EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Omč dne 16. november 2008, 14:40:39

Dej pustite andersonu mal dihat no.sj nč slabga on noče, mi ga pa čist za vsak k**** post napademo.se mi že kr smil počas. seveda ne morem mimo GoUpovga posta. zmer k berem tvoje poste, mi grejo kr mal mravlinci po rokah, zelo dobro argumentiranje drugih postov. najbolje je seveda ko hvališ otočane. res pa ni potrebe, da tako agresivno napadeš vsak andersonov post no. ker bo pršlo do tega, da tud foruma ne bo več obiskoval, ker se bo počas začel počutit res ogroženga. Zj seveda če bi se on mal umiril glede tega pretiranega hvaljenja "ta južnih", vem da bi bla situacija čisto drugačna, tk da probejmo kšn kompromis nardit tuki. kaj menite?

da ne bo OT.

Včer sm delu ceu dan pa nism tekme gledu...a kdo ve zakaj Rooney ni igral? Kako se je odrezal Tevez?
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. november 2008, 15:06:51

Hja sj jst nism 9 strani v tej temi odgovarjal na razne pikre, glede Rooneya in pretiranih hvalospevov na račun drugih. Tk da "malo" sem se že umiril :D Poleg tega menim, da ga nisem tko agresivno napadel, samo napisal, sem da United pač zmore brez ktergakol igralca doseč, kar je tud lani osvojil. Z njegove strani je pač vidno, da če ne bi mel CR, bi bli mi par let zdajle nekje na sredini lestvice očitno.

Tevez? Preveč soliral in driblal, namesto da bi v stilu Welbecka poknu tm z roba šestnajstke, ko je mel parkrat možnost. Enkrat je s strani prišel sam pred golmana in je tko streljal, da je rahlo podal golmanu v naročje :D Se je pa trudil, odkrival, z ogromno teka in vtekanja pripravljal priložnosti za druge in podal Berbi za gol. Celokupno gledano je bil vredu in z nekaj tekmami v nogah, bo tud gol prišel. Samo nehat mora s pretiranim soliranjem.

Za Rooneya je blo že pred tekmo rečeno da ga ne bo v postavi. Kao rahla poškodba se mi zdi.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 16. november 2008, 17:01:16

Ma roko na srce imata oba prav, tako Andersson, kot GoUP. Trenutno je pač United tako "naštelan" na Ronalda, da brez njegove prave forme, ni prave forme Uniteda. Je pa jasno, da če odide, se bomo pač preformirali in bo Alex našel novo zmagovalno taktiko, tako jo je po odhodu Cantonaja, Cola, Yorka, Beckhama, Van Nistelrooya..... in jo vedno bo. Je pa fino da debata teče, pa da pridemo do skupnih zaključkov, da ko igrata ob R-ja za nas, smo super ekipa in ko bo kateri odšel, bomo rabili določen čas, da bomo to spet postali. ni bil zastonj Ronaldo najboljši igralec lansko leto in ni zastonj Alex potegnil Rooneya nazaj, da je filal ostale v napadu.. Bodi dovolj o tem.

Sem pa prišel na zanimivo idejo, da bi recimo po odhodu Alexa v penzijo, njegovo mesto lahko zasedel Villin strokovnjak Martin O`Neill. Zadnja leta se z AV redno dokazuje, pa čeprav nimajo ne budžeta, ne igralcev, ki bi pri katerem drugem trenerju kotirali tako visoko na lestvici. Pa še tako razvpit ni, kot nekateri drugi, zdi se mi zelo podoben Alexu in meni se zdi kar primerna menjava. v bistvu komaj čakam nasledjno tekmo, ki jo igramo proti Villi, kjer se bo pokazalo ali smo se pobrali iz krize. Zame ena izmed tekem sezone.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. november 2008, 17:04:47

. : Omč :. je napisal:Dej pustite andersonu mal dihat no.sj nč slabga on noče, mi ga pa čist za vsak k**** post napademo.se mi že kr smil počas. seveda ne morem mimo GoUpovga posta. zmer k berem tvoje poste, mi grejo kr mal mravlinci po rokah, zelo dobro argumentiranje drugih postov. najbolje je seveda ko hvališ otočane. res pa ni potrebe, da tako agresivno napadeš vsak andersonov post no. ker bo pršlo do tega, da tud foruma ne bo več obiskoval, ker se bo počas začel počutit res ogroženga. Zj seveda če bi se on mal umiril glede tega pretiranega hvaljenja "ta južnih", vem da bi bla situacija čisto drugačna, tk da probejmo kšn kompromis nardit tuki. kaj menite?

da ne bo OT.

Včer sm delu ceu dan pa nism tekme gledu...a kdo ve zakaj Rooney ni igral? Kako se je odrezal Tevez?


Vsaj ena dobrohotna duša na forumu :oops:

Lahko najdemo kompromis ja, jaz bom nehal hvalit "latine", Goup in ostali "starešinarji" pa naj nehajo angleže dvigovat kot nedotakljive. To mi gre najbolj na jetra, vsak je igralec Manchester Uniteda in je vreden isto. Razlika je pač da je en igralec 10 let v klubu medtem ko pa je kak drug 2 leti ali pa še manj... Skupaj tvorijo zmage, skupaj so najboljši v Angliji in v Evropi in vem da lahko edino ekipno zmagajo! Jaz priznam da včasih rečem nekaj več o latinih, a kaj ko se mi dobesedno smilijo kako jih nekateri zabijajo, tiste "staroselce" pa kot da so ata Fredo. Gremo zdaj dalje, tekma je mimo, zmagali smo 5:0 brez nekaterih prvotimcev. To je zelo dobro. Naslednja na meniju pa je Aston Villa v gosteh, oni so redna stranka a vendarle zelo težko gostovanje...

Tevez naj bi bil po mnenju Skysportsa najboljši igralec Manchestra včeraj :shock: Je odigral dobro, se boril in vse vendar pa ne vem če je bil glih MoM... Bo pa kmalu začel zabijat v to sem siguren!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Omč dne 16. november 2008, 18:45:35

Jah glede njegove solaže mislm da je krivo tud to, k ni več v prvi in zgleda da zmer ko dobi šanso za igro, proba čimbolj izkoristit oz. dat več golov. če bi dobu zj redno minutažo mislm da bi se tud mal odvadu solirat.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov