EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. december 2008, 16:55:40

Slika

Živali majo VIP vstop za Old Trafford, mi pa niti za kruh in vodo :D :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 30. december 2008, 17:16:20

js bi bil tud miš :D sam bi šou raj na klopco spremlat tekmo :lol:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 30. december 2008, 17:34:57

Ja spet so se neki mučili. Vedel sem da bo še kar težka tekma, a sem vseeno pričakoval da bodo prej zabili gol in zmagali z malo večjo razliko. Igra ni bila navdušujoča, smo si pa vsaj nekaj dobrih priložnosti ustvarili. Sredina je dobro delovala (spet kar nekaj % žoge v naši posesti), obramba in VDS sta pa itak carska zadnje tekme.

Anderson#8 je napisal: Predvsem Nani kjer sem siguren da bi zadel vsaj 2 od teh Parkovih šans, ker Park res nima ne strela, ne občutka za gol žal. Laufa, podaja, kaki cross in borbenost, to pa je vse od njega... Če je on boljši od Nanija potem pa tudi ne vem kje jaz živim.


Ja kaj pa ti pričakuješ od Parka? On in Nani se zelo razlikujeta, kdo je boljši je pa brezveze govoriti. Kar da od sebe Park je več kot odlično in koristno za ekipo. Kot kaže je v tem trenutku Park boljše pripravljen od Nanija ter v boljši formi. Zato pa tudi igra več kot Portugalec in to si nedvomno tudi zasluži. Zame je bil Park včeraj med boljšimi, če ne celo najboljši. Tisti zgrešen strel je bil res sramota, sam se zgodi. Tudi CR je podobno zgrešil pred leti. In včeraj je imel Park res veliko strelov. Prav tako kot Ronaldo, ki je tudi vse zgrešil. Pač jima ni šlo v gol. Ronaldo me je včeraj spet malo razočaral. Dobro, imel je kar nekaj strelov in dobrih podaj, vendar spet tudi nekaj teatralnih vložkov (kar nekaj jih je bilo), pa izsiljenih driblingov in nasploh še nekaj napak. Za menjavo je bil zrel že proti Stokeju in včeraj sem bila kar malo vesel da ga je SAF menjal. Naj vidi malo, da ni nedotakljiv. In kako je odkorakal z igrišča!? Gledalci so mu ploskali, on pa z glavo v tla in ne da bi jih odzdravil. Zelo nesramno dejanje. No vseeno upam da se kmalu pobere. Saj ne rečem da je odigral slabo, sam od njega bi počasi pričakoval malo zrelejši odnos do igre. Še posebno zdaj ko sam ve da ni več tisti lanski Ronaldo.
Navdušil pa me je Scholes, ki je v igro prinesel res veliko svežine. Pa tudi Gary kar dobro. Ostali tudi kar dobro, sam počasi bo treba malo bolj pogosto izkoriščevat te priložnosti.

UNITED!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 30. december 2008, 18:30:02

Včeraj popolnoma zaslužena zmaga Uniteda, ne razumem pa glih tega, kak je Parku uspelo s 3 metrov lobati gol :lol:
Ampak je*iga, se zgodi, mogel pa bi res zadeti vsaj eno izmed šans, ki jih je mel...
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a braul dne 30. december 2008, 18:34:29

King_Cantona_7 je napisal:Ja spet so se neki mučili. Vedel sem da bo še kar težka tekma, a sem vseeno pričakoval da bodo prej zabili gol in zmagali z malo večjo razliko. Igra ni bila navdušujoča, smo si pa vsaj nekaj dobrih priložnosti ustvarili. Sredina je dobro delovala (spet kar nekaj % žoge v naši posesti), obramba in VDS sta pa itak carska zadnje tekme.

Anderson#8 je napisal: Predvsem Nani kjer sem siguren da bi zadel vsaj 2 od teh Parkovih šans, ker Park res nima ne strela, ne občutka za gol žal. Laufa, podaja, kaki cross in borbenost, to pa je vse od njega... Če je on boljši od Nanija potem pa tudi ne vem kje jaz živim.


Ja kaj pa ti pričakuješ od Parka? On in Nani se zelo razlikujeta, kdo je boljši je pa brezveze govoriti. Kar da od sebe Park je več kot odlično in koristno za ekipo. Kot kaže je v tem trenutku Park boljše pripravljen od Nanija ter v boljši formi. Zato pa tudi igra več kot Portugalec in to si nedvomno tudi zasluži. Zame je bil Park včeraj med boljšimi, če ne celo najboljši. Tisti zgrešen strel je bil res sramota, sam se zgodi. Tudi CR je podobno zgrešil pred leti. In včeraj je imel Park res veliko strelov. Prav tako kot Ronaldo, ki je tudi vse zgrešil. Pač jima ni šlo v gol. Ronaldo me je včeraj spet malo razočaral. Dobro, imel je kar nekaj strelov in dobrih podaj, vendar spet tudi nekaj teatralnih vložkov (kar nekaj jih je bilo), pa izsiljenih driblingov in nasploh še nekaj napak. Za menjavo je bil zrel že proti Stokeju in včeraj sem bila kar malo vesel da ga je SAF menjal. Naj vidi malo, da ni nedotakljiv. In kako je odkorakal z igrišča!? Gledalci so mu ploskali, on pa z glavo v tla in ne da bi jih odzdravil. Zelo nesramno dejanje. No vseeno upam da se kmalu pobere. Saj ne rečem da je odigral slabo, sam od njega bi počasi pričakoval malo zrelejši odnos do igre. Še posebno zdaj ko sam ve da ni več tisti lanski Ronaldo.
Navdušil pa me je Scholes, ki je v igro prinesel res veliko svežine. Pa tudi Gary kar dobro. Ostali tudi kar dobro, sam počasi bo treba malo bolj pogosto izkoriščevat te priložnosti.

UNITED!!!!

Oprosti "Anderson#8, ampak tole zgoraj popolnoma drži. Nani gor ali dol, sam sem svoje osebno mnenje o njem že podal. Seveda se najde še kdo, ki ni obupal nad njim a žal jih je več, ki so. Tudi sam sem potrpežljiv človek, a kar je preveč je preveč, čakaš in čakaš in nič. Včeraj je bil zame Park eden glavnih na igrišču - bilo ga je povsod polno, je prodiral, žoge ni izpustil iz svoje posesti, imel ogromno priložnosti, edino kar sem že rekel, da bi bil njegov večer popoln bi moral zadeti, a žal je pač imel slab dan.Pri njemu cenim to agresivnost in borbenost in tudi ko ima šanso hitro poda ali vsaj strelja, Nani pa ne naredi ne prvega ne drugega, temveč zakomplicira in izgubi žogo in to je tista bistvena razlika med njima.Jasno, vsi navijamo za United in želimo obema čimboljših iger, a tudi vsi vemo kakšno je trenutno realno stanje.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. december 2008, 18:46:09

Malo sem smšeno napisal zgoraj, boljši v tem momentu je sigurno Park, vendar razlika je da Park igra zdaj veliko, Nani pa ne. Sigurno pa je trenutno boljši Park, ampak takšne šanse ki jih on imel včeraj, pa bi ja lahko zadel, in če je imel slab dan hmm, če je bil po vašem mnenju najboljši na igrišču in ne zadene zicerja iz 1metra potem newen. Jaz nisem izgubil upanja za Nanija. Vi pričakujete od njega čudeže, in ne glede nato kako odigra bo vedno tisti "ne tam bi lahko podal, zato je soler", ne sekiram se jaz, se bo že dokazal v pokalih in v nadaljevanje sezone... Ni bil lani zastonj eden najboljših podajalcev Manchestera.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. december 2008, 18:51:53

Anderson#8 je napisal:Ni bil lani zastonj eden najboljših podajalcev Manchestera.


Itak ni bil zastonj, 17 mio. smo dali zanj :mrgreen: Šala.

No jaz še vedno upam, da mu uspe vsaj malo ponovit lanske predstave. Težko bi rekel, da je letos kaj več pokazal zaenkrat, na nobeni tekmi ni presegel lanskih predstav. Izgleda pa na račun Rafaela dobi dosti manj priložnosti, saj bi ob prisotnosti obeh na igrišču bil malo večji prepih v obrambi. Kot pravim, potrebujemo tudi boljšega Nanija, ker Ronaldo in Park pač ne bosta zmogla do konca sezone odigrat na krilih. Zdej proti Sotonu in Derbyju upam da se ne bo preveč kazal in soliral, ampak odigral pametno, čim manj potrošno in brez odvečnih potez. Mora dokazat, da SAF lahko resno računa nanj tudi na težjih tekmah.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 30. december 2008, 18:54:28

Se popolnoma strinjam z Andersonom#8, Nani je izjemen igralec, to je dokazal v lanski sezoni, letos še ni dobil prave priložnosti, ampak kaj, sezona se je komaj dobro začela in je še zelo dolga in Nani bo gotovo še dobil priložnost, da se dokaže in vas prepriča tudi tiste, kateri ste že ''obupali'' nad njim! Upam, da ga v naslednjih tekmah SAF da v igro namesto Parka, kateri res ne vem kaj išče v prvi postavi Vragov. Torej Nani je zame eden boljših mladih upov v Unitedu in niti približno nisem in ne mislim obupat nad njim!
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 30. december 2008, 20:00:07

GoUp je napisal: Pohvalil sem njegovo igro in okaral nonšalantnost pri strelu.


what the fuck še te nonšalantnost pri strelu pomeni? :roll:
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 30. december 2008, 20:02:58

Anderson#8 je napisal: Predvsem Nani kjer sem siguren da bi zadel vsaj 2 od teh Parkovih šans, ker Park res nima ne strela, ne občutka za gol žal. Laufa, podaja, kaki cross in borbenost, to pa je vse od njega... Če je on boljši od Nanija potem pa tudi ne vem kje jaz živim.


Nani nima za "b" od "bureka" v primerjavi z Parkom
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a markm dne 30. december 2008, 20:05:24

Ja sej je dober igralec, ima talent pa vse, sam kaj mu vse to pomaga, če nima vsega v glav poštiman. Ko bo pa on si u glav poštimov, kva hoče pa kva je dobr tko za ekipo kokr zanga, bojo s tem prihajale tut boljše igre. Do takrat pa tut jest rajš vidm, da dobiva šanso Park, pa mrbit Nani iz klopi. Je pa res tut to, da se ga zlo primerja z Ronaldom ker vsi vemo, kaj je dosegu, sam tut on ni blestev koj na začetku, tok da pustimo mu še mav cajta mrbit nas pa pozitivno preseneti.
Zadnjič spremenil markm, dne 30. december 2008, 20:12:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. december 2008, 20:07:38

markm je napisal:Ja sj je dobr igralc, ma talent pa vse, sam kva mu vse to pomaga, če nima vsega v glav poštiman. K bo pa on si u glav poštimov, kva hoče pa kva je dobr tko za ekipo kokr zanga, bojo s tem prihajale tut bolše igre. Do takt pa tut jest rajš vidm, da dobiva šanso Park, pa mrbit Nani iz klopi. Je pa res tut to, da se ga zlo primerja z Ronaldom ker vsi vemo, kaj je dosegu, sam tut on ni blestev koj na začetku, tok da pustmo mu še mav cajta mrbit ns pa pozitivn presenet.


Prevod mogoče? :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov