EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 27. september 2008, 17:01:10

raven je napisal:
Remmy je napisal:Ma ti nimaš vse v glavi pošlihtano (če sem zelo nežen)...

Heh, a zato, ker mi gre ne igralec totalno na jetra, sem pa R?


En? Pol ekipe mogoče...
Pa roko na srce, ok, vidim da eni ne morejo Johna O., kar mi je jasno, ampak Fletchu pa težko res kaj hujšega očitaš.
Mal preveč si sovražno nastrojen ...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 27. september 2008, 17:04:24

Zaslužena zmaga in pika. Vem, da se bojo spet krešale iskre glede CRja, vendar šenkanem konju ne gleda NOBEDEN v zobe, zato dost o tem. Vsak, ki bo sedaj rekel, da bi na tak način prišel do gola, kot je United dal prvega, laže. Simpl ko pasulj. Drugi gol pa hud, spet dobra akcija in tudi dober zaključek. Ostali zaključka nimajo, ampak vsaj streli so, če ne drugega. Se pa vidi totalno preveč pimplanja na 30-35m stran od gola. Da bi pa ker pržgal pa ne. Raj na desno, tam pol na levo stran itd,... MoM Evra. V napadu skoz, vtekanja nora, a kaj ko ne zna dajat predložkov. Plus še menjave nima. Da se on razlom, je konc sezone za United.

@Remmy: Kašne pol ekipe? Flecther, OShit sta na prvih mestih. Za njim pride še Giggs, ampak samo takrat, ko igra na MC.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 27. september 2008, 17:06:55

Oh well, oh well...

Praktično sem se drl na sodnika, ko je tam piskal penal. Sej se je še njemu takoj zazdelo, da ga ni bilo, ampak je žal roka že bila iztegnjena. Res bi najraje videl, da bi Ronaldo tam nalašč zgrešil penal... Sedaj sledi tisti stavek: Brez sodnika ne morete doseči gol... Hja, niti ni daleč od resnice. Napad do 70. minute zanič. Tevez nič, Berbatov malo, Parka nisem videl sploh, Ronaldo pa egoistično naravnan. Od Andersona nič, od Fletcherja pa tudi skoraj nič konkretnega. In kaj hudiča je Fergie čakal do 70. minute, da je poslal v igro Rooneyja in Scholsa, ki sta v 20. minutah pokazala več od vseh ostalih v 70. minutah. Med polčasom sem napisal kakšne menjave pričakujem, a za moje pojme je Fergie menjal ravno 25. minut prepozno. Z vstopom Rooneyja in Scholsa se je celo Berbatov malo prebubil, nekaj izvrstnih potez, nekaj osmešujočih potez (štopanje žoge, ko je bil sam pred golom... sej vem, sonce ga je slepilo). Ronaldo ni nič kriv za penal tokrat, se pa s svojimi solerskimi vložki vsekakor ne bo prikupil publiki kar tako nazaj. Danes sem znorel ob njegovih egoizmih. Berbatov jim je v kazenskem prostoru naredil pravo malo lekcijo, podal do Ronaldo, ki bi mu moral samo še nazaj podati pred gol, ampak ne, Ronaldo je usekal čez vrata. Potem menjava z Nanijem (z dežja pod kap), ki je pravtako posoliral, kadar se je dalo. Haha, predložek Nevilla pa na razdalji treh metrov od Rooneyja, 5 metrov čez njegovo glavo. Ampak sej bo bolš ;)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 27. september 2008, 17:12:39

raven je napisal:@Remmy: Kašne pol ekipe? Fletcher


Če si tako trd, da po letošnjih (in tudi določenih lanskih) predstavah ne moreš odpret oči in dejansko spregledat kvalitete, ki jo Fletcher poseduje, pol je bil Remmy veliko prenežen...


Sej je pa danes lepo vidlo, da kar se možganov in čiste nogometne genialnosti, s Scholesom in Rooneyem pri nas ne more noben primerjat. Mogoče bo Berbatov prišel nekje blizu, ko se še bolj vklopi, zametke ma. Kakšne žoge so začele padat, po njunem vstopu...genialnost res. Če bi igrala od začetka, bi bla lahko menjana ob polčasu. Za Rooneya nima veze to, da je blo to proti Boltonu, ampak da se preprosto vrača v formo, kar se je vidlo že za Anglijo, pa potem tudi proti Chelsea, danes je bil pa spet narejen korak naprej. Preprosto se vidi na dotiku, na mehkobi na žogi, ko da bi jo božal...


Penal je bil brezvezen, jst sem bil jezen, dali bi ga brez tega, zdej bo pa beden priokus..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 27. september 2008, 17:13:06

dandzo je napisal: da je Ronaldo očitno spet ujel svojo pravo formo(dajving formo)
UNITED!


Ne bi rekel, da je bil to dive
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 27. september 2008, 17:14:44

Fluid je napisal:
dandzo je napisal: da je Ronaldo očitno spet ujel svojo pravo formo(dajving formo)
UNITED!


Ne bi rekel, da je bil to dive


Daleč od tega...dive lol...sodnik je pač naredu neumnost..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 27. september 2008, 17:16:12

Konec.

Prav zanimivo je, kako veliko nam še vedno pomeni Paul Scholes. Za 15 minut je igra neverjetno stekla. Vendar je še nekaj, če Rooney zadene, se sprosti in United leti.

1:0 - Ko je sodnik ustavil tekmo, sem mislil, da bo dal Ronaldu rumen karton za simuliranje in ne penal. Po počasnem posnetku sem pa videl, da je Samuel prišel do žoge na pravilen način in je Ronaldo pač padel, ker je zadel ob nogo. 11-m čista rutina za Critiana.

2:0 - Prodor Rooneya, podaja do Ronalda, ta s petko nazaj do Rooneya, Wayne se znebi obrambnega in po henryijevo v daljši vratarjev. Super!


VDS: Praktično brez pravega dela, razen lovljenja visokih žog in odbijanja podaj nazaj

Gary: Še vedno je mel nekaj zgrešenih predložkov, pa ene 2-krat je pustil krilo odkrito, vendar se počasi izboljšuje. Dobro zanj!
Rio: Mel nekaj šans za gol, se mi zdi da brez pravega dela, kot je treba.
Vida: "Počitek" mu je dobro del, kot Rio.
Evra: V obrambi malo manj, v napadu pa zelo dober inprodoren, skoraj igral krilnega

Ronaldo: Gol in podaja :D, kar nekaj lepih prodorov in predložkov, dost tud tipične navlake (dajvi, pa slabe rešitve (streli na gol)) Vedno boljši!
Fletcher: Men se je zdej soliden no, nič nadnaravnega, dobro pač
Anderson: Ne vem, solidno, nič več. Strelja izjemno čudno (en strel mu je ratal), nekaj izgubljenih žog
Park: Na začetku kar aktiven, potem pa se je izgubil, sem mislil, da bo menjan...

Tevez: Dosti prelawfal, ni pa se poklopil z Berbo, kolikorat je sploh streljal?
Berbatov: Iz minute v minuto boljši, bolj aktiven, bolj vključen. Škoda, da ni zadel, bi mu dobro delo. Nekaj zelo lepih podaj...

:::::::::::::::::::::::

Scholes: V 20' minutah odigral nekaj izjemno natančnih podaj in bil, kar je prej manjkalo
Rooney: Dvignil tempo igre in zadel skoraj takoj, hvala Bogu, na koncu lepo kombiniral z Berbo
Nani: 3 streli v 5-ih minutah, 2 mimo gola. Ne vem, glava me boli, ko se nekaj sili...


Čez sodnika ne smemo rečt nič, pod njegovim vodstvom še nismo izgubili (?). Penala ni blo, pač je bil piskan. Bolton je nekaj poizkušal, vendar bolj malo. Prow tipičen bunker to zame ni bil, na koncu pa je blo praw smešno in samo spraševal sem se, kako blizu gola moramo priti, da ga lohk žogo porinemo v mrežo. 2:0 super, sam 3/4 smo preveč preveč komplicirali okoli kazenskega. Jah, Bolton pač ni riskiral z odprto igro.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 27. september 2008, 17:22:27

SeekK je napisal:Če si tako trd, da po letošnjih (in tudi določenih lanskih) predstavah ne moreš odpret oči in dejansko spregledat kvalitete, ki jo Fletcher poseduje, pol je bil Remmy veliko prenežen...

Kolko dobrih tekm pa je odigral. Ker je dal gol prot xj ekipi, je pa hudec brez primere. Ajde, ne rečem, da se je popravil glede na prejšne sezone, ampak še zmeraj ponavadi leta ko kura brez glave.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 27. september 2008, 17:25:09

Fluid je napisal:Danes sem znorel ob njegovih egoizmih. Berbatov jim je v kazenskem prostoru naredil pravo malo lekcijo, podal do Ronaldo, ki bi mu moral samo še nazaj podati pred gol, ampak ne, Ronaldo je usekal čez vrata.


Tudi jaz sem danes popizdeval ob njegovem soliranju in brezveznih strelih iz velikih razdalj.. No v tej akciji, ko je Berbatov osmešil obrambo Boltona in podal do Ronalda pa sem skoraj ziher, da je Ronaldo htel nazaj podat in je slabo zadel žogo, ker je potem pokazal Berbatovu, da je kao htel podat in se mu "opravičil"..

SeekK je napisal:Penal je bil brezvezen, jst sem bil jezen, dali bi ga brez tega, zdej bo pa beden priokus..


Sem skoraj prepričan, da nebi zadeli gola brez sodniške pomoči.. Potem je blo logično, da smo še enega dali, ker se je Bolton moral malo odpret.. Ko pa se je Bolton malo odprl pa smo jih totalno zmleli oz. nadigrali.. Meli so zlo kompaktno obrambo in je nebi kr tako prebili in sem skoraj ziher, da gola danes nebi videli, če nebi sodnik dosodil ta beden penal..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 27. september 2008, 17:31:23

Robierto je napisal:Sem skoraj prepričan, da nebi zadeli gola brez sodniške pomoči.. Potem je blo logično, da smo še enega dali, ker se je Bolton moral malo odpret.. Ko pa se je Bolton malo odprl pa smo jih totalno zmleli oz. nadigrali.. Meli so zlo kompaktno obrambo in je nebi kr tako prebili in sem skoraj ziher, da gola danes nebi videli, če nebi sodnik dosodil ta beden penal..


Ko bi Scholes in Rooney not prišla bi jih odprli...drugi niso meli te potrpežljivosti, te ideje kako to nardit...

Scholes ni mogoče več tisto kar je bil, ko se gre za velike tekme, ko je treba ogromno teka, ko se je treba fightat nonstop...samo za odpirat bunkerje pa ni boljšega na svetu...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 27. september 2008, 17:32:12

Kdaj se je dons Bolton že odprl? Po koncu tekme mogoče ... :D
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a warioth dne 27. september 2008, 17:40:19

No no ne se kregat. Lepa zmaga, toda z 30-ih strelov dva gola, pa še to je bil eden podarjen ... z tem se ni glih preveč za hvalit :S Upajmo, da se bo zdaj Rooneyu odprlo in da bodo tudi drugi začeli dajat gole. Predvsem Tevez in Berba.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. september 2008, 18:20:29

Škoda da sem imel tekmo oz. derbi da nisem mogel spremljati mojega Uniteda... Tudi to se zgodi enkrat na leto.

Vidite, na reddevils.si treba samo malo omenit Rooneya pa bo že zadel.. Samo to sem si želel od njega, vsaj en en gol! In ga je dosegel, zato :appl: . Videl sem samo zadnjih 10min, v teh 10min pa sem videl verjetno film cele tekme, United pride v kazenskega, Bolton izbija ali pa Jussi nori brani. Nani je v 10min 3x vstrelo in prav se vidi da hoče bit heroj... No enkrat je bil blizu :D

V glavnem kot sem napovedal, 2:0 sedaj pa upam da se vse vrne na stare tire, United zmaguje, in na koncu lepo United pobere kante... Simple :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 27. september 2008, 18:23:48

ni je v 10min 3x vstrelo in prav se vidi da hoče bit heroj... No enkrat je bil blizu :D


Vidi se mu sam de je egoist ki nima nič v glavi...
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. september 2008, 18:24:28

Ronaldo ni "dival", poglejte ga v obraz :D :D :D :D

Slika

O čem pa govoriš Samuel :D :D

Slika
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a est.1878 dne 27. september 2008, 19:05:17

VDS /

Neville brez kakega dela, v napadu bolj slabo
Vidić brez dela
Ferdinand brez dela v obrambi, nekaj dobrih potez v napadu in nasploh pomoč v napadu
Evra super na krilu, praktično igra dve pozicije

Park ni imel svojega dne, bolj malo pri žogi
Fletcher solidno, nič več
Anderson preveč nepremišljeno, kar nekaj zapravljenih žog
Ronaldo par dobrih potez, malo preveč soliral

Tevez ni bil njegov dan, slaba igra
Berbatov zaigral šele ob prihodu Rooneyja, par res lepih potez

Rooney je bil najboljši naš napadalec denas, pa čeprav je igral le 20. minut
Scholes na sredini še vedno profesor za vse, dve zapravljeni priložnosti
Nani - ko je tekma odločena, in pride Nani v igro, potem tako solira, da ga enostavno ne morem gledat
Keano's attitude was: 'What goes around comes around'. He got his just rewards. My attitude is an eye for an eye."
Uporabniški avatar
est.1878
Chief of Execution
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 7. maj 2008, 12:29:42

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 27. september 2008, 19:08:28

Tekme si na žalost nisem mogel ogledati, tko da ne bom mogel veliko pokomentirati. Vesel sem za tri točke, glede igre pa ne vem kak je blo. Kolkor ste napisal ni blo slabo, težave z realizacijo sicer. Penal? Priznati je treba da ga ni blo in pika. Naslednjič bodo lahk pa prot nam piskal narobe, jebat ga :)

raven je napisal:
SeekK je napisal:Če si tako trd, da po letošnjih (in tudi določenih lanskih) predstavah ne moreš odpret oči in dejansko spregledat kvalitete, ki jo Fletcher poseduje, pol je bil Remmy veliko prenežen...

Kolko dobrih tekm pa je odigral. Ker je dal gol prot xj ekipi, je pa hudec brez primere. Ajde, ne rečem, da se je popravil glede na prejšne sezone, ampak še zmeraj ponavadi leta ko kura brez glave.


Srce me boli ob takšnih komentarjih, res :roll: Takšnega igralca kot je Fletcher težko dobiš. Že vso kariero je na Old Traffordu in dosedaj ni zbral ravno veliko nastopov. Samo je ostal zvest klubu, zato ga tudi spoštujem. Zame je trenutno prva izbira na sredini in pika. Če bi npr. Ronaldo igral tko malo kot on bi že zdavnaj popizdil in odšel iz Uniteda. Kar neki. Da je dal dva gola xy ekipama je pa višek ej. Kot da jih je dal lani Ronaldo vseh 42 golov samo proti chelseaju, poolu, arsenalu... in takšnim dobrim moštvom.

UNITED
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5058
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 27. september 2008, 19:15:51

Berbatov: Iz minute v minuto boljši, bolj aktiven, bolj vključen. Škoda, da ni zadel, bi mu dobro delo. Nekaj zelo lepih podaj...

Ne wem al se je samo meni zdelo al je wayne na vsak nacin hoto berbatovu podat da bi dal gol(za tem ko ga je ze dal sam)
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 27. september 2008, 19:28:18

DvDa je napisal:
Berbatov: Iz minute v minuto boljši, bolj aktiven, bolj vključen. Škoda, da ni zadel, bi mu dobro delo. Nekaj zelo lepih podaj...

Ne wem al se je samo meni zdelo al je wayne na vsak nacin hoto berbatovu podat da bi dal gol(za tem ko ga je ze dal sam)



rooney je zmeri tak, raj poda namest da bi strelu, ce bi usaj mal zasoliru, se lah to od nanija nauci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 27. september 2008, 19:54:37

King_Cantona_7 je napisal:Samo je ostal zvest klubu, zato ga tudi spoštujem.

SAF ga ni hotu prodat. Je prišlo par ponudb skozi zadnja leta, vendar se je ustavilo že na prvi oviri. Kaj pa drugega, če je ljubljenček trenerja.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov