EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 24. november 2008, 14:44:28

Kva je slabš: če si slab, ali če si neviden? Jaz ne vem...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 24. november 2008, 15:22:59

Remmy je napisal:Kva je slabš: če si slab, ali če si neviden? Jaz ne vem...


Eni očitno nimate kaj bolj pametnega delat, kot pa se vmešat v vsak napisan post, zato pa so zadeve trenutno tu gor takšne kot so.Od tebe bi pričakoval bolj zrelo debato, a če pač ne veš ti na hitro povem v čem je bistvena razlika.Neviden bi bil, če ne bi postavil tako neumnega vprašanja,slab si ker si ravno to storil.Glede nogometne igre pa recimo:

neviden-premalo sodeluješ v igri,ne dobiš žoge,malo podaj,malo tacklov itd..zato so v večini krivi soigralci, a tako pač je.
slab-kar si storil v igri,si opravil slabo oz z veliko napakami.

Zdej, kaj je pa slabš, pa sam preceni.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 24. november 2008, 15:51:07

braul je napisal:
Remmy je napisal:Kva je slabš: če si slab, ali če si neviden? Jaz ne vem...


Eni očitno nimate kaj bolj pametnega delat, kot pa se vmešat v vsak napisan post, zato pa so zadeve trenutno tu gor takšne kot so.Od tebe bi pričakoval bolj zrelo debato, a če pač ne veš ti na hitro povem v čem je bistvena razlika.Neviden bi bil, če ne bi postavil tako neumnega vprašanja,slab si ker si ravno to storil.Glede nogometne igre pa recimo:

neviden-premalo sodeluješ v igri,ne dobiš žoge,malo podaj,malo tacklov itd..zato so v večini krivi soigralci, a tako pač je.
slab-kar si storil v igri,si opravil slabo oz z veliko napakami.

Zdej, kaj je pa slabš, pa sam preceni.


Ne vem zakaj se (pogosto) razburajaš, oz. si užaljen, takoj ko dobiš eno repliko?

Jaz te samo sprašujem: ali je zate manjši prispevek k igri od tistega, ki je "slab" oz. tistega, ki je "neviden". Vem, kaj pomeni, da si slab oz. neviden.

Zanima me samo, ali se ti zdi boljše, da igralec veliko sodeluje in poskuša ter zajebe, ali je slabše to, da je igralec odrezan od igre (kar je lahko odvisno od soigralcev, a če igraš kot centralni vezni je to odvisno le od tebe). To me zanima. Sam ne morem preceniti, ker nimava oba enakega vrednostnega sistema. Pravijo da neumnih vprašanj ni - bolje da zveš neko stvar večkrat, kot pa da jo sploh ne veš - tako da tvoja teorija o postavljanju vprašanj ne zdrži. Zdaj pa pričakujem še odgovor kar se tiče nogometa.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 24. november 2008, 16:33:06

Ma ja mogoče je tudi to res, bom skušal odpravit ;) . Vendar ni me zmotilo kaj drugega kot pa to, kako je bil tale tvoj vprašalni stavek napisan. Meni se zdi, da je dovolj, da veš kaj pomeni eno in kaj drugo in to vmestiš glede na igro. S tem, da si je kdo sam kriv je tudi verjetno, a če ne dobi žoge od soigralcev je zame tu krivda drugje, mogoče se pa tudi ne dovolj odkriva pa si je kriv čisto sam - to je ogromn za debatirat in spada v kakšno drugo temo kot tole.Nekoč je bila tudi že debata o Ronaldu, sam na vseh tekmah dobi ogromno žog, zdej a je to zaradi taktike in 'naročlila' SAFa,se dovolj dobro odkriva ali je enostavno tako v ekipi, da se igra nanj, ker se ve kakšne so njegove tehnične sposobnosti?!Da pa ti konkretno odgovorim kaj je slabše....verjetno kakor za koga.Slabo je tako, če ne sodeluješ ali če sodeluješ v igri in si neuporaben. Normalno pa je, da več kot si pri žogi, več je lahko tudi napak ali koristi, če pa si neviden pa bi lahko rekli, da te nasprotnik dobro pokriva in tako bi za takšno ekipo veljalo kot da igra z igralcem manj.Zame konkretno na tej tekmi nista bila na nivoju niti Giggs niti Carrick.Če pa se že moram odločiti pa raje vidim slabega igralca, saj on je skušal odigrati dobro pa mu zaradi tega ali onega ni uspelo.Tako pač na tej tekmi Giggsu niso stekle podaje,predvsem globinske so njegova specialiteta, na kateri od prejšnjih tekem pa so mu in je bil zelo koristen in dober na sredini, za danes pač to ne velja, z vsem spoštovanjem do njega in tudi nevidnega Carricka!:D Sedaj pa srčno upam, da bomo že jutri lahko govorili o dobrih,vidnih in koristnih potezah naših igralcev.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a zimi dne 24. november 2008, 22:15:38

mogoče bi mogl vsi bit tok zasedeni ko jz in nebi mel časa takoj po tekmi pisat, ter šele čez par urc prve komentarje dat..
je pa res da me zabava ko vse berem :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost