EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a žiga dne 14. september 2008, 10:43:05

S tem se pa ne strinjam!!!! Wtf!? Jes si brez Rooneya ne predstavljam naše ekipe!!! On pomaga v napadu kot v obrambi praktično sebe in svoje kvalitete žrtvuje za ekipo kar sm 100% da SAF to ceni!! Pa Nani v prvi postavi!? No go! Mudel ni v formi. Scholes more bit v ekipi ker ni Cerricka in spet nebomo mel igre(kot proti Liverpoolu). Fletcher bi lahko zamenjal Andersona na sredini kar se pa tiče kril bi dal pa Parka(desno) in Rooneya(levo).
Uporabniški avatar
žiga
What is OT?
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 21. marec 2008, 21:08:24
Kraj: Kamnik

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 14. september 2008, 10:52:44

Scholes itak ne bo smel igrati v LP ker je kaznovan. In tud jaz bi Parka uporabil na boku. Zakaj ga zdaj prot Poolu ni bilo niti na klopi, a je poškodovan?
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. september 2008, 10:53:06

Naj še jaz nekaj pridodam.

Meni je bila postava izjemno všeč z 3 napadalci in 3 CM-ji. Mislim da je SAF mel tudi namen da igrata Rooney in Tevez bolj na bokih in pomagata vezi vendar to žal ni šlo. Anderson me je zelo razočaral nič ni naredil skoraj, razen tiste podaje Tevezu ki jo je sprožil preko vrat in začetek akcije za gol. Scholes ne vem, tam je mel 2 m prednosti pred Alonsom pa ga je gladko prehitel in vzel žogo. Carrick je enostavno prehitro prišel od poškodbe in sedaj mislim da bo še vsaj kak mesec počival. ŽAL :roll:

Najbolj od vseh pa me skrbi VDS. Jaz ne vem kaj se trenutno dogaja z njim... Pri kotih kar naenkrat nervozen postanem ker si vedno zamislim da bo nekaj narobe. Danes je pri prvem kotu podaril gol Kuytu skoraj, drugega pa jim je kar dal. Potem pa še je Brownu nekaj govoril kot da je on govoril. Upam da pride nazaj v formo ker to NI VDS ki ga poznamo in tudi več ta izbijanja njegova gredo vsa v aut skoraj. Berbatov dobro prvih 20 min potem pa tudi on zgino...

Liverpool je seveda zasluženo zmagal, prav smešno mi je da po tako dolgem času zmagajo in se veselijo kot da so osvojili prvenstvo :D United jim je dal srečne gole in zaradi tega so zmagali. Niso pa nas razen z streli od daleč nikjer ogrožali. Riera je tam nekaj hoto pa ni mogo.

Kot je napisal Raven... Cristiana Ronalda prekleto potrebujemo, sedaj komaj vidim po 5 tekmah sicer še to ni nič vendar res se vidi da žal United ne more brez njega. Mi potrebujemo njegovo prodornost, njegovo drznost, hitrost in še in še. Saj je SAF rekel da verjetno pride za 1 teden nazaj.

Jebiga lani je bilo še huje začel smo 0-2-1 letos imamo 1-1-1 in tekmo manj... Naslednji teden Villareal in Chelsea zelooo težek vikend vendar je čas da se vrne stari MANCHESTER UNITED!!

Let`s ROCK :!:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Brne dne 14. september 2008, 10:54:17

In bi dal Rooneya levo in spet ne bi blo nič od njega. Pizda k ga vsi rinete na krilo, vključno s Fergusonom. Nej gre raj Tevez potem na krilo in pa Rooney za Berbatova...

Obramba
Park-Hargeaves-Fletcher-Giggs/Tevez
Rooney-Berbatov/Tevez

Sicer pa lahko kdo odpre temo za tekmo proti Villarealu.
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. september 2008, 13:04:32

Tokrat še zdaleč ni bil problem manjko Ronalda.. To bi lahko rekli za prejšnje tekme, ko smo dobili sredino in nekako nismo imeli pravega zaključka - tokrat pa sredine, preprosto povedano, nismo imeli, Scholes, Anderson, Owen so totalno zatajili in v takih primerih ti tudi Ronaldo težko pomaga.. Ok, mogoče bi mu uspela kakšna čarovnija za izenačenje, kaj več pa močno dvomim.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. september 2008, 13:19:48

Hja očitno mamo zadnje tekme, kar problem na sredini. Od kreatorjev na sredini, jaz štejem samo Paula in Carricka. Tako Owen, kot tudi Anderson sta prej razbijalca igre, kot pa kej drucga. Čeprov Anderson ma momente na tekmi, ko dokazuje, da bi lahko bil dober pri kreiranju igre, vendar je problem ko se tekom tekme popolnoma izgubi. Iz minute v minuto ga je manj videt na igrišču. Paul včeraj prej katastrofalno slabo, kot pa prilično dobro. Sicer je hodil po žogo in se ponujal, vendar kaj ko ni skup spocal nekaj dobrih podaj. Ko se je poškodoval še Carrick, smo izgubili še tisto svetlo točko ki smo jo imeli. Giggs roko na srce, na sredini res ne spravi nič skupaj - je pa včeraj parkrat na krilu odigral dobro in kot kaže, bo še vedno prva izbira na krilu, kot pa Nani.
Škoda res, da včeraj ob poškodbi Carricka ni SAF noter poslal Fletcha in če je že hotel dati noter Owena, bi vn poslal Andersona. Vsaj zame je res Alex rahlo zajebal - že itak smo mel slabo igro na sredini, po teh menjavah je pa sledil totaln razpad igre.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a žiga dne 14. september 2008, 15:01:41

Ja se strinjam s tabo GoUp. Fletcher je za velike tekme kot je že Fluid reku! ;)
Uporabniški avatar
žiga
What is OT?
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 21. marec 2008, 21:08:24
Kraj: Kamnik

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. september 2008, 15:11:40

no, se strinjam z GoUp-om, da je Fergie zajebu mal..
kot prvo, smo začel atomsko! tok dobrih prvi 5 minut že dolg nism vidu! škoda penala, ampak mislim da nebi nič spremenil.. po 1:0 smo se zadovoljili z vodstvom, kar ni dobr! mogl bi še napadat, ne pa da smo jim prepustil igro.. je pa res, da to ni nek Wigan (brez zamere), ampak L'pool, kjer ne morš rečit, OK, držali bomo žogo.
škoda Carricka, takrat se je IMO dokončn preloml.. ko je v igri Carrick je igra Uniteda čist drugačna kot pa če ga ni. in potem menjava Carrick-Giggs! jz sm pričakoval Carrick-Owen! pol sm jz vidu neki tazga: obramba, Scholes, Anderson sredina, ostali štirje so pa bol kot ne v napadu bli oz. niso vedl kam bi se postavl. IMO bi mogu bol sredino okrepit! sam sm pričakoval menjavo Berba-(Owen, Fletch) in prehod v 4-4-2. in točka za mene nebi bil neuspeh, pred tekmo bi bil recimo zadovoljen z njo. Priznam pa da sm po prvih 10min pričakoval (gladko) zmago..

nič, gremo naprej! težek tedn, we'll bounce back, I HOPE!
doma zmaga, na SB pa po točko.. pa tudi poraz še nebi bil katastrofa.. do 6 točk zaostanka nimam skrbi, to sta 2 kiksa, ki se od marca naprej rada zgodita!

da v stilu Alicia-e zaključim: Yes we were burned but we called it a lesson learned :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 4.krog, Liverpool:Manchester United, 13.9.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 14. september 2008, 15:35:58

Jap, tale zgornji post pove vse, Zimi se čist strinjam in sem nekako tako tudi samo napisal. To da je dal Giggsa not, namesto Carre mi ni bilo čisto nič jasno, OK, saj je pred dvema letoma Giggs že nekako uspešno igral na sredini, samo proti Lpoolu je bil neviden. Zakaj ni zaigral Fletch ali Owen že takrat ne vem. Po odhodu Carricka pa je šla igra samo še navzdol.

Sem pa mal tuhtal tisti naš prvi gol, pa glede na to da sem tudi sam golman se mi po ogledu par posnetkov, VDS posredovanje ne zdi tako slabo. Žoga se je ob strelu odbila od Evraja in prihajala direktno pred noge Lpoolovemu napdalcu in če je bil ob tem Brown tiho (možno ker sta se potem nekaj kregala) je pač instinktno hotel VDS žogo odbiti stran, pri tem je imel samo to smolo, da kolikor je dolg in širok žogo še komaj odbil s konico prstov, amapak naravnost v noge Browna.... Se zgodi, čeprav pa še vedno trdim da je v slabši formi kot je bil in da je čedalje bolj nesiguren.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron