EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 8. november 2008, 17:25:05

Rafael bo 90% igral naslednjo tekmo saj igramo z Queens Park Rangers. Glede te tekme pa nimam kaj povedat. Imeli smo svoje priložnosti a jih nismo znali izkoristiti. Škoda imeli smo veliko priložnost da se pribljižamo oz. ohranimo stik z Liverpoolom in Chelseom. Zdaj pa bo razlika znova velika kar 8 točk.
Kot vse kaže to ni naše leto za premagovanje rivalov(je res da so to bile tekme v gosteh in da nam tekme proti njim še čakajo na Old Traffordu a kaj ko bomo do takrat že imeli tako velik zaostanek da nam zmage ne bodo pomagale veliko če pa se bo zaostanek do Svetovnega klubskega prvenstva saj malo zmanjšal na vsaj 3 točke potem lahko tudi upamo na nov naslov prvaka a do takrat je še dolga pot sedaj nas že u torek čaka tekma in upam na visoko zmago da se nam znova povrne samozavest predvsem mladim. Igra ni bleščeča. Obramba slabša kot lani, napad neučinkovit. Sedaj pa glave gor in upajmo na vsaj NEODLOČEN RAZULTAT med Liverpoolom in West Bromom--UPANJE UMRE ZADNJE-- jutri pa Blakcburn doma pričakuje Chelsea, ki upam da so jim igralci Rome izbili iz glave samozavest in da bomo lahko tudi po 12. kolu ohranili stik z vrhom.

VDS-- dobro, lahko bi sicer z malo sreče branil kakšen strel Nasria
Neville-- predloški slabi
Rio,Vida-- lahko bi bilo bolje
Evra--kot vedno dobro
Carrick--brez kakšnih vidnih napak
Anderson--začel odlično nadaljeval malce slabše
Park-- samo tekel a brez učinka
CR7,Berba,Rooney--to ni bil dober dan za najboljše strelce Uniteda letos

Menjave--itak so bile prepozno
Rafael--zabil prekrasen gol, njegov stil igre je podoben Evra-jevemu, izjemno borben, ta deček bo še kako pomemen za MANUTD
Giggs--odigral 20min. Njegova igra je bila podobna predstavi ostalih-se pravi nič posebnega
Tevez--kaj pomaga 15min njegove igre ko pa ni v formi.SAF bi ga moral zamenjati prej ali pa sploh ne,kajti 15min je absolutno premalo.
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 8. november 2008, 17:27:54

O tekmi bi rekel le to:

Arsenal je imel gromozansko srečo, da ni dobil 5 golov, tako smo ga nadigrali, da smo si zaslužili vsaj zmago z dvema goloma razlike.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 8. november 2008, 17:33:07

Ob porazu in igri ne moreš okriviti samo posameznika, ampak je potrebno celotno ekipo saj nogomet je ekipni šport - tako, da danes je slabo igrala celotna ekipa. Ponovno smo imeli veliko priložnosti za doseči zadetek, vendar jih ponovno nismo uspeli izkoristiti. Arsenal je danes igral zelo dobro, kljub veliko poškodovanim in nas pošteno premagal.

Pohvaliti pa moram Rafaela, ker je dosegel svoj prvi gol za United :appl: :appl:
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 8. november 2008, 17:34:18

Anderson to ti pa da mislit ane
Rafael je v 5 tekmah dosegel to, kar se Anderson že drugo sezono trudi
ugani kaj je to
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. november 2008, 17:45:29

Johnny je napisal:Lahko tudi nadaljujeta preko ZS (anderson8, goup), ker meni že totalno preseda branje vajinih postov, ker sta oba čist pristranska. Sploh to pretiravanje z vprašaji in klicaji je kr neki (bedarija).


Sam na tole se še obregnem, potem bom pa nardu, kot vlka večina "starih" uporabnikov foruma, ki so se raje umaknili, kot pa glavo tle razbijali.

Johnny se pravi boš ti mirno prenesel takšnole pretiravanje s strani določenih uporabnikov? Dva igralca - oba zajebeta vsaj dve smrtni šansi, oba pa ogromno prineseta k igri in sta nepogrešljiv člen Uniteda. Enega se popoljuva, drugega pa celo pohvali.
Vsaj jaz sem se na take poste obregnil, ker se mi zdi krivično, da nektaeri "čarovniki" lahko naredijo kar čejo pa bodo hvaljeni in kovani v zvezde, drugi "garači" pa ob vsaki napaki prbiti na tnalo.
Bom pa upošteval tvojo željo in se umaknil, da boste meli mir ... pa jaz tudi :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 8. november 2008, 17:51:19

Anderson#8 je napisal:Pa tam Nasri drugi gol, Vida ga je kar pustil pa je lepo Nasri vstrelo in dal seveda gol...


Tukaj te moram malo popravit.. Če bi malo boljše pogledal bi videl, da pri drugem golu ni bil krivec Vida.. Vidič je kril svojega igralca, ki ga je odvlekel stran od Nasrija, ki se je potem znašel čisto sam in potem je bil Vida že prepozen, da bi lahko pomagal.. Mislim da je tam Evra zajebal, ko ga ni pokril (nisem ziher točno kdo).. Vidič tukaj ni naredil nič narobe, ampak na koncu je zgledalo kot da je on zajebal.. Če bi takrat spustil tistega svojega igralca, bi pa bil tisti igralec sam in prost za podajo tik pred golom VDS-ja..
Zadnjič spremenil Robierto, dne 8. november 2008, 17:52:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. november 2008, 17:51:34

GoUp je napisal:
Johnny je napisal:Lahko tudi nadaljujeta preko ZS (anderson8, goup), ker meni že totalno preseda branje vajinih postov, ker sta oba čist pristranska. Sploh to pretiravanje z vprašaji in klicaji je kr neki (bedarija).


Sam na tole se še obregnem, potem bom pa nardu, kot vlka večina "starih" uporabnikov foruma, ki so se raje umaknili, kot pa glavo tle razbijali.

Johnny se pravi boš ti mirno prenesel takšnole pretiravanje s strani določenih uporabnikov? Dva igralca - oba zajebeta vsaj dve smrtni šansi, oba pa ogromno prineseta k igri in sta nepogrešljiv člen Uniteda. Enega se popoljuva, drugega pa celo pohvali.
Vsaj jaz sem se na take poste obregnil, ker se mi zdi krivično, da nektaeri "čarovniki" lahko naredijo kar čejo pa bodo hvaljeni in kovani v zvezde, drugi "garači" pa ob vsaki napaki prbiti na tnalo.
Bom pa upošteval tvojo željo in se umaknil, da boste meli mir ... pa jaz tudi :D


Pa res tako želiš da popljuvam Ronalda? Ok, norc Ronaldo zakaj si zgrešo tiste šanse, takšen igralec more to zadet. Ampak ni to bistvo. Hec je v tem da se na forumu v Sloveniji lahko kritizira Ronalda do kurca, Rooney pa je tisti Zeus ki če naredi kaj narobe popravi z grobim faulom in posledično žutim kartonom. Oba nista bila posebej danes razpoložena vendar ne glede na vse ne morem pozabit kaj je Ronaldo naredil lani in da on ne potrebuje "goal forme" in da lahko zadene kdajkoli. Rooneyu pa se mora dobesedno vtrgat da da 2-3 gole in je heroj. Ronaldo da po tekmi 1-2 in to sploh ni njegova najboljša igra. Rooney pa je napadalec pa more met takšno formo da se kar kresa. Meni sta oba carja, vendar pa je eden lani zaznamoval nogomet in United nekdo pa je bil le gonilna sila, igralec z 15 goli in 10 podaji v vsem pa ne neki posebni sezoni. In tudi letos Rooney ne kaže nekega presežka IMO. Zaj je kar je, poraz kriva sta oba kre sta grešila, vendar vseeno še vedno letos pričakujem od Ronalda kot pa od Rooneya.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 8. november 2008, 17:53:54

ja ampak Rooney ne jokca celo poletje kako je nesrečen v Manchestru pa kako bi prestopil v svoj t.i. "sanjski klub"
in je verjetno to eden izmed razlogov, da ga imamo raje. Kajne?
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. november 2008, 18:00:22

Anderson#8 je napisal:Zaj je kar je, poraz kriva sta oba kre sta grešila, vendar vseeno še vedno letos pričakujem od Ronalda kot pa od Rooneya.


Ja mi ne da miru tole :D Se pravi potem ko oba pokažeta "povprečno" predstavo in ob tem da veliko več pričakuješ od CR, pljuvaš po Wazzi, po CR pa ne. Car si :002:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 8. november 2008, 18:08:08

GoUp je napisal:
Johnny je napisal:Lahko tudi nadaljujeta preko ZS (anderson8, goup), ker meni že totalno preseda branje vajinih postov, ker sta oba čist pristranska. Sploh to pretiravanje z vprašaji in klicaji je kr neki (bedarija).


Sam na tole se še obregnem, potem bom pa nardu, kot vlka večina "starih" uporabnikov foruma, ki so se raje umaknili, kot pa glavo tle razbijali.

Johnny se pravi boš ti mirno prenesel takšnole pretiravanje s strani določenih uporabnikov? Dva igralca - oba zajebeta vsaj dve smrtni šansi, oba pa ogromno prineseta k igri in sta nepogrešljiv člen Uniteda. Enega se popoljuva, drugega pa celo pohvali.
Vsaj jaz sem se na take poste obregnil, ker se mi zdi krivično, da nektaeri "čarovniki" lahko naredijo kar čejo pa bodo hvaljeni in kovani v zvezde, drugi "garači" pa ob vsaki napaki prbiti na tnalo.
Bom pa upošteval tvojo željo in se umaknil, da boste meli mir ... pa jaz tudi :D


Dobro pa sej vsi vemo tematiko vajinih pogovorov, ker se vedno znova ponavljajo. Itak ima vsak svoje mnenje in težko nekomu drugemu, ki je tako vase prepričan da ima prav, vcepiš svoje mnenje. Fora je v tem, da vedno bolj nekdo hoče drugega prepričati, vedno bolj rine v skrajnost. In drugi obratno. Konec je pa tko al tko vedno enak. Vsak igralce ki se mu najbolj dopadejo dviga v nebo, iz ostalih se pa začne nepotrebno žaljenje. Na koncu pa ko ga vidiš po TV in tisti igralec kaj zajebe je vedno gnoj pa čeprav recimo sploh ne igra tako slabo, ampak zelo dobro pa tudi ne. Vse zaradi takih postov :)

Do zdaj so se mi zdeli taki pogovori dokaj normalni. Pa še na začetku sem mislu, da je vsa ta neobjektivnost posledica živčnosti zaradi tekme (recimo pri formuli sem tut js neki takga napisu, ampak čez neki časa ko se vse pomiri, pa zihr ne bi napisu še enkrat takga posta) ampak zgleda da ni, ker to se tle dogaja kar pogosto. Alpa se en redno zajebava, drugi se pa takoj ujame na vabo.. tvoj zadnji post, se mi zdi še najboljši odgovor. :)
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. november 2008, 18:12:42

1. Arsenal je igral z najboljšo postavo, le v napadu je bil Danec namesto Adebayorja. Če bi bili ostali fit bi bila postava pravzaprav identična (razen Adeja).

2. Sama igra v napadu se mi ni zdela tako katostrofalna kot vsem tukaj, saj smo si priigrali precej zrelih šans za gol. Realizacija je slaba in to se mora popravit, ker drugače na takih tekmah ne bomo nikoli več zmagali. Ne spomnim se, kdaj bi imeli pri velikih treh na gostovanju toliko strelov na gol... Prejšni dve sezoni smo igrali veliko bolj obrambno in imeli morda 3-4 strele na vrata in zadela vsaj 1, če ne celo 2x. Tukaj je treba opozorit na vse v napadu Rooneyja, Berbatova, Ronalda... enostavno morajo zadet, ker tako lepe šanse proti tako dobrim ekipam nimaš vsakič.

3. Wenger je spet dal na sredino tri igralce (skoraj vedno proti nam), mi smo imeli samo dva. In tukaj se pozna višek, izgubimo sredino, izgubimo igro in je manj šans. Sicer je bil še Park, a to ni enako. Drugače sta se Carrick in Anderson še dobro borila, ampak potem jih je v drugem polčasu kaj kmalu zmanjkalo.

4. Obramba ni na enakem nivoju kot lani, dejstvo. Če je to zaradi postavitve, zaradi nevračanja, nevem, ampak enostavno ni več tako zanesljiva in se sedaj že pri vsakem predložku treseš, če bo kdo odbil žogo ven. Scer zadnje 20. minut ne moremo ocenjevat obrambe, ker je bilo 9 naših igralcev v napadu in so bile potem dostikrat kontre 4 na 2 recimo... Na srečo se je vse dobro izšlo, a to itak nič ne pomaga. Sploh Vidić je IMO še veliko bolj padel kot Rio. Brez dobrega Vidića je pa tudi Rio slabši. V prejšnih dveh sezonah sta bila praktično popoln par, dopolnjevala sta se, eden je delal eno, drugi drugo... letos ni tako. Gary je prestar za igralce tipa Walcott, Nasri... in se proti njimi težko kosa. Vidić je storil tud favl za penal, na srečo je bil Webb tako postavljen, da ga ni piskal (čeprav je Nasri dokaj hitro in lahko padel)...

Še nekej sm hotu napisat, pa sem zdej pozabu kaj... Aja vsaj žaljivke do drugih izpustite iz postov... Goup in Anderson#8, najbolje da se data na ignore :lol:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. november 2008, 18:30:11

Saj midva z Goupom s tem kažema kako se imama rada... Zdaj kdo se od vas postavi na katero stran potem postane en močnejši :D Vedno je zmagovalec Goup, ker ima lepo zaledje, jaz pa sem samo tisti Anderson#8 latino boy ko mislite da ko Anderson gre da bo šel za njim. Je pa eno. Oba z Goupom ljubima United in vse te debate so dobre za forum za najine živce pa bolj ne :?
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 8. november 2008, 18:31:56

dobre za forum?
da se po vsaki izgubljeni tekmi pričkata kdo je dober pa kdo ne.... pa da klejeta pa se zmerjata
ka je tu dobrega?
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 8. november 2008, 18:35:08

Škoda za poraz proti velikemu rivalu Arsenalu. Tu ne gre predvsem za tri izgubljene točke, ampak tudi za prestiž, čast, tradicijo in to me najbolj boli...
Sam jebat ga, pred tekmo sem bil siguren da bomo tokrat zmagali, a sem se kot verjetno še kakšen drug zelo uštel. Bili so oslabljeni in premagljivi, sam Vragi danes niso bili ravno tapravi. Ne bom rekel da so si topničarji zaslužili zmago, ker po mojem so bili kar oboji enakovredni, imeli smo celo več strelov. A oni so pač zadeli dvakrat in mi ne. Morali bi pa kar v nekaj primerih (Rooney, Ronaldo, Carrick) pa še Almunia je bil razpoložen, kak se je stegnil pri poskusu Parka :shock: Prvih nekaj minut smo dominirali, takrat bi ga morali zabiti. Potem pa nerazumljiv padec. Gol Nasrija-zame igralec tekme, je bil seveda malce posran, sam to je fuzbal. Smola za našega kapetana, to se lahk zgodi vsakomur. Nato še naprej super tekma, z veliko mero tempa, vendar na žalost nismo zadeli. Drugi polčas. Hiter prejet zadetek, kjer so nas v obrambi totlano izigrali, predvsem Fabregas je tam na sredini Nevilla obrnil in Nasri sam... Zmeda v obrambi. Potem Ronaldo falil iz sicer ne ravno idealnega položaja, ČE bi tam zadel bi blo drugače, sam na žalost ni. Potem pa še neki poskusi naših, sam bolj tako tako. In nerazumljive menjave Alexa. Prot Hullu pri rezultatu 4:1 nekaj s tremi napadalci igral in skoraj tekmo zasral, zdaj pa v zaostanku menjal Rooney-Tevez :roll: Tud Anderson-Giggs ni bilo ravno posrečeno. Še lep gol Rafaela, vendar je zmanjaklo časa... Je pa res da na sredini še kako manjka Scholsey. Je kdo danes slišal za Fabregasa, še posebno v drugem polčasu? Danes so ga kar onemogočili, prav tako Denilsona, samo sta bila odlična Nasri in Diaby. Tekma je bila pa res od sile! Prava Angleška tekma, z veliko mero tempa in borbenosti. Omenil bi še sodnika Webba, ki je odsodil kar na nivoju, razen kartona Carricku ne bi smel dati, ker ni namerno brcnil golmana.

VDS-pri golih nemočen, je pa "blestel" z nekaterimi ponesrečenimi posredovanji. Ni pa imel sploh kakšne resne obrambe.
NEVILLE-tokrat do meni zelo ljubega igralca ne morem biti preveč prizanesljiv. Pač je odigral slabo, pričakoval sem več od njega. Slabe podaje, ni ravno preveč hiter, nekaj streljal brezveze, slabi predložki. Ampak vseno KEEP GOING CAPTAIN!!!
RIO-pri golih ni bil kriv, sam nekajkrat je res izpadel, zopet ni bil preveč zanesljiv. Ni blo pa lih tako obupno.
VIDIČ-nekaj podobnega kot Rio, mogoče še mal boljše. Nekaj vrhunskuh tacklov izvedel.
EVRA-solidno. Bil kar opazen, vključeval se v napade, prodiral v kazenski prostor, manjkala je le zadnja podaja.
PARK-kot vedno borben, ni mu kaj očitati. Enkrat zelo resno ogrozil Almunio. Odigral zelo zadovoljivo.
RONALDO-zame eden boljših, čeprav ni bil nekaj zelo nad povprečjem. Tokrat vsaj pizdaril ni in dajval, v obrambo pa se še vedno ne vrača :| Je nekaj poskušal, škoda za tisti šanso...
ANDERSON-kar dobro, za moje pojme najboljši pri Unitedu. Veliko tekel, prodiral, nekajkrat lepo podal (lahko da celo boljši kot Carrick danes). Ni odigral nekam vesoljsko dobro, sam me je kar prepričal, predvsem v prvem polčasu. Lepo je zagrajal tudi žogo. Nekajkrat je sicer brezvezno podal, pa tudi nekam ga je zmanjkal v drugem polčasu, sam lahk bi ga SAF še pustil na igrišču.
CARRICK-povprečno, v prvem polčasu precej boljše kot v drugem. Ni še tisti tapravi lanski Carrick, nekajkrat zelo slabo podal v zadnjih odločilnih 15 minutah, predvsem to me je motlo. Tega pri njem nismo navajeni.
ROONEY-dve lepi šansi zapravil, škoda. Se je trudil, sam danes mu ni ravno šlo kaj preveč od nog. Lahk bi blo boljše, pa tudi tako zelo slabo ni bilo.
BERBATOV-enako kot Rooney danes ni bil pravi, sploh ni prišel v priložnost. Enkrat je prišel sam do približno 19m pa je nekaj podal namesto da bi streljal. Proti koncu deloval nekam res lenobno, brezvoljno.
RAFAEL-prišel kot prva menjava in kar navdušil, zelo poživil igro. Bil kar aktiven v napadu, v obrambi se je dobro kosal z Nasrijem. Dosegel lep gol. Samo on bolje odigra takrat, ko pride v igro kot menjava in ne ko začne.
GIGGS- nič posebnega, ni naredil velikega preobrata v igri.
TEVEZ-enako kot Giggs.

Nočem načenjati nove debate oz. kreganja sam ne morem mimo komentarjev Andersona#8. Med polcajtom si napisal takšno kozlarija da kar res ni. Kar zabolelo me je pri srcu kar si napisal od Rooneyja... In to na kakšen agresiven način si napisal!

Anderson#8 je napisal:Naj gre v RIT vaš Rooney nori, samo naj ga kdo ubrani mu tako zabijem nazaj da bo slišal zakaj se gre. Jebemti, taki napadalec ne zna dat gola?! OMG. On more bit v taki formi da da normalen gol iz zicerja????? Naj gre v pm.


Kar neki ej, kot navijač Manchester Uniteda bi se moral malo zamisliti. Mora dati gol :roll: Pa pizda pač ni šla noter, ne rečem da je izvedel genialno in ga tudi ne zagovarjam, samo vseeno. In nekaj si dobesedno Ria in Vidiča prekurcal. Ne vem zakaj, ni blo tako katastrofalno. Ni blo pa najboljše to je pa res, in tudi ne tako kot lani, pač tudi najboljšim pade forma. In za konec še tista o Nevillu, da je bil krivec za prvi gol, ker je V GUŽVI NASTAVLJAL NOGO PRED GOLOM!!!!! Porka fiks ej, po novem igralec v želji po ubranitvi strela ne sme več posredovati pred golom. Si kdaj igral nogomet, takole v obrambi?! Kot kaže nisi. Ti je že Taki lepo obrazložil zadevo.

Sicer pa glave gor in gremo dalje! Prvenstvo je še doooolgooo... UNITED
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. november 2008, 18:42:12

Nočem načenjati nove debate oz. kreganja sam ne morem mimo komentarjev Andersona#8. Med polcajtom si napisal takšno kozlarija da kar res ni. Kar zabolelo me je pri srcu kar si napisal od Rooneyja... In to na kakšen agresiven način si napisal!
Anderson#8 je napisal:Naj gre v RIT vaš Rooney nori, samo naj ga kdo ubrani mu tako zabijem nazaj da bo slišal zakaj se gre. Jebemti, taki napadalec ne zna dat gola?! OMG. On more bit v taki formi da da normalen gol iz zicerja????? Naj gre v pm.
Kar neki ej, kot navijač Manchester Uniteda bi se moral malo zamisliti. Mora dati gol :roll: Pa pizda pač ni šla noter, ne rečem da je izvedel genialno in ga tudi ne zagovarjam, samo vseeno. In nekaj si dobesedno Ria in Vidiča prekurcal. Ne vem zakaj, ni blo tako katastrofalno. Ni blo pa najboljše to je pa res, in tudi ne tako kot lani, pač tudi najboljšim pade forma. In za konec še tista o Nevillu, da je bil krivec za prvi gol, ker je V GUŽVI NASTAVLJAL NOGO PRED GOLOM!!!!! Porka fiks ej, po novem igralec v želji po ubranitvi strela ne sme več posredovati pred golom. Si kdaj igral nogomet, takole v obrambi?! Kot kaže nisi. Ti je že Taki lepo obrazložil zadevo.


Ja tam mislite da sem Rooneya poslal v pm, ne mislil sem da naj gre vse vkup v pm da ni šla not. Rio in Vida lani nista delala vse skupaj toliko napak kot letos. Pardon tako je. Res je da nista samo ona kriva vendar od njiju dveh se pričakuje da sta stabilna. Zaj če je krivo menjavanje SAF-a v obrambi je to tud možno vendar pa sta vseeno dosti pod nivojem lanske igre. Ampak sezona je dolga nič še ni izgubljeno, vendar lani ni smo izgubili proti TOP 4 letos pa že 2 poraza in remi. Pa še Newcastle remi... Ne smemo več napak delat kajti to nas lahko stane naslova...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a jernej dne 8. november 2008, 19:38:37

Anderson#8 je napisal:
GoUp je napisal:
Johnny je napisal:Lahko tudi nadaljujeta preko ZS (anderson8, goup), ker meni že totalno preseda branje vajinih postov, ker sta oba čist pristranska. Sploh to pretiravanje z vprašaji in klicaji je kr neki (bedarija).


Sam na tole se še obregnem, potem bom pa nardu, kot vlka večina "starih" uporabnikov foruma, ki so se raje umaknili, kot pa glavo tle razbijali.

Johnny se pravi boš ti mirno prenesel takšnole pretiravanje s strani določenih uporabnikov? Dva igralca - oba zajebeta vsaj dve smrtni šansi, oba pa ogromno prineseta k igri in sta nepogrešljiv člen Uniteda. Enega se popoljuva, drugega pa celo pohvali.
Vsaj jaz sem se na take poste obregnil, ker se mi zdi krivično, da nektaeri "čarovniki" lahko naredijo kar čejo pa bodo hvaljeni in kovani v zvezde, drugi "garači" pa ob vsaki napaki prbiti na tnalo.
Bom pa upošteval tvojo željo in se umaknil, da boste meli mir ... pa jaz tudi :D


Pa res tako želiš da popljuvam Ronalda? Ok, norc Ronaldo zakaj si zgrešo tiste šanse, takšen igralec more to zadet. Ampak ni to bistvo. Hec je v tem da se na forumu v Sloveniji lahko kritizira Ronalda do kurca, Rooney pa je tisti Zeus ki če naredi kaj narobe popravi z grobim faulom in posledično žutim kartonom. Oba nista bila posebej danes razpoložena vendar ne glede na vse ne morem pozabit kaj je Ronaldo naredil lani in da on ne potrebuje "goal forme" in da lahko zadene kdajkoli. Rooneyu pa se mora dobesedno vtrgat da da 2-3 gole in je heroj. Ronaldo da po tekmi 1-2 in to sploh ni njegova najboljša igra. Rooney pa je napadalec pa more met takšno formo da se kar kresa. Meni sta oba carja, vendar pa je eden lani zaznamoval nogomet in United nekdo pa je bil le gonilna sila, igralec z 15 goli in 10 podaji v vsem pa ne neki posebni sezoni. In tudi letos Rooney ne kaže nekega presežka IMO. Zaj je kar je, poraz kriva sta oba kre sta grešila, vendar vseeno še vedno letos pričakujem od Ronalda kot pa od Rooneya.




vedno bol se mi zdi, da ti nimaš pojma u fuzbalu!!
we are the champions!!
Uporabniški avatar
jernej
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 30. avgust 2007, 20:44:18
Kraj: ponikva pri žalcu

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. november 2008, 19:57:16

Heh, izgubili smo tekmo, v kateri smo bili boljši v vseh elementih, razen doseganju zadetkov. Bili smo boljši na igrišču, si priigrali več lepih šans, ampak ni šlo notri. Potem pa pride Arse in nam ga pokne in potem še takoj na začetku 2 polčasa, da nam je zabil žebelj v krsto. Slab dan, res slab.

Začelo se je dobro, motivirani so bili vsi, malo me je skrbelo le vreme, ker v takem "scanju" naši zvezdniki ne pridejo povsem do izraza. No že je bila prva šansa za Ronalda, pa potem 2x Ronster (o njem več kasneje), potem pa spet standardna situacija iz katere v letošnji sezoni kasiramo gole. Visoka žoga v kazenski prostor, nesigurni VDS, z vso ostalo obrambo, ki je na tej tekmi odigrala katastrofalno slabo, žoga nekako pride do Nasrija (če smo videli, so bili Arse-jevci večkrat po takih odbitih žog iz 16m sami???), in poba vžge na prvo, seveda zadane Nevilla (tudi one je vreden še kake besede) in 1:0. ŠOK, ker smo do tega trenutka imeli igro. No potem smo postali izgubljeni, Arsenal je prevzel pobudo in prav smešno je že bilo, kako so izkoriščali našo nesposobnost obrambe pri visokih predložkih in le čakal sem kdaj bomo fasali naslednjega.

No ob začetku drugega polčasa sem pričakoval menjavo naslednjih členov: Rooney (zanič), Neville (še slabši) in Andersson (ker ga Alex mora menjati, čeprav je bil kdo drug bolj zrel zato, recimo Park), No zgodilo se ni nič, razen tega, da se je naša obramba in z njim Neville še enkrat več osmešila in podarila zicer Nasriju za 2:0.... Katastrofa. Potem smo sicer pritisnili, vendar se je Arsenal uspešno branil z vsemi 11. No Alex je končno uvidel da tako ne gre več naprej (kakšnih 20 minut, le se mene tiče prepozno) in zamenjal 1 igralca!"?!? In to branilca pri 2:0, ALO, pa menjaj vse 3 naenkrat, no, pizda, včasih ga enostavno ne razumem. Kot to, da je v igro poslal Giggsa , da je špilal v vezi, pri čemer je deloval medlo, kot vreme nad igriščem. No po opravljenih 3 menjavah, smo sicer imeli še eno 100% šanso preko Ronalda, vendar tudi on kdaj zgreši. Po spletu okoliščin je potem Rafael zabil prekrasen gol, da pa bi potem v sami špici tekme še bolj pritisnili, je zato očitno zmanjkalo moči na sredini in idej v napadu.

Škoda, ker danes bi lahko Arseju odčitali lekcijo in se prebili na 3 mesto, tako pa smo izgubili še 3 pike.

Dolžan sem še besedo ali dve o Rooneyu in Nevillu. Prvega že dolgo nisem videl tako nezainteresiranega in malovoljnega, kot na današnji tekmi, ko je dve 100% šansi ustrelil, kot da se igra doma s svojim psičkom, prav tako je bil nesiguren na žogi, podaje so bile pa danes itak razred zase (NOT). No Neville je pa danes dokazal, da v prvi postavi nima kaj več iskati, briga me če je legenda, pa kapetan, pa kaj še vse, samo s tako igro ubija moralo soigralcem, če je kapetan, naj jih dvigne, ne pa da ga ni bilo nikjer, čepel je v zadnji liniji, kot pozabljen, Arsejevci so ga pa vrteli kot na ringlšpilu. Porazno in če ga Alex še kdaj letos uvrsti v prvo 11, bom resno razmislil, če ne bom zabrisl TV-ja na cesto, ker toliko živcev kot mi jih je požrl danes mi jih ni že dolgo. Ni fora v tem da je igral slabo, fora je v tem, da se ni niti malo potrudil da bi sploh igral.... Žalostno.... Imamo 2 boljši varianti za mesto RB, vendar vem da bo Alex še vedno tiščal notri Garrya, ker je pač njegovo "dete". Upam kljub vsemu, da bo spregledal.

Kaj povedati še o ostalih, bom kar takole napisal:

VDS - 6, kje je njegova sigurnost iz preteklih let, sicer za gole ni bil neposredno kriv, vendar so njegova posredovanja pri zračnih dvobojih vse drugo od sigurnega (Imam odlično menjavo z imenom Handanovič ;))

Neville - 4 glej zgoraj
Rio in Vida - 6, letala kot kure brez glave, sama sebi v napoto, krivda tudi na Alexu, ker rotira zadnje 4, kot bi bil na sejmu
Evra - 6,5, najboljši od zadnjih 4, edini kateri je upal priti naprej in ustvaril par uporabnih podaj

Park - 6,5 - kup letanja brez haska, sicer borben kot vedno, samo danes smo potrebovali kreativca (mogoče Nani)
Carrick - 6,5 - Trudil se je 90 minut, ni še pravi, vendar za njegove pin-point podaje tudi vreme ni bilo na mestu
Andersson - 6,5 - Odličen v prvem polčasu, odigral nekaj lepih pasov, v nadaljevanju ga je pobralo. Terba se bo naučiti dati gol!
Ronaldo - 7 Eden redkih na igrišču, ki je kazal željo po igri in tem ,da se Arsenal nabije na k..., letal levo desno, spredaj zadaj, podajal, MOM, na naši strani, žal se tudi njemu ni izšlo
Rooney - 5 , glej zgoraj
Berbatov 6, čakal, vendar je ni dočakal. Zadnje žoge pak...

Giggs 5 , pokazal ama nič, za igralca njegovega kova sramota
Rafael 7, polek Ronalda drugi ki si je resnično želel igrati in je zabil tudi čudovit gol. Upam da ga vidim na čim več tekmah do konca sezone, naj se Alex zgleduje po Arsenu in po njegovem Clichyu
Tevez - 5, pokazal toliko kot Gigs, s tem da je še bolj zavlačeval igro v zadnjih trenutkih. Kje je njegova forma....?

To je to, me pa zanima samo to KJE JE BIL DANES FLETCHER, za božjo voljo, naš najboljši midfilder in ga preprostno ni?!?! (če je poškodovan se opravičujem)!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 8. november 2008, 20:29:38

Welsh Wizard je napisal:Zgleda, da je tudi Fletcher vprašljiv za tekmo proti Arsenalu: Brown is still struggling with an ankle injury, although he is due to resume training in the middle of next week, while Fletcher has a minor knee problem and faces a race to be fit for Saturday's lunchtime kick-off.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 8. november 2008, 20:56:20

Hahaha kere izpade lahko tle berš...da še js mal "vzpodbudim" temo...počakite do poletja pa ne bo več teh Ronaldo vs. Rooney crashov, kdor je za Ronalda bo lahko šel za njim v Madrid, Rooney fani bote/bomo pa ga še zmer lahko hailali ko bo tekel ko zmešan, pravega učinka pa ne bo. Do takrt pa štrikite. :mrgreen:
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 12.krog Arsenal:Manchester United, 8.11.08 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 8. november 2008, 20:59:25

Giggsy je napisal:Giggs 5 , pokazal ama nič, za igralca njegovega kova sramota
Tevez - 5, pokazal toliko kot Gigs, s tem da je še bolj zavlačeval igro v zadnjih trenutkih. Kje je njegova forma....?


Kako lahko napišeš kaj takega?? Kaj si pričakoval, da bosta dosegla 3 gole v 15 - 20 minutah in s stem naredila nekakšen čudež? Danes vsi nekaj kritizirate Giggsa in ostale, v sredo ko pa je dosegel gol za izenačenje ste ga pa kovali v boga.

Koliko uporabnikov vam mora dopovedati, da danes za poraz ni bil kriv en posameznik ampak celotna ekipa!!!
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov