EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 18. oktober 2008, 19:21:06

Nani po super akciji!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 18. oktober 2008, 19:21:37

No evo 4:0, NANI! Spet podaja Rooneya, haha dons se mu je pa odtrgal :)
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 18. oktober 2008, 19:22:32

lepa podaja rooneya spet, nato pa nani

lepa igra u 2 polcajtu, skoda k nam jo sporttv ne prvosci :x
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 18. oktober 2008, 19:23:19

Lepa akcija za gol Nanija. Bravo UNited :appl: :001:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6285
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 18. oktober 2008, 19:24:37

uau še Nani ga je dau,čudn =D lepa akcija Dimija in Rooneya!!! 4:0
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 18. oktober 2008, 19:24:58

Rooney je pa žvau. :mrgreen: Mater Berba pa je lenoba. Še gola se mu ni dal dt...:P

Rooney>Ronaldo
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 18. oktober 2008, 19:26:35

Samo nekaj: Rooney :appl:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 18. oktober 2008, 19:29:53

Hvala Wayne!!



(Pa England menjajte za United) :D
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 18. oktober 2008, 19:37:49

Zaslužena zmaga na koncu in lepa goliada. Ko je 1x Rooney zadel, se je odprlo. Vedno je tako. Tudi akcije za gole lepe (druga sploh), skupno veliko boljši drugi polčas napram prvemu. Več se je teklo, posledično je bila igra bolj hitra. Giggs se je zelo popravil (na koncu 70+ uspešnih podaj od 80ih), OShea presentljivo zanesljivo, vendar vem, da ena lastovka še ne prinese pomladi, zato upam, da z Evrajem ni nič hujšega. Dobro tudi Nani, ki ni bil krš kot večino ostalih tekm. Danes je bil malce manj krš. :D Rooney itak MoM, brež ugovarjanja. Laufa ko nor, zjeban nič, prvi v napadu, v obrambi enako. Norc. :S Zdej je v hudi formi, v tork bo pokalo prot Celticu. Berbo nej bencha, Tevez je tud še v ekipi.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 18. oktober 2008, 19:53:25

Drugi in prvi polčas kot dan in noč. Proti ekipam, ki pridejo parkirat avtobus na Old Trafford, je itak ključ do lahke zmage samo prvi gol, potem je 90% dela opravljenega. Potem je pa samo odvisno, kdaj ga zabijemo oz. koliko časa se bomo matrali s slabo ekipo in koliko energije bomo zato potrošili. Če bi v prvem začeli bombastično, povedli s 3:0 recimo, bi bil pa drugi polčas bolj beden, ker bi samo še čakali na zadnji žvižg. Takšna je praksa v zadnjih letih. Me je pa ta tekma spomnila na Wigan lani, ko smo se v prvem polčasu pravtako mučili in nič na ni šlo, v drugem pa doživeli nekakšen preporod in potem zmagali 9 (?) zaporednih tekem.

Rooney je trenutno bog in batina te ekipe, najboljši posameznik daleč naokoli. Igra lahkotno, nič na silo in vse se mu poklopi. Želim si samo, da v takem stilu nadaljuje! Carsonu ga je zabil spet na prvo štango, podobno kot lani, ko je branil za Villo. Res vrhunski zaključek. Se mi zdi, da tudi več poskuša in ne pogleda vedno okoli, če bi lahko podal, kar vsekakor podpiram.

Obramba je bila danes praktično brez dela, tako da jo je težko kaj dosti oceniti. sicer za zadnjih 15. minut težko rečem, mogoče so naredili kakšno napako. Justin mi je štekal, Š2 je pa itak moral čimprej izklopit bednega komentatorja. Rafael ni tako navduševal kot na prejšnih tekmah, ki jih je odigral. Parkrat je prepozno oddal žogo, parkrat pa jo je oddal brez potrebe nasportniku. O'Shea je kar dostojno zamenjal Evraja, a vseeno ni Evra. Upam da je z njim vse ok.

Giggs in Fletcher sta odigrala solidno, naredila svoje. Ni bil noben presežek v igri, pač tisto, kar se je od njiju pričakovalo sta na sredini naredila, to je pa to. Park ni imel nekega dobrega dne, odborbal je svoje, v napadu pa ni veliko postoril.

Ronaldo je bil do svojega gola tečen za gledat. Res upam, da se mu odpre, ker drugače bo kar naporen za gledat, ker bo hotel vse na silo. Enostavno rata preegoističen in potraten, če nima na kontu že kakšnega gola. Veliko je rinil z glavo skozi zid, pa mu ni ravno uspelo priti skozi.

Berbatov res tak len zgleda, ampak se pa tekom tekme nabere kar kopica dobrih potez, ki jih naredi. Podaje v napad ma odlične, natančne. Tud žogo zna včasih lepo zadržat, pa še svetovno je podstavil nogo za gol, čeprav je žoga kar malo srečno prišla do njega.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a pek dne 18. oktober 2008, 20:11:15

Fluid se strinjam, a nekako se mi zdi da danes Berba ni odigral dobro. Proti Blackburnu se mi je zdel veliko bolši.
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 18. oktober 2008, 20:16:04

Remmy je napisal:Ps: Pizda, vsakič ko gledam Real, mi je žal za Ruuda!

Ah, tega mnenja sem tudi jaz. Mi ga je žal skoraj bolj kot Beckhama. Meni top 10 med napadalci.

Kar se tiče današnje tekme pa tko. Pred tekmo sem vedel da bo težko zmagati in da bo treba samo gol dati, ker WBA ne bi zabili še 3 dni. Naša obramba je bla zopet zanesljiva in vedelo se je da ga gostje ne bodo zabili. Prvi polcajt zares zelo slab. Sicer smo bili boljši, pritiskali in imeli velik kotov, sam to je bla bolj jalova premoč z malo streli. Edina svetla točka je bil izjemni Wayne in pa še Park mogoče.
Drugi polčas. Precej boljše. Čakali smo na pričakovani gol in ga tudi dočakali. Med polcajtom sem si rekel, da ga bomo dali okoli 59. minute. Zopet Wayne. Potem pa seveda takoj malo bolj sproščena in s tem tudi boljša igra, posledično pa je moral solidni Carson še trikrat po žogo v svojo mrežo. Podobna zmaga kot lani proti Wiganu na OT. Prvi polcajt brez golov, drugi pa potem 4:0 in s tem lahko dosežena zmaga. Že lani je blo na začetku sezone doseženih kar nekaj takšnih zmag. Se je pa dans videlo da manjka eden izmed dvojice Paul-Carrick.

VDS- opravil svoje delo tako kot je treba, na koncu ubranil edini strel v njegov okvir.
RAFAEL- verjetno eden slabših danes, precej izgubljenih žog, premehak v obrambi. Se je pa trudil. Ena slabših njegovih tekem v kar sem jih gledal.
RIO- tako kot ponavadi, zanesljiv, močan, odločen.
VIDIČ- enako kot Rio, dobro sta se dopolnjevala. Na koncu samo enkrat izvisel v duelu z Millerjem.
EVRA- igral bolj malo zarad poškodbe, upam da ni hujšega. Pogrešal sem ga zaradi njegove prodornosti in hitrosti na boku, kjer O'Shea s svojimi 1'90 m ne more ravno pristi do izraza.
PARK- men je bil zelo dober. Sicer ne toliko opazen, sam se je kot vedno boril in velik pretekel, še posebno v prvem polcajtu. Pripravil nekaj napadov in izsilil nekaj prekrškov.
GIGGS- drugih 45 minut je odigral precej bolje kot prvih. Nekak neopazen na sredini, nekajkrat nepotrebno izgubil žogo, sam se je pa včasih tud dobro vključil v napad in zašprintal kot da bi imel 22 let :D
FLETCHER- še dobro da ga imamo kot edinega centralnega vezista. Hodil nazaj v obrambo po žoge, podajal v glavnem brez kakšnih napak, mene je zadovoljil.
RONALDO- prvi polčas polom. Predvsem zaradi dajvanja in obnašanja. Potem precej boljše, ni tolko soliral, podajal in potem še gol, ki mu bo vlil še malo samozavesti. Rabi pa čas, da se vren v lansko formo. Je sposoben več.
BERBATOV- v prvem polčasu slab kot večina njegovih soigralcev, povsem neopazen. Nato je zaigral precej bolje, kombiniral z Rooneyjem in Ronaldom in dosegel gol, kar je zelo pomembno. Lep je reagiral pri doseženem golu, hud refleks. Sodeloval pri zadnjem golu.
ROONEY- ni treba velik povedat, pač igralec tekme, dvakrat podal in zadel. Kar tako naprej!!! Tip je žival!!!

O'SHEA- zadovoljen sem da je igral in povsem dostojno nadomestil Evraja. Sicer ni kazal neke hude prodornosti, sam je odigral kar dobro.
NEVILLE- super da je spet zaigral, nekajkrat podal v kazenski prostor. Je pa kmalu gol dal :mrgreen:
NANI- gol in asistenca. To kar se od njega pričakuje, ko pride s klopi. Upam da nadaljuje s takšnimi igrami.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5058
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. oktober 2008, 20:25:59

Hehe matija gledam jaz United pa če je latino not al pa ne :D

Toti Virag mi je poslabšal večer. Pa pizdo še Borkovič bi reko kaj več, bi vsaj rekel Dajmo United al pa kaj, toti pa nekaj bluzi pa besede kar uničuje no. Ampak ok, za United pretrpim vse.

O tekmi... Prvi polčas ( :roll: )

Drugi polčas pa se je začelo tisto kar se pričakuje, dominacija Uniteda itak ostala, večje šanse itd... Sem že mislo ko je Carson 3x skino da bomo trpeli, pa je potem Rooney cukno :appl: . Res bravo, to se pričakuje od njega, goli in šanse. To je njegova naloga in sposoben je še veliko več. Predpozicije ima takšne da si zasluži biti najboljši napadalec na svetu in upam da to tudi postane.

Ronaldo parkrat zgubo žogo, Gianni ga je požrl v prvem polčasu, v drugem je potem nekaj več pa tudi nič za njegovo ime. Berbatov ti lenuh grdi. Kak je te tam taco stegno tud newen. Evra če se on poškoduje, bo težko.

Sredina to bi rad izpostavil, DAJ BOG da se vrneta Carrick in Hargreaves, vsaj onadva. Ker da je Giggs na CM, je to že hudo. Saj ni slabo igral, celo kar solidno, vendar ni on CM ampak LM.

Nani :appl: v 20min podaja in gol. To nisem pričakoval od njega, vendar je pa končno pokazal nekaj kar kaže v repki. Dobro igro :)

WBA pa je če sem pravilno preštel 6x prišel preko polovice in 3x pred 16tko.

Celtic :P :twisted:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 18. oktober 2008, 20:59:45

Prvi polčas je bil res bolj kot ne katastrofa, pobuda je res bila na Unitedovi strani, priložnosti so pa prišle le po napaki WBA-ja, v drugi polovici je bil odrešitelj Rooney, ki je praktično sam prinesel tri točke, brez njegovega uvodnega gola, bi kdorkoli težko zadel.

Spričevalo:

VSD - / - Oddelal "šiht", dve obrambi in izbijanji, brez preglavic

Rafael - 5 - igral kot kura brez glave. Če je na prejšnjih tekmah blestel, je danes res igral kot da bi bil prvič na igrišču. Vključeval se je, kadar se ni bilo treba - in skupaj ni spravil niti enega uporabnega centra - in ostajal zadaj, ko bi moral pomagat. Ima dober izgovor: mladost.
Evra - / - upajmo da je vredu, je bil pa precej neopazen v svojih minutah.
Vidić - 7 - trdno v obrambi, čeprav ni bilo kakšnih groženj.
Ferdinand - 6.5 - ni bilo kakšnih situacij za Ria, lahko bi pa več pomagal z razigravanjem ekipe in razbijanjem obrambe.
O`Shea - 6 - Oddelal svoje, ena smrtna priložnost za gol je ostala neizkoriščena.
Neville - / - dobro se je vključeval, kar poletno odigral svoje minute

Ronaldo - 6 - dajvi, sebičnost, zapletanje in gol
Fletcher - 5 - se je trudil, ampak preporsto mu ni nič uspevalo. Najslabša tekma sezone.
Giggs - 6.5 - porazen začetek. Stara mašina rabi da "zalaufa", v drugem polčasu je dobro razigraval ekipo, proti koncu veliko ključnih podaj.
Park - 6.5 - Vedno približno enako. Veliko teka, borbenosti in dela za ekipo, pa brez nekega presežka ali ustvarjanja.
Nani - / - takoj ko je vstopil mi je porž en kup živcev. Zapletanje in soliranje v neskončnost. Veseli, da je v 20 minutah skupaj spravil podajo in gol - mogoče bo postal vsaj dobra menjava.

Berbatov - 5.5 - za tak denar tako slabo ne bo smel igrat! Ok, gol je dal (refleksen), ampak teka, agresivnosti in poržtvovalnosti pa nobene. Čisto preveč statična igra. Ni čudno, da mu bolgarski selektor grozi, da ga ne bo več vpoklical. To je samo psihološki problem.
Rooney - 9 - ko je v takšni formi, je najpopolnejši igralec na svetu. Samo da ga nič ne ustavi, pa ne bo nihče več vedel, kdo je jokica.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. oktober 2008, 21:02:20

Remmy je napisal:Prvi polčas je bil res bolj kot ne katastrofa, pobuda je res bila na Unitedovi strani, priložnosti so pa prišle le po napaki WBA-ja, v drugi polovici je bil odrešitelj Rooney, ki je praktično sam prinesel tri točke, brez njegovega uvodnega gola, bi kdorkoli težko zadel.

Spričevalo:

VSD - / - Oddelal "šiht", dve obrambi in izbijanji, brez preglavic

Rafael - 5 - igral kot kura brez glave. Če je na prejšnjih tekmah blestel, je danes res igral kot da bi bil prvič na igrišču. Vključeval se je, kadar se ni bilo treba - in skupaj ni spravil niti enega uporabnega centra - in ostajal zadaj, ko bi moral pomagat. Ima dober izgovor: mladost.
Evra - / - upajmo da je vredu, je bil pa precej neopazen v svojih minutah.
Vidić - 7 - trdno v obrambi, čeprav ni bilo kakšnih groženj.
Ferdinand - 6.5 - ni bilo kakšnih situacij za Ria, lahko bi pa več pomagal z razigravanjem ekipe in razbijanjem obrambe.
O`Shea - 6 - Oddelal svoje, ena smrtna priložnost za gol je ostala neizkoriščena.
Neville - / - dobro se je vključeval, kar poletno odigral svoje minute

Ronaldo - 6 - dajvi, sebičnost, zapletanje in gol
Fletcher - 5 - se je trudil, ampak preporsto mu ni nič uspevalo. Najslabša tekma sezone.
Giggs - 6.5 - porazen začetek. Stara mašina rabi da "zalaufa", v drugem polčasu je dobro razigraval ekipo, proti koncu veliko ključnih podaj.
Park - 6.5 - Vedno približno enako. Veliko teka, borbenosti in dela za ekipo, pa brez nekega presežka ali ustvarjanja.
Nani - / - takoj ko je vstopil mi je porž en kup živcev. Zapletanje in soliranje v neskončnost. Veseli, da je v 20 minutah skupaj spravil podajo in gol - mogoče bo postal vsaj dobra menjava.

Berbatov - 5.5 - za tak denar tako slabo ne bo smel igrat! Ok, gol je dal (refleksen), ampak teka, agresivnosti in poržtvovalnosti pa nobene. Čisto preveč statična igra. Ni čudno, da mu bolgarski selektor grozi, da ga ne bo več vpoklical. To je samo psihološki problem.
Rooney - 9 - ko je v takšni formi, je najpopolnejši igralec na svetu. Samo da ga nič ne ustavi, pa ne bo nihče več vedel, kdo je jokica.


Subjektivnost na višku :D :D :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a markm dne 18. oktober 2008, 21:34:33

A bi se dal ket prosm dobit posnetke od golov, ker na žalost nism mogu gledat cele tekme. TNx
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a alanya dne 19. oktober 2008, 0:32:56

alanya
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 60
Pridružen: 30. september 2008, 14:12:46

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 19. oktober 2008, 10:43:00

No po dolgem času si tekme nisem mogel ogledati.Upal sem na eno takšno visoko zmago, čeprav kot vidim po komentarjih ravno ni bilo povsem enostavno oz. je veliko igralcev odigralo povprečno ali celo slabo tekmo. Veseli me, da je Rooney v formi , ki ubija nasprotnika, samo upamo lahko, da tako nadaljuje.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 19. oktober 2008, 12:14:28

Remmy je napisal:Rooney - 9 - ko je v takšni formi, je najpopolnejši igralec na svetu. Samo da ga nič ne ustavi, pa ne bo nihče več vedel, kdo je jokica.


Ok se strinjam, da je Rooney res v izjemni formi in da je bil definitivno on razlog za zmago proti WBA, ampak se mi zdi, da vseeno malce pretiravaš.. Na podlagi tele tekme proti West Bromwichu vseeno ne moreš potegniti takšnih zaključkov, da je s takšno formo napopolnejši igralec na svetu :D :D Treba je vseeno počakat na malce težje tekme :)
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 8.krog Manchester United:West Bromwich, 18.10.08 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 19. oktober 2008, 12:38:30

Ah vidu sem jest dost njegovih tekem, da vem, česa je sposoben. Popolen je pa mišljen v tem smislu, da zna največ stvari (in ni samo on trick doggie).
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron