EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 6. december 2008, 21:51:20

Se mi zdi da si pa že dolgo ni katera ekipa tako zaslužila poraza, kot danes Sunderland. Edina dobra stran je da ni več Keana v ekipi, ker z njim na mestu, ne vem če bi tako strahopetno šli v igro...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 6. december 2008, 22:29:18

Uf tole pa dons ni blo kej preveč dobr za moj zdravje! Ampak konec dobr, vse dobro. Res, ta gol se je pa tako prilegel, da se bolj ne bi mogu.

Zle slutnje, da bodomo danes težko zadeli, sem dobil že malo pred koncem prvega polčasa. Kar nismo mogli prebit njihove obrambe, kakšnih resnejših šans si nismo pripravili. Napadalcem ni šlo nič kaj preveč dobro, nekako nenevrni so bili.

No konc pa pri strelu Carricka precej sreče, srečen odboj do Vidića, ki je lepo pospravil. Vsaka mu čast, da je bil v napadu :D

Take zmage lahko na veliko vplivajo tudi na psiho in po tej tekmi bo stanje duha na visokem nivoju :D

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 6. december 2008, 22:33:57

THANK YOU VIDIĆ!!!!!! :P :P :P

United!!!
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 6. december 2008, 22:36:36

BALKAN ALEEE
BAAALKAN ALEEEEEEEE
JA TE VOLIM BALKANE!!

VIDA, BERBA dobra igra

ampak dons MoM presenetljivo a zasluzeno RAFAEL DA SILVA! tipo laufa celo tekmo k nor, da lepe predlozke (skoda ker nismo nobenga izkoristl... v obrambi je vse porihtov... res dobra igra!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 6. december 2008, 22:44:24




Slika

OMG


Slika

:l0l: :l0l: :l0l: :l0l: :l0l: :l0l:




No men se je Rafael danes zdel veliko slabši kot na prejšnih tekmah. Vsekakor ne MOM.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 6. december 2008, 22:46:46

Ravno pogledal to antipropagando nogometa s Sunderlandove strani.Tudi sam sem izgubil kakšno leto zaradi tega. Vendar se je vsa ta živčnost skozi celo tekmo, ko je vedno bolj zmanjkovalo časa na koncu poplačala - bravo Vida, da si bil takrat v napadu in na pravem mestu. Še enkrat več se je pokazalo kako težko nam gre proti bunkerju. A ta bunker danes je bil zares trden in skoraj neprebojen :) . Ja tudi sam bi zelo pohvalil odlične predložke Rafaela(predvsem raznolikost)a žal ga nihče ni znal bolje izkoristiti. Roko na srce, bilo je tudi zelo težko ob toliko igralcih nagnetenih v kazenskem. Važno, da je konec dober in so nove 3 točke na našem kontu.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 6. december 2008, 23:10:27

Novinar pa ga je vprašal če je možno da bo danes igral z vsemi tremi oz. če je bilo možno, je rekel da je razmišljal o tem in da je možno da bomo videli danes vse tri napadalce gor


Me veseli ko imam prav :D

Zdaj sem se umiril prav :) Ne glede na vse, smo si definitivno zaslužili zmago. Trudili smo se 94 minut, igrali, poizkušali, vsi na polovici Sunderlanda a ni šlo ker so pač postavli takšen bunker ki bi ga lahko imela vsaka vojska v bilokateri vojni. Jebeš Patrio :D , najami Sunderland BUS :mrgreen: Igrati proti temu je izrecno težko, a vseeno smo parkrat prebili z streli, a je šalabajzer šniclavi od Fulopa vse skino, a da bi ga vidli prejšnje tekme :bedak: . Carrick je danes pokazal da je najboljši vezist Uniteda in med TOP 3 v PL. Povezal vse, skoraj brez napake, nekaj nevarnih strelov en je urodil z plodom :) . Rafael je trenutno prva izbira na RB, mali kuštravček tako mali a brz in natančen z predložki, a danes je bilo težko. Rooney je odigral še kar dobro partijo z nekaj finimi predložki in borbo. Vida :appl: . Kako je bilo smešno, ko je Michael ustrelil ti pa si se pritihotapil, in zabil ter mi prinesel izjemno bero pik na fantasyju :oops: (26) :o . Ekipa ni igrala slabo, ampak ob kakšnem drugem dnevu in golu v prvem polčasu bi bilo vse daleeeč drugače. A kaj moremo, zasluženo smo zmagali, ne glede nato da bodo govorili kako smo posrani v 91min. Kdor je gledal tekmo, nima pravice reči kdaj in kako smo dosegli gol, ker smo preveč garali za njega da bi lahko kdo rekel kaj proti...

Aalborg, Tottenham and HELLLO JAPAN :peace
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a warioth dne 7. december 2008, 1:39:48

Bravo Manchester, Bravo Vida! Mater sem bil vesel tega gola.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 7. december 2008, 8:48:55

Giggsy je napisal:Se mi zdi da si pa že dolgo ni katera ekipa tako zaslužila poraza, kot danes Sunderland. Edina dobra stran je da ni več Keana v ekipi, ker z njim na mestu, ne vem če bi tako strahopetno šli v igro...


S tem se pa 100% strinjam, vendar zmagali smo in samo to je pomembno. Bravo!!
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 7. december 2008, 10:10:17

Zgleda, da je dobro, da se šel vn in nism gledu tekme. Hvala matija za smsje. Pa unle gif gor, vidm da že vem vse o tekmi. Zdej pa poiskat motd.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 7. december 2008, 11:18:13

a si saj bowling zmagu raven? :D
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 7. december 2008, 12:44:45

Za 2pike sem zgubu. V zadnjem metu sem zapravil "met" za zmago. Ampak sej sm pol dosegu "touchdown", če veš kaj mislim. :)
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 7. december 2008, 15:30:26

Jebeni fuzbal. Spet je šlo nekaj živcev in kletvin... sam se je splačalo :twisted:
Sicer pa več kot zaslužena zmaga Uniteda. Takega bunkerja in enosmernega nogometa že lep čas nisem spremljal. Tolko strelov in kotov, pa ja so morali enega zabiti! In ga je Vidić :) Kak se mi je strgalo!!!!!! S tekme v tekmo je boljši. Sicer pa pri Unitedu ni bilo slabega posameznika. Carrick je bil zame MoM. Spet je odigral eno izmed ključnih vlog pri zmagi.
Pred tekmo sem sicer rekel, da se Sunderlanda ne sme podcenjevati, tako kot vsake druge ekipe. Samo sem bil vseeno prepričan v zmago s kakšnih 2:0 ali 3:0. Treba bi ga bilo zabiti že prej, da bi se razbremenili in jih strosili. No dali smo gol šele na koncu. Končno se nam je tudi nam nekaj posrečilo. Sicer pa je treba čestitati Črnim mačkam za taktično odlično odigrano tekmo. Tudi bunker je treba odigrati in oni so ga odlično.

UNITED
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a markm dne 7. december 2008, 16:23:57

Težka tekma, ampak na konc nm je ratal stret bunker Sunderlanda in zadet. Sunderland je igrov ko da b gledov eno k.... italjansko ligo, bunker pa čakat na kotre. Že sam statistika strelov pa posesti žoge pove vse. Nč tri točke so kle to je najbol važn.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 16.krog Manchester United:Sunderland, 6.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 9. december 2008, 13:48:54

Že mene je živciralo, ker niso in niso mogli predreti tega bunkerja, kaj šele igralce Uniteda. Hvala klincu za gol Vidića, ki sem ga bil vesel, ko da bi dosegel ta gol v finalu lige prvakov.

MoM zame Carrick, ki je trenutno najboljši DMC v ligi po mojem mnenju, zelo dobro pa sta tudi odigrala oba beka, se pravi Evra in Rafael, ki je bil fenomenalen, v bistvu... Gary je dobil dostojnega naslednika :appl: Dobro pa tudi Fletcher, ki kar dobro izkorišča minute na igrišču.
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron