EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 1. november 2008, 18:49:29

GoUp je napisal:SAF bo moral mal reda nardit v slačilnici, pa pr seb pošlihtat in nehat z rotiranjem, kr po moje nas sam to tepe. Kdaj so pa zadnji štirje v isti postavi zaigral dve tekmi zapored? Plus stalno rotiranje na sredini in nas prpele tko dauč.


Pomoje letos še ni začela tekmo enka četverica dvakrat zapored. Brown mogoče odigra vsako tretjo tekmo, Rafael in Neville dobivata popolnoma enako minutaže. Neredno igranje se Wesu pomoje že kar pozna, nazadnje proti Evertonu je bil totaln prepih na njegovi strani. Lani je bil odličen in bi se zaslužil kakšno tekmo več. Sedaj ga SAF uglavnem postavi v prvih 11 na težkih tekmah. Težko je brez tekem potem uletet proti Chelseaju, Evertonu itd. v igro. Nasploh tudi Evansa dosti daje v igro Fergie, pa umes je bil še O'Shea nekaj tekem. Vso to rotiranje v obrambi se pozna na uigranosti in posledično zanesljivosti, ker letos je obramba daleč od lanske...Res da so temu malo botrovale tud poškodbe, ampak ne na RB! Brez zanesljive obrambe ni uspeha v prvenstvu, pa če imamo atomski napad (kar ga tud ravno nimamo zaenkrat). Prejšni mesec smo resda dobil samo en gol, ampak nam je ta vzel dve piki. Upam da se počasi stabilizira vse skupaj.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 1. november 2008, 19:10:03

warioth je napisal:No ne pretiravaj... zdaj je kokainar lani pa legenda ha? Malo prebiraj besede!

Kaj pa sem se zmotu? "Pozabil" je na drug test par let nazaj, fasal pol leta kazni in to je to. Clearly je bil po dozo, pa raje ni šel. :P

Brown naj bi bil poškodovan.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 1. november 2008, 19:40:17

glupo tole!
škoda, škoda.. ne morem niti rečit da smo se zaprl (tak kot kere druge tekme prej), ampak "čudni" goli Hulla..
1. še enkrat več ga dobimo po predložku..v igri z glavo nismo dobri..
2. krneki, se zgodi..
3. čist brezven penal!

vmes bi ga pa že parkrat mogl dat! npr. Ronaldo sam v kontri..
nasledno tekmo me je strah da se bota Ronaldo in Rooney pojedla, kdo bo dal 100-ti gol..
mah, Ferdinand zdle res ni pravi..lani smo se sam na njega zanašal..letos obramba še ni prava.. če je krivo rotiranje ne vem, ampak večino tekem so skup odigral Evra-Vida-Rio.. tak da po tem sklepam, da bi danes mogu bit glavna težava RB, kar pa IMO ni blo.. torej?
mogl bi si gol razliko popravt, definitivno! igra za mene sploh ni bla tak slaba, škoda golov Hulla..čeprav niso neki mel od igre, sej smo mi večino napadal..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 1. november 2008, 19:48:05

Hull se je dokazal, zakaj je tako visoko s to vrnitvijo, ne pa ravno z neko suvereno igro. Kljub že navidez dobljeni tekmi so se 10min pred koncem tekme lepo vrnili v tekmo in v boj za vsaj točko. Kljub vsemu bom rekel, da glede šans bi jih lahko ubili že veliko prej, ampak glede na to koliko imamo lepih šans za gol je odstotek golov slab, oni pa kar so imeli, nekako tudi izkoristili in rezultat je na koncu tesen. Včasih se že preveč kaj komplicira pred golom, treba šutirat, ko se je danes šutiralo je tudi prišlo do dveh golov (Ronaldo, Carrick), manj komplicirat, Berba bi pa včasih kar v gol rad šel z žogo. Najbolj od vsega še skrbi zadnja linija in zakaj je tako ste v večini že vsi ugotovili in se vsekakor strinjam, da peša ta rotacija na RB, pa mogoče forma Ria na zadnjih tekmah. S sredino in tudi napadom sem zadovoljen, da je Carrick back je res super pridobitev za sredino in ob tako razigranem Andersonu pride vse tako še bolj do izraza. No ne morem pa mimo Ronalda, da mu je res nekaj kliknilo ali pa mu je SAF povedal svoje, saj ni več pretiranega padanja in kriljenja z rokami, kaka podaja več še živčnemu Rooneyu pa bo spet vse po starem.Tri točke so sicer na kontu, a določene stvari bo potrebno popraviti čim hitreje. Hull pa zna delat probleme še veliko komu. Zdej pa gremo na Kelte za potrditev naslednjega kroga.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 1. november 2008, 19:59:02

Jah tri točke so tri točke, to je ok. Sam mene dans to vse skupaj ni navdušilo. Do 4:1 vse v redu, vse je delovalo tako kot je treba. Potem pa beden gol mislim da po napaki Evraja (saj igra na vseh tekmah, sam se mi zdi da ni ravno na nivoju lanske sezone) in še menjava Carrick-Giggs, kjer se je vse podrlo. Rekli ste da bo moral SAF malo napizdit igralce, sam bi si kakšno kritiko zaslužil tudi SAF. Ne moreš proti takšni nenaivni ekipi kot je Hull, ki je nakoncu igral na vse ali nič, igrati kar s tremi napadalci (Rooney, Tevez, Berba), ultra ofenzivnim Ronaldom in Giggsom, ki je že tako ali tako navajen igrati prodorno in ofenzivno. Ostane še Anderson, ki je pa po veliki želji po zadetku kar naprej lezel v napad. In potem je seveda Hull prevzemal pobudo na sredini igrišča. In kakšne šanse smo zgrešili :shock: Neverjetno. To me zelo jezi, da se začnejo neki zajebavat. Škoda res za zapravljene šanse. Potem branilci. Neville v napadu ne ravno opazen, Evra je kot vedno tekel po boku, Rio napravil nepotreben prekršek za penal, na zadnjih tekmah res ni tapravi, Vidič dosegel gol, sam v obrambi na momente ni bil preveč zanesljiv. Kdaj je nazadnje Manchester United na Old Traffordu prejel 3 zadetke!?!? Berbatov pa MOM. Rooney me je dans tudi razočaral. Izgubil živce, preveč se je silil. Malo se bo treba popravit, predvsem te šanse in odnos do igre. To ni to, sam sej bo. Čestitke Hullu.
UNITED
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 1. november 2008, 20:05:01

Ampak glede na pritožovanje čez RB-ja, je pa treba reči, da prav vsi trije delajo najmanj napak od cele obrambne linije. Res, da vsi igrajo zelo nestanovitno (od poloma do blestenja), a napak pri branjenju pa z njihove strani večinoma ni (če malo čez prste pogledamo Brownu). Kar nekaj kiksov letos gre na Evrajev račun, predvsem pa centralca nista niti podobna tistemu iz lanske sezone. Tudi v napadu ne štima tako, kot bi lahko, tuakj mislim predvsem na medsebojno sodelovanje in "kemijo" med igralci.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a warioth dne 1. november 2008, 21:04:20

Rabili bi novega RB-ja, ker Brown ni neki ultra vrhunski igralec in dela preveč kiksov, pa tudi ko preide v nasprotno polovico nezna dati enega normalnega predložka. Isto je Gary, ki po poškodbi ni več pravi, pa tudi rosno mlad ni več. Rio bi pa moral kako tekmo odsedet na klopi, namesto njega pa dati not Evansa. Naj se malo zamisli. Pač vsi imajo občasno krizo, kar se pa najbolj pozna v obrambi. Če bo Rooney falil 3 čiste šanse nebo taka panika, ko pa Rio ali Vida naredi prekršek za rdeči karton. Tak pač je....
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 1. november 2008, 21:09:31

Kje boš pa dobil boljšega RB-ja kot je Brown? Naj se mu da tekme da bo konstantno igral pa bo raztural, podobno kot lani. Kak Ramos je verjetno boljši, drugi niso pa prav nič boljši kot Brown.
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 11.krog Manchester United:Hull City, 1.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 1. november 2008, 21:09:39

Nevem no glede Browna. Lani je bil eden najboljših RB na svetu. Tudi njegov predložek ni tako slab kot nekateri pravite. Njegovi predložki niso nič slabši recimo ed Evrajevih. Če samo omenim dva predložka, ki mi trenutno padeta na pamet. Finale CL ko je podal Ronaldu(eden najpomembnejših predložkov, če ne celo najpomembnejši lanske sezone in pa letos predložek Rooneyu za Anglijo proti Kazahstanu. Brown bi le moral odigrat več tekem da pride v formo, če pa igra enkrat na 3 tekme je pa jasno da ne mora odigrati briljantno. Sej to je z vsemi igralci podobno, če ne igraš redno, potem ni možno od tebe pričakovat čudežov
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov