EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 26. september 2008, 12:37:01

SlikaVSSlika

Stadion: Old Trafford
Sobota, 16:00
Prenos: Š1


Lani smo doma zmagali z 2:0, obrakrat je zadel Ronaldo, v goste pa smo izgubili z 1:0, ko nas je kaznoval Anelka.

V soboto, torej jutri, se za nas prvenstvo zares začne. Sedaj smo imeli nekaj težav s poškodbani, nekaj težav s formo, nekaj težav s kaznimi in nekaj težav z realzacijo. Oddelali smo tri težka gostovanja in eno lahko domačo tekmo. Izkupiček je takšen kakršen pač je. Sedaj je konec izgovorov in treba po začet zmagovat v serijah, da ne izgubimo stika z vrhom lestvice. Bolton nekako ne blesti zato drugo kot zmaga ne pride v poštev.

Kuščak
Brown - Rio - Vidič - Evra
Ronaldo - Scholes - Hargreaves - Giggs
Rooney - Tevez


United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 26. september 2008, 13:08:06

SAF je dejal, da mu Berba v napadu povzroča preglavice, saj ne ve, koga naj pošlje v ogenj takoj od začetka. Tevez se pomoje vrača med prvih 11. Itak pa dost ni za filozofirat, ampak samo zmagat. Gola v 1. polcajtu ne bo, ker se bo Bolton zaprl na mrtvo, če se dobro vse poklopi ga damo v 2. polcajtu in z nekaj sreče morda tudi 2. Drugo kot zmaga je trenutno katastrofa...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 26. september 2008, 16:19:28

Jst pa mislim da bomo do polčasa vsaj 1:0 gor, če ne 2.

Usuli se bomo na njih, pomojem ne bodo zdržal...

Forma se počasi vrača, igramo pred domačo publiko, pa mislim da nam je kliknilo, da lanski uspeh ne prinaša letos nič dodatnih točk in da bo treba konkretno zagrist.

Rooney bo zabil.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Omč dne 26. september 2008, 16:20:56

SeekK je napisal:Rooney bo zabil.


3
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. september 2008, 17:01:58

upam in verjamem da se vajine napovedi uresničijo.. čas je da damo par lahkih golov in si popravmo gol razliko :)
squad je dost širok, predvsem v napadu mamo res dovol izbire.. če Ronaldo začne sm zihr da bomo kmal prebil obrambo.

gremo začet eno daljšo serijo zmag!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 26. september 2008, 17:41:25

Ja glede na Berbatovo zadnjo predstavo, si upam stavit da bo začel na klopi, razen če ima Alex res tako zaupanje vanj (don`t think so). Drugače pa tako kot je rečeno, šteje le in samo zmaga, s čim večjo razliko, da se nam dvigne samozavest in po možnosti s kakšnim golom Ronsterja ;) Se mi zdi da bo začetnih 20-30 minut pomembnih in vem da bodo naši pritisnili z vsemi kanoni proti golu, če bomo zadeli vsaj enkrat bo to super, če pa se Boltonu uspe ubraniti do konca polčasa zna potem nastopiti kriza in "jebanje" do konca tekme. V obrambi se vračajo uigrani 4 (vsaj upam) in kakšnih večjih presenečenj ne bo, sredina se mi sanja ne kakšna bo, z ali brez Ronalda, bolj ofenzivna ali bolj defenzivna, mogoče znamo zaigrat celo s 3 špicami, kot proti Lpoolu in tokrat se bi to znalo obrestovati, tako da sam napovedujem nekaj takega ;)

Kuszcak
Brown, Rio, Vida, Evra
Ronaldo, Scholes, Giggs
Rooney, Berba, Tevez

Vem da ne bo tako in bo verjetno klasični 442, samo bi bil pa užitek videt, kako bi tele tri spredaj razigraval Ronaldo, pa tudi Giggs je zadnje čase kar v formi... Pustimo se presnetit in upajmo na najboljše!!

Go United!!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 26. september 2008, 18:29:38

. : Omč :. je napisal:
SeekK je napisal:Rooney bo zabil.


3


Bolj na formo 0 ;)

Boltončič, pridejo se bunkera igrat na OT... Treba bo prebit in zadeti ne 1x ampak 2x 3x... Pričakujem gol Ronalda ali pa Teveza... Tudi če Berba zadene bo lepo, če pa zadene moj niga pa veste vsi da mi bo NAJLEPŠE...

Zmaga that`s a fact :D

2:0
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. september 2008, 19:07:46

Giggsy je napisal:Kuszcak
Brown, Rio, Vida, Evra
Ronaldo, Scholes, Giggs
Rooney, Berba, Tevez


za mene je tole čist nemogoč, ker nebi mel nč sredine.. sej res da se Tev pa Roo vračata v obrambo, sam ni isto če sta 2 klasična vezista na sredini.. če jih ni vemo ka zna bit (tekma prot L'poolu, k nismo do žoge pršl in spravl 3 podaje skup..).
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 26. september 2008, 20:06:03

Mjah, tam če se Carrick nebi poškodoval bi Pool nabil na k...., tako da kot sem rekel, neverjetna postava, samo na kaki tekmi bi še lahko sprobali.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 26. september 2008, 22:06:24

Giggsy je napisal:Kuszcak

Je poškodovan in ne bo igral. Bo kr VDS, rezerva njemu Amos.

THE BOOKIE Tevez last goal (9/2)
Betfred chairman Fred Done
Although Carlos might find himself on the bench today, I fancy him to have a big impact on this game.

THE LEGEND Utd win 3-0 (13/2)
Ex-United player Lou Macari
The players have looked really sharp in recent weeks, there’s a real spring in their step.

THE JOURNO Over 3.5 goals (13/8)
ManUtd.com writer Steve Bartram
The tough fixtures are out of the way. It's only a matter of time before goals arrive.

THE STAT MAN Scholes first goal (10/1)
United Review's Nick Coppack
Scholesy's netted seven times in nine starts against Bolton so my money’s on Paul to score first.

THE TIPSTER Rooney first goal (4/1)
MUTV presenter Mark Pearson
Wayne has a habit of scoring against Bolton and I expect his run to continue.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 26. september 2008, 22:45:15

No prava tekma še ob pravem času. Vse drugo kot zmaga ne pride v poštev. Bolton v neki formi ni in mislim, da je pravi tekmec, da malo bolj konkretno napolnimo mrežo, če bomo seveda prebili bunker. Ja vaše napovedane postave so takšne in drugačne, a sam bi najraje videl običajno 4-4-2 z Rooneyem in Tevezom spredaj. Naj pride enkrat Berba v igro kot joker :) na boku bi res lahko začela Ronaldo in tudi Giggs, ki je željan igre. A bo pa spet težko na klopi pustiti dobrega in agresivnega Parka, ki pa lahko poživi tudi v nadaljevanju. Sredina Scholes,Owen tu neke izbire ni.No je, samo O'Shea res ne bi rad videl...Obramba standard, na boku spet Brown po malo sedenja...videli bomo kaj pa bo zopet sestavil in mogoče ponovno presenetil SAF. Dejstvo je, da se gre na juriš jutri :P
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 26. september 2008, 23:00:18

Man Utd (from): Van der Sar, Brown, Neville, R Da Silva, Ferdinand, Vidic, Evans, O'Shea, Evra, F Da Silva, Ronaldo, Nani, Hargreaves, Anderson, Fletcher, Park, Giggs, Tevez, Rooney, Berbatov, Manucho, Welbeck, Amos.


Moja postava:
VDS
Brown-Vida-Rio-Pat
CR7-Anderson-Scholes/Hargo-Giggs/Park/Nani
Tevez-Rooney/Berbatov :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. september 2008, 7:48:52

Must win tekma. Brez izgovorov na sodnike, komentatorje, bilokogar.

Postava:
VdS
Wes-Rio-Vida-Evra
CR-Owen-Paul-Park
Rooney-Berbatov
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 27. september 2008, 10:53:46

Heh, nevem zakaj velik folka tišči Berbatova v prvo postavo. Si jo res zasluži pred Tevezom? Kaj je pa naredil do sedaj, odkar je pri nas... Ne dosti, naj malo počaka in vidi, da si igranje v prvi enajsterici mora izborit. Tevez je trenutno naš najboljši napadalec IMO, Rooney se počasi prebuja... Začel bi z njima.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a markm dne 27. september 2008, 11:06:27

Ma dons druzga ko zmaga ne pride v poštev. Bolton je v bol slabi formi tko, da ma da padejo vsaj z 2 goloma razlike. O postavi kj preveč ni za razmišlat.

Moja postava

VDS

Brown-Rio-Vida-Evra
Ronaldo-Scholes-Owen-Gigs
Rooney-Tevez
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. september 2008, 11:15:06

Fluid je napisal:Heh, nevem zakaj velik folka tišči Berbatova v prvo postavo. Si jo res zasluži pred Tevezom? Kaj je pa naredil do sedaj, odkar je pri nas... Ne dosti, naj malo počaka in vidi, da si igranje v prvi enajsterici mora izborit. Tevez je trenutno naš najboljši napadalec IMO, Rooney se počasi prebuja... Začel bi z njima.


Ferguson ga tišči not ne pa mi... Ferguson ga tako hudo občuduje da joj... Rooney se pomoje nič ne prebuja, tisto kar on poda in laufa to je stalno... Jaz hočem od njega gole, ne pa podaje in laufanje celo tekmo. Samo en gol zahtevam od njega, ampak mu je to očitno zelo težko... :roll:

Če sem iskren bi danes nekako rad videl Rafaela na RB, ker mislim da bi se lahko znova izkazal, če pa bo Brown pa tudi odlično

"Players are still trying to find their fitness," stated Ferguson.

"Wayne is not getting a lot of chances at the moment but Liverpool and Chelsea are hardly the easiest places to go.

"It is difficult to judge the goalscoring performance of any player when you have those two games right at the start of a season."

It has been suggested the arrival of Dimitar Berbatov has made it a case of too many cooks for United, but Ferguson says he has wanted a fourth striker for some time.

Four strikers

"For us to achieve what we want to achieve we need four strikers," he continued.

"I have been saying for over a year now we have been operating with two strikers, which is ridiculous for a club of our size.

"It is not always a matter of who is playing the best or who I prefer. It is a matter of keeping the freshness in the team.

"There is an art to keeping strikers fresh."


Skysports...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 27. september 2008, 11:38:21

Anderson#8 je napisal:
Fluid je napisal:Heh, nevem zakaj velik folka tišči Berbatova v prvo postavo. Si jo res zasluži pred Tevezom? Kaj je pa naredil do sedaj, odkar je pri nas... Ne dosti, naj malo počaka in vidi, da si igranje v prvi enajsterici mora izborit. Tevez je trenutno naš najboljši napadalec IMO, Rooney se počasi prebuja... Začel bi z njima.


Ferguson ga tišči not ne pa mi... Ferguson ga tako hudo občuduje da joj... Rooney se pomoje nič ne prebuja, tisto kar on poda in laufa to je stalno... Jaz hočem od njega gole, ne pa podaje in laufanje celo tekmo. Samo en gol zahtevam od njega, ampak mu je to očitno zelo težko... :roll:



Ne pretvarjaj se... napiši da ne maraš Rooneyja, sej to ni nobena skrivnost. To se vidi iz lune 8-)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. september 2008, 12:33:45

Fluid je napisal:
Anderson#8 je napisal:
Fluid je napisal:Heh, nevem zakaj velik folka tišči Berbatova v prvo postavo. Si jo res zasluži pred Tevezom? Kaj je pa naredil do sedaj, odkar je pri nas... Ne dosti, naj malo počaka in vidi, da si igranje v prvi enajsterici mora izborit. Tevez je trenutno naš najboljši napadalec IMO, Rooney se počasi prebuja... Začel bi z njima.


Ferguson ga tišči not ne pa mi... Ferguson ga tako hudo občuduje da joj... Rooney se pomoje nič ne prebuja, tisto kar on poda in laufa to je stalno... Jaz hočem od njega gole, ne pa podaje in laufanje celo tekmo. Samo en gol zahtevam od njega, ampak mu je to očitno zelo težko... :roll:



Ne pretvarjaj se... napiši da ne maraš Rooneyja, sej to ni nobena skrivnost. To se vidi iz lune 8-)


Ja no dobro če si ti zdi da ga ne maram. Jaz pač mam svoje poglede glede nalog "napadalca", in Rooney brez golov ni napadalec... Rooney laufa pa vse ostalo, ampak če ne zadene te "zicerjev" mi enostavno ne pomeni kaj dosti v smislu rezultata in golov.. Upam da se to proti Boltonu spremeni, vendar v to dvomim
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 27. september 2008, 12:50:06

Rooney rabi en gol, da se mu odpre in potem bo začel kot že tolikokrat zabijati v serijah. Upam, da se to zgodi danes. 8-) Berbatova bi pa kar na klopi pustil, ker v dveh tekmah kar je igral je igral dobro le prvih 15 minut obeh tekem.
VDS
Brown-Rio-Vida-Evra
Ronaldo-Scholes-Hargreaves-Park
Rooney-Tevez

Ko že toliko šimfaš Rooneya. Če bi blo po moje bi jaz iz kluba nagnal Cigota, ker ni vreden tega denarja za katerega smo ga kupili. Ma eno dobro tekmo in potem 15 slabih. Je talent, ampak pomoje nima v glavi poštimano in mi gre na jetra ko ga gledam kako se zadriblja, okoli pa ima tri sogiralce v boljšem položaju in jim ne poda.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 6.krog Manchester United:Bolton 27.9.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a don G dne 27. september 2008, 12:54:52

mah anderson8, tvoji pogledi kar se tiče samega napadalca so usmerjeni zelo subjektivno. ne vem zakaj bi ti menjal stalno neki zmagovalnega konja? rooney je lani igral skoraj vsako tekmo, zabijal ni po tekočem traku, ampak je United vseeno uspel dobit dve zelo pomembni lovoriki... če bi blo po tvoje bi ga dal v rezerve, dokler tm ne zabije 50 golov v 10 tekmah

kmalu se boš še začel pritoževat ( mogoče si se že, pa nisem nikjer uspel prebrat) zakaj giggs odžira mesto naniju, zakaj ne igra da silva, zakaj ne possebon in seveda - zakaj ima scholes letos prednost pred andersonom, ko pa ma ta že skoraj 34 let.... seveda je vse mišljeno v hipotetičnem smislu

vpraš se zakaj je rooney igral na tekmi s čelsijem in tevez ne...pa je tevez v 2x boljši formi kot wayne. ni potrebno da se zdej razburjaš in mi pišeš spise, samo tvoja subjektivnost je na dost visokem nivoju.
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron