelo dobra Unitedova igralca, ni pa nujno, da bo temu na koncu tudi tako.
Na koncu koncev smo lahko sorazmerno zadovoljni z rezultatom (navsezadnje smo lani s precej slabšo zasedbo Readinga tudi le izenačili, pa se je vse končalo super;) ).
Mislim pač, da ko se proti Portsmouthu vrne Tevez, ter upajmo še Hargreaves, da bo ekipa že nekoliko boljša. Seveda nas čakajo še težke tekme proti Chelseaju in L'poolu, ampak SAF in mi vsi na forumu vemo, da zaradi paničarjenja še noben ni dobil pokala!:D Zagotovo pa bomo še veliko boljši, ko se vrnejo Nani, Anderson (za fizične obračune na sredini je odličen) in seveda Cristiano Ronaldo.
Torej, mirno, in kot piše nekje na netu, let's soldier on;) United we stand!!!
Miha
Newbie
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 17. avgust 2008, 20:39:25

Re: EPL 1.krog: Manchester United:Newcastle, 17.avgust 08, 17:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 17. avgust 2008, 20:55:22

Fluid, spet bo treba pucati, ker nekateri očitno ne znajo prenašati porazov ;) Še malo pa bo tako kot na nogomaniji.

Ne vem, meni se tekma niti ni zdela tako slaba.. Mogoče zato, ker nisem pokal od samozavesti pred tekmo tako kot ostali in sem nekako slutil, da bomo imeli enake probleme z realizacijo kot v Charity Shieldu. Glede na številne probleme s poškodbami je rezultat realen - ko bomo prišli nazaj v svoj ritem, nas ne bo nihče ustavil.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron