EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 13. december 2008, 21:03:07

Po bitki ste vsi generali ...

Ne vem, kaj tako dobrega je danes Tevez naredu, da ne bi smel bit zamenjan. Prav nič ni bil dober. Da o Berbi ne pišem - zajebalo ga je do konca. Žoga se mu je odbijala, kot da bi prvič igral fuzbal. Razočaral tudi Ferdinand - nikoli ni tako brezglavo nabijal tiste žoge v pm. Jokica razn brce Dawsonu ni pokazal nič, velka odgovornost je pa seveda tud na centralcih, saj morta onadva vodit igro.

Pol se pa še največjemu antitalentu Gomesu začne srat.

Ne vem, kje sta Manucho in Welbeck. Se bom ponovil - niče več ne zna dat (odločilnega) gola (ne tistega za 4-0).

UPDATE:
@ Fluid
Se mi zdi, da je Giggs dons dost več pokazal v 20. minutah, kot nekateri na celi tekmi. Pa ne samo zaradi prostega strela.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 13. december 2008, 21:04:17

Dolgoćasna tekma, kot sam drek se je vlekla, pa to ne rečem velikokrat za tekme Uniteda, samo tole je bilo pa za pozabo...

Poznala se je odsotnost Ronsterja in Evraja, ker O`Shea, je pač opravil delo čisto dobro, samo v napadu je bil totalno nedejaven, tako da je Ronaldo vlekel žoge iz obrambe naprej, pri tem ga je pa zmanjkovalo na koncu, da bi bil v napadu in bi njemu kdo zrihtal šanso... Igralec tekme polek obeh vratarjev, zame še Park, ki je res garal in me prav navduševal s svojimi preigravanji. Sramota je tudi to, da si iz pešnajstih kotov ne pripravimo ene šanse, oziroma eno je Rio zapravil, ostalo je bilo za v pozabo.

Aja, pa WTF roka Ronalda, alo, a bi na drugi strani za to piskal penal???

Čelziju se smeje, samo mi se itak že celo letošnjo sezono borimo predvsem sami s sabo, kako prebiti led in izplavati iz povprečnih predstav nazaj na vrh. Nekaj je na poškodbah (Ronadlo ni 100%, manjkal je Scholes, pozna se da ni Owna, Carra je bil bogi), tako da bo pač treba garati iz tekem v tekmo boljše.

Pametna poteza bi bila, da se sedaj na Japonsko pošlje eno levo ekipo, da se prva postava v miru pozdravi in lahko nato po novem letu United zacveti!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 13. december 2008, 21:06:18

Remmy je napisal:Po bitki ste vsi generali ...

Ne vem, kaj tako dobrega je danes Tevez naredu, da ne bi smel bit zamenjan. Prav nič ni bil dober. Da o Berbi ne pišem - zajebalo ga je do konca. Žoga se mu je odbijala, kot da bi prvič igral fuzbal. Razočaral tudi Ferdinand - nikoli ni tako brezglavo nabijal tiste žoge v pm. Jokica razn brce Dawsonu ni pokazal nič, velka odgovornost je pa seveda tud na centralcih, saj morta onadva vodit igro.

Pol se pa še največjemu antitalentu Gomesu začne srat.

Ne vem, kje sta Manucho in Welbeck. Se bom ponovil - niče več ne zna dat (odločilnega) gola (ne tistega za 4-0).

UPDATE:
@ Fluid
Se mi zdi, da je Giggs dons dost več pokazal v 20. minutah, kot nekateri na celi tekmi. Pa ne samo zaradi prostega strela.



Se strinjam, napadlaca sta bila danes nevidna, Berba je bil kot zbegan otroček, medtem ko se je Tevez vrnil v svoj "standard" v zadnjem času, torej k zavlačevanju in nesposobnosti zadeti gol.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 13. december 2008, 21:12:10

Remmy je napisal:
UPDATE:
@ Fluid
Se mi zdi, da je Giggs dons dost več pokazal v 20. minutah, kot nekateri na celi tekmi. Pa ne samo zaradi prostega strela.



Povej :) Nevem zakaj ne izvaja Carrick več kotov. Dosti bolje ustreli kot Giggs, on res da premehko žogo in potem je težko kej iz tega spravit, pa taki predložki so ponavad tud lahko delo za vratarja.

Roka Ronalda je pač bila, škoda da jo je sodnik videl in razveljavil gol. Tukaj si nimamo kej... Na drugi strani je pa res vprašanje, če bi sodnik piskal penal za tako zadevo. Spomnim se, da je za čist brezvezno roko Nevilla sodnik piskal penal (vs. Reading 2006/07 na začetku sezone)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 13. december 2008, 21:18:26

trelcek je napisal:bye bye trophy...je pa res da nismo gola dobil za 5 tekem... bye bye trophy...



:lol: :lol: pa se ti zavedas da se na polovici sezone nismo, pa ze kr ves da naumo prvi, vse je se odprto ;)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 13. december 2008, 21:27:12

Fluid je napisal:
Remmy je napisal:
UPDATE:
@ Fluid
Se mi zdi, da je Giggs dons dost več pokazal v 20. minutah, kot nekateri na celi tekmi. Pa ne samo zaradi prostega strela.



Povej :) Nevem zakaj ne izvaja Carrick več kotov. Dosti bolje ustreli kot Giggs, on res da premehko žogo in potem je težko kej iz tega spravit, pa taki predložki so ponavad tud lahko delo za vratarja.

Roka Ronalda je pač bila, škoda da jo je sodnik videl in razveljavil gol. Tukaj si nimamo kej... Na drugi strani je pa res vprašanje, če bi sodnik piskal penal za tako zadevo. Spomnim se, da je za čist brezvezno roko Nevilla sodnik piskal penal (vs. Reading 2006/07 na začetku sezone)


Se strinjam, da bi Carrick še najboljše izvajal kote. Žal ni več Becksa, takrat smo se mal razvadl. Giggs je imel pa kar nekaj dobrih potez danes. Ampak problem je tem, da greš napadalca menjat z vezistom ob tem da loviš rezultat. Ne pravim, da bi moral Tevez ostati v igri, ampak na klopi bi moral biti en igralec, ki ima nalogo samo desegat gole in nič drugega. Na ta manjko sem že pred tekmo opozoril. Tudi tukaj nas je mal razvadu Ole, ampak ekipa mora imet enga igralca, ki ga pošleješ v igro v zadnjih minutah da nastavi bučo ...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a zimi dne 13. december 2008, 21:31:36

za prvo silo tole:
boli me nemoč Uniteda.. že kr od začetka leta se pele tole, da težko zadevamo. Pride preblisk ko damo 3,4 gole, ampak nasploh ni več tolk 100% šans k smo jih lani in predlani mel (al pa so se moje oči preveč razvadle in jih ne vidim več).
Definitivno sem razočaran (ker moj United pač mora vedno zmagat), ampak dobr.. tud tekmeci so kiks(n)al..in še bojo.. tak da.. od kar sm slišu na začetku sezone Mourinhevo izjavo, sm jo že večkrat na faxu povedu vsem anti-United navijačom: lovorike se talajo maja..
vsi k vrjamemo v lovorike, bomo zvesto navijal za United do zadnje minute zadnje tekme!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Carrick dne 13. december 2008, 21:34:35

jah tekma za cim prejsno pozabo...sam stako igro ne bomo daleč prsli
edina sveta točka tekme je biu FERGi...kaj je počeu...stisto kapco je biu ku a je to.
kaj ma mogoč kdo kake slikce od njega ce ma nej prlepi :D :D :D
Carrick
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:57:42

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 13. december 2008, 21:49:39

Nič še ni izgubljenga. Čakajo nas še tekme doma proti njaboljšim(Chelsea, Liverpool, Arsenal, Tottenham, Aston Villa, Everton, Portsmouth) in tu bodo točke najpomembnejše.
Glede danes pa poznala se je odsotnost Evraja in Rooneya. Napad slab, obramba dobra.
Sedaj nas čaka svetovno klubsko prvenstvo in upam da ne bo kakšnega kiksa kajti sedaj najbolj potrebujemo samozavest in dobro formo. Upam na visoke zmage v polfinalu in finalu čeprav vem da bo to težko doseči.
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 13. december 2008, 23:56:19

No konec koncev niti ni tako slabo, Lpool je puhnil proti Totenhemu pri njih, medtem ko smo mi Hull razbili.... Bomo vidli, kaj bo jutri naredla Chelsea.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. december 2008, 10:35:45

No vidim da je bolje, da sem se odločil tekme komentirat dan po tekmi, ker bi tle na eno kopico komentarjev spet popizdil :D Tko se pa lahko samo režim nekaterim komentarjim, ki kažejo na visok nivo poznavanja nogometa, kot takšnega.

No pa nazaj k tekmi. Prvi polčas so se obe ekipe bolj tipale in so bolj igrale partijo šaha, kot pa kaj drugega. Dolgčas na kubik. Drugi polčas pa vsaj nekaj od nogometa, če že golov ni bilo.
Zadnjih nekaj tekem bode v oči, naša neigra, oziroma težko priigrane priložnosti. Včeraj si po moje sploh nismo priigrali nobene priložnosti iz igre, vse kar je bilo nevarno za vrata nasprotnika, so bili koti in prosti streli.
V oči bode tudi odsekani CR. Res je, da je na zadnjih parih tekmah kasiral močne udarce v noge, po drugi strani pa so nas nasprotniki že malo prebrali. Na Ronaldu je vedno visela dvojica, če ne že trojica nasprotnikov. Ob Evraju bi to pomenilo samomor za Spurse, tko je pa John res bolj kot ne statist v napadu, kadar igra na LB. Zato bi moral SAF reagirat in v igro ob polčasu poslati bolj napadalno usmerjenega centralnega vezista - Andersona ali pa Ryana. Magari tud Nanija in CR v napad, pa Teveza na AMC. Vn bi pa moral kar sam John, ker on itak skoraj ni mel dela v obrambi, ker se je večina napadov Spursov vršila na njihovi levi strani.
Fletcher je tudi padel v igri, zato bi moral tudi ven že po polčasu. Na njegovo mesto? Hmm Paul ni pokazal nič kaj prida, mogoče Anderson. Čeprav mora pa Paul čim prej dobit tekme v noge, da ga dobimo nezaj, ker ga močno pogrešamo.
Ne vem zakaj ste se spet spravili na Giggsa? Včeraj je odigral dobro partijo, kote izvajal odlično (sam nisem videl nekih mehkih žog ...). Manjkal je samo igralc, ki bi malo bolje nastavu svoj keber na rami in žoga bi šla sama v gol - Rio naprimer. Pa tud Carrick bi po enem izmed kotov, žogo samo razpalil v mrežo, tko je pa kr gledal ponujeno mu na pladnju in jo brcnu ko šestletnik. Tud iz igre je edini na tekmi poslal uporaben predložek Vidiču, a kaj ko je Gomes bil včeraj fantastičen.
Roka? Bila je, tu ni kaj. Če ne bi CR mel tm roke, bi šla žoga popolnoma drugam in je najbrž niti poknt ne bi mogel, ker bi si jo potem nastavljal za strel, pri tem pa bi bil obkrožen s petimi spursi. Tako da tudi tu ne razumem zakaj pizdite. Kaj bi rekli, če bi bilo v nasprotnem primeru isto in bi recimo tak gol Bentleyu priznali? Tle bi bral kalvarije na račun sodnika.

Kaj vnaprej? Upam da na Japonsko leti druga ekipa, okrepljena mogoče s Paulom, Johnom, Nevillom in Nanijem. Ostali pa doma uigravajo malo nove kombinacije in pa se predvsem malo relaksirajo - da ne bo spet kak kurčev JetLag kriv za slabe rezultate vnaprej.
Hmm pa Campbella potegnt nazaj med zimskim prestopnim, da bo sveta trojica mela še večjo konkurenco v napadu. Kr njihove zadnje igre so v kurcu. Mogoče za to kriv tudi trener strelcev? Prav mogoče.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 14. december 2008, 10:43:47

Ekipa za Japonsko je že določena, v njej so pa praktično vsi tabolši. ;)
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. december 2008, 10:46:35

U kurac - SAF si s tem išče alibi za prihodnje morebitne slabe igre :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 14. december 2008, 11:07:52

Tekme sicer nisem gledal zaradi drugih obveznosti, ampak se zelo razočaran nad rezultatom, saj smo ponovno zapravili možnost, da se približamo ostalim. Škoda!
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 14. december 2008, 11:10:32

Welsh Wizard je napisal:Tekme sicer nisem gledal zaradi drugih obveznosti, ampak se zelo razočaran nad rezultatom, saj smo ponovno zapravili možnost, da se približamo ostalim. Škoda!


Se podpišem pod tole.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a jernej dne 14. december 2008, 11:14:20

Carrick je napisal:jah tekma za cim prejsno pozabo...sam stako igro ne bomo daleč prsli
edina sveta točka tekme je biu FERGi...kaj je počeu...stisto kapco je biu ku a je to.
kaj ma mogoč kdo kake slikce od njega ce ma nej prlepi :D :D :D



hahahaha, ja mi smo se zaibaval da je ferguson glih iz enih kolin prišu, tak je biu s tisto kapo:-)
we are the champions!!
Uporabniški avatar
jernej
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 30. avgust 2007, 20:44:18
Kraj: ponikva pri žalcu

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 14. december 2008, 11:35:02

Kar frustrirajoče, ko veš da bi se lahko z zmago približali vodilnima dvema. Vsekakor je tekma na WHL eno težjih gostovanj v sezoni in to je sedaj za nami. Spet je treba pohvaliti obrambo, škoda da vezisti in napadalci niso bili v taki dnevni formi. Bi pa jaz na Fergiejevem mestu vsekakor v bližnji prihodnosti poskušal spet z napadalnim dvojcem Rooney-Tevez. Berbatov se še išče, upam da se bo kmalu tudi našel. :)
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 14. december 2008, 12:02:07

Tekmo sem si sicer ogledal že včeraj v posnetku, a ni bilo časa za pisanje. Mogoče še bolje glede na par izrečenih neumnosti. Najbolj mi gre v nos ta, da smo izgubili prvenstvo in nevem kaj še, prosim vas lepo smo ja šele decembra in prednost vodilnega ni 30 točk, da bi lahko govorili o tem. Spursi so že s samo taktiko in disciplino v igri štartali na remi, vsaj takšen občutek sem dobil. Na koncu so tudi to dobili, a zdej res težko rečem, a so nekateri igralci v tako slabi formi ali smo bili dobro in predvsem s taktiko pogojeno zaustavljeni. To velja predvsem za napad in v veliki meri tudi za sredino. Enostavno ni bilo nekih pravih idej in kombinacij in zelo težko smo prihajali do priložnosti.Kot je že nekdo napisal, nekaj šans je bilo samo ob prekinitvah.Žal je tudi Ronaldo že v nekaj zadnjih tekmah bil brez idej in odigral slabo, vedno pogosteje pa ima tudi nešportne vložke. A na srečo zaenkrat to sodniki ne vidijo.

Mislim, da tudi sedaj tole prvenstvo na Japonskem prihaja ob nepravem času in glede na to s kakšno postavo gremo gor, upam, da je plod tega vsaj lovorika na koncu in ne kakšne nove poškodbe ključnih igralcev. Potem pa upam, da nam malo zraste tudi samozavest in se končno dvigne tudi naša forma.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. december 2008, 12:59:47

GoUp je napisal:Fletcher je tudi padel v igri, zato bi moral tudi ven že po polčasu. Na njegovo mesto? Hmm Paul ni pokazal nič kaj prida, mogoče Anderson.


se z vsem strinjam, sam s temle ne.. jz bi tak kot SAF raj Paula dau not kot Andersona, ker sm mislu, da lahko z eno briljantno podajo odloči tekmo.. ampak po tekmi je lažje rečt: ja, Anderson bi bil bolša izbira, itd.

JOS je za mene opravu svojo nalogo solidno. se Evra dosti vključuje v napad, ampak a dejansko pripravi šanse za gol? njegove podaje najdejo napadalce? rečmo da je bol aktivn v napadu, ampak takšne razlike spet ne prinese, usej pomoje.. (pričakujem glasne kritike :D)

mogoče tale Japonska vendarle ni slaba stvar..v prvenstvu naš stroj še ni namazan, in predn zgubimo še kakšno točko, nam bo prav pršlo "uigravanje" na Japonskem? What do you think?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 17.krog Tottenham:Manchester United, 13.12.08 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 14. december 2008, 13:21:06

Evra res da ni kakšen blesteč asistent, ampak s svojo prodornostjo in agresivnostjo v napadu pomeni res velik zalogaj za nasproten obrambe. Vsem drugim je zato lažje. Je mel pa včeraj Johnny več boljših crosev kot ponavadi Evra, čeprav je imel samo enga. Jaz sem bil zadovoljen z njim, odigral brez večjih napak, vključeval se je pa vsaj toliko kot Rafeal - samo na levi strani smo navajeni na Evraja in če igralec na njegovem mestu ni vključen v vsak napad je že zanič.

Če folk ugotavlja, da je že konc prvenstva, da bi United z Andersonom glado zmagal, itd, itd., pol tud mal bl kompliciranih zadev zihr ne dojema.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron