EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a markm dne 21. september 2008, 16:01:42

Ma dj tapru nj se nauči sodt. Dons se je prov vidl za kerga je. Pr golu kaluja prekršk nad Riom on ko da je čorov. Krtone je pa talov ko da b mu bombone
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a RobynHood dne 21. september 2008, 16:03:12

ma dečki...ne se razburjat nad rileyom...ni nas on posilil na sredini...rusi so nas...pm ne razmem tega...prvih 15 min je zopet bilo vredu...po golu pa samo faking nabijanje na berbo...mater...sicer pa smo lahko zelo zadovoljni z veliko točko iz SB...
RobynHood
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 30
Pridružen: 18. avgust 2007, 7:39:23

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 21. september 2008, 16:04:24

Reiley True Blue,Dejan Obrez brezkompromisen idiot,Čelzi pa čis kurc gleda k se zmer na konc zvlečejo mamu jim gazim pofukano. Tist je bil čisti faul na Ferdinandom ampak je Rajli raj mal stran pogledu pa je blo. Ko jebe vse pizde podkuplene,to bom zaenkat napisu ker sem preveč razpizden! Dobr da ni dal še komu na klopci rumenga kmt zarukan,pa pol še seb rdečga na tako fukjeno sojenje
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 21. september 2008, 16:04:38

Drugač pa vrh tekme: Ko je Rooney zgrešil praktično prazen gol pri izidu 1:0. Če bi zadel, bi bila zmaga naša! Takrat sem si samo rekel, kdor ga ne da...

Eh škoda škoda dveh pik
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 21. september 2008, 16:05:03

Drugi polčas slabši od prvega. Raztrgana igra na obeh straneh, veliko prekinitev in pričakovano dobljen gol. Dokler se bo SAF tako nemarno zapiral po doseženem golu, bo vsako tekmo popolnoma enako. Sam še čakam zdej pušionico prot Borotu v Miki Mousu med tednam. Menjave dobre, pričakovane. Upam, da se VDS ni hujše poškodval. Čeprav to, kar dela zadnje cajte, je kar prav, da mal počiva zdej.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 21. september 2008, 16:05:22

Na koncu smo lahko zadovoljni. Rečte kar hočte, remi je popolonoma razlužen. Na Bridgu voditi 60' minut ni kar tako in danes je bil United kar naporen nasprotnik za Chelsea. Valda ostane tisti grenak okus, da bi lahko zmagali, samo pač je obramba enkrat kiksla, ne vem morda bi PIG lahko izbijal, bi VDS bolje posredoval, kdo ve in itak sploh ni pomembno.

United dobro delal v obrambi v 2. polčasu in menjava Scholsa je bila pogumna odločitev in tudi mislil sem, da bomo več poizkušali, šanse so ble, izkoristili pa jih nismo. Za naprej se moramo vprašati, če je Gary res naša prva izbira na RB. Itak jih bom zdej slišal, ker !govorim čez! kapetana, vendar je Neville danes velikokrat slabo posredoval in ocenil hitrost žoge. Se pa je treba zavedati, da že dolgo ni igral in mu lahko malo pogledamo skozi prste, vendar Brown (pomoje), bi bil danes boljša izbira. Sicer pa je Evans odigral dobro partijo, podobno obramba. Sredina se je dobro kosala z njihovo sredino, Rooney boril kot vedno. Zdej Berba je pa druga zgodba. Čuden se mi je zdel. Kot da ni bil z glavo pri stvari, ne vem. Bo treba malce razmislit.

Zadnjih 10 minut me je bilo precej strah, da bomo izgubili vse. Pa nismo, hvala Bogu. Sodnik je bil tudi smešen mimogrede... Aja pa tisti dive od Ronalda je bil tudi legendaren :D. Kristina...
Zadnjič spremenil ManRed, dne 21. september 2008, 16:07:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 21. september 2008, 16:05:44

Kljub vsemu,da je res bilo samo vprašanje časa kdaj ga fašemo bi vzdžali, če bi se dosodil očiten prekršek nad Ferdinandom. Ta Riley mi je bil vedno čudak!Škoda, ostaja grenak priokus, se pa strinjam da so bile menjave zelo čudne. Berba v 2.polčasu totalno neviden in brez volje, zato sem pričakoval še bolj agresivnega Teveza, a tega ni bilo...potem pa pride O'Shea namesto dobrega Parka not, kar je bilo totalno zgrešeno za moje pojme!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 21. september 2008, 16:05:57

Tipično pofukano pofukano posrano Chelsea... Zaj se veselijo pike, jaz bi se tudi če bi mi sudja pomagal do remija... Ni bil faul? WTF WTF To ni več nogomet, lepo se je videlo iz Timbuktuja da se je Rio zabil v Terryja... Zakaj? Ja očitno mu je kurac dal push a ne? :evil: :evil: :evil:

Al ok, vse u svemu pike je dober rezultat in res privoščim ekipi ki zmaga na SB veliko sreče, kajti to je tudi zdravilo.. Imeti moraš največ sreče kar se da dobiš tukaj zmago...

Park, Evans, PIG, Rio :appl:

Rooney :roll: Kdaj boš zadel? Kdaj...
Drugač pa vrh tekme: Ko je Rooney zgrešil praktično prazen gol pri izidu 1:0. Takrat sem si samo rekel, kdor ga ne da...
--- PREKLETO IMAŠ PRAV!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 21. september 2008, 16:08:32

Fluid je napisal:
Drugač pa ne razumem SAFovih menjav danes... Za mene popolnoma presenetljive menjave...


Tud jest ne vem, zakaj ob vodstvu menja Scholesa z ofenzivnim bočnim/napadalcem? Pol pa še O`Shea namesto Parka.
Berbatov je bil vidno utrujen, Park je res veliko pomagal obrambi in ne bi smel biti zamenjan, res je, da se je Scholesu poznalo, da je dobil karton, ampak bi ga vsaj menjal z enim vezistom...
S tem je tudi Rooney porušu sistem, čeprav je bil do te menjave zagotovo najboljši na igrišču.
Ne vem, kaj je treba ene jokice forsirat, čeprav niti malo ni bil primeren trenutek za tako menjavo.

Ampak, pred tekmo bi blo 1-1 sanjsko. Ni slabo, ampak drugi polčas je bil čisto anemičen. Veseli me pa dobra igra Rooney po dolgem času, predvsem ko je igral v pravi vlogi.
So bli pa rusi dons zreli za poraz na SB-ju.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 21. september 2008, 16:10:04

ManRed je napisal:Na koncu smo lahko zadovoljni. Rečte kar hočte, remi je popolonoma razlužen. Na Bridgu voditi 60' minut ni kar tako in danes je bil United kar naporen nasprotnik za Chelsea.


Ne vem kak si lahko zadovoljen s točko.. Ne more bit remi zaslužen, če pa je sodnik vplival na izenačenje.. Jaz tega ne morem razumet.. Sej nismo neki faking Bolton, da bomo s tako točko zadovoljni..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 21. september 2008, 16:11:48

Robierto je napisal:
ManRed je napisal:Na koncu smo lahko zadovoljni. Rečte kar hočte, remi je popolonoma razlužen. Na Bridgu voditi 60' minut ni kar tako in danes je bil United kar naporen nasprotnik za Chelsea.


Ne vem kak si lahko zadovoljen s točko.. Ne more bit remu zaslužen, če pa je sodnik vplival na izenačenje.. Jaz tega ne morem razumet.. Sej nismo neki faking Bolton, da bomo s tako točko zadovoljni..


Tako je. Kaj so nam naredili razen tega da so imeli posest? So imeli kakšne velike šanse? Razen štorastega Anelke ni blo nič... Samo drkanje in preskakovanje... Zmago smo imeli, vendar je ena duša vse zajebala za kar smo se danes borili...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 21. september 2008, 16:13:04

Itak, da smo lohka! Zdej iskat nekaj tam pri sodniku, ne bo spremenilo ničesar. Sam čakali smo lahko, kdaj ga dobimo v rit. Se pa tudi strinjam, da bi Chelsea lahko danes padel, pač ni. Kurc, sej tud jaz nisem navdušen, sam tak je. Zdej bo treba začet zmagovat in to čim prej.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 21. september 2008, 16:16:51

Škoda res. Bili smo že tako blizu, sam se že začel kričati in skakati potem pa Wayne nabije mimo. :evil: Sodnika raje ne bi komentiral, ker je talal kartone kot Dedek Mraz tala bonbončke otrokom pred novim letom. In itak je bil tudi gol rusov zelo sporen. SAF tudi ni ravno zadel menjav, ne vem kaj je bilo treba menjat Parka za O'Sheo, ki sem samo čakal kdaj bo zajebal kakšno žogo. Rajše bi dal Teveza noter namesto Berbe, ki ni zdržal vseh 90 minut. Sem zadovljen s piko in pred tekmo bi seveda takoj podpisal, če bi mi kdo rekel 1-1. Ampak v tej tekmi bi ob boljši realizaciji lahko odnesli tri točke. Upam, da se na eni od naslednjih tekem končno odpre našemu napadu, da bo potem začlo pokati iz vseh strani.
UNITED!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 21. september 2008, 16:18:42

ManRed je napisal:Itak, da smo lohka! Zdej iskat nekaj tam pri sodniku, ne bo spremenilo ničesar. Sam čakali smo lahko, kdaj ga dobimo v rit. Se pa tudi strinjam, da bi Chelsea lahko danes padel, pač ni. Kurc, sej tud jaz nisem navdušen, sam tak je. Zdej bo treba začet zmagovat in to čim prej.


Pol reči da si ti lahko zadvoljen, ker verjamem, da veliko od nas ne deli tega mnenja.. Vsaj upam no.. Vem, da se nebo spremenilo ničesar, ampak zaradi tega še ne mislim bit zadovoljen s to točko, ki jo je zrežiral ta faking Riley..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 21. september 2008, 16:20:08

Anderson#8 je napisal:Mene pa zanima kje gospod tele Ra100? Da vidimo zdaj če bodo težave z vratarji...


Poslušaj pubec, če me boš zmerjal s teletom, se ti bo slabo pisalo.. Na čem sploh triumfiraš? Na tem, da imamo v golu zdaj za nekaj časa izredno dobrega rezervnega vratarja? Kaj ko bi nam zaupal, kako bi ti uredil vso zadevo in kaj se ti zdi tako grozno?
Čeprav ne zaupaš Kuszczaku, je tudi na tej tekmi pokazal po moje čisto ok predstavo in problema še zdaleč nisem videl pri njem.
Drugače pa si danes poseben aplavz zaslužita dva igralca:
Evans - pogumna tekma, malo kiksov in lepa spodbuda za naprej. SAF, glej da ne pozabiš nanj, če zmore odigrati dobro proti rusom, potem lahko proti vsakomur.
Fletcher - borbeno vseh 90 minut, nekaj dobrih podaj, če bi imeli še enega takega na sredini bi jih stresli za 3 gole.

Drugače pa nisem čisto zastopil, zakaj so v igro poslali O'Sheo. Mislim halo? Tule bi prav prišel kakšen Anderson, da pošušmari na sredini. Aja kar se sodnikovih odločitev tiče - kartoni so bili zasluženi in lahko smo veseli, da nismo dobili rdečga.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 21. september 2008, 16:23:43

Še tole napišem pol grem pa mal na zrak: Verjetno bo Fergie po novinarski konferenci dobil tri tekme prepovedi vodenja ekipe.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 21. september 2008, 16:24:26

Jebemu mast, kaj ne razumete. Gole dajejo igralci in ne sodniki. Če bi mi hotli zmagat bi pač morali dat en gol več kot oni, pa ga nismo. Ni bil samo sodnik kriv, temveč predvsem mi, ker nismo nadaljevali igre iz prvih 25' minut. Pač ne razumem, zakaj se tako zgodi. Razočaran bi bil, če bi izgubili, remi ni super, je pa sprejemljiv...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 21. september 2008, 16:25:15

Robierto je napisal:
ManRed je napisal:Itak, da smo lohka! Zdej iskat nekaj tam pri sodniku, ne bo spremenilo ničesar. Sam čakali smo lahko, kdaj ga dobimo v rit. Se pa tudi strinjam, da bi Chelsea lahko danes padel, pač ni. Kurc, sej tud jaz nisem navdušen, sam tak je. Zdej bo treba začet zmagovat in to čim prej.


Pol reči da si ti lahko zadvoljen, ker verjamem, da veliko od nas ne deli tega mnenja.. Vsaj upam no.. Vem, da se nebo spremenilo ničesar, ampak zaradi tega še ne mislim bit zadovoljen s to točko, ki jo je zrežiral ta faking Riley..

Jebiga, na sodnika ne moramo vplivati. Vesel ravno nisem tudi sam ne, razočaran pa tudi ne ravno najbolj, saj je točka na Bitchu vseeno precej dober rezultat kakor koli obrneš. Anderson#8 ti pa nehaj bluzit, ker danes je PIG za moje pojme odbranil zelo dobro tekmo in čeprav tudi sam ob poškodbi VDS-ja nisem bil siguren, da bo dobro branil, me je kot že nekajkrat demantiral in mislim da imamo v njem še enga zelo dobrega golmana. Presenetil pa je tudi Evans z zelo dobro in pogumno tekmo. Upam samo, da ne bo kot Pique, ki ni dobil skoraj nič priložnosti in je potem odšel drugam. Kolko je pa star Evans? Verjetno tam okoli 20, tako da upam da bo čez par let res klasa branilec.
Še tole napišem pol grem pa mal na zrak: Verjetno bo Fergie po novinarski konferenci dobil tri tekme prepovedi vodenja ekipe.

Ker bo/je popizdil na novinarski ali ker je na koncu stekel na igrišče?
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 21. september 2008, 16:28:03

Še enkrat bom napisal.. Točka na SB-ju po takem scenariju je dober rezultat za kaki Bolton, WBA, Stoke City, ne pa za Manchester United.. In če trdite, da je točka dober rezultat potem ne vem kaj naj rečem.. Se pa strinjam, da bi točka na SB-ju pred tekmo bil dober rezultat.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 5.krog, Chelsea:Manchester United, 21.9.08 ob 15:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 21. september 2008, 16:31:04

Poslušaj pubec, če me boš zmerjal s teletom, se ti bo slabo pisalo.. Na čem sploh triumfiraš? Na tem, da imamo v golu zdaj za nekaj časa izredno dobrega rezervnega vratarja? Kaj ko bi nam zaupal, kako bi ti uredil vso zadevo in kaj se ti zdi tako grozno?
Čeprav ne zaupaš Kuszczaku, je tudi na tej tekmi pokazal po moje čisto ok predstavo in problema še zdaleč nisem videl pri njem.


Seveda sem se daj rekel da mu ne zaupam.. .OMFG, rekel sem samo da se mi ne zdi vratar kvalitete največjih svetovnih golmanov... Tam sem pa napisal ker si bil pošteno pameten kako imamo vratarje kjer bi se steplo pol PL... Vidim ja, 2 sta poškodovana torej imeli smo 3... hmmm imamo še enega... Zato pravim da ne bodi pameten, ker bo za leto dni vratar nujen in to ve sigurno tudi SAF... PIG-u pa lepo zaupam, vendar pa še enkrat ni vratar tipa TOP, ampak tistih very good...

Dandzo sploh ne veš zakaj se gre, in pokaži mi post kjer sem rekel da je PIG slabo branil... Ni ga ne? Samo ker si videl Ra100 post pa si že pameten postal...

In da Evans ima 20 let.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov

cron