EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a alanya dne 15. november 2008, 20:24:11

Pa daaaj....vedno najboljše tekme zamudim :(. So že kakšnih posnetki golov na voljo?
alanya
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 60
Pridružen: 30. september 2008, 14:12:46

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 15. november 2008, 20:31:43

When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 15. november 2008, 20:35:03

To je United, ki ga vsi poznamo. Odlična igra, veliko priložnosti, veliko zadetkov.... Danes je potrebno pohvaliti prav vse igralce, ki so igrali. Priznam, da sem mislil, da se bo Stoke bolj upiral saj so letos že pošteno zagodli Arsenalu in L'poolu ampak danes mu res ni bilo pomoči. Barvoooo!
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 15. november 2008, 20:47:27

No hvalabogu si nismo rabli pulit lasi in se posipat s pepelom tisti, ki smo napovedovali visoko zmago. Nekako je enkrat moralo biti konec teh muk v napadu in enkrat je morala počit petarda.Upam, da gremo sedaj s to strelsko formo naprej.Jasno ni in ne bo vsak nasprotnik Stoke City a upam, da ta zmaga prinaša veliko samozavesti.Več mogoče kasneje, grem zdaj petardo zapit ;)
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 15. november 2008, 21:01:03

Nič o tekmi ne bom napisal, ker mi gre na bruhanje potem, ko po tekmi preletim poste. Kar nekateri pišejo je bolano!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Kathy#7 dne 15. november 2008, 21:06:38

Najprej bi pohvalila nase igralce, dons so me presenetl, ker so res dobr igral. Pa po dolgem casu je dal Ronaldo spet gol s prostga strela :D :D

Sem pa dolzna se en komentar, res da je ful nazaj, sam dolg je pa dolg!!! (da ne boste iskal je to na prvi strani)

Anderson#8 je napisal:Kathy#7 od Teveza in Rooneya bo letos odvisno če bomo mi zmagovali ali ne. Onadva morata dajati gole ker sta najbližja nasprotnikovem golu. Rooney je bil v izjemni formi pred enim mesecom samo kaj naredil za nas? Dal je 3 zadetke v PL in še 2x v LP torej vse skupaj pet. To pa je vse od njegovih golov letos. Zdaj pa se na vse pretege muči, troši žoge in faulira za bvz da bi dal ta nori 100 gol. Z takim načinom ga bo še 100 dajal... Če prav upam da ga danes že proti Stoku, itak newem niti če bo igral bi blo res dobro. Recimo na drugi strani Ronaldo ne sili tako močno kot Rooney. Ronaldo ve da bo še letos dal veliko golov in ve kaj je njegova naloga... Na drugi strani pa Carlos ki zaradi Berbatova sedi na klopi, lani pa brez njega ni šlo. Tevez je letos dal samo 2 gola in res mi je žal da je tako "slab". Ampak on je izjemen igralec in vem da bo še letos zabil veliko krat.

Za Nanija pa mislim da je matiji že počasi začelo najedat kako ga vsi v drek potiskate. Nanija namreč. Če kaj odigra narobe se ga prekleje v pizdo mater, eni ga nazivajo za najslabši nakup v zgodovini Uniteda, mu pravijo cigo, itd itd... Poglejte statistiko lanske sezone, ter začetek letošnje. On dosti pripomore z svojimi koti ter z svojim laufanjem po boku, odpiranjem prostora in podajami v napad. Vem da izgubi dosti žog, vendar je dosti žog zaradi njega tudi not!! Park in Giggs nista lani skupaj spravila 5 podaj za zadetek prav tako pa sta skupaj zadela 5x medtem ko pa je Nani zadel 4x in letos 2x. Ne razumem zakaj bi moral človek igrati kot Ronaldo kajti Ronaldo je samo eden in igrati kot on je skoraj nemogoče, Ronaldo je dosti bolj popoln fizično in tehnično kot pa Nani. Še vedno pa mislim da je Nani prva izbira na LM, in to vesta tako Park in Giggs. Pa ne zdaj govorit in me napadat ker je kao Nani latino pa ga povzdigujem, Nani je eno leto v klubu pa je veliko lani pripomogel k uspehu kluba. Če pa vi vidite da na kakšni tekmi izgubi 2-3 žoge in rečete da je najslabši nakup v zgodovini kluba pa ste izjemno neumni...


No Anderson#8 me zelo cudi, da jaz odgovarjam Matiji, ti ga moras pa branit, ne vem a Matija ni dovolj star, da sam zagovarja svoja stalisca?! Iz posta Matije izhaja bolj nestrpnost do Rooneya (tistega, ki mu nas grb vec pomeni kot Naniju, ampak ocitno je nekaterim tu gor nas grb drugotnega pomena) in, ce bi dobro prebral moj post sem pisala glede Rooneya o necem drugem. Ne vem, a zdaj tiste tocke, ki smo jih dobili s pomocjo Rooneyeve dobre forme lahko kar stran vrzemo, ker je Nani v tako dobri formi, da bodo tocke kar letele na nas konto? Glede dveh golov, kdaj pa je dosegel ta dva gola Nani? Morda, ko se je lomil rezultat ali, ko je bila tekma ze odlocena? A mu ni celo katastrofa od Rooneya enkrat podal?? In se enkrat, na cem temelji to mnenje o dobri formi Nanija? Proti Arsenalu ni igral, proti QPR ni bil najbolje ocenjen...??? To sem komentirala, ce imate pa nekateri tu kaksne druge zadeve, ki jih razciscujete iz preteklosti, pa to mene ne zanima. Na vsebino mojega komentarja nisi dogovoril. Pa se to, ko si ze pisal kdaj je bil Rooney v formi, verjetno si pisal na obdobje, ko je dajal gole, ker ce tvojo logiko izpeljemo iz tega, potem negiras Matijo, ker po tej logiki Nani tudi ni v formi, ampak, ce je ze bil, je bil v preteklosti, podobno kot Rooney. Ampak Nani je kljub temu v formi, Rooney pa ne.

Kar se pa statistike zacetka sezone tice me pa tezko prepricas, ker Nani sploh ni igral, pa vemo zakaj a ne? Zaradi lepega obnasanja gotovo ne. Sicer pa nisem nikjer napisala, da mora biti kot Ronaldo, samo, ce se prav spomnim, Ronaldo z nekaj metrov ni zadel proti Arsenalu, pa tega niti ne omenis, Rooneyu pa ne vem kaj vse ocitas. Pa, da ne bo pomote, Ronaldo mi je super nogometas, imam pa kot nogometasa (!) zelo rada Rooneya.

Sicer smo pa danes brez nanija in andersona zmagala a ne... :mrgreen:
Uporabniški avatar
Kathy#7
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 29. september 2008, 20:06:40
Kraj: trenutno v Ljubljani

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. november 2008, 21:26:41

Rooney mora biti v formi da zadene gol, potem pa lahko boga za jajce primemo če bo on dajal gole v serijah. Zelo je lepo ko se to zgodi, vendar se to zgodi 1x 2x na leto potem pa suša nekaj časa in zopet kak povprečen nasprotnik šopne dva itd itd... Ne bom primerjal Rooneya in ne Nanija. Sta povsem različna igralca, drugačni tip, položaj, barva kože.

Še morem primerjat Ronalda pa Rooneya znova? Ne ne bom niti njiju dva komentiral. Ko igrata skupaj sta eden najboljših dvojcev na svetu če ne celo najboljši. Vendar pa je Cristiano Ronaldo v smislu golov dostiii bolj učinkovit kot pa Rooney. Ronaldo enostavno lahko z eno potezo odloči tekmo kot je danes igral 2 gola in asisst.

Pa še bo znova ponovil in me lahko napadete. Manchester United trenutno brez Ronalda ne more in tudi ne zna igrati. Veliko je podrejeno njemu in njegovi igri. Če ima dan je nezaustavljiv, če nima dneva pa vseeno nekaj naredi pa čeprav postrela 10 žog na gol... Brez Rooneya pa še kako gre, sedaj tudi Rooney ve da je nadomestljiv! Ve da če ne bo dal golov, ne bo njega v prvi postavi. Čaka Tevez, če bo Berba kdaj začel na klopi pa je na preži tudi. In vemo kakšne gole daje Berbatov... Oba sta izjemna igralca, vendar Ronaldo je stalno v seriji še ko pride po takšni poškodbi je odličen, Rooney pa ni tak tip. Njegove gole se čaka, čaka in čaka...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Kathy#7 dne 15. november 2008, 21:46:23

ocitno ne razumes kaj sem napisala...poglej, ronaldo je zame itak najboljsi igralec uniteda, to me sploh ni treba prepricevati, moj prvi post v tej temi je bil namenjen zgolj navedbi, da je nani v formi, rooney pa ni in upam, da ne bo potrebno nadaljevati debate, ki je posledica nerazumevanja mojega posta...tudi sama ne primerjam nanija in rooneya, ker toliko mi je nekako jasno, da ne igrata na istih pozicijah...vseeno pa ni fair, da se za rooneya pise, da ni v formi, za nanija pa, da je...pa vemo kdo je to napisal.

upam, da zdaj tudi s to temo lahko zakljuciva.
Uporabniški avatar
Kathy#7
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 29. september 2008, 20:06:40
Kraj: trenutno v Ljubljani

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. november 2008, 21:47:16

Lahko ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. november 2008, 22:11:42

Anderson#8 je napisal:Ronaldo enostavno lahko z eno potezo odloči tekmo kot je danes igral 2 gola in asisst.

Manchester United trenutno brez Ronalda ne more in tudi ne zna igrati. Veliko je podrejeno njemu in njegovi igri.


Čeprov sem že miljonkrat rekel, da ne bom več na takale poste sploh ugovarjal, ste danes spet nekateri parkrat dregnili v osje gnezdo s svojimi vehementnimi izjavami. In morm spet en malo ugovarjat.
To ni post uperjen proti Ronaldu, to je post uperjen proti tebi in tvojemu mišljenju da je CR bog i batina Uniteda. Resnično ko berem tvoje poste in še nekaterih drugih uporabnikov, mi dajete občutek kot da je v Unitedu samo en igralec, ki odloča o vsem, samo en igralec ki obrača tekme, en igralec brez katerega bi United potonil v povprečje.

Najprej prvi citirani stavek:
Mhm, ko pa Rooney zabija in podaja, pa ne odloči tekme v eni ali dveh potezah!? Ah ne, takrat ma pač zegn da zabije in so tisti goli totalno nepomembni in ne vplivajo na potek tekme. On ne odloča tekem. Če je pa že odločilni gol, je pa krivo ker ga zabije v bližnji kot, kr debil ne zna streljat v daljši kot. V Unitedu tekme odločajo samo CR, Tevez, Nani, Rafael z goli pa podajami in Anderson izključno s podajami. Ostali so na igrišču samo zato, da popolnijo kvoto enajstih igralcev.

Pa še drugi citirani stavek:
Manchester United LAHKO brez CR (vprašanje je, če lahko on brez Uniteda!!!) zdaj, nekdaj in tudi v prihodnje! United je samo eden in če ga nekdo zapusti, se ga nadomesti - s še boljšim igralcem. Klub zaradi tega ne bo propadel in nehal osvajati lovorik. Nismo mi nek fucking jebeni Napoli, ki je bil odvisen samo od enega čarovnika.
In v zadnjem citiranem stavku si zadel terno. Ko bo šel ali ko se bo poškodoval, bo United igral drugače. Imamo dovolj izjemno kvalitetnih igralcev svetovne klase, ki prav tako lahko z eno potezo preobrnejo potek tekme :o in magari če bo to Fletcher. Sam zanj ne bomo brali tle nekih superlativov o njegovih odločujočih zadetkih...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 15. november 2008, 22:35:42

Zaradi glupih TV sporedov spet nisem gledal tekme, tako da same igre ne bom ocenjeval. Takšna zmaga je bila (pa čeprav proti klubu iz druge polovice lestvice) potrebna, upam da se sedaj napadalci bolj sprostijo in da bo vse skupaj bolj steklo.

Pa še to ... na redcafeju sem prebral, da večina navijačev meni, da je Carrick tisti odločilni faktor trenutno v Unitedu. Torej, da ko je na igrišču, stvari tečejo in igra se razvija, ko pa ga ni, pa nekako obstane. Nekaj zadnjih tekem Uniteda nisem gledal, zato vas vprašam za mnenje ... se strinjate s tem?
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a TSD dne 15. november 2008, 22:39:54

Anderson#8 je napisal:Rooney mora biti v formi da zadene gol, potem pa lahko boga za jajce primemo če bo on dajal gole v serijah. Zelo je lepo ko se to zgodi, vendar se to zgodi 1x 2x na leto potem pa suša nekaj časa in zopet kak povprečen nasprotnik šopne dva itd itd... Ne bom primerjal Rooneya in ne Nanija. Sta povsem različna igralca, drugačni tip, položaj, barva kože.

Še morem primerjat Ronalda pa Rooneya znova? Ne ne bom niti njiju dva komentiral. Ko igrata skupaj sta eden najboljših dvojcev na svetu če ne celo najboljši. Vendar pa je Cristiano Ronaldo v smislu golov dostiii bolj učinkovit kot pa Rooney. Ronaldo enostavno lahko z eno potezo odloči tekmo kot je danes igral 2 gola in asisst.

Pa še bo znova ponovil in me lahko napadete. Manchester United trenutno brez Ronalda ne more in tudi ne zna igrati. Veliko je podrejeno njemu in njegovi igri. Če ima dan je nezaustavljiv, če nima dneva pa vseeno nekaj naredi pa čeprav postrela 10 žog na gol... Brez Rooneya pa še kako gre, sedaj tudi Rooney ve da je nadomestljiv! Ve da če ne bo dal golov, ne bo njega v prvi postavi. Čaka Tevez, če bo Berba kdaj začel na klopi pa je na preži tudi. In vemo kakšne gole daje Berbatov... Oba sta izjemna igralca, vendar Ronaldo je stalno v seriji še ko pride po takšni poškodbi je odličen, Rooney pa ni tak tip. Njegove gole se čaka, čaka in čaka...




Če bi v eni potezi znal doseč 2 gola in še podat, ga pa tut js ne prodam. :mrgreen:
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 15. november 2008, 23:46:38

Waaaw kaki gol Welbecka...Res..cestitke!! :)
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 16. november 2008, 0:25:05

DarkManX™ je napisal:Pa še to ... na redcafeju sem prebral, da večina navijačev meni, da je Carrick tisti odločilni faktor trenutno v Unitedu. Torej, da ko je na igrišču, stvari tečejo in igra se razvija, ko pa ga ni, pa nekako obstane. Nekaj zadnjih tekem Uniteda nisem gledal, zato vas vprašam za mnenje ... se strinjate s tem?


Sigurno je on trenutno najboljši razpoložjivi organizator igre. In z njim pride tudi igra, kjer se lepo gradijo napadi, brez preskakovanja. Mirnost, natančne podaje, dober pregled. Enkrat sem napisal (pa ne v letošnji sezoni): Ne vidiš ga dosti, ampak ko manjka, igra ne steče. Počas tud prihaja v optimalno formo, tako da se od njega pričakuje samo še več. Pa še streljat se je opogumil!

Drugač sem pa prej pozabil napisat tole. Klop s sedmimi igralci je super zadeva! Če bi imeli na klopi samo 5 možnosti, danes ne bi debitirala dva igralca v Premier ligi. Take tekme so idealne za te mlade igralce. Imamo visoko vodstvo, tekma je praktično odločena in mladci lahko vstopijo in si pridobivajo izkušnje.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 16. november 2008, 9:15:41

Upam, da bodo lahko letos teli mladi dobili še veliko priložnosti na podobnih tekmah. ;) Letos nam gre na roko tudi to, ker smo prišli daleč v Carling cupu in tako je za mladeniče kar precej priložnosti.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. november 2008, 11:06:23

GoUp je napisal:
Anderson#8 je napisal:Ronaldo enostavno lahko z eno potezo odloči tekmo kot je danes igral 2 gola in asisst.

Manchester United trenutno brez Ronalda ne more in tudi ne zna igrati. Veliko je podrejeno njemu in njegovi igri.


Čeprov sem že miljonkrat rekel, da ne bom več na takale poste sploh ugovarjal, ste danes spet nekateri parkrat dregnili v osje gnezdo s svojimi vehementnimi izjavami. In morm spet en malo ugovarjat.
To ni post uperjen proti Ronaldu, to je post uperjen proti tebi in tvojemu mišljenju da je CR bog i batina Uniteda. Resnično ko berem tvoje poste in še nekaterih drugih uporabnikov, mi dajete občutek kot da je v Unitedu samo en igralec, ki odloča o vsem, samo en igralec ki obrača tekme, en igralec brez katerega bi United potonil v povprečje.

Najprej prvi citirani stavek:
Mhm, ko pa Rooney zabija in podaja, pa ne odloči tekme v eni ali dveh potezah!? Ah ne, takrat ma pač zegn da zabije in so tisti goli totalno nepomembni in ne vplivajo na potek tekme. On ne odloča tekem. Če je pa že odločilni gol, je pa krivo ker ga zabije v bližnji kot, kr debil ne zna streljat v daljši kot. V Unitedu tekme odločajo samo CR, Tevez, Nani, Rafael z goli pa podajami in Anderson izključno s podajami. Ostali so na igrišču samo zato, da popolnijo kvoto enajstih igralcev.

Pa še drugi citirani stavek:
Manchester United LAHKO brez CR (vprašanje je, če lahko on brez Uniteda!!!) zdaj, nekdaj in tudi v prihodnje! United je samo eden in če ga nekdo zapusti, se ga nadomesti - s še boljšim igralcem. Klub zaradi tega ne bo propadel in nehal osvajati lovorik. Nismo mi nek fucking jebeni Napoli, ki je bil odvisen samo od enega čarovnika.
In v zadnjem citiranem stavku si zadel terno. Ko bo šel ali ko se bo poškodoval, bo United igral drugače. Imamo dovolj izjemno kvalitetnih igralcev svetovne klase, ki prav tako lahko z eno potezo preobrnejo potek tekme :o in magari če bo to Fletcher. Sam zanj ne bomo brali tle nekih superlativov o njegovih odločujočih zadetkih...


Mislo sem nekaj drugega gor napisat pa je preveč žaljivo. Ne bom ti odgovorjal dokler boš nabijal gor druge latine od Nanija do Andersona... Ker tako se ne da pogovarjat s tabo. Kar nekaj tretjo tupiš zraven. Še enkrat bom napisal in iz moje strani bom to temo končal. Od Cristiana pričakujem DOSTIII več kot pa od Rooneya! Ker nekdo da gol kdajkoli, nekdo pa ga zabija 5 tekem...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 16. november 2008, 11:50:22

Nogomet je moštveni šport. Nevem kaj se zdaj prepirate kdo je boljši Rooney ali Ronaldo. Mislim da je Rooney izjemen borec tako da je skoraj vedno vmešan v akcije saj po žogo prihaja na svojo polovico jo sprejme ni jo lahko nabije povsem na drugo stran do Ronalda, Nanija, Parka ki na drugi strani samo sprejmejo žogo in nato nimajo težkega dela daj kaj napravijo. Zakaj Rooney ne zabija toliko golov kot Ronaldo?
Preprosto zato ker Ronaldo zna izkoristiti svoje driblinge in močan strel iz razdalje in tako zabije gol, Rooney pa svojo hitrostjo in močjo skoraj vedno pripravi izjemne priložnosti ostalim in za razliko od Ronalda, ki raje zabije gol ga Rooney pripravi.

ŠE TOLE

Ronaldo:
Appearances: 253
Goals: 101

Rooney:
Appearances: 205
Goals: 82

Skoraj ni razlike v golih glede na nastope(Rooney ima 50 nastopov manj in 20 golov manj torej če zadane na vsaki 2 tekmi bo pri 253 nastopu zadel več golov kot Ronaldo sedaj pri 253 nastopu.)
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 16. november 2008, 13:08:22

S tem da je Ronaldo vezist, Rooney pa napadalec, a pustmo to. Jst sem samo vesel, da oba igrata za nas... :D
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a markm dne 16. november 2008, 13:09:49

Lepa zmaga, 3 točke so kle. Sama igra je bla zlo dobra, začel smo odlično pa veseli me da po danmu golu, da smo še bol prtisnli. Lepo je blo vidt da so tut mladinci dobl svojo priložnost in jo vsi dobr izkorisl, sploh Welbeck lep gol.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 13.krog Manchester United:Stoke City, 15.11.08 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. november 2008, 14:24:16

ManRed je napisal:S tem da je Ronaldo vezist, Rooney pa napadalec, a pustmo to. Jst sem samo vesel, da oba igrata za nas... :D

Ja in Wazza dosti večkrat preide sredino, večkrat je v obrambi ... pa je napadalec in mu ne bi bilo treba. Vendar je pač igra tko postavljena, da dotičnemu vezistu ni potrebe tolk v obrambi pomagat. Pri tem bi pa rad izpostavil tekmo prot Stoku. Me je CR presenetil, kolkrat sem ga videl v obrambi pomagat Johnu, kolikokrat je prišel po žogo na svojo polovico. Tud podajal je včeraj dovolj in na vsak način hotel prštimat gol za Manucha. Očitno tisoči funtov blagodejno vplivajo nanj in tacga Ronalda si jst želim večkrat.
Vendar kot si rekel, dokler igrata za nas je kul, ampak United zmora osvajati lovorike tudi brez obeh.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost