EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Leby dne 9. november 2008, 8:58:51

Sam nekej bi povedou glede Andersona.. usi z mano vred smo že zelo neučakani kdaj bo dosegel prvi zadetek, samo ne smemo pozabt kako je on prej igrou v Portu.Če se ne motm je biu afenzivni vezist, pri nm ga SAF postavlja predvsem v defenzivne naloge ;) Če bi odšel tipčk v Barcelono bi lahko vidl kaj bi tm delou, tkole pa take rotacije :?
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 9. november 2008, 12:03:34

Welsh Wizard je napisal:
Giggsy je napisal:Giggs 5 , pokazal ama nič, za igralca njegovega kova sramota
Tevez - 5, pokazal toliko kot Gigs, s tem da je še bolj zavlačeval igro v zadnjih trenutkih. Kje je njegova forma....?


Kako lahko napišeš kaj takega?? Kaj si pričakoval, da bosta dosegla 3 gole v 15 - 20 minutah in s stem naredila nekakšen čudež? Danes vsi nekaj kritizirate Giggsa in ostale, v sredo ko pa je dosegel gol za izenačenje ste ga pa kovali v boga.

Koliko uporabnikov vam mora dopovedati, da danes za poraz ni bil kriv en posameznik ampak celotna ekipa!!!


Eh, dobro preberi, kaj vse sem napisal, potem pa pametuj. Od takega igralca tipa Giggs lahko pričakuješ določene poteze, ki pomagajo ekipi, ne pa da se mu ne da niti premikati po igrišču, itak je bila pa to zgrešena menjava, kar se mene tiče.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. november 2008, 16:04:26

Koga bi pa ti dal noter? Najbrž bi pustil Andersona, ki pa (poudarjam IMO) ni odigral prav nič bolje zadnjih 50 minut - še več iz minute v minuto ga je bilo manj videti.

In res je smešno da na podlagi 15ih minut daš obema petico drugim igralcem pa vsem preko 6, pa so nekateri odigrali še bolj porazno, kot omenjena dva. In to samo na podlagi tega, ker nista prinesla preobrata.

Ima pa res vsakdo možnost da poda subjektivne ocene, prav tako pa vsakdo lahko te tvoje ocene pokomentira. Ti pa potem kr napadeš, naj ti ne pametujejo ampak naj preberejo kaj si napisal. Saj je citiral vse kar si o Giggsu in Tevezu napisal :D In ni bilo korektno zato se je obregnil. In dam mu povsem prav.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. november 2008, 16:24:39

GoUp je napisal:Koga bi pa ti dal noter? Najbrž bi pustil Andersona, ki pa (poudarjam IMO) ni odigral prav nič bolje zadnjih 50 minut - še več iz minute v minuto ga je bilo manj videti.


No meni se je zdel Anderson v prvem polčasu med boljšimi na terenu pri nas. Se je pa v drugem polčasu iz minute v minuto bolj izgubljal in bil zato tud menjan. Giggs res ni prinesel nič več v igro. Če lovimo rezultat in do konca tekme ni prav veliko, potem v igri potrebujemo Scholesa, ki zna umiriti igro in deliti žoge na vse strani. Ker mi smo zadnjih 20 minut samo še nabijali žogo v kazenski prostor in cela sredina ni prišla do izraza. Pa to vse skup ni nič. Še najbolj se Scholesu približa Carrick, ki pa še ni tako pripravljen, kot je bil.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 10. november 2008, 14:57:01

Kar sem napisal za tem stojim, je pa res, da sprva niti nisem hotel dati ocene nobeni izmed menjav, vendar sem se nato premislil, saj je konec koncev Rafael zabil gol (kar bi pričakovali od koga drugega), medtem ko drugi dve menjavi nista k igri prinesla 0, kvečjemu je bilo vse še slabše.

GoUp, ne razumi napak, ne ocenjujem cele sezone, niti ne prejšnjih tekem, samo povedal sem kar sem si mislil o zadnji tekmi in o "sodelovanju" naših najmočnejših in najizkušenejših členov. Se tudi opravičujem Welsh Wizardu za oni izpad o pametovanju, bilo je preveč, samo me je tekma res zdražila. Zakaj??

No poglejmo jo iz druge plati:

Si kje na Arsenalovi strani oipazil da igrata Diaby in Bentdner?? Sam sem prvega opazil na začetku ob predstavitvi postave, drugega pa ob koncu tekme ko se je osmešil v napadu. In to sta bila NJIHOVA strelca, sama sebi v napoto. ME štekaš sedaj, oni so igrali brez napada, ker so vsi polomljeni, a so sijajno izkoristili našo nesposobnost obrambe pri visokih podajah in to kakšno paniko trenutno imamo v zadnji liniji... Edini pravi igralec je bil Nasri, kateremu se je prvi res nasral, drugi pa pač že težko zgrešen. Kje je bil Fabregas? Ni ga bilo, ker sta ga v prvem polčasu pojedla Andersson in Carrick. O tem se pisal, pa očitno ni bilo pravilno razumljeno.

Pa brez zamere.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 10. november 2008, 15:09:41

Ne mislim nič tu provocirati in podpirati GoUpa ali andersona#8 ampak samo povem da je prekršek po katerem smo potem dobili prvi gol naredil Rooney. Zakaj to povem? Na tekmi Celtic-United je bila zelo podobna situacija, ko smo dobili prvi gol. In takrat je bil vsega kriv mladi Rafael, tokrat ko je bila pa situacija zelo podobna pa ni nihče nič napisal da je krivec Rooney. In če si dobro pogledate posnetek je bil prekršek narejen povsem nepotrebno, saj je Wallcota pokrival Evra, Rooney pa je pritekel mimo in po nepotrebnem zrušil Wallcota in ustvaril priložnost za Arsenal. Toliko o tej temi Angleži vs. Latino

Mislim da si je Arsenal zaslužil zmago, saj so odigrali zelo dobro tekmo in lahko smo celo zadovoljni da nismo dobili kakšne 2-3 gole več v svojo mrežo. Na koncu ko smo igrali brez obrambe smo imeli zelo veliko sreče, da je ob vseh podajal Arsenala v napad žoga zadel kakšnega od naših igralcev, če ne bi bilo zelo nevarno. In če ne bi Bendtner na koncu preveč kompliciral bi lahko že zdavnaj zadel. Glede naših priložnosti: če Rooney ne more zadeti gola iz 11 metrov potem si pa zmage enostavno ne zaslužimo. In tusi pritisak nismo nevem kakšnega izvajali na vrata Almunie. Največ želje po izenačenju sta pokazala Rafael in Ronaldo. Ste videli kako je Rafael spodbujal ekipo, to bi moral delati Neville, ne pa mladi Rafael. In primerjati zapravljene priložnosti Rooneya in Ronalda se mi ne zdi logično. Rooney je imel nekaj zares odličnih priložnosti(praktično prazen gol iz 11-m in še nekaj na začetku prvega polčasa), Ronaldo pa je zgrešil tisto v 53. minuti in nekateri bi ga najraje kar okrivili za včerajšnji poraz le zaradi tega zgrešenega strela. Drugače pa iz katega položaj ni revno lahko zadeti gola, tako da primerjati to akcijo ali pa strel iz 10 metrov...

In še nekaj o menjavah. Videli smo proti Hullu da brez prave sredine vsi trije napadalci + Ronaldo ne dobijo ene uporabne žoge. V soboto sta bila na koncu v napadu le Berba in Tevez pa kljub temu nista dobila veliko uporabnih podaj s strani vezistov, kaj bi šele bilo če bi ibl en vezist manj in namesto njega dodoatni napadalec Rooney(seveda ob primeru če bi namesto menjave Rooney-Tevez iz igre odšel eden izmed vezistov kot ste nekateri napisali). Giggsov prihod ni prinesel nobene pozitivne stvari, jaz bi raje menjal Parka z Nanijem. Nani je le tip igralca, ki bi lahko na bolu preigral branilca in podal v sredini, Park pa je celo tekmo le laufal gor in dol, naredil pa nič. Andersona bi pa zagotovo pustil igrati do konca. Je pa ena dobra stvar, če bi prišel v igro Nani bi bil za porza zagotovo kriv on, ker ne bi v 15 minutah podal vsaj za 2 gola in vsi bi sami videli kako je enkrat izgubil žogo.

LP
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 10. november 2008, 16:16:49

matija je napisal:Ne mislim nič tu provocirati in podpirati GoUpa ali andersona#8 ampak samo povem da je prekršek po katerem smo potem dobili prvi gol naredil Rooney. Zakaj to povem? Na tekmi Celtic-United je bila zelo podobna situacija, ko smo dobili prvi gol. In takrat je bil vsega kriv mladi Rafael, tokrat ko je bila pa situacija zelo podobna pa ni nihče nič napisal da je krivec Rooney. In če si dobro pogledate posnetek je bil prekršek narejen povsem nepotrebno, saj je Wallcota pokrival Evra, Rooney pa je pritekel mimo in po nepotrebnem zrušil Wallcota in ustvaril priložnost za Arsenal. Toliko o tej temi Angleži vs. Latino

Mislim da si je Arsenal zaslužil zmago, saj so odigrali zelo dobro tekmo in lahko smo celo zadovoljni da nismo dobili kakšne 2-3 gole več v svojo mrežo. Na koncu ko smo igrali brez obrambe smo imeli zelo veliko sreče, da je ob vseh podajal Arsenala v napad žoga zadel kakšnega od naših igralcev, če ne bi bilo zelo nevarno. In če ne bi Bendtner na koncu preveč kompliciral bi lahko že zdavnaj zadel. Glede naših priložnosti: če Rooney ne more zadeti gola iz 11 metrov potem si pa zmage enostavno ne zaslužimo. In tusi pritisak nismo nevem kakšnega izvajali na vrata Almunie. Največ želje po izenačenju sta pokazala Rafael in Ronaldo. Ste videli kako je Rafael spodbujal ekipo, to bi moral delati Neville, ne pa mladi Rafael. In primerjati zapravljene priložnosti Rooneya in Ronalda se mi ne zdi logično. Rooney je imel nekaj zares odličnih priložnosti(praktično prazen gol iz 11-m in še nekaj na začetku prvega polčasa), Ronaldo pa je zgrešil tisto v 53. minuti in nekateri bi ga najraje kar okrivili za včerajšnji poraz le zaradi tega zgrešenega strela. Drugače pa iz katega položaj ni revno lahko zadeti gola, tako da primerjati to akcijo ali pa strel iz 10 metrov...

In še nekaj o menjavah. Videli smo proti Hullu da brez prave sredine vsi trije napadalci + Ronaldo ne dobijo ene uporabne žoge. V soboto sta bila na koncu v napadu le Berba in Tevez pa kljub temu nista dobila veliko uporabnih podaj s strani vezistov, kaj bi šele bilo če bi ibl en vezist manj in namesto njega dodoatni napadalec Rooney(seveda ob primeru če bi namesto menjave Rooney-Tevez iz igre odšel eden izmed vezistov kot ste nekateri napisali). Giggsov prihod ni prinesel nobene pozitivne stvari, jaz bi raje menjal Parka z Nanijem. Nani je le tip igralca, ki bi lahko na bolu preigral branilca in podal v sredini, Park pa je celo tekmo le laufal gor in dol, naredil pa nič. Andersona bi pa zagotovo pustil igrati do konca. Je pa ena dobra stvar, če bi prišel v igro Nani bi bil za porza zagotovo kriv on, ker ne bi v 15 minutah podal vsaj za 2 gola in vsi bi sami videli kako je enkrat izgubil žogo.

LP


Se strinjam z matijo. Lepo je razložil zgoraj, kar sem tudi jaz hotel povedati. Nisem pa bi siguren če je res tisti faul po katerem smo dobili gol naredil Rooney. Se pa spomnim da je Rooney prvo padel na tla, in se dvigno ter se z vso silo zagnal proti Walcottu in ga grdo fauliral... Krivec za poraz ni ena oseba to je vedno tako, ampak kriva je ekipa ki iz bolj izglednih prilik ne zadane. Tako je bilo proti Arsenalu. Bili smo boljši v smislu igre in šans a žoge nismo znala poriniti v gol 3x da bi nam prineslo zmago. Gremo naprej, poraz sigurno boli sploh proti Arsenalu, ampak brez skrbi oni bodo še kiksali so trenutno v slabšem položaju kot mi in pa še vse 3 tekme TOP 4 še pridejo na OT... :P In tam :twisted:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 10. november 2008, 16:25:38

Favl je naredil Evra nad Sagnajem. Podal je Cesc, odbil je Berba, žoga je prišla k Nasriju, ta je streljal zadel Nevilla med potjo in gol. Torej, legenda kluba kriva za gol.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 10. november 2008, 17:16:46

Ups, moja napaka, se posipam s pepelom
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. november 2008, 18:41:43

Giggsy je napisal:Si kje na Arsenalovi strani oipazil da igrata Diaby in Bentdner??
Kje je bil Fabregas? Ni ga bilo, ker sta ga v prvem polčasu pojedla Andersson in Carrick.


Diaby sploh ni špilal v napadu, ampak na sredini. Tko da je Danec bil edini pravi napadalec in je prišel parkrat do izglednih šans.

Cesc?? Ne vem kje je po tvoje bil ?? Odločilno je sodeloval pri obeh golih. Kaj sta nardila Carrick in Anderson? Gledala sta ga vsaj pri drugem golu, kak čarovnik je.

matija
Glede Wazze ne bom preveč komentiral, te je pa raven lepo opozoril :lol:
CR - vidiš tle je pa preseravanje s streli v dolgi kot. Če bi poknu v bližnjega, Almunia še prdnt ne bi mogel.
In še Rooneyev strel iz 11m - kolikor sem jaz videl, mu je žoga tik pred strelom odskočla. Tko da je streljal z golenico in ne stopalom (naj kdo prečekira).
Glede Parka in tega da bi moral špilat Nani, ter da korejc je itak sam laufal in nč nardu, si povedal da o fuzbalu ne veš veliko. Z Nanijem v ekipi, bi Walcott delal še več sranja kot ga je že. Pa lohk ti trdiš da se portugalc vrača v obrambo in zato podaš en primer iz ne vem kolkih tekem ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 10. november 2008, 18:54:10

Jaz sem mislim da bi Nani prišel notri okoli 60. minute. Takrat ko je bil čas za menjavo. Ko enkrat zgubljaš boš pa ja poskušal vse sile usmerit v napad in kar se zgodi se pač zgodi, izgubit nimaš kaj. Verjetno si me narobe zastopil, ker jaz nisem mislil da bi Nani začel od začetka. Bilo bi malo preveč tvegano glede obramnih nalog, če bi ga Ferguson postavil že v prvo enajsterico. Pa verjemi ni samo en primer ko se je Nani vračal v obrambo. In tudi Ronaldo ter Berbatov se na čase znajdeta na 20 metrih od svojega gola in to ne ob prekinitvah. Tako da izjave da se Berba, Nani in Ronaldo nič ne vračajo niso povsem pravilne
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. november 2008, 20:27:26

Če se 2x do 3x na tekmo vrne do 30m zame to ni vračanje. Še večkrat kot Berba se v obrambo vsekakokrat prikaže CR, vendar to ni, kot je na nivoju Rooneya in Teveza, ki prešprintata 50m nazaj v obrambo in potem še hitreje v kontro. In to nam fali, ker če maš dva buldoga v ekipi, je tud Riotu in navezi lažje. IN iz takšnih pridobljenih žog, smo potem velikokrat udarl kontro, kjer je pa CR zabijal kot po tekočem traku.

To da nisi mislil da bi Nani začel, je za lase privlečeno, ker si napisal, da Park ni dal od sebe nič drugega kot da je laufal gor in dol. Še bog da je, če ne bi pa danes prekleli in Nasrija in Thea.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 10. november 2008, 20:42:29

Heh, če je bil pa Cesc čarovnik na tej tekmi, potem je bil pa Nasri bog :9 LOL. Ok, podal je za drugi gol, samo koliko podaj je pa potalal našim, oziroma mimo, ojej, še moj kolega ki je zvesti navijač Arseja, ga je pljuval, kako mu nič ne gre.... ne vem no..
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 10. november 2008, 20:49:18

GoUp je napisal:To da nisi mislil da bi Nani začel, je za lase privlečeno, ker si napisal, da Park ni dal od sebe nič drugega kot da je laufal gor in dol. Še bog da je, če ne bi pa danes prekleli in Nasrija in Thea.


Ja dobro je da je Park pomagal v obrambi, vendar ko pa ti izgubljaš ti pa krilni igralec ki veliko pomaga v obrambi ne pomaga ravno veliko pri dosegi zadetka. Takrat je pa veliko bolje da imaš na krilu nekoga, ki lahko pošlje uporaben predložek ali pa celo sam zaključi
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. november 2008, 7:18:48

Tu se pa strinjam matija. Tu so pa stople na plano brezvezne menjave.

Giggsy z besedo čarovnik sem ti negiral tvoje besede, da ga je naša sredina pojedla. Pomisli kako prekleto dober igralec mora nekdo biti, če ga totalno nadigrajo on je pa še vseeno odločilni člen pri vseh zadetkih svoje ekipe.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost