EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 4. oktober 2008, 19:44:32

No odigrali smo še drugi polčas na nivoju prvega in 3 pike so tukaj.

V drugem polčasu se je prebudil tudi Ronaldo (iz tekme v tekmo mu gre bolje), potalal je nekaj lepih podaj, iz ene je Ronster krasno zadel in potrdil naslov MOM končno tudi z zadetkom in ne samo s fanatično borbenostjo. Obramba tdrna ko Savske kugle, sredina je kljub dvem "novincem" pojedla Roverje, napad je bil pa danes itak klasa zase. Lepa popotnica za naprej, še posebej ob dejstvu da so Arsenalovi dojenčki samo remizirali v Keanovem brlogu. Sedaj lahko mirno rečem, da se forma vrača, še kako tekmo in spet bo to stari dobri United!!! The machine is back!!

VDS: Skoraj brez dela, ostalo odpravil brez napak - 7
Brown: Če ne bi bilo Ronsterja, bi bil on MOM, nekaj res lepih podaj (za drugi gol Ronaldu) in gol, ter brez prejetega zadetka, kapo dol Čokolatku - 9
Rio in Vida: Stebra obrambe sta opravil delo korektno in tako kot se od njiju pričakuje, brez pripomb - 8
Evra: Danes malo slabša predstava, nekako mu ni šlo po tem mastnem terenu, vseeno je pridno garal - 6
Giggs: Prestavljen na sredino, da bi pomagal novincema, kar je opravil dobro, podal tudi nekaj lepih podaj - 7
Fletcher: Zelo solidna igra, trd v odvzemanju žog, lepe in hitre podaje v napad, samo tako naprej - 7
Anderson: Njegove globinske podaje imajo oči, lepo jih je potalal nekajkrat na krilo, polek tega se je boril tudi v obrambi - 7
Ronaldo: Od bedaka do junaka bi lahko rekel, črno/belo, prvi polčas za v pozabo, drugi pa spet dobri stari Ron, podaja za gol in skoraj še ena, vrača se - 7
Berbatov: Možak, kateremu je nemogoče odvzeti žogo, polek tega gredo njegove žoge natančno v noge soigralcem, manjkal je le gol - 7
Rooney: Kapo dol, toliko teka, borbe, želje po igri vidiš malo kje, končno je začel tudi redno zabijeti gole in res sem vesel, da se je vrnil na stara pota! - 10

Lahko pa samo rečem, da se naj ostali klubi začnejo tresti, ker ko se vrne še dvojček Scholes, Carrick, potem bomo neuničljivi!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. oktober 2008, 19:49:06

Po moje kar odlična predstava celotne ekipe. Primankljaj kakovosti na sredini (ki je roko na srce, še vedno boljša od roversov), so nadgradili s timsko igro. Ogromno podaj in letanja. Tekaško so naši zgazili bogi Blackburn in bi mu na koncu kamot prtisnal petardo v rit, sam so bli naši dost nezbrani.
Berba in Rooney pa sta se odlično ujela, kar samo veseli. Najbolj seveda zadetki Wazze :D CR pa rabi tekme, zato mora igrati. V pravi formi ga jaz pričakujem šele kje po novem letu.
Žalosti me samo to, da na takšnih tekmah priložnosti ne dobi Gibson. Po 2:0 bi kamot na klop posadil Andersona in bi Darron kamot pokazal ali velja nanj računati ali ne. Tko pa mislim, da se ga je SAF že odkrižal.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 4. oktober 2008, 20:51:18

Sijajen drugi gol, hitra akcija ki je spominjala na stare čase :D Ronaldo izjemna podaja in še boljši zaključek Rooneya :P Kot zgleda se ponovno začenja serija zmag.
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 4. oktober 2008, 21:04:23

Zaslužena zmaga na derbiju severozahoda. Zares navdušujoča predstava, dobri stari Manchester United. Prav lepo jih je blo gledat danes. Lahk bi bilo najmanj še 3:0 al pa celo 4:0.
Glede prvega gola ne vem če je bil tam prekršek, sicer sumljivo, kakšen drug sodnik bi lahko piskal tudi prekršek, sam je blo vlečenje tudi s strani Santa Cruza. Ni važno. Naši res prevladovali danes, razen tiste sicer zelo nevarne šanse na začetku tekme, ko je VDS super posredoval, domači brez idej. Fletcher-Anderson mogoče res nista izstopala, sam že podatek o posesti žoge (40%-60%) pove da sredina ni mogla biti ravno slaba, sicer z izdatno pomočjo super Wayna in drugih. Škoda da CR in Tevez, pa tudi Wayne in Berba niso izkoristili še kakšne šanse.

VDS- brez večjega dela, še pri rezultatu 0:0 lepo ubranil nevarno priložnost. Polovil vse žoge, tako da zelo dobro.
WES- danes eden boljših, predvsem v obrambi je bil fenomenalen. Izvedel nekaj zelo dobrih tacklov, sicer v napadu poslal nekaj slabših predložkov, ampak zelo zanesljiv.
RIO- tako kot ponavadi na zadnjih tekmah suvereno, odlično.
VIDIČ- tako kot Rio, zelo dobro in zanesljivo.
EVRA- solidno, nekaj izgubljenih dvobojev, vendar kar vredu. Dobro da je bil zamenjan, da dobi nekaj počitka.
CR- v prvem polčasu bolj slabo, tudi v drugem polčasu nekaj napak, preveč izsiljenih driblingov. Sicer pa veliko podajal, drugi polčas odigral precej bolje. Ga je pa lepo videti, ko se zaveda da trenutno ni takšen kot v lanski sezoni in se zelo bolj trudi in dela kot lani. Saj se je tudi lani trudil, vendar letos je drugačen. Kar tako naprej.
FLETCHER- zopet je pokazal, da je trenutno eden boljših pri Unitedu. Nekaj napačnih podaj, neopazen, kar pa ne pomeni da je bil slab. Dobro.
ANDERSON- precej boljše kot na zadnjih tekmah, veliko pretekel in se boril. Ob poškodbah drugih bo dobival vse več priložnosti, tako da so predstave kot je bila današnja dobrodošle. Je pa seveda lahko sposoben še več.
GIGGS- kar dobro, nekaj prefinjenih in lepih podaj. Sicer nič posebnega, vendar za ''starčka'' zelo dobro. Legenda.
ROONEY- nedvomno z Berbo najboljši na terenu, zopet tekel kot kak Kenijec, se boril, podajal in povrh vsega še dosegel krasen zadetek. Upam da nadaljuje s takšno formo, predvsem strelsko seveda, ker njegov učinek v igri Uniteda, tudi če ne dosega zadetkov je nezanemarljiv.
BERBATOV- zame MoM. Škoda da ni zabil, sam vseeno se je dobro ujel z Rooneyem. Lepo podajal, skoraj nemogoče mu je bilo vzeti žogo, se odkrival in hodil na sredino požoge. Tudi veliko tekel ter pokazal nekaj atraktivnih potez.
TEVEZ- se vidi da ne igra več tako pogosto, škoda da ni zadel ko je dal vratnico, to bi bilo vsaj za ohranitev samozavesti.
O'SHEA- sem vesel da je igral, tudi zato da je SAF odpočil Evraja. Brez večjih napak.
PARK- premalo časa za kaj več povedati, odigral tistih nekaj minut tako kot je treba.

Treba je omeniti tudi naše navijače, ki so bili fenemenalni, vseh 90 minut se jih je slišalo, vsaka čast. Na koncu je bilo najboljš, ko so peli neko pesem od Bryana Robsona in There's only one Keano :) In prav zaradi tega je Manchester United to kar je. Veličasten klub s tradicijo in zgodovino.

We'll never die!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 4. oktober 2008, 21:28:21

itak, da je bil Berbatov MoM. 2 golden podaji, ki bi praktično morali končati v mreži kasneje. Škoda edino, da ni zadel.
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a yoco dne 4. oktober 2008, 21:42:13

Dobra tekma, nism danes nc zivcev zgubu :D , prvi gol je cisti kot solza, sj se je lepo vidlo, da je Canta Cruz porinu Vidica v golmana. Rooney zopet navdusuje, skoda da Berba ni se kaksnega zabil. Ronaldo pa cim preh na star tir, se prav vidi da se boji da nav ze spet glezen su, vem kako se pocuti. Upam, da zj ne bo "samo" 8 zaporednih zmag ampak se vec :D
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 4. oktober 2008, 22:29:30

Nova zmaga, kar je odlično. Na koncu tudi veliko priložnosti in kaj hitro bi lahko bilo tudi 5-0. Lepa akcija za gol Rooneya, potem pa še lepe priložnosti za Rooneya(lob), Berbatova(preigravanje vratarja) in Teveza(štanga). Ključni trenutek je bil zagotovo gol Browna. MIslim da je bilo pri prvem zadetku vse čisto in ni bilo prekrška. Do 30 minute sem bil zelo razočaran na d igro. Imeli smo žogo v svoji posesti, vendar nismo vedeli kaj bi z njo naredili. Šla je od enega branilca do vezista, do Berbatova, spet nazaj in potem je zopet končala pri Vidicu ali Riu. Res sem biu živčen. No vse se je spremenilo ob zadetku Browna. Res sem se razveselil gola in mi je odleglo. V drugem polačsu povsem drug United. Priložnsoti so se kar vrstile ena za drugo. In potem še menjava Santa Cruza, kar je bila le voda na naš mlin. Najbolj nevaren igralec Blackburna oz. bolje rečeno edini nevarni igralec je odšle na klop. Ronaldu se še zelo pozna da to ni tisti pravi, stari Ronaldo, ki smo ga vajeni iz lanske ali predlasnke sezone. Ima kar nekaj težav pri predložkih, driblingih, tudi hitrosti mu malo primankuje.Videlo se je, da United zelo težko zadane proti bunkerju oz. dobro postavljeni obrambi. Ko je Blackburn malce v drugem polačsu prišel naprej in ko jim je malce popustila zbranost so se priložnosti kar vrstile. Zelo sem vesel zadetka Rooneya, k ije mimo grede naš najboljši strelec to sezono s tremi zadetki. Upam da svoj strelski niz nadaljuje tudi po reprezentančnih obveznostih. Berbatov je pa res prava okrepitev. Žoge mu ni mogoče odvzeti na noben način. Tudi s tremi branilci je opravil in delil izjemne podaje. Res izvrsten. Danes ni bilo slabega igralca na igrišču. Končno je dobil nekaj počitka tudi Evra. Zelo me je navušil Brown, ki se je res veliko vključeval v npad in pošiljal kar uporabne predložke v kazenski prosto. Za piko na i pa je tudi zadel. Zame je on MOM. Niz zmag se mora nadaljevati še kar nekaj tekem, tako da upam da bomo kmalu na prvem mestu. Nasledni nasprotnik ej Koren WBA čez 14 dni
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6286
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. oktober 2008, 22:55:11

King_Cantona_7 goodpost

Zame je bil danes najboljši Rooney, to je bila njegova najboljša predstava letos. Pomagal v obrambi, igral v napadu, zabil gol, se boril, skratka vse, kar lahko ob dobrem dnevu od njega pričakuješ. Škoda ker mu še tisti lob ni uspel, to bi bil zares izvrsten zadetek. Podaja Teveza čez celo igrišče, Wayne jo štopa s prsi in si žogo usmeri v napad, potem pa žal mal premočna žoga in je za mal zgrešil cilj. Akcija vredna ponovnega ogleda, mogoče raven kaj zrihta v video sekciji. Berbatov je bil takoj za njim IMO. Danes mi je prvič zares dobro odigral v dresu Uniteda, ne glede na to, da ni dosegel zadetka. Dobra je zaustavljal žogo, jo gradil in poslal do prostih igralcev. Žoge mu je bilo praktično nemogoče vzeti. Nekaj izvrstnih podaj za 100% šanse, a žal vse kasneje neizkoriščene.

1. Rooney MOM
2. Berbatov
3. Brown

Drugače pa zelo dobre neizkoriščene šanse za gol danes:

20' Po lepi podaji Berbatova se Fletcher sam znajde pred vrati Roversov a zgreši daljši kot za kakšen meter
30' Po lepi podaji Berbatova s strani se na drugi strani kazenskega prostora sam znajde Giggs, ki dobro ustreli, a mu vratar Brown ubrani strel
34' Po lepi kratki podaji Berbatova se Rooney sam znajde pred vrati in hoče vzdigniti žogo čez Brown, a mu jo ta lepo ubrani
59' Dolga žoga proti Berbatovu, ki jo je super sprejel in takoj vrgel dva igralca iz igre. Žogo je nato vodil do nekje 25-metrov in jo podal proti sredini Ronaldu, ki je ustrelil mimo vrat.
72' Dolga žoga Teveza Rooneyju v konico, ki lepo s prsmi sprejme žogo in se znajde sam pred vrati. Poskuša lobati vratarja, a žal malo premočno udari in žoga zleti malo čez prečko.
73' Branilec Roversov slabo odda žogo do Browna, Berbatov je prestreže in se znajde v situaciji 1 na 1 z vratarjem. Poskuša ga preigrati, a mu ta lepo izbije žogo.
75' Ryan Nelsen igra z roko, brez penala
80' Spet lepa žoga tokrat Teveza v prostor Ronaldu, ki pa je zopet ustrelil mimo leve vratnice.
86' Ronaldo iz strani lepo najde samega Teveza na robu kazenskega prostora, ta pa zadane z močnim strelom vratnico

Recimo da niso bile vse 100% šanse, 4-5 pa jih je blo še sigurno. Izkoristek bo vendarle treba malo izboljšat, vsaj tiste 1 na 1 z vratarjem je treba bolj izkoristit.

Navijači na gostovanjih so pa res fantastični. Od začetka do konca se je praktično slišalo samo njih! Ko bi le bili tako razpoloženi tudi na Old Traffordu...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 4. oktober 2008, 23:17:53

Fluid je napisal:mogoče raven kaj zrihta v video sekciji.

Never doubt in me! Ampak počak do zutrej, zdele lih ni najbolš cajt ta posnetke limat. :)
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 5. oktober 2008, 8:30:03

Mislim, da smo lahko zelo srečni s to zmago, saj ponavadi gostovanja pri Blackburnu niso bila tako suverena. Všeč mi je bilo, kako smo nadzorovali potek srečanja in rutinirano držali žogo. V ekipi ni bilo slabega posameznika, med dobrimi pa bi izpostavil Berbatova, Browna in Riota. Prva dva iz očitnih razlogov, Riota pa morda zato, ker dobi premalo pohvale za svoje igre. Vedno bolj prepričan sem, da je Rio najboljši centre-back, ki sem jih kdajkoli videl igrati in malce nefair se mi zdi, da njegove predstave obstajajo tako neopažene. Res ne najdem besed, s katerimi bi opisal kako fantastično igra in mislim, da ga navijači Uniteda prevečkrat jemljemo "zdravo za gotovo". Trenutno v svetu ne vidim branilca v isti klasi z Riom Ferdinandom. Pika.
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 5. oktober 2008, 9:21:51

Tekme nisem gledu, ker me včeraj ni bilo doma cel dan samo po vaših besedah sodeč je MU ujel tisti pravi ritem. Le tako naprej v PL in LP pa bo šlo.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 5. oktober 2008, 11:51:05

Ujel sem drugi polčas, igra se mi je zdela super. Veliko šans, žoga je bila stalno v naših nogah. Zdelo se je kot da so Blackburnovi igralci čisto brez moči. Izpostavil bi Berbatova, ki me je res presenetil. Nisem vidu da bi sploh kakšno žogo izgubu, poteze so bila odlične - sploh sprejemi in se že kaže kako odličnega napadalca smo kupili. Ferguson je reku, da bo ekipa uigrana in začela mleti ravno nekje v novembru.. ravno prav da arsenalu pokažemo lekcijo ter se maščujemo cityju. :)
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Best dne 6. oktober 2008, 11:27:37

gledal sm 50minut tekme...in zdej sm malce presenečen nad vašimi komentarji..ker v prvih 50. minutah ki sm jih jz gledal niti malo nism bil zadovoljen z igro...verjetno bi lahko pohvalil le berbatova rooneya in browna...sredina je bla fuč...koliko žog sta zgubila anderson in fletcher...cristiano nadaljeval s svojo igro dajvanja in pizdenja...
no veseli me da so se v drugem polčasu tko popravili...malo mi je škoda za tevaza..se mi zdi da zadnje čase malce preveč sedi...upam da bo potrpel in čakal na šanso, da ne bo kakšnih izpadov da zakaj ne igra...
no united naj vas zmaga opogumi...
ja res je lepo poslušat na gostovanju naše navijače...čeprav na šport tv-ju vedno zasluge pripisujejo domačim navijačem...zgleda ker ne poznajo niti enega komada...tko da super so bli naši navijači...le to se sprašujem zakaj na old traffordu to zgleda 3krat bolj mrtvo
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL 7.krog Blackburn : Manchester United; 4.10.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 6. oktober 2008, 15:39:37

Best je napisal:gledal sm 50minut tekme...in zdej sm malce presenečen nad vašimi komentarji..ker v prvih 50. minutah ki sm jih jz gledal niti malo nism bil zadovoljen z igro...verjetno bi lahko pohvalil le berbatova rooneya in browna...sredina je bla fuč...koliko žog sta zgubila anderson in fletcher...cristiano nadaljeval s svojo igro dajvanja in pizdenja...
no veseli me da so se v drugem polčasu tko popravili...malo mi je škoda za tevaza..se mi zdi da zadnje čase malce preveč sedi...upam da bo potrpel in čakal na šanso, da ne bo kakšnih izpadov da zakaj ne igra...
no united naj vas zmaga opogumi...
ja res je lepo poslušat na gostovanju naše navijače...čeprav na šport tv-ju vedno zasluge pripisujejo domačim navijačem...zgleda ker ne poznajo niti enega komada...tko da super so bli naši navijači...le to se sprašujem zakaj na old traffordu to zgleda 3krat bolj mrtvo


Glede nato da zvesto spremljam igro Andersona ti lahko zagotovim da je redko izgubil žogo, še takrat ko jo je je bila to dolga podaja v prostor. Enako velja za Fletcherja. Nista bila newen kaj, ampak sta odigrala dobro, podajala na boke in dokaz tega je da Blackburn težko prihajal do kontranapadov in žog.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov