EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 21. september 2008, 16:34:20

Koliko šans pa je dobil PIG da ga lahko tako ocenjujemo? Ko bo igral bolj redno, potem bomo lahko rekli ali je svetovna klasa ali pa povprečen golman. In že to, da so z njim podaljšali pogodbo še za dve leti nam daja vedeti, da mu očitno SAF zaupa.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. september 2008, 16:38:42

Anderson#8 je napisal:Mene pa zanima kje gospod tele Ra100? Da vidimo zdaj če bodo težave z vratarji...


Nimaš razčiščenih pojmov ti al kaj!? Kolikor vem, sta se vidva pogovarjala o golmanih za naslednjo leto. Šele zdaj vidim, da bi ti v klub pripeljal celo 4 golmane od tega dva svetovna klasa! Vsaj glede na tale tvoj izjemno debilen komentar.

Drgač pa pogled na forum itak priča o sami tekmi. Za izgubo točk so krivi Obrez, sodnik in pa Sreča, ki je vedno samo na Čelskijevi strani :D

Ajde pa probam jst mal analizirat tekmo. Do 20. minute smo igrali odlično. Na sredini smo jih totalno zgazili in v zraku je visel gol. Vendar kaj nam nuca en gol, ko pa se po njem vedno zapremo! Spet smo lahko gledali lansko zgodbo, ko centralna vezista stojita takorekoč na robu naše šestnajstke ali smo v obrambi ali pa celo v napadu! Koji kurac smo se mogl zapret? Oni do 35. minute sploh k sebi niso prišli in če bi mi stopili na gas, bi jim kamot zabili še enega. No pa ajde, vsaj prvi polčas smo dobili in ga odigrali nad vsemi pričakovanji.
Pa pride na vrsto famozni drugi polčas. Glede na videno na koncu prvega, sem mislil da nas bo Čelski fural že od samega začetka. Pa so naši spet pokazali, da Čelski ni bavbav na sredini in smo jih kamot konkurirali. In potem nardi SAF menjavo - in to kakšno!? Vn fukne igralca, ki je do takrat razigraval krila, napadalce in ogromno pretekel. No pa ajde sem si mislil, Owen na centralca, CR na krilo, pa SAFa je nabrž skrbel rumeni karton ki ga je Paul že imel iz prvega. Vendar se je izguba Paula poznala že takoj. Žoge na sredini smo začeli izgubljati po vrsti, skup nismo spravili čisto nč več drugega, kot nabijanje žoge naprej. In potem bravurozna menjava Park out, pa John noter. Zakaj?! Zakaj Park vn, če se je vidl iz Lune, da Berbatov sploh laufat ni mogu več. Neki se je špranciral tm po sredini in nardu popolnoma nič! In zakaj boga milega smo dal noter Johna!? 100x bolje bi bilo noter dat ali Giggsa ali Nanija ali celo Teveza in Rooney postavt na vezista. John pa ne vem, če se je 2x dotaknu žoge, pa še tistič 1x ko sem videl, je nardu napako na sredini, da me je srat prtisnal (kamot bi bila ena kontra in gol). Pa še vedno kljub temu uspe CR edina dobra poteza na današnji tekmi (se vidi da je svetlobna leta od lanske forme) in odlično zaposli Rooneya. Ta pa res nerazumljivo zgreši. Niti pet minut kasneje pa že prejeli gol in posranga prostega strela. Problem je bil že to, da se je Rio znašel popolnoma sam med Terryem in Kaloujem. Zakaj so ostali naši obstali in samo gledali ta troboj nimam pojma. Moram še 1x pogledat počasen posnetek, da vidim kdo je Kalouja držal od začetka in ga je prepustil Riu, ki pa je imel nalogo pokrivati Terrya.
Po prejetem golu pa spet pravi obraz Uniteda in smo začetli ponovno pritiskati in igrati na sredini. S tem so samo pokazali, da bi lahko igrali, vendar pač niso. Od 0:1 smo namesto igrali nogomet, branili rezultat.
Sicer je res gol padel iz prekrška in bi sodnik lahko piskal favl, vendar on ni posredni krivec da smo ga fasali. Krivi smo si sami, ker smo se pač spet usrali pri 0:1 in zapirali igro.
Drugače pa Evans dokaj dobro. Nardu en feler pri lovljenju ofsajd zanke v drugem polčasu, drgač pa izjemno rutinirano. S tem se je samo pokazalo, da je Rio res tisti vodja obrambe in ob njem vsak branilc igra super.
Garyu počasi pešajo moči. V šprintih so se čelskijevi igralci sprehajali mimo njega in smo mel kr srečo da ni fasal drucga rumenga pr startu na Ballacka. Vsaj zame bi moral biti prva izbira na tej poziciji Wes.
Rio standardno odličen. Evra megla lanskega Evraja.
Sredina izjemna - Paul, Owen, Fletch in Park so res igrali izjemno. Škoda da jih je SAF raztrgal.
Berbatov izpod vsake kritike. Tako slabo pripravljenega SAF ne bi smel dati niti v igro. Spet ena njegova napaka.
Rooney pa spet ogromno pretekel, parkrat rešil krizo pred našim golom, vendar ni naredil tistega zakar je on v igri - zadel. Mel izjemno šanso, da potopi Čelski, vendar je zabluzil.
CR rabi tekme, John pa klopco.
PIG branu tisto kar se je braniti dalo, pri golu brez moči.

Robierto - sodnik je bil pri golu zame posredni krivec, ker ni dosodil favla. Že prej bi nam ga Anelka lohk zabil z jajci, Cole (mislim da je on ušel ofsajd zanki, ko je zabluzu Evans) je bil vsaj 2x takorekoč sam pred PIGom, kolk strelov so naši branilci nesli, ko so oni neovirano streljali z roba 16ke?! Krivi smo popolnoma sami, ko zapiramo igro. Po odhodu Paula takorekoč na sredini nismo več igrali. Owen je bil totalno defenzivno usmerjen - ne vem a je prešel sredino v drugem polčasu vsaj 3x? Fletch prav tako totalno zadaj. Po prihodu Johna, smo pa izgubli še Parka, ki se je trudil na krilu in bil eden glavnih pri kontra napadih - John pa je špilal itako tko hudo, da je blo vseen a ga mamo not al ne. Stisnal bi nam g tako ali drugače.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 21. september 2008, 16:41:12

Anderson#8 je napisal:Seveda sem se daj rekel da mu ne zaupam.. .OMFG, rekel sem samo da se mi ne zdi vratar kvalitete največjih svetovnih golmanov... Tam sem pa napisal ker si bil pošteno pameten kako imamo vratarje kjer bi se steplo pol PL... Vidim ja, 2 sta poškodovana torej imeli smo 3... hmmm imamo še enega...


Matematika ti gre odlično, ne morem verjet da vas to že v osnovni šoli naučijo.
V bistvu mi nisi v ničemer kontradiktiral, ker tudi sam nisem rekel, da imamo worldclass golmana. Rekel sem, da PIGa še nismo toliko preizkusili, da bi lahko zatrdno rekli, ali je samo zelo dober golman za PL ali še kaj več. Jasno je samo, da je do sedaj vse tekme odigral zelo spodobno..
Drugače s temi okrog števila vratarjev si pa smešen.. Spominjaš me na tiste čelskijevce, ki so se drli, da hočejo Buffona, ker sta se jim poškodovala Cudicini in Cech. In to dobremu branjenju 3. golmana navkljub. Drugače je jasno, da bomo pripeljali po Safovi upokojitvi še enega profesionalnega golmana.. Ampak to bo "za vsak primer" tip okrepitve, ki bo (upam) prilezel iz naše mladinske, ne pa nek nov 40mio€+ nakup, kakršnih sem že pošteno sit. Vsaj za eno leto morata dobiti šanso Foster in PIG, na tem vztrajam in tako najbrž misli tudi 99% tega foruma.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 21. september 2008, 16:50:17

Ra100 je napisal:
Anderson#8 je napisal:Seveda sem se daj rekel da mu ne zaupam.. .OMFG, rekel sem samo da se mi ne zdi vratar kvalitete največjih svetovnih golmanov... Tam sem pa napisal ker si bil pošteno pameten kako imamo vratarje kjer bi se steplo pol PL... Vidim ja, 2 sta poškodovana torej imeli smo 3... hmmm imamo še enega...


Matematika ti gre odlično, ne morem verjet da vas to že v osnovni šoli naučijo.
V bistvu mi nisi v ničemer kontradiktiral, ker tudi sam nisem rekel, da imamo worldclass golmana. Rekel sem, da PIGa še nismo toliko preizkusili, da bi lahko zatrdno rekli, ali je samo zelo dober golman za PL ali še kaj več. Jasno je samo, da je do sedaj vse tekme odigral zelo spodobno..
Drugače s temi okrog števila vratarjev si pa smešen.. Spominjaš me na tiste čelskijevce, ki so se drli, da hočejo Buffona, ker sta se jim poškodovala Cudicini in Cech. In to dobremu branjenju 3. golmana navkljub. Drugače je jasno, da bomo pripeljali po Safovi upokojitvi še enega profesionalnega golmana.. Ampak to bo "za vsak primer" tip okrepitve, ki bo (upam) prilezel iz naše mladinske, ne pa nek nov 40mio€+ nakup, kakršnih sem že pošteno sit. Vsaj za eno leto morata dobiti šanso Foster in PIG, na tem vztrajam in tako najbrž misli tudi 99% tega foruma.


Ja pa te res nič ne skrbi še kakšna poškodba Fosterja? Al pa bognedaj PIG-a?

Pa že mi že odgovarjaš ne govori kako si želim golmane World Classe, prosim ker sam sebe smešiš... Rekel sem samo da bo za eno leto potreben kak nov golman, če pa ga ne bo pa tudi prav vendar je to moje mnenje glede na stanje...

VDS pa se mi zdi da je iz tekme v tekmo slabši... :roll: Upam da dobi zaj PIG šanso, kajti glede na srečo z poškodbami bo VDS nekaj časa out žal.. :x
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. september 2008, 16:57:55

Anderson#8 je napisal:Pa že mi že odgovarjaš ne govori kako si želim golmane World Classe, prosim ker sam sebe smešiš... Rekel sem samo da bo za eno leto potreben kak nov golman, če pa ga ne bo pa tudi prav vendar je to moje mnenje glede na stanje...

VDS pa se mi zdi da je iz tekme v tekmo slabši... :roll: Upam da dobi zaj PIG šanso, kajti glede na srečo z poškodbami bo VDS nekaj časa out žal.. :x


Aja!? A nisi ti tega napisal:
Anderson#8 je napisal:
Ra100 je napisal:
Anderson#8 je napisal:To leto še, potem pa je nujen novi vratar...


V tem trenutku imamo 3 vrhunske vratarje, za katere bi se steplo pol Premier lige, ti bi pa kupoval nove.. Jao.


Rabiš očala? Napišeš pa v tem trenutku... OMG. Rekel sem za eno leto ko VDS-ja več verjetno ne bo, ne vem saj je reko da še bo eno leto ali pa max. 2... Foster je itak cel čas poškodovan, PIG pa ni world class vratar, je boljši od večine klubov v PL, vendar pa ni to kvalitete Casillias, Buffon, VDS, Čech...

Ti bi imel golmane klase Casillias, Buffon ... ki pa po tvoje potem niso world class? Kdo koga smeši?!?!

In celo je VdS že za en kurc...PIGu bi zdj dal šanso, do včeraj še ne, ker ni world class golman ...
In glede na današnji komentar, da bi naj nas skrbelo ker sta poškodovana Ben in VdS, da rabmo še enga golmana - bi ti res očitno rad imel v klubu VdS, pa enga Buffona ali Čeha ... (ki niso world class) + PIG in Ben za menjavo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 21. september 2008, 16:58:39

Evo danes smo jih imeli, pa smo imeli na koncu premalo jajc, da bi jih dokončno potolkli in so se lepo izmazali. Kaj je mislil Rooney s tistim bednim prekrškom na sredini igrišča, za katerega je dobil rumenega in smo nato fasali gol, ve samo on, ob tem da je zgrešil še čisti zicer sem pa itak izgubil živce. O berbatovu ne bom izgubljal besed, ker če misli tako igrati še naprej, lahko za moje pojme gre (pa bog ne daj da bi ga Alex zamenjal...), Ronadlo nič posebnega, en dober run, ostalo pa kup izgubljenih žog in če se misli še naprej objemat s Scolarijem naj zgine ven iz Uniteda!!! Park se je boril kot vedno, kar izgubi z zananjem, nadoknadi z borbenostjo in lepo je da je zabil gol. Scholes je prav tako dobil trapast rumeni karton in ga je potem Alex mogel menjati, ker se je bal da bo trapec dobil še drugega, še posebej ob razigranem Rileyu. Fletcher je odigral na svojem nivoju, dobro se je tepel na sredini, mogoče se je le premalo vključeval v napad. Owena je bilo pa polno celo igrišče, sodeloval v napadu, kril Garryu hrbet, jemal žoge na sredini, tako da brez pripomb. Neville se vrača nazaj v staro formo in le tako naprej, prav tako je odlično odigral Ferdinand, pravi steber obrambe, prav tako tudi Evans ter Evra. O`Shea ni naredil nič, prej več škode kot koristi, škoda ker ni poizkušal Fergie še bolj pogumno iti po 2:0, ne pa samo z Ronaldom. Res še enkrat škoda, imeli smo jih, bili so že na kolenih, ampak smo jim spet pustili da so se pobrali in skoraj na koncu tudi zmagali.

Dobro je to, da se okostje ekipe iz lanske sezone počasi vrača in da prihajajo lepši dnevi, vrnil se bo Vidič, Ronaldo že igra, samo še Carrick pride pa smo na konju.

Drugače je bil današnja predstava daleč od slabe, tehnično neznanje smo nadoknadili z borbenostjo, jih pojedli na sredini, kjer sta Frank in Miha samo gledala v luft večino prvega polčasa, medtem ko sta se razigrala šele v drugem polčasu, po naši zaslugi. Ekipa ima potencial in ne verjamem, da smo še vedno trdno v boju za naslov.

Go United!

P.S. Pa u 3 p...m... a bi lahko Rooney že dal gol, a morm res Dedku Mrazu pisat.....?
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 21. september 2008, 17:13:59

P.S. Pa u 3 p...m... a bi lahko Rooney že dal gol, a morm res Dedku Mrazu pisat.....?
Bom jst mu napisu. Pa potem ga bom plosil se za Buffona, Cecha za lezelvnega golmana pa Ikelja za tletjega golmana, da ne ploblemov s poskodbami golmanckov. Namesto Neviila bo plisel Lamos. Kupili bomo se stlicka Tellija, Nesto in Licalsda. Za sledino bomo kupli se Fablegasa, Iniesto, Alsavina in Gellalda za backup. V napadu pa labimo se Benzemaja, Tollesa, Iblahimovica in Villo. Bom pa pisu se, da posljejo SAFA v penzijo in bo tlenel Andelson#8. :roll:
Slika
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. september 2008, 17:16:40

Aja pozabil sem omenit revolveraštvo Rileya s kartoni. Pri tem je pa res izjemno pretiraval. Za vsak ko se je kdo v rdečem zbunil ali grdo pogledal stranskega, je že dobil karton.
Ne vem če za tem ne stoji celotna sodniška organizacija in zaradi komentarjev SAFa pred tekmo na račun Terrya, ni hotela dokazati, da nam lahko sodijo dovolj striktno in po reglcih ter nas s tem jebejo u glavo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 21. september 2008, 17:19:44

Park: “We were looking forward to winning this game at Stamford Bridge but we only managed a point. So yes, it’s a little disappointing.”

Hm ja, očitno se ta zmaga odlaga in odlaga. Se mi pa zdi, da bo en naš nasprotnik stopu na mino in bomo napolnili mrežo do vrha. Vsaj upam na tako reakcijo...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 21. september 2008, 17:20:40

Sem samo čakal kdaj bo padel še kak rdeč karton, ker to ni blo normalno kar je počel. Najbolj me je začudilo ko je Evra dobil rumeni karton, ker sploh ni bilo prekrška tam, ampak je bil dosojen avt, Patrice pa je prejel rumeni karton.
Se mi pa zdi, da bo en naš nasprotnik stopu na mino in bomo napolnili mrežo do vrha. Vsaj upam na tako reakcijo...
Ne bi imel nič proti, če bi se ponovil Wigan na OT lani.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. september 2008, 17:25:52

Zna bit, da se je Evra tm sprdnil in s tem grobo posegel v prostor straneskega sodnika, ki je zato posredoval preko mikrofona pri glavnemu.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 21. september 2008, 17:31:12

Jst pa upam na Arsenal ;)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 21. september 2008, 17:43:33

uglaunm,tekmo ste vec al mn pokomenteral,golmane tut,ni pa noben(vsaj jaz nisem zasledil nikjer) omenu da je tut Ben poskodovan,kar pomen da trenutno imamo samo PIGa,kar zna bit,ce bo pokazalo, da je VDS huje poskodovan,kar velik problem...bomo vidl kaj bo bilo okoli tega...
drugac pa,se zmeri devamo gole po pomoti,treba bo dvignt tole ucinkovitost.obramba okej,recimo da je blo okej,pri golu je sicr bil faul ampak to je faul ki bi ga pol sodnikov piskalo,pol ga nebi...Riley je pac v tisti polovici,kjer se tega ne piska.okej,na konc koncev je tut pika na bridge-u kar uspeh glede na naso formo.

gremo naprej po nove zmage...

united till' i die...
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 21. september 2008, 18:04:20

Moje ocene:

VDS- 7 - Nekaj letanj v prazno, drugače solidno. Škoda za poškodbo, upajmo da ni nič resnejšega. Rio ga je kr pošteno napizdu. :mrgreen:
Gazza - 5 - Imel je kar nekaj slabih momentov, ni več tiste hitrosti, nekoliko neodločen pri parih situacijah (tista z Drogbajem mi še vedno ne gre iz glave). Brown bi moral začeti !
Rio - 7 - Karakter! Dobra predstava, je parkrat pomagal Evansu ko je ta slabo posredoval. Nekaj dobrih vključevanj v napad, škoda za tisto priložnost
Evans - 6 - 20 let! Že dolgo nismo imeli tako dobrega branilca pri teh letih. Je dobro odigral, ob prisotnosti Riota je sicer vse lažje, a ima res velik potencial in bo dobro napredoval ob Nemanjatorju in Riotu.
Evra - 8 - Zame odlična predstava, veliko odličnih vključevanj po boku in nekaj res odličnih ukradenih žog. S hitrostjo je delal Chelseaju veliko preglavic in je ob Rooneyu MOM zame.
Hargreaves - 7 - Ogromno pretekel, nekaj dobrih predložkov, mogoče malo preveč na silo proti koncu, a vseeno lepa ocena za Angleža. Škoda za njegove poškodbe, drugače bi bil sigurno še boljši kot je.
Fletcher - 8 - Živahno na začetku, nato malce popustil, a vseeno z Ownom sta pretekla maraton in res si zasluži vse čestitke na začetku sezone. Naš najboljši strelec. :D
Scholes - 5 - Nekaj lepih podaj, a vedno preveč agresiven. Mislim, da je hotel dobiti rdeč karton. Bil je že na meji 2x zato ga je SAF potegnil na klop. Razočaranje..
Park - 6 - Razen gola in nenehnega tekanja gor in dol do tretje tretjine tekme nič. Proti koncu je že izdihoval in je bil upravičeno menjan. Še nekaj kilometrine mora nabrat pomoje..
Rooney - 8 - MOM zagotovo! Pretekel ogromno, boril se je za vsako žogo, vedno na robu prekrška, pomagal vsepovsod, lepo enkrat zaustavil Bosingwo po boku in nasploh garaška tekma kot vedno. Res škoda za tisto šanso, postavil bi piko na i svoji igri in dobil 9ko. Žal ne.. Rooney, gole hočemo, napadalec si po naravi!
Berbatov - 5 - Nekako nezainteresiran, brez življenja, na začetku še nekaj poskušal a vedno premalo odločen pri končnih akcijah. Bi moral lepše podati Parku za strel.. Tevez trenutno prva izbira, Berba se more še mal ugirat in prit v formo na treningih.

Menjave:

Ronaldo - 5 - Lep stil teka, frizura malce postrani, ne vem zakaj si nikoli hlačk ne zaveže.. :mrgreen: Ni še pravi CR7 iz lanske sezone, more dobit na match-fitnessu pa bo bolše. Prot Boltonu se ga da v prvo da se mal vrne. Dons me niti ni tok razočaru, ker nisem nič posebnega od njega pričakoval. Lepo je dajvnu. AGRFT vabi..
Oshea - 3 - O`shea anyone? Res ne vem kaj dela pr ns, mogoče je res vsestranski, sam zak j bi njega metal notr ko imamo na vseh pozicijah boljše igralce in je ob pravilu 7 menjav to tudi lepa priložnost za veliko igralcev? Ni prinesel v igro nič pametnega, bi lahko vrgl Tončija notr pa bi blo isto. Gol z Anfielda ga pa tud ne more rešvat celo kariero no..
PIG - 6 - Kar dobra predstava, branil kar je bilo potrebno, pri golu bi morda lahko boljše posredoval, a v taki zmedi je težko pravilno odreagirati. Vsi ki ga že po dveh, treh tekmah blatite ste luzerji. Se opravičujem izrazu, a tako pač je. Pustimo mu nekaj priložnosti da se izkaže pa bomo videli.

SAF - 6- Spet nekaj napak pri vodenju, pogrešam Quieroza. O`shea, Gazza danes največji napaki, drugače v redu zamišljen sistem.
Riley - -2 - Sramota za angleški nogomet in nekaj bizarnih odločitev. Obseden z rumoeno barvo in kartoni.. travme iz otroštva po vsej verjetnosti. FA more ukrepat.

Še to.. kot je že Nejc omenu, prčakuje se lahko kakšno kazen SAFu zaradi ugovarjanja, ker smo nenazadnje MUFC.

Bolton bomo raztrgal. Mark my words! 8-)
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 21. september 2008, 18:20:06

So kar realne ocene, samo z oceno za VDS se pa ne strnijam, sam bi mu dal največ 6, preveč letanja v prazno, nesiguren, pa se mi zdi kot da se mu počasi že jebe za vse..... Ne vem no, naj kar Kuzschak dobi šanso, pa upam da jo dodobra izkoristi.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Taki dne 21. september 2008, 18:27:58

CR7 ne sme začet proti Boltonu. Se šele vrača po poškodbi in on njihv napadalec mu bo nogo stran utrgu..... pozabu sm kk se že piše :D
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. september 2008, 18:28:47

No jst se pa s Pualovo in Evrajevo ne strinjam. Mogoče ravno obratno. Evra sicer prvih dvajset minut dober, potem se je pa popolnoma izgubil v podpovprečju ekipe. Še več, v obrambi mu brez marljivega Parka ne bi nikakor šlo. Prov fletno se je Boswinga parkrat sprehodu mimo njega. Mi je pa bil všeč, ko je parkrat pokril Drogbaja in ga celo preskočil na visoki žogi.
Paul je pa ekipo razigraval, ko je šel pa tega ni bilo več. Sledil je razpad sredine. Tko da prestroga ocena, če si mu samo zaradi grobosti znižal oceno. Če si mu jo, bi jo prav gotovo moral tud Rooneyu, ki je nardu brez veze favl za karton in gol. Poleg tega imel smrtno šanso da zabije žebelj v krsto Čelskiju. Zame bi konkurirala za MOM Rio in Park.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 21. september 2008, 18:33:33

Maš kr prou, sam zame osebno je bil Paul bolj "grob" kot Rooney. Rooney je vedno tak, zato mogoče tud nekoliko preveč subjektivno podam oceno...
Rio je pa itak standard, tko da vsako tekmo kandidira za MOM. Rooneya sem dal ker izredno cenim njegovo borbenost, le gole more še začet dajat. :P

Taki, misliš Daviesa?
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 21. september 2008, 18:44:44

GoUp je napisal:Robierto - sodnik je bil pri golu zame posredni krivec, ker ni dosodil favla. Že prej bi nam ga Anelka lohk zabil z jajci, Cole (mislim da je on ušel ofsajd zanki, ko je zabluzu Evans) je bil vsaj 2x takorekoč sam pred PIGom, kolk strelov so naši branilci nesli, ko so oni neovirano streljali z roba 16ke?! Krivi smo popolnoma sami, ko zapiramo igro. Po odhodu Paula takorekoč na sredini nismo več igrali. Owen je bil totalno defenzivno usmerjen - ne vem a je prešel sredino v drugem polčasu vsaj 3x? Fletch prav tako totalno zadaj. Po prihodu Johna, smo pa izgubli še Parka, ki se je trudil na krilu in bil eden glavnih pri kontra napadih - John pa je špilal itako tko hudo, da je blo vseen a ga mamo not al ne. Stisnal bi nam g tako ali drugače.


GoUp s tem se ne morem strinjat, da je bil sodnik posredni krivec, če pa je njegova odločitev bila kriva za dosežen zadetek.. Se strinjam, da bi mogli drugače odigrat, da so ble menjave čudne, da je bla taktična postavitev v nadaljevanju zgrešena in bla, bla, bla.. Nebi nič rekel, če bi dobili regularen zadetek, ampak ne moreš govorit, da smo si za to sami krivi, ker je sodnik odločujoče vplival na zadetek.. Če bi dobli regularen zadetek, potem bi bili sami krivi.. To da je Anelka slab in da je Joe Cole zajebal šanse pa nisem jaz kriv.. Lahko bi zadel tud Park še enkrat, če bi mu Berbatov tam boljše podal.. Tud Rio je bil sam pred golmanom, tudi Rooney bi lahko zadel prazna vrata in rešil tekmo, če bi bil bolj zbran.. O tem je brezveze sploh govorit, ker na to imaš vpliv oz. imajo na to vpliv tisti posamezniki, ki so priložnosti zajebali... Dejstvo je da na izenačujoč zadetek Chelsea nismo oz. igralci niso imeli vpliva in to me moti!
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. september 2008, 19:19:38

Ja pred tekmo sem napisal, da bi bil s točko že zadovoljen in tudi dobili smo jo. Vendar po končani tekmi ne morem mimo dejstva, da smo zapravili zmago. Pa ne zaradi tega da bi bili boljši. Igra je bila enakovredna, rusi so imeli več časa žogo v posesti, nekaj nevarnih udarcev in prostih strelov, sam smo imeli mi več nevarnih in predvsem čistih priložnosti. Prav zaradi tega (Ferdinand, Rooney, Fletcher...). Zares lepo šanso za zmago smo zapravili, čeprav je nakoncu remi povsem realen in zaslužen izid za obe ekipi.
Prvih 20 minut zares fantastičnih, potem branjenje kot prot scouserjem in sam vprašanje časa je bila kdaj dobimo zadetek. Ali je bil prekršek ne vem. Tudi iz počasanega posnetka nisem najbolje videl, tako da ne morem reči da je bil prekršek, je bilo pa sumljivo to pa ja. Škoda za zapravljene priložnosti res. Igra pa zame osebno sploh ni bila slaba, kar smo odigrali slabo, je bilo zato, ker smo igrali proti kvalitetnemu in nenaivnemu nasprotniku. Če bomo igrali približno tako in še boljše na naslednjih tekmah se nam ni za bati.

Komentar igralcev:
VDS- škoda za poškodbo, verjetno ni nič hudega. Enkrat je sicer zletel v prazno, dobro posredoval ob trku z Maloudajem.
Gary-solidno glede na to, da ni redno igral že več kot eno leto. Je imel v določenem odbobju težave z Drogbajem in Anelko in tukaj je igral kar krizno. Nima več tolko hitrosti. Prva izbira na RB je nedvomno Brown, Gary pa komot lahk dobi še kakšno priložnost in jo tudi bo.
Evans-presenetljivo v prvi postavi, a je to dobro izkoristil. Odlična prihodnost pred njim, sicer nekaj paničnih podaj in izgubljenih skokov. Ni bilo slabo.
Rio-eden izmed boljših, še ena vrhunska predstava. Nič drugega za povedat.
Evra-opravil big job pri golu, odigral kar pošteno tekmo. Sicer je imel tudi nekaj kiksov, sam kar dobro. Ne igra pa sicer tako kot lani.
Paul-solidno, prezgodaj odšel iz igre, sam bi verjetno dobil rdeč karton, preveč agresiven. Sam to se meni pri men dopade ;)
Fletch-ODLIČNO! Res poleg Ria in Wayna najboljši na igrišču. Vsaka mu čast, tip mora na naslednjih tekmah igrat, ker si s takimi igrami to res zasluži. Škoda da ni izkoristil kakšne šanse. Igra s srcem...
Park-čestitke za gol, sam mene ni preveč navdušil. Je imel preveč težav z oddajanjem žoge. Se je pa spet boril kot žival in veliko pretekel. Na manutd.com trenutno vodi kot MOM kar me čudi, sam ok, letos mora dobiti več prilik kot lani.
Owen-tudi dobro, velik pretekel in se boril, oddal nekaj lepih podaj. Odlično konkuriral Franku in Ballacku.
Berbatov-do gola je bil zelo dober, do konca polčasa malce slabše, drugi polčas povsem popustil. Sem pričakoval več od njega.
Rooney-zame MOM. Odigral najboljše letos, čeprav je imel nekaj vmes pri prejetem golu (neumen prekršek). Tud lepo šanso zapravil, sam res vsaka mu čast za današnjo tekmo, res se je boril za dva.

Kuszczak-odlično nadomestil Edwina, nekajkrat lepo posredoval in predvsem zanesljivo. Dokazal da lahko brani tudi na pomembnih tekmah. Drugo leto no.1 na golu!!!
Ronaldo-že kazal znake slabosti lanske sezone (dajvanje, pizdenje, brezvezno preigravanje). Sicer pa še rabi tekme, da se vrne v lansko formo. Je pa že takoj potegnil po sredini s svojim prepoznevnim šprintom kar mi je bilo zelo všeč-predrznost.
O'Shea-ni izkoristil svoje minutaže. Sploh ni dobil žoge.

Riely je pa absolutno podelil preveč kartonov, sam pustmo to.

United bo začel zdaj igrati, sedaj prihaja naš čas! Saj veste................... BELIEVE!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov