EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. november 2008, 0:35:33

Slika VS Slika

Stadion: Emirates stadium
Datum: 9. November 2008
Ura: 13:45

Gre v tretje rado?

Zadnje 4 tekme:
Arsenal 2:1 United
Arsenal 2:2 United
United 4:0 Arsenal
United 2:1 Arsenal

V soboto Vrage čaka že nova težka preiskušnja na gostujočih tleh. Pomerili se bodo proti vedno neugodnim Topničarjem na stadionu, ki ga Vragi še niso osvojili. Arsenal pestijo poškodbe. A ne gre verjeti, da bodo vsi trenutno poškodovani manjkala v soboto. Nekaj jih bo zagotovo nared. Manjkal pa bo zagotovo RVP, ker je na prejšni tekmi dobil rdeč karton. Pri Unitedu se na obeh bočnih položajih pričakuje zamenjavo, pravtako v napadu. Novih poškodovanih zaenkrat ni (tok tok), manjkata zagotovo Scholes in HArgreaves, ki bo morda potreboval celo operacijo! Mogoče bo manjkal tudi Brown, ki je bil zadnje čase izven pogona.

Postava:

VDS
Neville - Rio - Vidić - Evra
Ronaldo - Anderson - Fletcher - Park
Rooney - Berbatov

Namesto Parka lahko tudi Carrick in potem 4 - 3 - 3 varianta.

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. november 2008, 0:49:35

Imam nekako dober občutek pred tekmo. Mislim da ob pravem pristopu in ob dobri igri lahko premagamo Arsenal. Jasno pa je da bi morali ob morebitnem prvem zadetem golu napadati še naprej in se ne pomakniti nazaj. Smo videli proti Liverpoolu in Evertonu kaj to pomeni. Proti Hullu smo imeli velik opriložnosti kar pomeni da trenutno v napadu igramo zelo dobro in si ustvarjamo priložnosti. Edino realizacijo bi lahko še malo izboljšali. Najbolj me skrbi obramba. Na zadnjih nekaj tekmah je bilo v obrambi resnično preveč napak. Rio upam da je malo prišel k sebi in bo zaigral tako kot zna in da bo zopet tisti lanski Rio, ko je bil najboljši branilec na svetu. Na desni upam da zaigra Brown, čeprav je izven forme in naj bi bil poškodovan. Če je nared bi ga jaz uvrstil v prvo postavo. Najbolj pomembno je da bo Ferguson poslal na igrišče postavitev 4-4-2 in ne zopet neke 4-5-1 ali 4-3-3. Videli smo proti Celticu da mora United igrati z 2 napadalcema. Tudi Hull nam je odčital lekcijo da z vsemi tremi Tevezom, Rooneyem in Berbatovim ne smemo igrati. Upam da začneta Rooney in pa sijajni Berbatov. Na krila bi jaz postavil Ronalda in pa Nanija, vendar dvomim da bo slednji dobil prednost pred Parkom. Nani je zadnje čase v kar dobri formi, Parka pa nismo videli igrati že na kar nekaj tekmah

Torej najverjetnejša postava:

VDS
Neville-Rio-Vidic-Evra
Ronaldo-Carrick-Fletcher-Park
Berbatov-Rooney

Potrebno bi bilo to tekmo zmagat da bi nekako ostali na -2 za Chelsea in Liverpoolom. Poraza si pa vsekakor ne smemo privoščiti, še z remijem ne bi bil zadovoljen. Sicer pa Adebayor naj ne bi bil nared za tekmo kakor tudi še nekaj drugih igralcev. Vendar poznamo te igice o poškodbah, tako da nič ne verjamem dokler ne vidim uradne postave
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 7. november 2008, 6:23:01

Matr, a nič ne berete novic. Browna ni še vsaj 2 tedna, Neville je bil pa spočit v sredo, za tole tekmo. Torej, ata začne.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 7. november 2008, 7:53:45

Prihajajoča tekma bo dala kar nekaj odgovorov v kakšni formi se nahajata obe ekipi. United je bil zadnjih par tekem v naletu, če odštejemo tekmo priti Celticu, medtem ko se je Arsenal praktično ustavil kot v lanski sezoni. Pričakujemo lahko dokaj odprto tekmo z obeh strani, nobenega bunkerja saj je ta tekma zelo pomembna za obe ekipi.

Obe ekipi seveda ne bosta igrali v popolni postavi, saj imata veliko poškodovanih - še zlasti Arsenal (Gallas, Walcott, Adebayor, Eboue, Rosicky, Eduardo in Silvestre) + rdeči karton RVP, medtek ko pri Unitedu (Brown, Scholes in Hargreaves).

Glede postave upam, da Ferguson ne bo več eksperimentiral z postavno 4-5-1, saj ta postavitev ne odgovarja Unitedu. Tako, da pričakujem postavitev 4-4-2 ali pa vsaj 4-3-3.

Najverjetnejša postava za 4-4-2,
VDS
Neville - Rio - Vidic - Evra
Ronaldo - Carrick - Fletcher - Park
Berbatov - Rooney

ter možna postavitev za 4-3-3:
VDS
Neville - Rio - Vidic - Evra
Ronaldo - Carrick - Fletcher
Berbatov - Rooney - Park(Tevez)

Gremo pa seveda na zmago kot vedno, saj moramo ostali čim bližje Chelseau in L'pollu, ker sta letos še bolj nevarna kot lansko sezono - še zlasti Chelsea.
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 7. november 2008, 9:19:50

Veljalo bi predvsem izkoristiti dejstvo, da pri Arsenalu nimajo pravega razbijača. Flamini je odšel, Denilson in Diaby sta prej ko ne zanič, Fabregas ima druge zadolžitve..
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. november 2008, 14:44:16

tako je.. Arsenal je predvsem na sredini zgubil pomemben člen.. overall smo itak boljši, tud če se kej zalomi mamo kvalitetnejšo klop!
tekmo mi je praktično vseen kdo začne, sam da je igra 4-4-2.. dost o 4-5-1 smo že v Lepi žogi obdelal..to ni naš stil, ne prihajamo tak z lahkoto do šans; in pol če je še Tevez v "napadu", ko čaka žogo na sredini smo itak brez napada.. v veliko boljši formi je Berbatova, tak da sorry Tevez..keep on working.. tud vidl se je da nam 4-4-2 z Ronaldotom na krilu največ prinese..al prodre po krilu in poda v sredino (dobr, na žalost ni v sredo nobena podaja našla igralca), al pa hitro spremeni smer in prodre v sredino in strelja. to je men ključ naše igre.
igra Uniteda je/bo čedalje boljša, tud proti Celticu smo bli v 2. polčasu dost dobri..strelov ogromn, velik nenatančnih, če sm prav vidu pa kr okol 10 blokiranih..
skratka, 4-4-2's the key :)
I'm already excited :D
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 7. november 2008, 15:04:08

Zgleda, da je tudi Fletcher vprašljiv za tekmo proti Arsenalu: Brown is still struggling with an ankle injury, although he is due to resume training in the middle of next week, while Fletcher has a minor knee problem and faces a race to be fit for Saturday's lunchtime kick-off.
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 7. november 2008, 17:05:30

Škoda tole za Fletcherja. Prav na tako velikih tekmah zna odigrati najboljše, čeprav mu niti ene tekme v letošnji sezoni ne gre oporekati.

Glede na težave Arsenala pričakujem, da bo United igral pogumno in z željo po zadetkih, ne pa tako, kot drugi polčas v Liverpoolu. Res pa je, da je ranjena žival najnevarnejša, tako da Topničarjev niti malo ni za podcenjevati.
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. november 2008, 17:56:29

Mene je strah samo njihove brzine. Naša obramba me zadnje čase ne prepriča več, so kr nekak preveč statični. Evra ne bo smel delat preveč izlete naprej, ker nas na njegovi strani lahko pokoplje edini anglež pr Arsenalu. Potem imajo spredaj vedno nepredvidljivega Van Persija, ki lahko briljira, lahko pa odšpila podn od podna.
Res je da nimajo razbijačev, po drugi strani kaj pa mamo mi trenutno na sredini? Carricka, ki še okreva; Andersona, ki le počasi prihaja nazaj, edina svetla točka zna biti Giggs, ki pa bi bil po moje prepočasn za igranje na sredini proti takemu nasprotniku. Če damo še na krila Nanija in CR, ki se skoraj po pravilu ne vračata v obrambo smo v dreku.
Zato upam da Nani obsedi in dobi priložnost delavec Park, ki bo lahko odlično pripomogel k ustavitvi Walcotta. Torej nekak tkole:
VdS
Gary-Rio-Vida-Evra
CR-Carrick-Giggs (Anderson)-Park
Berba-Wazza

Upam da Wazza spet začne zabijati in da Berba končno nekaj pokaže tudi na velikih tekmah. Ter da CR spet pokaže igro iz zadnjih tekem, ko je počas pozabil na igralske vložke in se spet trudi dokazati.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 7. november 2008, 19:26:03

Ce se ne motim ma Van Persie prepoved igranja.
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. november 2008, 19:47:32

No to bi blo kul. Ade je out (če niso to spet kake igrce), Bendtner pa zame ni kaj prida igračina, čeprav ko bereš izjave njihovih fanov špila skor kot Bergkamp. Kar sem pa jst tekem pogledu, ko je on špilal, me pa ni prepričal.
No če je tko, potem bi pa res morali ohranit mrežo nedotaknjeno, naši pa ni hudir, da ne bi 1x zadeli.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. november 2008, 20:23:37

GoUp je napisal:Mene je strah samo njihove brzine. Naša obramba me zadnje čase ne prepriča več, so kr nekak preveč statični. Evra ne bo smel delat preveč izlete naprej, ker nas na njegovi strani lahko pokoplje edini anglež pr Arsenalu. Potem imajo spredaj vedno nepredvidljivega Van Persija, ki lahko briljira, lahko pa odšpila podn od podna.
Res je da nimajo razbijačev, po drugi strani kaj pa mamo mi trenutno na sredini? Carricka, ki še okreva; Andersona, ki le počasi prihaja nazaj, edina svetla točka zna biti Giggs, ki pa bi bil po moje prepočasn za igranje na sredini proti takemu nasprotniku. Če damo še na krila Nanija in CR, ki se skoraj po pravilu ne vračata v obrambo smo v dreku.
Zato upam da Nani obsedi in dobi priložnost delavec Park, ki bo lahko odlično pripomogel k ustavitvi Walcotta. Torej nekak tkole:
VdS
Gary-Rio-Vida-Evra
CR-Carrick-Giggs (Anderson)-Park
Berba-Wazza

Upam da Wazza spet začne zabijati in da Berba končno nekaj pokaže tudi na velikih tekmah. Ter da CR spet pokaže igro iz zadnjih tekem, ko je počas pozabil na igralske vložke in se spet trudi dokazati.


Van Persie ne more igrat ker je proti Stoku fasal rdeči karton, Adebayor je ziher out in pa Eboue... To vem že odprej, zdaj pa naj bi bla 50:50 Walcott in pa Gallas, pa baje ma Twetty zlaman nos.

Giggs nima na taki tekmi kaj drkat na sredini, preveč je to v igri da bi lahko Giggs igral, Anderson in Carrick najboljše s tem da je Anderson bolj nazaj kot DM bolj, Carrick pa čisti CM. Ronaldo na RM, LM je zdaj uganka lahko je Nani, Park ali pa Giggs. Napad Rooney - Tevez. Mislim da je možno to precej, vendar pa bo glede na formo SAF raje izbral Rooney - Berba... Bomo videli
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 7. november 2008, 20:38:02

Arsenal je v ogromni prednosti, saj bodo igralci UNITEDa utrujeni od poti proti Londonu.. skeptičen sem! :mrgreen:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 7. november 2008, 21:15:17

tkle bom reku ane,mi smo eropski prvaki in angleški prvaki,useen mi je brez koga igra Le Arse,boljši smo,močnejši smo in zmagali bomo,sam če bojo glave prave, če bo igra tista ki nas je krasila lani...


UNITEEEEED!!! :evil:
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 7. november 2008, 23:56:02

Tako je prav,stari rek pravi, brez tistega, ki ga ni, se mora in Arsenal bo vseeno močan, čeprav seveda se lepo sliši, če določenih ni oz jih ne bo. Zame bo to posebna tekma, saj so mi tekme z Arsenalom najhujše oz bi rekel, da tekmeca najbolj sovražim in sem ob gledanju daleč najbolj napaljen proti njim, če bi že moral izbirati od trojice. Upam, da se dostojno postavimo in če odigramo tako kot znamo, predvsem pa bo potrebna agresivnost na sredini, zato tudi sam pričakujem delavca Parka, ki ve kako se na takšnih tekmah bori in če bo tako, se za pozitiven rezultat ni potrebno bati. Obramba standard+Neville, sredina torej poleg Parka na enem boku je tu še vedno boljši Ronaldo, ter Anderson in Fletch(če bo fit, to so tekme zanj) drugače Carrick. Napad trenutno Berbatov - Rooney.
Torej upam na eno trdo tekmo in na koncu našo zmago!

GO GO United!!!!!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 8. november 2008, 1:19:45

Težko bo zmagati, ker nas bo pričakal poln stadion (se spomnene lani une stare nonke, ki je kazalo Giggsu sredinca se mi zdi) in pred polnim stadionom je vedno težko zmagat. :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 8. november 2008, 1:25:42

priceless,care :D
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 8. november 2008, 6:25:46

...............
Zadnjič spremenil MARTIN-UNITED, dne 8. november 2008, 11:29:01, skupaj popravljeno 1 krat.
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 8. november 2008, 9:33:03

Znova je pred nami zelo pomemben vikend za nas. Arsenal je ranjen, manjkali bodo nekaterih pomembni igralci. Manutd pa bo lahko skoraj s polno zasedbo odigral to srečanje. Pričakujem zmago a verjetno zelo težko prigarano. To je le derbi in tu gre vedno na nož.
Upam na takšno postavo:
------------VDS----------
Neville--Rio-Vida--Evra
Giggs--Carrick--Anderson
CR7---------------Rooney
----------Berba-----------

A verjetno lahko le upam :? :? ;)

Moja napoved: Arsenal 0:2 Manutd
Strelci: Rooney---30-45min in Berba---53-63min 8-) ;)
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. november 2008, 9:46:12

Anderson#8 je napisal:Giggs nima na taki tekmi kaj drkat na sredini, preveč je to v igri da bi lahko Giggs igral, Anderson in Carrick najboljše s tem da je Anderson bolj nazaj kot DM bolj


Hmm zadnje tekme, ko je Giggs odigral MC je le ta veliko bolje funkcioniral kot kterkol drug igralec sredine pr Unitedu trenutno. Tk da tole tvoje izrazoslovje, da nima kej drkat na taki tekmi, nima nobene prave podlage. Če je res Fletch out, Paula in Owena itak ni, imamo potem samo 4 opcije - Carrick, Giggs, Anderson in John. Za slednjega se na žalost vsi strinjamo da je on v tem času pr Unitedu postal samo backup igralec in ne more na taki tekmi igrat v začetni postavi. Kot sem že potem rekel se Carrick le počasi vrača po poškodbi in še ni tisti pravi igralec ki smo ga navajeni. Anderson letos tudi ni pokazal še veliko, mogoče eno tekmo da je pokazal tisto kat je igral lani na začetku sezone. Giggs pa je vse presenetil. Vendar mora igrat MC in ne spet kakega AMC. Tu pa stopjo potem v ospredje SAFove taktične zamisli.
Poleg tega je ta tekma derbi, čustveno nabita in na takih tekmah stopjo v ospredje izkušnje in ne mladost. Tko da še en razlog za Ryana.

No glede na Arsenalovo redčenje zadnje tedne, morm priznat da kr nisem več skeptičen. Če tko zredčenega Arsenala ne mormo premagat, potem itak nimamo kej mislt na naslov. Tko da naši morjo it na polno in jih razbit.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron