EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. november 2008, 21:20:25

GoUp je napisal:
matija je napisal:
GoUp je napisal:Ma dejte no. Na tole tekmo lahko gledamo, da smo dobil piko. Arsenal so zgazili, le ta pa nas.


Arsenal je dobil iz teh dveh tekem 3 točke, mi pa 1. Torej je Arsenal na boljšem. Res da so igrali proti nam doma, ampak točk so dobili pa več

Hmm kolkr jst vem, je bila vmes odigrana še ena tekma. In smo v treh tekmam mi dobili 4 pike, Arsenal pa 3. Torej??? Boš našel tudi na to, kakšen užaljen sarkastičen odgovor? :D


Ok tu sva se ap potem narobe razumela. Jaz sem iz tvojega komtarja sklepal da misliš le 2 tekmi, in sicer Arsenal-United in pa obe tekmi, ko je Villa igrala proti nam in Arsenalu. V teh dveh tekmah smo mi dobili manj točk. Če si pa mislim drugače pa nisem vedel.

In verjemi da ne bom odšel navijat za noben drug klub, če letos oz. nekaj naslednjih sezon United ne bo nič osvojil. Ravno o tem sem razmišljal nekaj tednov nazaj. Večina je nezadovoljna če nismo prvaki, vendar biti med top3 je še vedno zelo dober rezultat. Vendar je logično da vsi pričakujemo da je United najboljši
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6284
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 22. november 2008, 21:23:50

Fluid je napisal:Sarkazem?

Ja in ne. Sej vedno enako. Ko kurcam unga, ki se ga ne sme kurcat, je vse narobe. Ko se kurca CRja, Nanija in podobno falango, pa je vse ok.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. november 2008, 21:26:41

raven je napisal:
Fluid je napisal:Sarkazem?

Ja in ne. Sej vedno enako. Ko kurcam unga, ki se ga ne sme kurcat, je vse narobe. Ko se kurca CRja, Nanija in podobno falango, pa je vse ok.


Sploh ni res, ampak o tem sva že.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 22. november 2008, 21:34:39

Škoda da nismo izkoristili spodrsljajov vodilnih z zmago proti Villi, ki je nekako prišla na koncu do zaslužene točke. Le ta na koncu ni tako slaba, ob ugotovitvi da je Villa v dobri formi in da je zadnjič sesula Arsenal... Sam je treba gol zadeti, predvsem po takšnih priložnostih kot jo je imel Rooney.
Anderson#8 je napisal:Če rečem da zaradi Rooneya nismo dobili pike bom znova "hvaljen" od vas.
Seveda da nismo izgubili točk zaradi njega. Kolikokrat je 100% šanso zgrešil npr. tudi Ronaldo? Ali kdo drug? Res je da se takšne prilike enostavno mora izkoristiti, sam jebat ga se zgodi. Sem bil pa v tistem momentu tudi jaz razpizden seveda. Sam takoj si omenil zgrešen strel Wazze. Kaj pa slaba predstava Ronalda? Saj ne da te zdaj kaj napadam, sam samo povem da kdaj pa kdaj pokritiziraj tudi no.7 ;)
Sicer pa zelo trda tekma, za moje pojme super srečanje. Resda brez kakšnih velikih priložnosti sam tempo je bil hud, moška igra, nekaj obrambnih vrhunskih potez, tackli...
Anderson#8 je napisal:...SAF ima na voljo 3 menjave a izkoristi dve, pa še to za napačne igralce...
Menjave so bile povsem na mestu. Že med polčasom ste nekateri napisali, da mora iti v igro Nani namesto Parka :evil: :?: :? Vas lahko vprašam zakaj??!? Park je bil zame danes najboljši pri Unitedu. Tu sploh ni debate. Za njim pa ne zaostaja veliko Vidič. Park je danes tolko pregaral (tako kot vedno) in pridobil tolko žog da kar res ni. Povsem navdušen sem nad njegovo predstavo. Odigral je fenomenalno. Je pa zapravil eno res lepo šanso. Menjava Tevez-Nani je bila na mestu. Argentino je danes odigral zares slabo, res je da je veliko pretekel, sam nekaj njegovih podaj in strelov je bilo v slogu mladiča iz U-12 lige. Vem težko mu je, upam da se čim prej pobere. Andersona sem pričakoval prej na zelenici, namesto Giggsa naprimer. Sam je zamenjal Ronalda. Tudi ta menjava povsem na mestu. Odigral je slabo. Tega nisem napisal zato, ker mi na splošno kot osebnost ni všeč, ampak zato ker je bil danes res bolj slab. Anderson pa ga ni najbolje nadomestil.
Sicer pa je obramba odigrala dobro. O'Shea je bil soliden, zelo dobro Rio, odlična sta pa bila Vidič in Evra. VDS tudi dobro. Giggs ni imel ravno najboljšega dne, Carrick kar dobro nekaj zelo dobrih potez. Rooney zapravil priložnost tekme, nekaj je tekel in poskušal, sam ni zmogel kaj več.
Gremo dalje, prvenstvo je še dolgo. BELIEVE!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5056
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. november 2008, 21:40:33

Res nevem kaj vam je nekaterim. A sploh opazite, da so vsi skurcali Rooneyja danes in njegovo zamujeno priložnost? Kar nekaj lapate, kot da ga folk hvali. Če je pa to posledica preteklih tekem, pa imate isto narobe. Večina prepirov se je začela s tem, da ko je Rooney zgrešil šanso, je bilo vse narobe, ko pa je Ronaldo zgrešil, pa ni panike, naslednjič ga bo dal. In potem pride tisto: Rooney vsaj kaj naredi v obrambi in se bori, medtem ko Ronaldo... čaka in se pizdi. Tu pride potem ta debata. Nekateri pa kar v jok kot najbolj užaljeni, ker so Rooneyja KAO ne sme kritizirat. Pa potem ves ta sarkazem, sej mogoče ste komu smešni, men je pa čist bedno. Sorry... Pa lepo vas prosim, sej niste šest let stari.

Danes je bil komplet napad zanič. Rooney, Tevez, eden slabši od drugega. Ronaldo še najboljši od treh, ampak spet več na tleh z dvignjenimi rokami, kot pa grizenja in dokazovanja, da je res najboljši. S tako aroganco (jaz sem nedotakljiv) mu pač ne bo uspevalo v svetu nogometa.

Fergie je IMO predolgo čakal z menjavo Andersona. Utrujen ali ne, Giggs je bil precej izgubljen. Jaz bi dal Brazilca notri že okol 60. minute. Z menjavo Teveza za Nanija se kar strinjam. Tevez je daleč od forme, ko bi moral podati, on še vedno stoji na žogi. Vsaj bori se... ampak če res misli v Real poleti, potem mi je res vseeno, če gre že pozimi. Igralca z glavo drugje res ne rabimo v klubu.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 22. november 2008, 21:42:00

raven je napisal:
Fluid je napisal:Sarkazem?

Ja in ne. Sej vedno enako. Ko kurcam unga, ki se ga ne sme kurcat, je vse narobe. Ko se kurca CRja, Nanija in podobno falango, pa je vse ok.


To se tudi jaz strinjam, preko Nanija pa če igra 15 sekund se lahko reče kaj če da je on zajebal vse kar so drugi jebali 94min in 45sekund... Če pa kdo reče kaj čez Rooneya, Giggsa, Scholsa, Nevilla, ali angleže pa smo že vsi fukjeni, norci in gloryhunterji. Vsak igralec je nadomestljiv, vsak igralec si zasluži kritiko, vendar na tem forumu so kritike usmerjene preveč enosmerno...

In siguren sem, da točno vem kaj ste si mislili ob tistem trenutku ko je Rooney zgrešil nemogoče... Vsi ste sprekleli ampak vam je pač blo zadaj nekje, on je Rooney on lahko to zgreši... Če pa bi bil tam Nani.... :roll: :o
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 22. november 2008, 21:44:46

Seveda da nismo izgubili točk zaradi njega. Kolikokrat je 100% šanso zgrešil npr. tudi Ronaldo? Ali kdo drug? Res je da se takšne prilike enostavno mora izkoristiti, sam jebat ga se zgodi. Sem bil pa v tistem momentu tudi jaz razpizden seveda. Sam takoj si omenil zgrešen strel Wazze. Kaj pa slaba predstava Ronalda? Saj ne da te zdaj kaj napadam, sam samo povem da kdaj pa kdaj pokritiziraj tudi no.7 ;)
Sicer pa zelo trda tekma, za moje pojme super srečanje. Resda brez kakšnih velikih priložnosti sam tempo je bil hud, moška igra, nekaj obrambnih vrhunskih potez, tackli...


Še ta replika... Se ti mogoče ne zdi da se njemu malo prevečkrat ZGODI??? Če samo spomnim njegovih obupnih strelov 1 na 1, lani in letos... Ampak ne bom več o njem, jaz mam svoje mišljenje o napadalcu in kaj je njegova naloga v ekipi kot pa drugi...

Se pa takoj vidi zakaj je dal SAF 38M€ za Berbatova...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. november 2008, 21:47:29

Ves tisti moj sarkazem je bil napisan upravičeno. In potem spet en tak post. Vedno je bil, je in bo kriv Ronaldo za vse. In pika. Tudi danes, ko je Rooney zapravil izjemno priložnost se vedno omenja Ronalda. Tako Rooney kot tudi Tevez sta bila danes veliko slabša od Ronalda. Tu ne pravim, da je Ronaldo danes blestel, daleč od tega. Ronaldo je dobil udarec, se je lepo videlo, tako da neke govorice, da je bil užaljen in je zaradi tega zahteval menjavo sploh niso vredne komentarja.

Kljub temu, da je Rooney zapravil 100% priložnost za zmago, velika večina tega ne more priznati oz. to prizna s težavo. Seveda je Ronaldo igral slabo, saj ni zadel vsaj dvakrat. Glede Teveza pa izgubljam živce. Raje vidim Welbecka v igri kot pa Teveza, ki mu ne gre.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6284
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. november 2008, 21:51:34

Ah dej no Anderson#8.. dej res si pojdi prebrat temo za tekmo z Arsenalom, pa poglej, če kdo ni skurcal Nevilla? Eni mislite res, da se vam dogaja neka krivica al kaj?

Večina kritizira tiste, ki si kritike zaslužijo. Morda je nekaj takih, ki jim ni preveč všeč globalizacija nogometa, na drugi strani je pa spet nekaj takih, ki se jim zdi globalizacija bistvo nogometa. Pa potem vsak brani svoje. Ampak nekateri tu gor delajo iz te muhe slona in kar posplošujejo, kot da je to na tem forumu navada.

Pa brez zamere...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 22. november 2008, 21:52:18

Vragi ostajajo na -8
Man United, ki je igral za obema tekmecema, se je zavedal priložnosti za zmanjšanje zaostanka, a na drugi strani je stala odločna Aston Villa, ki se je trdno postavila v obrambnih okopih. Cristiano Ronaldo je zapravil najlepšo priložnost za goste, ki so vse preveč komplicirali, kar bi se jim ob koncu kaj lahko maščevalo, če bi bili napadalci Ville le malce bolj zbrani. Moštvo iz Birmnighma se je na račun poraza Arsenala prebilo že na četrto mesto.


RTVSLO

In zaradi takih stavkov si ljudje drugače predstavljajo.... Ronaldo je zajebal najlepšo šanso? NOT!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 22. november 2008, 21:57:20

Anderson#8 je napisal:To se tudi jaz strinjam, preko Nanija pa če igra 15 sekund se lahko reče kaj če da je on zajebal vse kar so drugi jebali 94min in 45sekund... Če pa kdo reče kaj čez Rooneya, Giggsa, Scholsa, Nevilla, ali angleže pa smo že vsi fukjeni, norci in gloryhunterji. Vsak igralec je nadomestljiv, vsak igralec si zasluži kritiko, vendar na tem forumu so kritike usmerjene preveč enosmerno...

In siguren sem, da točno vem kaj ste si mislili ob tistem trenutku ko je Rooney zgrešil nemogoče... Vsi ste sprekleli ampak vam je pač blo zadaj nekje, on je Rooney on lahko to zgreši... Če pa bi bil tam Nani.... :roll: :o


En bolj nesmiselen stavek od drugega. Kdo je rekel da se ne sme kritizirati Rooneya, Giggsa, Scholsa, Nevilla? Če igrajo slabo jih lahko. Moraš se pa zavedati, zakaj smo nekateri bolj naklonjeni zgoraj omenjenim. Ker so to kar Ronaldo ne bo nikoli... Oprosti lahko si misliš karkoli, sam ne morem mimo teh tvojih komentarjev. To smo premleli že neštetokrat, sam kot kaže moramo to ponavljati vsak vikend... na žalost. Ne bom več o tem, sam se bojim da boš spet kaj napisal... :) Saj ti ne branim. Napisal si da so kritike na tem forumu enosmerne. Tudi tvoji komentarji so enosmerni... Zdaj pa konec ne bom več o tem.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5056
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. november 2008, 22:13:58

Glej Anderson#8 ... ti ne moreš biti žrtev tukaj. Besede čez Rooneyja ti gredo dobro od rok. Včasih upravičeno, včasih neupravičeno. Tud ko nas je na začetku oktobra vlekel naprej, si našel nekaj - recimo da naj strelja v daljši kot. Da bi bil danes Nani v koži Rooneyja, sigurno ne bi tako norel za zamujeno priložnostjo. Napisal bi: Nani je krilo, mlad in lani je dal veliko podaj. Seveda bi še omenil super podajo do Parka, ki je šel sam proti vratom in se preveč obiral, tako da mu je Young izbil žogo. Pravzaprav a je kdo omenil zamujeno priložnost Park, pa ni bila nič slabša kot Rooneyjeva?Najbrž ne. In potem so branilci Rooneyja na tem forumu najbolj bedni. Pa sploh ne branim Rooneyja, frustrirajo me njegove igre v zadnjem času. In ja, enako sem znorel kot je zgrešil tisto šanso danes. Enako sem ga skritiziral za zamujene šanse proti Arsenalu itd. Dejstvo je, da je izven forme. Dejstvo je, da je še bolj izven forme tudi Tevez. Dejstvo je, da Ronaldo ne more vse sam. Da rata živčen, če mu ne gre. Da mu ne gre, sta v veliki meri kriva tudi Rooney in Tevez, ki mu ne pomagata, tako kot lani. Čisto nekaj drugega je tekma proti Stoku, sploh se ne da primerjat. Take bureke Ronaldo lahko sam premaga. Villa je nekaj drugega, ekipa je dobra, kar je dokazala v letošnji sezoni. Sredino mamo vsako tekmo drugo, to ne pripomore k našim boljšim igram. Lista poškodovanih pa se veča... Jamranje? JUP :D
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 23. november 2008, 3:37:17

GoUp je napisal:Teveza bi moral SAF menjati že vsaj po prvem polčasu, če ne že sredi prvega (Robierto zanič igralce menjajo tudi že v 20.minuti). Pozim naj Tevez odide v Real, prpelemo nazaj Campbella pa nismo v bistvu nič izgubili. Mogoče pa bomo ogromno pridobili.


Tebi se pa res da :) Ne pomnim kdaj sem nazadnje videl, da bi se menjalo igralca (ki ni poškodovan) v prvih 20. minutah tekme, ker je to enostavno bedarija.. Če ne drugače se z menjavo počaka vsaj do polčasa.. Po prvih 20. minutah še igralcu ravno ne moreš dat neke "poštene" ocene..

Druga stvar. Lahko rečemo, da je Tevez dobil v bistvu prvo pravo priložnost na malce težji tekmi po prihodu Berbatova in je pač odigral za kurac, kar se mi ne zdi neka ful tragedija glede na to, da je presedel večino časa na klopi. No in zaradi tega ga je treba že takoj odjebat in ga Januarja kr pustit v Madrid? Tevez je vedno dal vse od sebe in se s srcem boril za klub in ko mu je šlo in je zabijal gole in nas reševal je bilo pa vse OK.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. november 2008, 8:09:56

Carlitos je kul igralec. S srcem pri stvari, vedno borben do konca. Sem mogoče res v duhu tekme, malo prehudo spekel, naj poka :D Se posipam s pepelom. Kar pa se tiče hitrih menjav, pa še vedno stojim za tem, da se lahko kmalu zamenja. Niti ni potreba, da trener čaka kaj bo nardil do konca, gre za to, da najbrž ne sledi trenerjevim navodilom. Ne verjamem, da SAF od njega zahteva tako zadrževanje žoge (ko bi lahko šlo hitreje), strele na korner zastavico :D ...
Druga stvar je njegova trenutna forma, ki pa niti ne bi bila tko mizerna, če bi odigral malo drugače, kot trenutno igra. Namesto, da bi žogo držal in držal, bi jo hitreje oddal pa bi bilo dosti bolj nevarno. In na koncu koncev kreativno. Ni niti potrebe, da bi kaj hudega zabijal, samo da ustvarja priložnosti.
Tko se pa oba z Rooneyem trenutno neki preserujeta in hočeta zabit tt preklet gol. Če bi kdaj med sabo malo bolje odigrala bi že oba tudi zadela. Tko pa ne vem, po moje ni neke hude složnosti med njima. In potem en strelja na korner zastavico, drugi pa 20m preko gola.
Ko bo Berba fit, bi oba morala dobivat po polčas na tekmo. Dokler en od njuju spet ne bi prišel v strelsko formo. Drugi bo pač obsedel.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 23. november 2008, 8:59:01

The manager told MUTV: "Obviously we haven't taken advantage (of other results), but in context of the difficulties of the three teams we're talking about - Liverpool, Chelsea and ourselves - I think we're the team that's had the best result today.

"At the end of the day I'm satisfied in the effort the players made. It was a very determined and aggressive Aston Villa team. They really set out to make it difficult for us, but we handled that well. Today has proved that Aston Villa are a much-improved side with a lot of consistency about them, and I really think they could be in the top four."

The United boss felt that his side had done enough to warrant all three points, but reserved praise for the way Villa defended resolutely to keep United at bay.

"It was a great effort against a very determined Aston Villa team who defended for their lives, and you saw towards the end of the match that they were just hanging on," he said.

"We created the chances in the game, Villa didn't really have any. Wayne and Ji-sung Park both had good chances. Our possession was good and we had so much pressure, but in fairness to them they hung in."


Hm ja, sam kaj ko mi rabimo rezultate. -8 je ogromno.

Aja pa Ronaldo naj bi bil vprašljiv za Villareal.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 23. november 2008, 11:07:13

GoUp je napisal:Ko bo Berba fit, bi oba morala dobivat po polčas na tekmo. Dokler en od njuju spet ne bi prišel v strelsko formo. Drugi bo pač obsedel.


Se strinjam s tem ja, da bi blo to najboljše, da bi vsak dobivala po polčas na tekmo dokler eden nebi prišel v strelsko formo.. To bi bla še dodatna motivacija za obadva, da se vendarle skulirata in začneta igrat tako kot znata..

Vseeno pa se mi zdi da je po 20. minutah prehitro, da se menja igralca.. Tud za njegovo samozavest zna bit taka stvar kr huda.. Glede nato v kaki formi je Tevez bi to znalo bit še dost slabše..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 23. november 2008, 12:08:25

No sj ste večino že povedal pa vseeno... morm rečt d asm kr precej razočaran nad odnosom nekaterih igralcev na tekmi, ker ne pokažejo prave borbenosti in včasih dobim občutek kot da nekako nočejo zabiti gola. Dokler se to ne bo spremenilo, ne moremo sanjati o nizu zmag in posledično tudi naslovu. Spet smo zapravili odlično priložnost za približanje nasprotniku saj sta Chelsea in Pool remizirala in tako bi se približali ter s tem povečali možnost za naslov prvaka. Sezone še zdaleč ni konec, a nekako se mi zdi da bo ta tekma na koncu ključnega pomena saj smo izgubili 2 točki, kjer bi morali zmagati. Svetla točka Rooney, ki je tekel po celem igrišču kot nor, si ustvarjal priložnosti, razigraval soigralce, a žal ni zadel. Smrtna šansa po podaji Carricka bi morala biti izkoriščena!
Negativne točke-Tevez, ki se je v borbi dokazovanja preveč "silil" in ni igral kot zna.. mora priti čimprej v formo, če ne bo kriza. Tudi vsa namigvoanja o Anal Madridu in odhodu niso nič dobrega za njegovo samozavest
-Ronaldo- včeraj sem bil na trenutke besen na našo baletko, saj se je metal pot tleh in ležal kot pokošen ob vsakem manjšem kontaktu! Igralec njegovega kova bi moral udarce (ki jih je bilo roko na srce kar precej) moško sprejeti in spoštovati sodniško odločitev. Upam, da ni kaj hujšega s poškodbo, da bo lahko pokazal pravo igro proti Villarrealu.
-John O`Shea- kot vedno... spoštujem ga za vse kar je dosegel v našem dresu in za vse trenutke ko je bistveno pripomogel k uspehu moštva (njegovo menjavanje igralskih položajev, zadetek proti poolu, nutmeg figo itd.) ampak mislim, da je čas da si poišče novo sredino, kjer ga bolj potrebujejo in bi lahko še več igral. Imamo dobre mladce, ki morajo tudi dobiti priložnost da se izkažejo, saj bomo z odlašanjem ponovno zafurali nekaj odličnih talentov. Res je, da smo včeraj JOSa postavili v igro zaradi obrambnih nalog, ki jih Rafael ali zimzeleni Gary ne bi mogla izpolnjevati kot on, a vseeno bi morda lahko poslali kakšen uporaben predložek več v kazenski prostor če bi bila v igri prej omenjena igralca.

Upam, da se zberemo in premagamo Villarreal in si tako povrnemo nekoliko samozavesti. Do konca sezone je še dolga, tekmovanja se odločajo v zadnjem delu, a ne glede na vse, moramo dobro igrati tudi v prvem in srednjem delu sezone, da se sploh lahko borimo za naslov. ;) WE`LL KEEP THE RED FLAG FLYING HIGH,`CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE!

Pa še to.. nekateri tukaj ste že obupali in pizdite na igralce kot da ste vi boljši kot oni in vam igralci kova Zidane, Maradona, Rooney in Milivoje Novakovič ne sežejo do kolen. Tako pač je, igralski kader ki ga imamo je odličen, brez poškodb skoraj perfekten, a žal nam je trenutno sreča obrnila hrbet in imamo veliko igralcev v rokah zapeljivih maserk (Saha je dokaz) in zateženih kirurgov. Malo tolerance nobenemu ne škodi! :mrgreen:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a markm dne 23. november 2008, 16:44:03

Škoda za zapravleno šanso, da bi se pribižal vodilnim dvema, sam smo loh tut z točko zadovolni ker Villa zlo dobr igra zadne cajte. Kr se same igre tiče bolj kot ne za pozabo, sploh v napadu je kriza, upejmo da se čimprej Berbatov vrne, pa da Rooney&Tevez začneta kj zadevat.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a warioth dne 23. november 2008, 17:46:40

Če verjamete ali ne sem sanjal da bo na tej tekmi 0:0. Brez zajebancije. Drugič grem stavit :) No v glavnem, mene je včeraj razočarala sredina... predvsem pa tudi Tevez v napadu(stela na gol pa zadene avt, niti enega pametnega predložka). Park se je še kar boril, Ronaldo pa ni imel najboljšega dneva, čeprav se je nekaj trudil, Giggsa bi pa menjal že v prevem polčasu če bi bil trener. Nič od nič. SAF je včeraj naredil dobri menjavi, čeprav bi jaz dal namesto Teveza mladega Welbecka. Če pogledamo je točka najpravičnejša imeli smo pa srečo, da je konkurenca imela tudi slab dan da prednost Luzerpoola pa Čelskija ni večja.

Obramba pa je včeraj res bila na nivoju. Čista 10-tka.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: EPL 14.krog Aston Villa:Manchester United, 22.11.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 23. november 2008, 20:16:10

Malo prej pogledal posnetek tekme, ki je bila kar dolgočasna. Nič kaj preveč priložnosti na obeh straneh.Velja samo najbolj omeniti tisti izstrelek Rooneya čez vrata. Nekako so določeni igralci čisto iz forme. Predvsem mislim tu na Teveza, tudi forma Rooneya je zelo padla po tistih nekaj zelo dobrih tekmah in njegovih zadetkih tako za United kot za Anglijo.Tudi na sredini je danes kar škripalo, saj je bil Giggs slab, Carrick pa kar neviden.Obramba je odigrala na visokem nivoju, kot se od njih tudi pričakuje.Park borben kot vedno, malo več bi moral streljati pa bi vse izgledlo še bolje, na trenutke res preveč komplicira.Ronaldo nekako ni moral kaj, so ga vedno čakali trije igralci.Upam, da že proti Villarealu odigramo nekaj povsem drugega kot je bilo tole včeraj.K sreči so slabo odigrali tudi Chelsea,Pool in Arsenal, a takšne kikse bo potrebno v bodoče izkoristiti.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron