EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 29. december 2008, 23:55:01

Vse je super, vendar da od toliko strelov niti eden ne konča noter je mal zaskrbljujoče. Moram pa pohvalit Scholesa in Garyja.
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 30. december 2008, 0:37:12

Lahko se pa tudi drugače gleda na stvari - 7 clean sheet zapored. Če ne prejmeš zadetka je dovolj, da daš enega.
Nekateri igralci bodo imeli sedaj sploh prvič od avgusta več kot 4 dni brez tekme.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 30. december 2008, 9:21:16

Fluid je napisal:Sej zmaga je kul, pač tri točke. Ampak tkole ne bo šlo dolgo naprej.. Igra ni nevem kaj, nekako mi deluje vse skupaj brez koncepta. Jaz priznam da se kar mučim, da se prebijem skozi celo tekmo. :roll:


Se strinjam s tabo. Taka igra še nekako uspeva proti slabšim ekipam, vendar ko bomo dobili Chelsea ali L'pool pa mislim, da to ne bo več delovalo.
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 30. december 2008, 9:31:06

Potem bo pa Anderson zadel :D
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. december 2008, 10:18:15

Kakšna igra spet včeraj :o Ajde prvi polčas so res igral, sam kaj več kot odličen prosti strel CR, potem njegov nonšalanten strel, kjer bi moral zadeti in pa dober strel Rooneya, niso skup spravili.
Drugi polčas pa res slabo spet. Neki matramo žogo na sredini in jo še spravimo do šestnajstke potem pa potonemo. Oba beka sta bila včeraj porazna v napadalnih akcijah, Rafael pa tudi v fazi obrambe. Downing ga je parkrat dobr obrnu in po norenju Vidiča, je tudi SAF ukrepal. John tud tko tko, vsaj v obrambi je še nekak dobro deloval, spredaj je pa totalno nenevaren.
Paul je odlično odigral tistih nekaj minut. Njegove daljinske podaje so bile venomer nevarne in če bi naši napadalci in wingerji to bolje izkoriščali, potem mi za ekrani ne bi trepetali. Carrick s Fletchem ne deluje najbolje, če ima ob sebi Paula ali Andersona odigra tudi on bolje. Fletch pada iz tekme v tekmo.
CR je za moje pojme odigral dobro tekmo, veliko laufal, se ponujal žogi, presenetljivo (ali pa tudi ne) dostikrat podajal in bil dosti nevaren za gol. Prosti streli so že na nivoju lanskih, škoda samo za tisti res nonšalanten strel v prvem polčasu.
Park? Anderson je napisal, da bi Nani to zadel - tudi Giggs bi najbrž ;) Sam oba skoraj gotovo ne bi prišla do teh šans, ker vsaj IMO ne laufata toliko in sploh pri tisti šansi iz dveh metrov ne bi sodelovala. To je razlika - on je garač in pride dostikrat do šans, ki pa jih na žalost ne izkorišča. Takšno kot je imel včeraj bi jo moral!
Rooney postaja malo sebičen - sicer je še vedno dobri stari borbeni in tekaško razpoložen Wazza, vendar na trenutke, ko ima boljšo opcijo podajanja, gre v dribling. Njegovi koti so zame glavobol. Ne vem v čem je fora, da naši vsi stojijo na drugi vratnici, Wazza pa komaj brcne do prve. Samo en kot je bil nevaren, ko je žoga nekako po sreči prišla do VIdiča. Ostalo za pozabo.
Berbatov? Včeraj sem ga malo bolj spremljal. On nekako še ne pade v naš sistem. On je klasičen napadalec, ki čaka dobre crosse, odbitke, oziroma podaje nanj. Naši ga pa ne izkoriščajo najbolje, sploh v šestnajstki. Na sredini mu še podajajo, ker odlično drži žogo in ima nos za dobro podajo. Ko pa pride do tega, da bi mu kdaj podajali v 16ki pa ga kar pozabijo. Poleg tega on resnično deluje leno in mogoče to ostale soigralce moti. Kaj pa vem, po moje ga res premalo vključujejo v igro.

Edino kar je pozitivno iz tekme v tekmo je naša obramba in golman. Ne glede na to, da zadnjih nekaj tekem dosti igra tudi Evans, se to skorajda ne pozna. In to mi dviga moralo, da nasprotniki izjemno težko pridejo do kakšnega nevarnega napada. Ob taki obrambi ni hudič, da bi potem naš napad vsaj enkrat zabil. In to se dogaja že nekaj zadnjih tekem, da zmagujemo minimalno ali pa remi brez golov. Torej dvignemo nivo igranja na sredini in krilih, pa bo še napad stekel. Poudarek je dvig igre na krilih (ne vem zakaj SAF pozablja na Nanija - bogve kakšen odnos kaže portugalec na treningu).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 30. december 2008, 10:51:08

GoUp je napisal:CR je za moje pojme odigral dobro tekmo, veliko laufal, se ponujal žogi, presenetljivo (ali pa tudi ne) dostikrat podajal in bil dosti nevaren za gol. Prosti streli so že na nivoju lanskih, škoda samo za tisti res nonšalanten strel v prvem polčasu.


A se ti zajebavaš al resno misliš?? Ker toliko kot letos podaja Ronaldo ni še nikoli. Jaz mislim da celo preveč podaja. Lani je veliko manj podajal in posledično tudi večkrat zadel (42-krat :D ), letos pa preigra enega igralca in v večini primerov poda. Je pa trenutno Ronaldo v manjši krizi in upam da se čimprej pobere. Po drugi strani pa zastopim da letos ni tako dober. Lansko sezono in še eno prej nas je razvadil s svojimi zadetki in zato sedaj ko je 2. najboljši strelec ni več "dober". Verjetno je tu še ena stvar, vsako tekmo pokasira nekaj grdih prekrškov in mislim da se to tudi pozna. Čudim se celo da je še vedno nepoškodovan

Tudi jaz se sprašujem kje je Nani
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. december 2008, 11:07:54

Ni bilo nbene zajebancije v mojem stavku. Pohvalil sem njegovo igro in okaral nonšalantnost pri strelu.
Kar se podaj tiče - zato sem napisal presenetljivo ali pa tudi ne, ker letos kaže drugačen pristop. Mogoče ravno na račun njegovega "slabega" strelskega izkoristka. Glede na njegovo osebnost bi rekel, da je najbrž uvidel da če mu ne gre, da je bolje da poda.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 30. december 2008, 11:30:13

OK, to se pa strinjam ja
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. december 2008, 12:20:16

Glede Nanija, mislim da ga hoče SAF predvsem uporabit za FA in Carling, prav tako Andersona za obe tekmi v enem tednu, za Teveza ne vem če ga bo za dve tekmi, kajti on bi proti Chelseaju boljše igral kot pa Berbatov al ok. Nani grem stavit, da bo čisto fukjeno igral proti Derbyju in Southamptonu. Vse bo hoto naredit da se izkaže v to sem prepričan, zato se kar pripravite če bodo kakšne izgubljene žoge :D Lahko pa se motim in je kakšna poškodba vmes.. :?

Sicer pa sem mnenja, da se glede veze, ne bi smel toliko odločat, IMO je Anderson boljši v vseh pogledih od Fletcherja in sem zato da Fletcher igra pokale ne pa Anderson. Anderson zna odigrat v prostor, zna dosti boljše v obrambi in odlično sodeluje z Carrickom ki je definitivno naš prvi vezist. Scholes je tu, vendar on nikakor ne more 90min več. Je pa res da je Anderson igral obe tekmi na Japonskem in sedaj dobil 2 odmora..

Bomo videli kaj bomo proti Southamptonu, ponavadi v FA SAF igra z najmočnejšo postavo ne?
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 30. december 2008, 12:26:07

Že sedma prvenstvena tekma zapored, na kateri nismo dobili gola, kar je fantastično. Po drugi strani skrbi učinkovitost v napadu, vendar mislim, da bo to prišlo kmalu. Za nami in pred nami je težek urnik tekem, pot na Japonsko pri vsem skupaj ni pomagala in tekme kot je bila včerajšnja so zato še bolj razumljive. Zmage pa zaradi tega še bolj dragocene. V tem trenutku niti ni tako pomembna igra, bolj pomemben je rezultat. Prepričan sem, da se bo tista prava Unitedova igra spet kmalu prikazala.
Poleg tega smo lahko za zdaj zelo zadovoljni. Smo v 1/8 finala Lige Prvakov, igramo v obeh angleških pokalih, poleg tega pa imamo za vodilnimi Scouserji trenutno 7 točk zaostanka, a 2 tekmi manj (obe ti tekmi igramo doma). Razlogov za sekiranje, zakaj ne igramo tako ali drugače in oh in sploh, ne sme biti. Če mene vprašate, sem kar pozitiven glede tega, da smo v zelo dobrem položaju pred nadaljevanjem sezone. I feel number 18. Mark my words.

:)
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 30. december 2008, 13:18:21

IMO je Anderson boljši v vseh pogledih od Fletcherja


No ja, Anderson ne zna dati gola... :lol:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. december 2008, 13:21:03

GoUp, se čist podpišem pod tvoj članek, lepo povedano..

dodal bi sam nekaj stvari..
1. Mourinho je mnde 3 leta nazaj reku (ko so v prvi krogih zmagoval 1:0, z goli v 93minuti in podobno): takoj podpišem, če vsako tekmo do konca leta zmagamo z 1:0.. no, jz isto.. ne vem, igra bo šla ju3 v pozabo, 3 točke ne..igra bo šla čez 1 leto v pozabo, lovorike ne.. učasih morš grdo igrat (mi proti Barci lani), učasih pa preprosto ne steče (zadnji mesec)..vsaka medalja ma 2 plati al kok rečejo..prvo ste rekl, da nas bodo močnejše ekipe premagovale s tako igro.. pa poglejmo iz druge: a ni spoštovanja vredno to, da brez forme, s slabo igro zmagujemo? kaj bo šele ko pridemo v formo? (upam da kmal oz. v pomembnih krogih)

2. glede Ronalda.. nonšalanten gor al pa dol, sam ustavi se enkrat.. lani je s petko iz kota dal gol (Villi ne?), ker je pač žoga hotla it not tak k ostalih 41.. letos jz ne vidim nič drugače, da bi reku da se bol "zajebava" pri strelih..preprosto greši za milimetre, kar je lani vse šlo not (učeri, potem Everton away v zadnjih trenutkih tekme, če se še kdo spomne..)..

3. sm veseu da smo si dost šans prpravl, česar proti Stoke-u ni bilo..sam še realizirat mormo, pa bo..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. december 2008, 13:21:21

Brne je napisal:
IMO je Anderson boljši v vseh pogledih od Fletcherja


No ja, Anderson ne zna dati gola... :lol:


lepa :lol:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. december 2008, 13:23:50

Jooj, res kakšen razlog pa je to en je dal gol en pa ne. SAF je Andersona spremenil v skoraj DM-ja, prej pa je AM. Verjetno SAF ne rabi Andersona za gole kajti potem bi ga postavljal bolj naprej, in slej ko prej, bo zadel, in če bo to pomemben gol ali pa gol za pri scoru 5-0 za United. Ampak ok, ker ni dal gola je za klop, rajši gledamo veziste brez domišljije in borbenosti. To je za United najbolje. :)

Slika

:o :D :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a markm dne 30. december 2008, 13:36:01

Dobr zmagal smo, nove 3 toče so pod streho to je najbolj važn. Glede same igre nč posebnga, veseli me, da so si znal pripravt velik šans, ampak treba bo mav popravt še realizacijo. Veseli tut dejstvo, da že na 7 tekmi zapored nismo prejel gola, torej obramba zj dela dobr, zj mormo sam še sredino pa napad mav pošmekat in to je to. Zj jh čaka par dni pavze, po se pa nadaljuje z Fa cupom in Southamptonom. Upam, da jim rata do tekme z chelsijem še mav realizacijo popravt in to je to.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. december 2008, 15:16:11

Anderson#8 tistle je pa epska slika :D Dobr je Wazza naštudiral padce - najbrž se je v Italiji učil :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. december 2008, 15:18:31

Anderson#8 je napisal:Slika

:o :D :D


Za filmskega mu IMO še manjka dost:

Slika
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. december 2008, 15:27:00

Ma Wayne je že dober - čist isto ko Kate, sam Whetaer še mora DiCapria malo bolje oponašat :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. december 2008, 15:35:13

Ne mene pa izrecno zabava, njegov izraz na obrazu. Ne znam razložit :D :D Povejte mi vi lepo vas prosim no! Pa kako je letel, en kolega je napisal za sliko samo: I CAN FLY :D :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog Manchester Utd:Middlesbrough, 29.12.08 ob 21.00

OdgovorNapisal/-a yoco dne 30. december 2008, 16:49:45

Sam I BELIEVE I CAN FLY, se boljse slis! :lol: :mrgreen:
Rooney car!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov