EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 22. november 2008, 20:24:06

Joj, kakšna zamujena priložnost.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. november 2008, 20:25:20

Bravo United. S tako se lahko poslovimo od naslova že zelo kmalu. Letos bo Livepool pred nami, to si zapomnite. MoM Rooney

LP
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 22. november 2008, 20:28:10

BAAAAAAAAAAAAAAAAA

-Ko mamo šanso se približat, tega ne storimo. Pi...

-Sicer pa skoraj po mojih pričakovanjih, no pričakoval sem vsaj eno 11-m za naše, drugače danes itak ne bi zadeli
-Ko smo šli v napad, nismo delovali nevarno, medtem ko pa je Villa na drugi strani skoraj vedno mela šanso
-Ko rabimo gol, se znembimo vseh naših nevarnih mož, Rooneya damo na krilo in to je to.
-Ok, Ronaldo je bil poškodovan

-Raje ne vem, kaj bo proti Villarealu, ki bo poizkušal osvojit prvo mesto. Če ne popravimo igre v napadu (kako jo sploh bomo?), pač ne bomo prvi...

Zapravljene ZLATE pike...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 22. november 2008, 20:31:57

matija je napisal:Trenutno za mene najboljši Ronaldo pri Unitedu.

On, najbolši? Pa kaj je s tabo? Te hje faks čist zmešu? Tipo je bil za en kurac. Nič ni naredu, niti podaje. Še un strel se mu je posrov. Laufu ni nič, pomagu tud nič. Spizdi v Real z takimi!
-----------------------------
Drugi polčas še slabši ko prvi. Bi raj vidu, da bi Villa dala gol, bi blo celo bolše. Več izgubljenih žog, kot točnih podaj. Še čudno, da se je remi izvleklo, ker men je bilo tole :sick: . Najbolši še Vidić, ostali pod povprečjem. Najslabši ta, katerga se ne sme kritizirat.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 22. november 2008, 20:33:17

Za mene igralec tekme Nemanja Vidič. Brez napake, tam je ujel Gabbyja ko bi mu lahko spizdo in nekako ustavil žogo, rešil tisto podajo Milnerja 2 metra pred golom, tudi Bavec je rekel da ni izgubil skoka z glavo.. Res je tako..

Kaj se da povedat, zajebali smo eno redkih šans, sploh ker sta Liverpool in Chelsea igrala doma in sta zajebala.. Res je to bilo težko gostovanje ampak mi nismo znali unovčit. Če rečem da zaradi Rooneya nismo dobili pike bom znova "hvaljen" od vas. Rooney vsako tekmo potrjuje mojo tezo. Če ni v formi od njega gola enostavno ne bo, pa če ma šanso ki bi jo vsak lolek not porino. Res je da je bil kao poškodovan, vendar to kaj je zgrešil... :roll: Ko je Ronaldo odšel ven, smo še izgubili tisto malo kar smo imeli v napadu tako hitrosti in siljenja v 16tko Ville. Giggs je moral igrati celo tekmo, zdaj bo verjetno 1 mesec počival da se regenerira... O Shea je dobro odigral, ampak je bil danes Young malo bolj odrezan, Rio-Vida sta ustavila Gabbyja tako da to nimam pripomb, VDS zanesljivo...

Tevez :? Srce se mi para ko ga vidim kako se jezi nad tem da mora biti zamenjan, ker najbrž tudi on ve da mu ne gre pa bi tako želel dobro igrati... Ampak ne glede na vse slabe crosse in par napak se je vseeno zelo boril, za vsako žogo in bil vsepovsod... SAF ima na voljo 3 menjave a izkoristi dve, pa še to za napačne igralce...

Aston Villa si je ne glede na vse zaslužila točko, dobro so se postavili in bili na čase enakovredni...

Zajebali smo to šanso, lahko samo prosimo boga še na kakšno drugo, vsaj od Liverpoola ker od Chelseaja bolj težko :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 22. november 2008, 20:33:59

Tekme sicer nisem gledal v celoti - samo 2. polčas, vendar kar sem videl je bilo obupno. Totalno nepovezana, preveč napak, dokaj nenevarni v napadu.... Res je škoda, ker nismo izkoristili remija Chelsea in L'poola, ampak vsaj izgubili nismo ;)
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 22. november 2008, 20:35:19

Welsh Wizard je napisal:Tekme sicer nisem gledal v celoti - samo 2. polčas, vendar kar sem videl je bilo obupno. Totalno nepovezana, preveč napak, dokaj nenevarni v napadu.... Res je škoda, ker nismo izkoristili remija Chelsea in L'poola, ampak vsaj izgubili nismo ;)


To si zdaj tako napisal, kot da je to Unitedu v navado in prav prosimo srečo da ne izgubimo na tekmah mar ne?

In zdaj ker nismo izgubili moramo biti srečni da smo si rešili kožo in verjetno zajebali šanse za naslov...
Zadnjič spremenil Anderson#8, dne 22. november 2008, 20:35:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 22. november 2008, 20:35:39

matija je napisal:Bravo United. S tako se lahko poslovimo od naslova že zelo kmalu. Letos bo Livepool pred nami, to si zapomnite. MoM Rooney

LP

To resno? Zapravil najlepšo priložnost na tekmi, ki bi jo moral kot napadalec realizirati (pa ne prosim spet s tem da on pomaga v obrambi, ker je to povsem nepomembno v tej situaciji). Tudi sam si rekel, da bi to zadel še VDS.

Če bi že moral zbrati nekoga z naše strani bi bil to Vidić, čeprav se mi zdi da nihče ni preveč izstopal (na pozitiven način)

Kurc pa izgubljene pike na tak lep večer. Arsenal zgubi, Luzerpul in čelsi remizirata na svojih igriščih, mi pa prav tako pri Villi. To smo gledali lansko leto v španski ligi. Real remizira, Barca dve uri za tem pa pravtako.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. november 2008, 20:44:26

Ma dejte no. Na tole tekmo lahko gledamo, da smo dobil piko. Arsenal so zgazili, le ta pa nas.
Poleg tega so oni špilal tak bunker da kr glava boli in čakal samo na kontre, katere sta pa Vida in Rio po vrsti odbijala (ajd z mal sreče). Evra in John tud dobro, sploh slednji se je odlično pokazal na RB in totalno odrezal Younga.
Sredina je bila malo zgubljena. Giggs res ni pokazal kaj veliko (razen nekaj lepo izvedenih kotov in nič drugega), vendar je za razumet SAFa, sj je Anderson pred kratkim preletel 20.000 km - in v zadnjih minutah pokazal, da bolje da ni igral še več. Tko kot Nani in CR in od nobenga nismo videli nič. CR se je res trudil in poskušal, vendar skoz tako strnjeno obrambo ni šlo. Mu pa pri prebojih nista pomagala ne Rooney in ne Tevez. Oba sta odigrala zanič tekmo. Teveza bi moral SAF menjati že vsaj po prvem polčasu, če ne že sredi prvega (Robierto zanič igralce menjajo tudi že v 20.minuti). Preveč solira in drži žogo v nogah (najbrž je preutrujen za tak tempo in malo umirja igro), se ne odkriva ... Oba z Rooneyem sta bila dons ko kipa v napadu - popolnoma stoična. Wazza je čakal žoge kot darilca. In ko mu jo je kdo podal je čakal in čakal, medtem pa se je obrambni igralec sprehodil mimo njega in prestregel žogo. Tist strel je bil katastrofa.
Parka in Carricka preveč ne bom omenjal - sta se kr nekak izgubila v povprečju.

Igra je bila drgač dobro postavljena, obramba in sredina sta jo gradila, napad pa kot ga ne bi imeli. V oči bode manjkajoči člen ob Carricku in pa senilen napad. Sredina je s poškodbami Owena in Paula, stalnimi problemi Fletcha, Anderson nekak izgubljen, Giggs nedorasel tej poziciji, totalno izgubljena. Če se bodo problemi Fletcha nadaljevali, bomo morali v zimskem prestopnem roku malo skeširat in nabavt adekvatno zamenjavo za Paula.
Napad? Hja tle sem totalno zgubljen kaj nardit. Tevez je imel zdaj kar nekaj tekem zapored šanse in se ni dokazal. Totalno na dnu s formo. Rooney mu na žalost sledi in nam ostane samo Berba in pa Manucho ter Welbeck. Pozim naj Tevez odide v Real, prpelemo nazaj Campbella pa nismo v bistvu nič izgubili. Mogoče pa bomo ogromno pridobili.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 22. november 2008, 20:46:20

Tev(e)z je napisal:To resno?

Mislm, da je cajt, da nadgradiš svoj sarkazm detekror.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 22. november 2008, 20:49:14

Jebat ga.
Ko je treba dat gol, moraš imet v igri napadalce. Ti morajo biti vsaj v eni sredni formi, da ne falijo gola iz petih metzrov in žoge nabijajo med golobe.
Tevez je porazen - ampak krivda je na Safu, ker ga klju zanič formi daje v igro. Res pa je, da Tevez vedno več nekaj joka in grozi ker sedi. Jebat ga, s tako formo lahko v Unitedu igraš samo v Carlingu.
Rooney - kdaj bo začel pospravljati vsaj najlepše priložnosti? Ok, ni rojeni strelec in avtomat za gole, ampak kar pa njemu znese falit je pa neverjetno.
Manucho (čeprav do sedaj dobesedno ni pokazal čisto nič) in Welbeck (res da je mlad, ampak pokazal je, da ima ogromno talenta in dobro prenaša pritisk) pa odsedita na klopi. Važno da vstopijo igralci, k res "popestrijo" igro.
Campbell zadeva v T`Hamu, Rossi pa v Vilarrealu. Edini igralec, ki je sposoben zadet vsako tekmo, ne glede na formo je Berbatov. Poleg tega podeli veliko pomembnih podaj in s samo prisotnostjo v napadu pomeni grožnjo.

Kot sem reku po Ruudovem odhodu - United bo imel problem z doseganjem golov. Pa ne tistih, ko je rezultat že 3:0 in je nasprotnik pregažen. Problem je prvi in največkrat edini gol na taktičnih, malo bolj zaprtih tekmah, na vseh večjih domačih in evropskih gostovanih. Dve sezoni jih je reševal jokica (ki danes ni bil nič poškodovan, ampak le užalje, ker mu ni šlo in jih je parkart dobil po nogah, zato je začel pičkati in ga je Saf preventivno zamenjal. Ne vem zakaj z "naravno grožnjo za gol" Andersonom, da United zagotovo ne bi zadel), ki pa tudi vse težje zadeva, ker ga nasprotniki bolje poznajo in ni več v ubjalski formi. Je pa - moram priznati - daleč najnevarnejši za nasprotnikov gol (poleg Berbe). Ne vem pa kaj delajo tisti, ki so zadolženi za to, da dosegajo gole - napadalci.

Remi ni tako slab rezulata. Villa je v dobri formi. Težje je predvsem zaradi priložnosti, ki sta jo ponudila konkurenta in zaradi priložnosti na tekmi - ni jih bilo tako veliko, a če bi bila le ena realizirana bi zagotovo padel še kakšen gol. Se mi pa zdi, da imte vsi večinoma previskoa pričakovanja od letošnje sezone - ekipa, ki trikrat zapored osvoji ligo biti res več kot izven serijska.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. november 2008, 20:51:53

raven je napisal:Najslabši ta, katerga se ne sme kritizirat.


Upam da misliš Teveza :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 22. november 2008, 20:54:11

Alo še 20 tekem je do konca če ne več v tem prvenstu, nevem kaj je zdaj kar vse izgubleno?
Čakajo nas še tekme doma proti Livrpoolu Chelseau Arsenalu Villi in tu se lahko dobi še ogromno točk.
Itak pa za pesimiste še nekaj(ostaja še LP, FA cup, Carling cup, Svetovno klubsko prvenstvo)
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. november 2008, 20:57:29

Tev(e)z je napisal:
matija je napisal:Bravo United. S tako se lahko poslovimo od naslova že zelo kmalu. Letos bo Livepool pred nami, to si zapomnite. MoM Rooney

LP

To resno? Zapravil najlepšo priložnost na tekmi, ki bi jo moral kot napadalec realizirati (pa ne prosim spet s tem da on pomaga v obrambi, ker je to povsem nepomembno v tej situaciji). Tudi sam si rekel, da bi to zadel še VDS.

Če bi že moral zbrati nekoga z naše strani bi bil to Vidić, čeprav se mi zdi da nihče ni preveč izstopal (na pozitiven način)

Kurc pa izgubljene pike na tak lep večer. Arsenal zgubi, Luzerpul in čelsi remizirata na svojih igriščih, mi pa prav tako pri Villi. To smo gledali lansko leto v španski ligi. Real remizira, Barca dve uri za tem pa pravtako.


Ja itak. Ti sploh neveš kolko je on prelaufal. Pomagal v obrambi, pomagal na sredini. Bil je povsod. Tisto šanso ki jo je zgrešil, slaba podaja je bila, moral bi jo dobit bolj nazaj.

Sedaj je kot kaže poškodovan Ronaldo. Mislim da boste nekateri kar uživali ko v igri ne bo Nanija in Ronalda, v napadu pa tudi ne Berbatova (on je itak slab, nič ne laufa), torej bomo uživali v napadalnem dvojcu Rooney-Tevez. To se nas bodo bali nasprotniki. Sej Ronaldo na prejšnji tekmi itak ni dosegel nič dobrega razen golov in podaje. Ostalo je bil zanič. Sedaj bo namesto njega dobil priložnost zelo borben Park. Vedno pomaga v obrambi :D Primerjati Nanija z ostalimi je tudi bedarija, saj je igral samo 10 minut. Se mi pa zdi rahlo smešno da se Nanija omenja vedno, tudi če igra le 10 minut

GoUp je napisal:Ma dejte no. Na tole tekmo lahko gledamo, da smo dobil piko. Arsenal so zgazili, le ta pa nas.


Arsenal je dobil iz teh dveh tekem 3 točke, mi pa 1. Torej je Arsenal na boljšem. Res da so igrali proti nam doma, ampak točk so dobili pa več


raven je napisal:On, najbolši? Pa kaj je s tabo? Te hje faks čist zmešu? Tipo je bil za en kurac. Nič ni naredu, niti podaje. Še un strel se mu je posrov. Laufu ni nič, pomagu tud nič. Spizdi v Real z takimi!


:D :D :lol:
Zadnjič spremenil Matija, dne 22. november 2008, 20:59:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 22. november 2008, 20:58:41

raven je napisal:
Tev(e)z je napisal:To resno?

Mislm, da je cajt, da nadgradiš svoj sarkazm detekror.

V dveh besedah sarkazma res ne zaznam, sploh pa ko vidim kakšne bedarije nekateri pišejo (ne ciljam na Matijo).

EDIT: V njegovem odgovoru je pa že bolj očiten sarkazem :D Tako da bom z nadgraditvijo detektorja še malo počakal...
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 22. november 2008, 21:01:26

GoUp je napisal:
raven je napisal:Najslabši ta, katerga se ne sme kritizirat.

Upam da misliš Teveza :D

Ne, ne mislim nanj.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. november 2008, 21:02:27

Sigurno si mislil Ronalda ali pa Nanija :D priznaj :D
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 22. november 2008, 21:04:01

Uf, onadva sta pa čist svoj kalibr. Njiju se sploh ne kurca več, onadva sta že po defoltu za en kurac.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. november 2008, 21:08:15

Sarkazem? You were trying to be funny, but you failed. BIG TIME. Sori, ampak je res

Kar se tekme tiče: oh well...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. november 2008, 21:11:52

matija je napisal:Sedaj je kot kaže poškodovan Ronaldo. Mislim da boste nekateri kar uživali ko v igri ne bo Nanija in Ronalda, v napadu pa tudi ne Berbatova (on je itak slab, nič ne laufa), torej bomo uživali v napadalnem dvojcu Rooney-Tevez. To se nas bodo bali nasprotniki. Sej Ronaldo na prejšnji tekmi itak ni dosegel nič dobrega razen golov in podaje. Ostalo je bil zanič. Sedaj bo namesto njega dobil priložnost zelo borben Park. Vedno pomaga v obrambi :D Primerjati Nanija z ostalimi je tudi bedarija, saj je igral samo 10 minut. Se mi pa zdi rahlo smešno da se Nanija omenja vedno, tudi če igra le 10 minut


Ronaldo prov gotovo ni poškodovan - mogoče samo njegov ponos. Najprej jih Brazilija stolče ko Bosanc burek, potem pa je še predčasno zamenjan na tekmi z Villo. In jokica gre direkt v slačilnico. Tevez ki je prav tako nezadovoljen z menjavo, pa gre na klop in spremlja igro še naprej in bodri ekipo.
Drgač glede na kubike tvojega (in raven) sarkazma sklepam, da misliš(ta) da dobre ekipe osvajajo na tone pokalov in to več let zapored. Zna bit, da bomo zdajle pet sezon capljali zadaj. Me zanima koliko sedanjih "navijačev" bomo še mel takrat na forumu.

Glede menjav je bla že huda debata nekaj topicov nazaj (sam sem se izrekel, da se takih menjav ne ocenjuje, da ne boš spet kaj užaljeno sarkastičnega izustil). Takrat se je pač sklenilo, da mora menjava prinesti v igro svežino in dodatno nevarnost. Drugače je vseeno če se nikogar ne zamenja. In dons je blo kot da nismo menjali nič. Nobene dodatne svežine, dodatne ideje in nadgradnje v igri. Je pa res, da bi lahko SAF menjal (kot sem že rekel) 1x že sredi prvega polčasa, pa potem tudi med polčasom ...
matija je napisal:
GoUp je napisal:Ma dejte no. Na tole tekmo lahko gledamo, da smo dobil piko. Arsenal so zgazili, le ta pa nas.


Arsenal je dobil iz teh dveh tekem 3 točke, mi pa 1. Torej je Arsenal na boljšem. Res da so igrali proti nam doma, ampak točk so dobili pa več

Hmm kolkr jst vem, je bila vmes odigrana še ena tekma. In smo v treh tekmam mi dobili 4 pike, Arsenal pa 3. Torej??? Boš našel tudi na to, kakšen užaljen sarkastičen odgovor? :D
raven je napisal:
GoUp je napisal:
raven je napisal:Najslabši ta, katerga se ne sme kritizirat.

Upam da misliš Teveza :D

Ne, ne mislim nanj.

Potem lahko kandidraš za najbolj pristranskega ocenjevalca igralcev ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron