EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 27. november 2008, 15:38:24

Slika VS Slika

Prizorišče: City of Manchester Stadium
Datum: Nedelja, 30. november 2008
Ura: 14:30
Prenos: TV Slovenija 2

Mestni derbi, pomembna tekma. Stanje na lestvici, pomembna tekma. Torej, zelo pomembna tekma. Lani so nas dvakrat premagali, letos si tega ne smemo dopustiti in jih probati premagati že v goste. Tekme proti Cityju so nam zadnja leta delale nemalo težav, tako da nas tudi tokrat čaka prava bitka. Pred letošnjo sezono so se sinjemodri močno okrepili, a jim zaenkrat še ni najbolje steklo. Na zadnji tekmi so rezultatsko sesuli Arsenal. Mi na zadnjih dveh tekmah nismo dali gola, niti ga nismo dobili.Slednje nas lahko še kako veseli, prvo pa malo skrbi. Berbatov je začel trenirat in bi morda lahko začel v prvi postavi, v nasprotnem primeru bomo pomoje spet gledali 4-5-1 in nekaj podobnega kot proti Villarealu. Scholes naj bi že nekaj časa treniral. Odsotnost naj se mu sploh ne bi poznala, a vseeno je majhna možnost, da začne na tako težki tekmi.

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 27. november 2008, 15:39:45

zmagal bomo za +4 zadetke! Rooney bo dal 2, CR7 1 iz frikika, pa van der sar iz penala... :D
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 27. november 2008, 16:03:44

http://www.tv3.si/index.php?id=596

Tole sicer ne spada sem vndar za ligo prvakov ampak vseeno bi vas prosil če še niste da glasujete za tekmo ki si jo želimo ogledati v neposrednem prenosu.
Hvala. ;)
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 27. november 2008, 16:12:22

Novo težko gostovanje......City je trenutno v dobri formi, igral bo doma torej zmaga nad njimi bi bila lep uspeh. Upam da se vrne Berba ker brez njega je kar težko v napadu, Rooney ni prepričljiv nekako je mal izvem forme, Tevez je malo izgubljen tudi izvem prave forme. Veselijo pa dobre igre Ronalda a vsega tudi ne bo zmogel sam. Če se Berba ne vrne pa bi prej poizkusil z Wellbeckom ali pa Manuchom kot pa s Tevezem (moje mnenje). Gremo na zmago in upajmo na najboljše.

PS: Prenos na TV Slo 2 :)

EDIT : Man City je zmagal tudi v pokalu UEFA proti Schalkeju v Nemčiji kar 2:0 tako da so v zares dobri formi.... :roll:
Zadnjič spremenil manutd fan, dne 27. november 2008, 20:55:44, skupaj popravljeno 1 krat.
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a Taki dne 27. november 2008, 16:18:10

najebali bomo tule totalno če mislimo igrat kot igramo zadne cajte
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 27. november 2008, 21:34:08

Taki ^^ je napisal:najebali bomo tule totalno če mislimo igrat kot igramo zadne cajte

No en jedrnt in resničen stavek.Tudi sam se kar bojim te tekme. Sicer sem po naravi optimist, a naša forma res ni preveč dobra.Obramba sicer ni dobila gola, a tudi pretiranega dela na zadnjih dveh tekmah ni imela. Upam, da se predvsem nekaj spremeni na sredini in v napadu, če ne bomo zares v škripcih. Tudi sam nestrpno pričakujem povratek Scholesa in Berbe, a bo vsaj za Paula še potrebno malo počakati?!. Po drugi strani, pa bi ravno z eno tako zmago utišali vse govorice in se dvignili...na kar seveda srčno upam! :twisted:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a TSD dne 27. november 2008, 23:32:15

Bmk kdaj se igra, bmk kje se igra, bmk kdo igra za nas, hočem samo eno...zmago. Če je ne bo, iz protesta ne bom gledal nobene Unitedove tekme v naslednjih 4ih dneh. :mrgreen: Also, upam, da bo Vida pokazu Robinhu, kaj je to fuzbal, pa zrd mene tut če bo zrd tega mogu predčasno iz igrišča.


Shitty 0:1 UNITED Anderson 89'



32 years!
Zadnjič spremenil TSD, dne 27. november 2008, 23:34:48, skupaj popravljeno 1 krat.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 27. november 2008, 23:34:36

Bojim se da 4 dni ne boš gledu UNITEDa..:lol:

Očitno je zelo malo optimistov tukaj za nedeljsko tekmo.. priznam da sam pesimističen, a hkrati upam, da City ne bo imel svojega dne, mi pa zabijemo zadetek več kot oni. :mrgreen:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 28. november 2008, 11:42:31

Težka, težka tekma je pred nami. City je na krilih zmage nad Arsenalom in Schalkejem, mi pa na krilih... aja, na dveh remijih z 0:0. Preveč pričakovat od tekme bi bilo iluzorno, saj je naša strelska forma katastrofalna (spet). Če Berbe ne bo v napadu, bo en živi obup gledat naše ko se matrajo. V tekmo ne moremo iti razbremenjeni, saj še vedno zaostajamo za 8 pik in itak potrebujemo zmago. Tudi City jo iak potrebuje. Našo edino prednost oz. njihovo slabost vidim v tem, da se bodo mogoče vedli arograntno, zaradi dveh lepih zmag, pa bodo v tekmo krenili dost odprto.

Naša zmaga je nujna, je pa tekma vsekakor daaaleč od dobljene. Če ne bomo dali 2, ne bomo zmagali. Sam, kdo pa ju bo dal? Bo naša obramba vzdržala pritiske Benjanija, SWP, Robinha, Irlanda pa še mariskoga? Če bo, potem smo zmagali, če ne pa se nam obeta "Arsenal"...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a zimi dne 28. november 2008, 12:41:25

braul je napisal:
Taki ^^ je napisal:najebali bomo tule totalno če mislimo igrat kot igramo zadne cajte

No en jedrnt in resničen stavek.Tudi sam se kar bojim te tekme. Sicer sem po naravi optimist, a naša forma res ni preveč dobra.Obramba sicer ni dobila gola, a tudi pretiranega dela na zadnjih dveh tekmah ni imela.


ma ne vem; men se niti ne zdi vse tak črno..
proti Arsenalu? ok, fantastično sta igrali obe ekipi, takrat bi Arsenal obrnu kogarkol na svetu!
Stoke tak vemo, proti Villi in -realu pa pač nismo mogl avtobusa pred golom premaknat.. jebi ga, nismo mi krivi če dejansko 3/4 ekip igra bunker proti nam in čaka na kontre!
če se bo City zapru, pol bo jeba..če pa bojo usej mal poskušal z nami igrat, pa me ni strah da bi nam kakšna kontra uspela (in dost šans, iz katere ni hudič da nebi gola dal.. npr., proti Arsenalu smo mel tolk šans, ker oni dejansko niso bunkerja postavl).

že res, da ma City solidno ekipo, ampak ipak smo boljši. če bo 4-4-2 pol bo dost stvari že rešenih (IMO). Jezn bom edino, če bo City dal en izvenserijski gol (Geovanni lani) in potem branu to prednost, razmerje v strelih pa bo 25:4.. bom reku zmaga je zmaga (skoraj vedno zaslužena), ampak našim fantom ne bom nč zameru, ker vem da bunker ne znamo glih dobr prebijat..
Rooney + Berba, Tevez, Welbeck, Manucho pa 100% ne..
aja, pa 3 na sredini (Car, Fletch, And), se je pokazal da ni dobr, ker pol noben ne ve kaj točno more delat oz. kje more stat.. key is 4-4-2!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 28. november 2008, 23:21:45

Napoved:

-Gol Berbatova
-Gol Robinha
-Rdeč karton
-Penal
-Zmaga katerekoli ekipe za 1 (en) gol
-Če zadenemo mi prvi, potem 2.5+ gola (na celotni tekmi)
-Če zadenejo oni prvi, potem do 2 gola (na celotni tekmi)
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 28. november 2008, 23:26:49

ManRed je napisal:Napoved:

-Gol Berbatova
-Gol Robinha
-Rdeč karton
-Penal
-Zmaga katerekoli ekipe za 1 (en) gol
-Če zadenemo mi prvi, potem 2.5+ gola (na celotni tekmi)
-Če zadenejo oni prvi, potem do 2 gola (na celotni tekmi)

in potem staviš na vse posebej 100€ in si bogat :o
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 29. november 2008, 9:07:14

Ta tekma prišla ravno ob nepravem času, saj naše forme enostavno in od nikjer + ta tekma bo zelo pomembna za našo kandidaturo za naslov. Zadnjih nekaj tekem City igra zelo dobro, uspeli so premagati nekaj zelo dobrih/močnih nasprotnikov, medtem ko mi nismo uspeli doseči zadetka že na 3 ali 4 tekmah zapored.
Pri nas se večina poškodovanih/utrujenih vrača v ekipo, tako da bo zelo zanimiva tekma. Mislim, da ČE uspeno doseči gol ali dva, bomo zmagali, vendar sem še vedno optimist.
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a markm dne 29. november 2008, 9:40:05

A must win tekma + mestni derbij že to use pove o pomembnosti jutrišne tekme. Dolžni smo jim še za lan tok, da upam da dobijo eno petardo in to je to, u kr pa močno dvomim. Upam da SAF ne bo komplicirov z kšnmu -5-1 ampak, da postav 4-4-2 pa magar če zravn Rooneya začne Welbeck, al pa Manucho. Če pa bo Berbatov nared pa upam, da azčne od začetka.

Moja postava:

VDS
Rafael-Rio-Vida-Evra
Ronaldo-Carrick-Fletcher-Giggs
Rooney-Berbatov
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 29. november 2008, 11:25:05

Končno, končno da tekma Uniteda časovno ne sovpada s tekmo Maribora. Tako si bom lahko ogledal obe. :)

Napoved:

- tesna zmaga Uniteda
- spet odlična igra Rafaela, po kateri bo Fergie dejal "The boy is fantastic. There's no doubt about that."
- en gol bo dosegel Ronaldo (morda edinega)
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 29. november 2008, 12:44:09

kako ste vsi tako prepričani da bo Rafael igral? verjetno ma O'Shea prednost
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. november 2008, 12:52:57

:) isto vprašanje sm hotu jz postavit..
pa očitno bo bet&win kmal tud na quotes po tekmi :D (no hard feelings guys)

ManRed a nisi prejšnjo tekmo tud enih 10 alinej vrgu in trofu...nobene? :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 29. november 2008, 13:00:07

Ja, itak :D. Ker bi rad, da se potem čist trgač konča. Ponavadi je tako, ko jaz stavim... :D Upam, da razumete, da je vse to mišljeno bolj za hec, čeprav imam občutek, da bom jutri vsaj eno zadel. :lol:

Bwin na stran, tud sam dajem O'Shea-ju prednost pred Rafaelom, John se je dokaj izkazal, pa pomoje bomo rabili višino v obrambi, ker bo City pritiskal na mrtvo, da doseže čim prej zadetek, potem pa se bo zaprl v tak bunker, da ga bo skor nemogoče prebit. No mogoče tudi ne bo tako :).
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 29. november 2008, 17:37:37

When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 15.krog Manchester City:Manchester United, 30.11., 14:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 29. november 2008, 18:22:16

Mestni derbi je mestni derbi. In tu je meni bolj pomembna zmaga nad bednimi mestnimi rivali, za čast, tradicijo, ponos, kot pa pridobitev nekih treh točk. Mislim da zna biti ena lepa, trda, zanimiva tekma, kjer bo zmagal United, da pokažemo kaj je to klub s tradicijo in ne neki bedniki s kapetanom Robinhom :roll: Bo pa težka tekma, vsekakor. So v formi, imajo odlične posameznike-Ireland, Robinho, Wright-Philips, Benjani... Lani so nas 2x premagal, kar je nedopustno, upam da se to letos ne ponovi in da jih zmagamo že jutri. Pričakujem Berbatova, komaj čakam da pride spet nazaj. Bi pa znala Rooney (upam da končno spet doseže gol) in Ronaldo delati probleme Dunnu in Richardsu, ker zgledata kar okorno. Na takšnem derbiju seveda ne gre brez našga kapetana Nevilla, ki bi ga rad videl v prvi postavi. Sam glede na njegovo bolj slabo igranje na zadnjih tekmah, ima seveda prednost O'Shea. Ostalo standardno.

VDS
John Rio Vida Evra
Ronaldo Carrick Fletcher Park
Berbatov Rooney

Moj idealni razplet tekme. Protinapad shityja v 89 min., na sredini Rooney z enim svetovnim tacklom vzame žogo Robinhu, jo poda do Nevilla, ki izvede svoj šprint sezone čez polovico igrišča in poda velemojstrsko v sredino kazenskega prostora, kjer iz ozadja priteče Giggs, ki ustavi žogo s prsmi in na tla položi Dunna, potem pa z levico rutinirano pošlje okroglo usnje v daljši kot Harta. Potem seveda še njegovo tipično umirjeno proslavljenje z dvignjenim prstom pred navijači shityja in seveda izbruh Nevilla, Ria, Rooneyja in drugih pred tribuno. Nato na zelenico pritečejo še nekateri navijači Manchester Uniteda, ki proslavijo zadetek z igralci in zapojejo "This is how it feels to be city", a jih stewardi hitro pošljejo nazaj na tribuno. 1:0. In seveda skakanje Fergija na klopi z besedami:" Fuck off". Konec in živeli so srečni do konca svojih dni... :P
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov