CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. januar 2009, 22:33:33

Že vidim scenarij Old Trafforda, Derby fuuuul side bunker, mi pa se bomo jebali, Carroll bo branil kot še v življenju ne bo itd...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. januar 2009, 22:39:41

Pička jim matrna nonšalantna. Namesto da bi šel spat, ker mi včeri pob ni stil spati niti pol ure celo noč, sem večer zabil pred TV, da sem si lahko glavo ob zid zabijal!!!
Nič od nič. Niti enga igralca ni za pohvaliti. Lahko se samo našteva, kdo je odilgral zanič. MOM v zanič igri vsekakor Anderson. MOM v dobrem - sreča in pa za en kurc Derbyevi napadalci. Kamot bi blo 3:0 za njih.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a RooneyFan dne 7. januar 2009, 22:42:05

Kjerakol postava je že bla to tekmo nebi smel zgubit, saj neodločen pa še to je pod zmožnostmi. Lohk smo sam srečni da ni res 3:0 tko ko je GoUp napisal. Grem raj kr spat bom jutr raj bral kar ste napisal ker sem preveč razočaran.
Remember the name : Wayne Rooney!!!!

Slika
Uporabniški avatar
RooneyFan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 19. januar 2008, 18:46:28

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. januar 2009, 22:43:10

Ne bom nič rekel rajši, ker so samo grde besede, povratna je na Old Traffordu in res upam da zmagamo no...

Bom pa še to napisal, vsi so igrali za kurac, res ni nič za pohvalit, iskreno pa gledano vkup je to:

SRAMOTA :roll:

Verjetno že vsi slišite kako se Fergie dere, jaz ga že slišim...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 7. januar 2009, 22:43:44

Za bruhat.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 7. januar 2009, 22:44:14

Slabo,slabo, da ne rečem katastrofa! Igra nič od nič, kot bi gledal neko ekipo iz nižje divizije, ni želje, ni agresivnosti in ni nič.Zdaj pa, da se mi streznete do nedelje...ker za danes imam dovolj in ne mislim več niti izgubljat besed o vsakemu posebej, ker je blo vse zanič :evil:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a markm dne 7. januar 2009, 22:45:22

Obup od obupa, stran vržhenih 90 min. Derby ns je šolov loh so veseli, da še kšnga več niso dobl. :? :? :?
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 7. januar 2009, 22:45:53

jebiga, pride tak dan
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 7. januar 2009, 22:47:27

Anderson#8 je napisal:Verjetno že vsi slišite kako se Fergie dere, jaz ga že slišim...

Če bi bil jaz trener, bi zanalšč bil tiho. Niti v slačilnico me ne bi bilo. Pač nekaj novega. Na rante so itak vsi že navajeni.

Tak prvi polčas, tak drugi polčas. Eno navadno sranje. Upam, da se bojo zdej mal zamislil kok so za en kurac. Normalno je, da pričakuješ da ti CR in Rooney dodata igri nekaj več, ampak tega danes ni blo. Pol itak veš kje si. V kurcu. Je pa škoda, da je še ena tekma, ker so si danes zaslužili izpad. Doma bo Derbs itak mel bunker, ampak nekako bo 3-0 al 4-0. Danes dobr noben, slabi vsi po vrsti. Me prav zanima ocena Nanija na bbcju. Ene 2.5 bo pa mogoče celo mel. Škoda teh 2 ur danes, bi lohka kej bl produktivnga delov.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. januar 2009, 22:49:11

Jaz sem že gledal ocene na Skysportsu, že samo 1.0 pa do 6.0... Vsi bodo meli za kurac, ker so igrali kot največji debili, brez komentarja res... To danes ni bil Manchester United
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 7. januar 2009, 22:52:34

Če bomo igral na takmu nivoju, ns bojo Drogba&Co. posill sred OTja... še zmer pa upam, da je to sam slb dan pa da se z vrnitvijo Riota, Evraja, Berbatova in pa VDSja stvari pošlihtajo.

BELIEVE!
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 7. januar 2009, 23:08:01

Jebeni kurci v zlatu. Podcenjevanje na celi črti. Derby je prefukov United! Pizda sej niti ene resne šanse niso mel za izenačit. Pobral bi jim polletne plače! Ma ko se mi zberemo za fuzbal pokažemo več borbenega duha in želje. Tole je polomija - United je že imel in bo imel (velike) spordsljaje. Ampak tak odnos in podcenjevanje se pa pojavlja samo v zadnjih letih.

Na to mesto bi prišla poglobljena sistemska analiza, zakaj noben "latino" - razen jokice - ni zares uspel v anglešekem nogometu. Ampak ni časa, in nočem, da se eni nerazumniki spet pizdijo in tako dalje...

Zato samo kratka ugotovitev: Če kdo pooseblja tak odnos, kot ga je danes kazala ekipa, tako podcenjevanje, bahaštvo, tak pofukan odnos je to Nani. OK, jokica je drek, ampak drek, ki odlično igra nogomet - in tudi vsak tekmo vzame s tekmovalnim nebojem in si želi zmagat, za to bo naredil vse - Nani je pa samo drek. Drek, ki misli, da je svet njegov, ker ima avte, hiše, gliserje, helikopterje, zlatne lance, diamante, najhujše firme...ampak v resnici je pa ...

Pa še to: prosim, brez burnih odzivov. Res, da je napisano zelo neposredno, ampak za vsem stojim. To ni nobena provokacija, naj bo samo v razmislek, ali pa čisto ignorirajte - ker nočem, da bi bli spet neki prepiri - in tole napisano vzrok.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. januar 2009, 23:19:59

Z eno besedo: SRAMOTA!

PIG ... ok
Rafael ... ok
Vidić ... ok
Evans ... Shit
O'Shea ... Shit
Gibson ... Shit
Scholes ... Shit
Anderson ... Shit
Nani ... Shit
Welbeck ... Shit
Tevez ... Shit
Ronaldo ... Shit
Rooney ... Shit

To je vse!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 7. januar 2009, 23:22:08

Nani ma celo 4.09 oceno. Kar veliko, najbolši Vida z 6.3.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 7. januar 2009, 23:23:25

Fluid je napisal:Z eno besedo: SRAMOTA!

PIG ... ok
Rafael ... ok
Vidić ... ok
Evans ... Shit
O'Shea ... Shit
Gibson ... Shit
Scholes ... Shit
Anderson ... Shit
Nani ... Shit
Welbeck ... Shit
Tevez ... Shit
Ronaldo ... Shit
Rooney ... Shit

To je vse!


:lol: , sam čist pošteno še teh ok-jev je preveč.PIG je kar pridno plaval v prazno, Rafael pa danes tudi v stilu vseh ostalih.Mogoče res edino kapetan za 0,1 bolje od vseh shitov :roll: Bolje, da gremo spat in res pozabim to čim hitreje, ker ko samo znova pomislim na vse mi je slabo.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 7. januar 2009, 23:57:14

Okej hvala tistmu oz. tisti, ki me je dons v kino spravu, da nism gledu tekme. Mi je pa vse skupaj smešno, al se jim ne da po lanskem uspehu, al so pa totalni debili in so šli podcenjevat nasprotnika, ki je prišel v polfinale pokala.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. januar 2009, 8:34:05

Samo je pa smeh, ko gre človek brat tele poste od začetka :) Napovedi pred tekmo so bile visoko leteče, kot da bi se naši mladci res že kje in kdaj nadnormalno izkazali (kot recimo Arsenalovi), polek tega tudi prva postava letos ne blesti, medtem, ko je Derby v Champonshipu na solidnem mestu, polek tega so igrali pred svojimi 30 tisoč fanatičnimi navijači, pred katerimi so se naši "smrkolini" izgubli, kot bi jih vrgel med ljudožerce....

Tekma je bila iz naše strani en velik ZEH in razočaranje, ter verjetno veliko razočaranje za vse mladce, ki so v njej sodelovali, saj je konec koncev ta pokal namenjen njim in tu bi se lahko izkazali. Vse lepo in prav, da imajo možnost še na domačem igrišču, vendar da se 60 minut čaka, da v igro pridejo 3 standardni igralci prve 11 je več kot preveč nonšalantno obnašanje.

Derby je odigral fantastično tekmo, verjetno tekmo sezone, vendar smo jim to omogočili mi, ki sploh nismo igrali, oziroma so določeni igrali daleč pod svojimi zmožnostmi. Nekatri pljuvajo Andersona, vendar je zame še slabše odigral Scholes, katerega je Fergie verjetno postavil za steber, okoli katerega naj bi se gradilo, vendar ga ni bilio celo tekmo nikjer, brez volje, potem pa pizdi, ko mu je Wellbeck preslabo (kao) nastavil žogo... otročje-.... Obramba je bila prav tako luknjasta kot švicarski sir in srečo imamo. da nismo dobili še kakega. Spet se vidi, da pri nas štima le en trio v obrambi, kar so Rio, Vida in VDS, vse ostalo rabi še veliko kilometrine. Saj je lepo igrati, ko imamo sredino in večino tekmecev potisnemo v branjenje, ko pa se zadeva obrne, se vidi prepih zadaj. Tako, da brez Vide nam bo proti Interju zelo težko, bog ne daj da bi bili brez njega na obeh tekmah.

Po drugi strani pa je to le Miki Mouse Cup, nabiranje izkušenj za mladino in prav je, da jih ob takih tekmah dobijo po zobeh, da bodo vedeli, da če nosijo rdeči dres, ne pomeni da se jim bodo pa vsi priklanjali in, da se tekme odločijo same v njihov prid.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. januar 2009, 8:39:35

Fluid je napisal:Z eno besedo: SRAMOTA!

PIG ... ok
Rafael ... ok
Vidić ... ok
Evans ... Shit
O'Shea ... Shit
Gibson ... Shit
Scholes ... Shit
Anderson ... Shit
Nani ... Shit
Welbeck ... Shit
Tevez ... Shit
Ronaldo ... Shit
Rooney ... Shit

To je vse!


Se ne strinjam s tole lestvico v 2 točkah:

1. Rafael je bil zame drugi najslabši v obrambi včeraj, lufta na njegovi strani je bilo kot v ta hudem orkanu, polek tega ni skupaj spravil niti enega predložka v napadu, kjer pa je polek tega še redno izgubljal žoge.
2. Ronaldo je imel v tistih 25 minutah več šans in pretekel več, ter imel več uspelih podaj, kot cela ekipa pred tem, polek tega, je bil edini ki je kazal voljo in željo do zmage. Če bi bil to lanski Ronaldo, bi bil rezultat 1:1 (prosti strel).
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. januar 2009, 9:45:19

Fluid je napisal:Z eno besedo: SRAMOTA!

PIG ... ok
Rafael ... ok
Vidić ... ok
Evans ... Shit
O'Shea ... Shit
Gibson ... Shit
Scholes ... Shit
Anderson ... Shit
Nani ... Shit
Welbeck ... Shit
Tevez ... Shit
Ronaldo ... Shit
Rooney ... Shit

To je vse!


Vida je po moje krivec za gol. Ko je Commons sprejel žogo, je Vida od nasprotnika bežal, namesto da bi laufal nanj. Večkrat je zanič posredoval ... Tko da mu ocena Shit ne more uiti.
Rafael prav tako. V napadu je imel podaje v stilu Garya z začetka sezone - vse daleč na drugo stran ali za gol. V obrambi pa luknjast kot celotna obramba.
Edino CR si zasluži pozitivno oceno, ker je pokazal več želje, kot celotna ostala trinajsterica.

Giggsy upam da si "smrkolini" in mladci pisal iz zajebancije. Pol postave je bilo standardne iz lanske in letošnje sezone - Rafael, Vida, Paul, Anderson, Nani, Tevez (pa tudi John in Evans sta letos začela ogromno tekem), tako da se nekaj zgovarjat na to da so špilal mladci je brezveze.
Paul ima izgovor poškodbo in malo tekem v nogah, Gibson prav tako malo odgovornih tekem v nogah. Kaj ima pa Anderson? Res da je mlad, vendar glede na lanske predstave in predstave v predhodnih klubih je on izjemno padel. Mnogo bolj kot Nani, na katerega se trenutno spravlja celoten forum. Nani je že lani nizal od odličnih do popolnoma zanič predstav.Brazilec je pa včeraj pokazal NIČ od brazilske salse. Neumorno je podajal neke 40metrske podaje v prazno (beri v roke Carrolu ali v avt), v obrambi ga ni bilo (ob golu bi on ali Paul moral stati na 16ki, pa ni bilo nikogar) ...
Mah kaj sem se sploh spravil pisat, ko pa včeraj res ni bilo nikogar s pozitivno oceno. Tudi SAF in njegovo zapoznelo reagiranje (menjati bi moral že ob polčasu) ter slabe menjave po mojem mnenju, kažejo na slabo vodenje s klopi.
U kurac se naj sterajo s takimi predstavami. Drugič mi naj predhodno predstavnik kluba javi, da bodo igral zanič, da ne bom metal cajta stran za tak bruh.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CC 1/2 final; Derby County:Manchester United, 7.1.09 - 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 8. januar 2009, 9:58:43

No se dobr da sm zamudu prvih 30. minut in nisem vidu gola :lol: Naprej pa tudi nisem kaj prevec gledal, saj je bil na sporedu CSI, tako da sem si prihranil kar veliko zivcev 8-) No zadnjih 10 minut sem vendarle pogledal in se strinjam z vami, obup, preprosto obup. Take igre res nism pricakoval. Sreca da je se povratna.
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov