EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 25. avgust 2008, 21:25:03

uf lepa prodora andersona in evraja :)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 25. avgust 2008, 21:38:10

Gotov sem glede mojega postanja za 2 dni ne? In ne omenjanja latinov :cry: :?

Possebon in

Anderson out
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 25. avgust 2008, 21:43:09

Joj kak mi gre to na kurac ko Oshea za brezveze faul naredi na robu kazenskega prostora pizda!!! Ko sploh ni nevarna situacija bla in gre budalo faul naredit..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 25. avgust 2008, 21:56:37

Sam da smo zmagal ;)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 25. avgust 2008, 21:57:27

Lahko samo rečem, da sm kr malo presenečen nad današnjo zmago, ki je vsekakor nisem pričakoval in bi bil z remijem zadovoljen, tako pa so se fantje res izkazili. Bravo samo tako naprej.
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 25. avgust 2008, 21:58:12

Jah sej Portsmouth razen parih strelov od daleč ni mel kakih šans in je bil popolnoma nemočen. Zaslužena zmaga!

MoM: Tevez ;)
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 25. avgust 2008, 22:01:04

Prva zmaga letos, prej kot lansko leto. Itak presenečen, da je igra kar delovala. Podaje so ble, a zaključnih strelov premalo. To naj se popravi, ker na obrambo se jaz ne bom preveč zanašu. MoM itak Tevez. Model je žvau. Nemogoče mu vzet žogo zravn pa še hitr ko svina. Letos bo 25+ golov od njega. Zdej pa na Zenit v petek.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 25. avgust 2008, 22:01:08

Evo pa smo prikopali do prvih 3 pik. Mislim, da popolnoma zasluženo. Pompey je bil totalno brez idej, raznen tista 2 šuta od daleč ni bilo od njih nič, zato se sploh ne čudim, da niso dosegli gola že več kot 500min. Drugače pa regularen gol Rooneya razveljavljen,par lepih prodorov Evraja in tudi Andesona v 2.polčasu in dve razbiti arkadi kot davek. Predvsem pa moram v 2.polčasu pohvalit zares odličnega Teveza, ki je držal žogo in nihče mu ni moral nič, a ravno zato je bil pa mogoče Rooney preveč osamljen v napadu, a dobro, na koncu smo tekmo suvereno pripeljali do konca in to je važno!Tudi ostali so odigrali dobro tekmo, mogoče je Brown kar precej padel v 2.polčasu, ni ga bilo dosti videt, največ napak pa je delal O'Shea kar pa smo skoraj že vajeni. Gremo v nove zmage dalje!
Zadnjič spremenil braul, dne 25. avgust 2008, 22:01:43, skupaj popravljeno 1 krat.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 25. avgust 2008, 22:01:30

3 točke, to je več kot dovolj.

Igra v 2. polčasu sploh ni bila slaba, samo žoga zopet ni hotla it v mrežo. Glavni problem je v tem, da nimamo igralcev, ki bi potegnili žogo v napad iz obrambe. To ponavadi počneta Tevez in Rooney. Tevez je bil zame MOM, ker je res dobro odigral. Rooney žal odrezan od igre. Komaj čakam, da pride nazaj vsaj Nani ali pa morda celo to, da podpišemo z Berbatovom. Ne vem zopet, zakaj SAF ni več menjal, ne da bi hotel gledat latinote, rajš bi videl Campbella, samo potem bi moral Fergie žrtvovati ali Rooneya ali Teveza, kar pa itak ne bi storil. Glede Evraja na krilu sem se motil, zelo dobro je odšpilal, v 2. polčasu bolje tudi Anderson.

Preveč po sredini lawfamo na gol, pa premalo poizkušamo od daleč. Rabimo kakega egoista (pa ne Teveza), ki bi se zajebaval na sredini...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 25. avgust 2008, 22:02:26

oja pa smo jih le :D Lepo so odigral do konca v miru in to je to.Obramba še zmer trdna!Vidić še zmer strgan u amen :D Roonster opozarja nase prav tako tudi Tevez. Evra pa samo da je na boku ali krilu pa je vesel,povsod mu steče :D VDS jih je par lpo branu,Anderson po neprespani noči lepo odigral 75min. svaka mu čast,Fletch jih pa kar neki redno filat začel,zakon 8-)
No zdaj smo se prebil mal bol naprej že kar že lepš zgleda.Počas in z užitkom bomo ujeli vodilne pa je,tko ko lani ;)

UNITED!!! :appl: :devil47:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 25. avgust 2008, 22:03:21

mah, sej zakon da smo zmagali itd...ampak sovražim ko zmagujemo z 1:0. pa bodimo pošteni, gol je bil hudo jalov. je pa res, da je bil Rooneyev gol čisto po krivem nepriznan. Portsmouth si ni priigral nobene prave priložnosti, ampak vseeno, se kateremu sprdnilo (npr. tisti free kick na koncu) in bi ponovno bili ob dve točki. Vsa čast Andersonu, da je zmogel tako odšpilat. Še kako zelo se pogreša Ronalda v ekipi.

MoM pa itak Tevez:D
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 25. avgust 2008, 22:04:32

Dons mi je šel pa Tevez tako na kurac, da sem skor razbil ekran. In pol še un amaterček Obrez, s hvalo na njegov račun. Pa kurba, saj ni to mali fuzbal na dvorišču - kdo bo dalj žogo zadržal. Sploh ne vem, zakaj ga da SAF v vezo, ker tam samo drek meša. Zaustavlja hitro igro 30-40 metrov od gola. Podaje ni niti ene skup spravu, strel pa v 85. minuti. Rooney teče celo tekmo, bori se kot norc, ko pa je sam odkrit, pa mu Tevez normalno ne poda. Rooney itak ni ne sidraš, da bi sam igral v napadu, pol pa še Tevez take pizdarije dela. Najslabše jo je še Campbell zaradi njega odnesu ...
Drugače pa precej povprečna predstava, ampak tri pike na Fratu, to je odlično, še posebej, ker United tam res težko zmaguje. Obramba dobro, čeprav Pompey neke nevarnosti res ni predstavljal. Nihče ni preveč izstopal, MoM Scholes ali Evra.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Omč dne 25. avgust 2008, 22:07:51

martin7 je napisal:Lahko samo rečem, da sm kr malo presenečen nad današnjo zmago, ki je vsekakor nisem pričakoval in bi bil z remijem zadovoljen, tako pa so se fantje res izkazili. Bravo samo tako naprej.


Gojc!


Še iz mojega vidika. Če nebi James spet kr ene fleshe mel pa lovil žoge kot po tekočem traku bi bilo bistveno drugače. Kaj je sodnik mislu tm pr offsajdu pojma nimam, drgač se pa igra res težko preklopi iz sredine v napad. Anderson v prvem polčasu resnično neviden (o'shea je s svojimi napakami vsaj do izraza prišu :))
Possebon me je presenetu dons res!bravo. Isto Tevez zlo dobr zagradi. Manjka se še stik z Rooneyem sam pri bunkru itak ne morjo take žoge skos. Kaj nej rečem, dokaj srečna zmaga. Pompeyi so parkrat kr dobr poskušal iz razdalje. Naslednjo tekmo se gre na 4:0 da se jim dvigne morala!



UNITED
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 25. avgust 2008, 22:15:11

Remmy je napisal:Dons mi je šel pa Tevez tako na kurac, da sem skor razbil ekran. In pol še un amaterček Obrez, s hvalo na njegov račun. Pa kurba, saj ni to mali fuzbal na dvorišču - kdo bo dalj žogo zadržal. Sploh ne vem, zakaj ga da SAF v vezo, ker tam samo drek meša. Zaustavlja hitro igro 30-40 metrov od gola. Podaje ni niti ene skup spravu, strel pa v 85. minuti. Rooney teče celo tekmo, bori se kot norc, ko pa je sam odkrit, pa mu Tevez normalno ne poda. Rooney itak ni ne sidraš, da bi sam igral v napadu, pol pa še Tevez take pizdarije dela. Najslabše jo je še Campbell zaradi njega odnesu ...
Drugače pa precej povprečna predstava, ampak tri pike na Fratu, to je odlično, še posebej, ker United tam res težko zmaguje. Obramba dobro, čeprav Pompey neke nevarnosti res ni predstavljal. Nihče ni preveč izstopal, MoM Scholes ali Evra.

No no no...mislim kake maš pa ti. Ves folk poln hvale na njegov račun ti ga pa tako skurčaš. Nevm pol no kaj naj rečem, težko se zadržim. Pri 1-0 na takem gostovanju, kjer sem pričakoval, da bo odločal en gol je takšen igralec, ki lahko tako zadrži žogo, je hiter in se poigrava z ostalimi več kot potreben. Največ k temu pa je prispeval ravno on in je nedvomno MoM daleč pred vsemi!!! Mogoče ti za Evraja še dam podporo nedvomno, a od kje teb MoM Scholes pa tut pitaj boga.Sori sam sem mogu, ker takega nasprotnega mnenja napram vsemu folku pa že dolg ni blo! ;)
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a witch dne 25. avgust 2008, 22:16:23

Bolj mal pišem sem, sam za Teveza se pa splača dat tut 30+m funtov :twisted: :twisted:
witch
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:20:35

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 25. avgust 2008, 22:17:25

Zaslužena zmaga. Čeprav je bil pomojem avtogol Campbella oz. Distina gre vsekakor pohvaliti Fletcha, da se tako prebije pred gol in je nevaren. Drugače pa ni nihče posebaj razočaral, dobra moštvena igra. Anderson je kar lepo presenetil, po prvem polčasu sem bil nekako skeptičen in sem predvideval, da diha na škrge. Nato pa se je v drugem polčasu lepo vklopil in naredil par lepih potez. Scholes je bil zelo zanesljiv in takoj se je to tudi poznalo pri naši igri. Evra je bil dober na krilu, dobro se je znašel pa čeprav tam ne igra skoraj nikoli. Rooney nekako odrezan v drugem polčasu, čeprav je dosegel lep, regularen gol. Tevez se je pomaknil preveč proti sredini in nekako odsekal vez med sredino in Rooneyjem. Drugače mu je pa bilo žogo praktično nemogoče odvzeti. Danes jo je dobro zadrževal, ker smo vodili. Če ne bi vodili, seveda tega v tolikšni meri ne bi počel, zato se mi zdi da je Remmy malo neupravičeo razburjen :) Obramba je bila ok, Vidiću je tekla kri, tako da je vse normalno.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 25. avgust 2008, 22:26:21

Remmy je napisal:Dons mi je šel pa Tevez tako na kurac, da sem skor razbil ekran. In pol še un amaterček Obrez, s hvalo na njegov račun. Pa kurba, saj ni to mali fuzbal na dvorišču - kdo bo dalj žogo zadržal. Sploh ne vem, zakaj ga da SAF v vezo, ker tam samo drek meša. Zaustavlja hitro igro 30-40 metrov od gola. Podaje ni niti ene skup spravu, strel pa v 85. minuti. Rooney teče celo tekmo, bori se kot norc, ko pa je sam odkrit, pa mu Tevez normalno ne poda. Rooney itak ni ne sidraš, da bi sam igral v napadu, pol pa še Tevez take pizdarije dela. Najslabše jo je še Campbell zaradi njega odnesu ...
Drugače pa precej povprečna predstava, ampak tri pike na Fratu, to je odlično, še posebej, ker United tam res težko zmaguje. Obramba dobro, čeprav Pompey neke nevarnosti res ni predstavljal. Nihče ni preveč izstopal, MoM Scholes ali Evra.


:bedak: :bedak: :bedak: :bedak: :bedak:

Kreten največji no... Pardon ampak drugo ne moreš rečt... Teveza greš žalit, da te sram ni. Eden najboljših, stalno se bori, laufa ne vem kje vse, zadržuje žogo, oz. kdaj za vraga jo zgubi? OMG :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 25. avgust 2008, 22:26:52

Fluid je napisal:Zaslužena zmaga. Čeprav je bil pomojem avtogol Campbella oz. Distina gre vsekakor pohvaliti Fletcha, da se tako prebije pred gol in je nevaren. Drugače pa ni nihče posebaj razočaral, dobra moštvena igra. Anderson je kar lepo presenetil, po prvem polčasu sem bil nekako skeptičen in sem predvideval, da diha na škrge. Nato pa se je v drugem polčasu lepo vklopil in naredil par lepih potez. Scholes je bil zelo zanesljiv in takoj se je to tudi poznalo pri naši igri. Evra je bil dober na krilu, dobro se je znašel pa čeprav tam ne igra skoraj nikoli. Rooney nekako odrezan v drugem polčasu, čeprav je dosegel lep, regularen gol. Tevez se je pomaknil preveč proti sredini in nekako odsekal vez med sredino in Rooneyjem. Drugače mu je pa bilo žogo praktično nemogoče odvzeti. Danes jo je dobro zadrževal, ker smo vodili. Če ne bi vodili, seveda tega v tolikšni meri ne bi počel, zato se mi zdi da je Remmy malo neupravičeo razburjen :) Obramba je bila ok, Vidiću je tekla kri, tako da je vse normalno.

Indeed! :D
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a Emperor~Klemen dne 25. avgust 2008, 22:28:26

torej led je prebit!:D težka tekma, kakor se itak usak let izkaže na Fratton Parku
od zj naprej je pa za prčakovat, d bojo stvari samo še na bolš šle ( številni igralci se vračajo po poškodbah in suspenzih); pa tud lepa popotnca je tale zmaga pred petkovim obračunom z Zenitom:D
Emperor~Klemen
Newbie
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:08:20

Re: EPL 2.krog:Portsmouth:Manchester United, 25.avgust 08, 21:00

OdgovorNapisal/-a est.1878 dne 25. avgust 2008, 22:33:11

V tej temi pričakujem: SHOWTIME! Upam da se vam bo dalo fantje, nekaj postov je potencialnih za debato s prvo stopnjo ogroženosti!

Kar se same tekme tiče, sem prekleto vesel, da smo končno osvojili ta preklet Fratton Park. Preklet bunker se Portsmouthu vse prevečekrat obrestuje in to me prekleto moti. Dobra igra naših, Rooney pa upam, da je preklel sodnika, tokrat stranskega!
Keano's attitude was: 'What goes around comes around'. He got his just rewards. My attitude is an eye for an eye."
Uporabniški avatar
est.1878
Chief of Execution
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 7. maj 2008, 12:29:42

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron