EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. januar 2009, 19:32:22

mateya je napisal:Slika


Don't let him go!


VELIK PODPIS!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a mateya dne 11. januar 2009, 19:33:14

Tukaj je nekej slik. Niso pa najbolj kvalitetne ;)
Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Taki dne 11. januar 2009, 19:40:01

ja, ko sta se menila sem nekako slutil kaj bota nardila... ker v mojih nogometnih dnevih sem tudi enkrat padel na take limance in smo zaradi tega gol dobili :D
čestitke
Anderson se pa strinjam s tabo!!! Welsh Wizard ne sme igrati samo zaradi tega, ker je veliko pripomogel v preteklosti... njega se more takoj upokojiti ker za druga tak ni
hec hec :D
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 11. januar 2009, 19:47:31

V sredo igramo zaostalo tekmo z Wiganom in imam sanso, da prehitimo Chelsea pa se tekmo manj imamo kot Chelsea. Se pravi lahko izrinemo Liverpool iz prvega mesta. :mrgreen:
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 11. januar 2009, 19:56:39

Chel$ea looks patetic. Like any other teams compared to United!
A so imel kakšno resno priložnost? Kakšen majčkn bol resen strel. Fergie jih je razmontiral - Scolari je zgledal kot psiček polizan ves osramočen, v strani vlogi pa je blestel tud Muri.

Kaj rečt o tekmi? Dobro, da sta odigrala Anderson in Nani (ali kdor koli že) in ekipo ponesla do gladke zmage :twisted:

Kar se pa tiče Teveza - mislim, da je zlo malo možnosti, da ostane. Dons mu je Ferguson res naredil svijnarijo. Da se igralec začne ogrevati in se ogreje, pol se pa usede nazaj na klop in ne vstopi v igro (čeprav je bla še ena možnost menjave) je pa največeje razočaranje, ki si ga lahko deležen. Mogoče mu poskuša mal zbit ceno s tem, da kaže, da ni ključni član moštva, ampak Carlosova samozavest pa vse bolj trpi - to mu tudi ne bo pomagalo, da se pobere iz mizerne forme. Začaran krog.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 11. januar 2009, 19:59:53

Rooneyev gol je IMO zjebal Teveza. 5min prej se je začel ogrevat in če bi score bil še zmer 1-0, bi Carlitos prišel v igro asap.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. januar 2009, 20:09:32

Namenoma sem med polčasom šel s kompjuterja in se poskušal umiriti po nekaterih več kot kretenskih komentarjih. Vendar kljub veličastni zmagi ostaja grenak priokus, kakšne imamo mi to navijače tle na forumu!?
Vendar najprej k tekmi in potem pokomentiram dve izjavi.

Po dolgem času je ekipa klapala kot mora. Obramba, sredina in napad vsi odlično. Evans je odigral več kot odlično in z nekaj globinskimi podajami nakazal, da bi morda lahko celo igral v vezi kot DMC (namesto Andersona). Vida car - gol in popolnoma ustavil Drogbaja. Tudi Gary in Evra sta bila odlična. Upam da se francoz ni kaj poškodoval. Pogrešal sem že veselje Garya ob zadetkih Uniteda :D
Sredina - Giggs in Fletcher sta odigrala izjemno. Popolnoma onemogočila trojico Frank-Ballack-Deco, poleg tega pa v drugem polčasu ob igralcu manj na sredini (Anelka dodatni napadalec), popolnoma prevzela pobudo in se sčasoma s Čelskijevimi igralci poigrala. KONČNO sem spet videl United igrati po krilih! Park dokazal da mu bo Nani letos prekleto težko odvzel status prvokategornika. CR pa se res vrača počasi na lanske predstave. Poleg tega pa tudi zelo malo dejvov in bil več kot timski igralec.
Napad? Kira gola :D Najboljši je bil Rooneyev - frc med Colevim nogami :lol: Berbatov pa opravičuje težke miljone, ki smo jih zanj namenili na začetku sezone. Odlično se zna zagradit, fenomenalne podaje ...
MOM? Hmm težka. Izbiram med Giggsom, Berbatovom in Evansom. Ker je slednji odigral celotno tekmo, poleg tega pa je dosti bolj zelen v tako močnih tekmah dam glas prav njemu - torej Evans!

Zdaj pa dve cvetki na našem forumu:
Anderson#8 je napisal:Ja kako je to žalostno da dobiva Giggs zaradi vseh zaslug ki jih je naredil za klub šanse na tako pomembnih tekmah...

Tole ne vem al bi se smejal al jokal.
Anderson#8 po tvoje je potem tud SAF samo zarad nekaj osvojenih naslovov še trener in debilno selekcionira postavo!?
Očitno imaš več kot omejeno znanje nogometa, še bolj pa bode potem izjava, da bi moral Giggs ven in noter Anderson!? Na kakšni podlagi? Lanskih predstav? Kajti letos je pokazal bore malo. In zdaj ker je Anderson lani odigral nekaj odličnih tekem, ima ta prednost pred Giggsom, za katerega je SAF pred tekmo izjavil da je v odlični formi. Vendar to najbrž ne drži - Giggs je igral ker je legenda, prav tako pa Gary. Standing ovation Giggsu pa to negira.
Rooney_10 je napisal:Kreten Berbatov .... Tukaj vidite, zakaj bi moral igrati Tevez. On bi vsaj zadel.

Rooney_10 kdo je kreten? Po moje ti, kr prideš s takim komentarjem vn. Poglej si posnetek in boš videl kako se mu je žoga vkopala potem ko si jo je ustavljal. Tko da je potem bil s telesom mnogo preveč naprej, da bi lahko še dobro streljal. Tevez tam niti ne bi sodeloval, ker bi že pred tem, ko je Berba podal Rooneyu, Carlitos raje zasoliral.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a jernej dne 11. januar 2009, 20:15:42

GoUp je napisal:Namenoma sem med polčasom šel s kompjuterja in se poskušal umiriti po nekaterih več kot kretenskih komentarjih. Vendar kljub veličastni zmagi ostaja grenak priokus, kakšne imamo mi to navijače tle na forumu!?
Vendar najprej k tekmi in potem pokomentiram dve izjavi.

Po dolgem času je ekipa klapala kot mora. Obramba, sredina in napad vsi odlično. Evans je odigral več kot odlično in z nekaj globinskimi podajami nakazal, da bi morda lahko celo igral v vezi kot DMC (namesto Andersona). Vida car - gol in popolnoma ustavil Drogbaja. Tudi Gary in Evra sta bila odlična. Upam da se francoz ni kaj poškodoval. Pogrešal sem že veselje Garya ob zadetkih Uniteda :D
Sredina - Giggs in Fletcher sta odigrala izjemno. Popolnoma onemogočila trojico Frank-Ballack-Deco, poleg tega pa v drugem polčasu ob igralcu manj na sredini (Anelka dodatni napadalec), popolnoma prevzela pobudo in se sčasoma s Čelskijevimi igralci poigrala. KONČNO sem spet videl United igrati po krilih! Park dokazal da mu bo Nani letos prekleto težko odvzel status prvokategornika. CR pa se res vrača počasi na lanske predstave. Poleg tega pa tudi zelo malo dejvov in bil več kot timski igralec.
Napad? Kira gola :D Najboljši je bil Rooneyev - frc med Colevim nogami :lol: Berbatov pa opravičuje težke miljone, ki smo jih zanj namenili na začetku sezone. Odlično se zna zagradit, fenomenalne podaje ...
MOM? Hmm težka. Izbiram med Giggsom, Berbatovom in Evansom. Ker je slednji odigral celotno tekmo, poleg tega pa je dosti bolj zelen v tako močnih tekmah dam glas prav njemu - torej Evans!

Zdaj pa dve cvetki na našem forumu:
Anderson#8 je napisal:Ja kako je to žalostno da dobiva Giggs zaradi vseh zaslug ki jih je naredil za klub šanse na tako pomembnih tekmah...

Tole ne vem al bi se smejal al jokal.
Anderson#8 po tvoje je potem tud SAF samo zarad nekaj osvojenih naslovov še trener in debilno selekcionira postavo!?
Očitno imaš več kot omejeno znanje nogometa, še bolj pa bode potem izjava, da bi moral Giggs ven in noter Anderson!? Na kakšni podlagi? Lanskih predstav? Kajti letos je pokazal bore malo. In zdaj ker je Anderson lani odigral nekaj odličnih tekem, ima ta prednost pred Giggsom, za katerega je SAF pred tekmo izjavil da je v odlični formi. Vendar to najbrž ne drži - Giggs je igral ker je legenda, prav tako pa Gary. Standing ovation Giggsu pa to negira.
Rooney_10 je napisal:Kreten Berbatov .... Tukaj vidite, zakaj bi moral igrati Tevez. On bi vsaj zadel.

Rooney_10 kdo je kreten? Po moje ti, kr prideš s takim komentarjem vn. Poglej si posnetek in boš videl kako se mu je žoga vkopala potem ko si jo je ustavljal. Tko da je potem bil s telesom mnogo preveč naprej, da bi lahko še dobro streljal. Tevez tam niti ne bi sodeloval, ker bi že pred tem, ko je Berba podal Rooneyu, Carlitos raje zasoliral.



se čist strinjam s tole izjavo!!
we are the champions!!
Uporabniški avatar
jernej
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 30. avgust 2007, 20:44:18
Kraj: ponikva pri žalcu

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. januar 2009, 20:27:40

Dobro, da nisem celo tekmo nič gledal forum, ker očitno je bilo pestro in je spet padlo nekaj globokoumnih komentarjev. Napisal bom samo sledeče, zgodilo se je točno to kar sem napovedal v svojem prvem postu, še na prvi strani, gledali smo fanatično pšredstavo naših, ki so pospravili Čelzino sredino v žep (Giggs, Park in Fletcher kapo dol), nato pa je nagrada prišla v obliki 3 golov in totalno razbitega modrega bluesa :twisted:

Aja, igralec tekme pa zame Alex Ferguson! Kakšna postava :appl:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. januar 2009, 20:39:27

GoUp je napisal:Namenoma sem med polčasom šel s kompjuterja in se poskušal umiriti po nekaterih več kot kretenskih komentarjih. Vendar kljub veličastni zmagi ostaja grenak priokus, kakšne imamo mi to navijače tle na forumu!?
Vendar najprej k tekmi in potem pokomentiram dve izjavi.

Po dolgem času je ekipa klapala kot mora. Obramba, sredina in napad vsi odlično. Evans je odigral več kot odlično in z nekaj globinskimi podajami nakazal, da bi morda lahko celo igral v vezi kot DMC (namesto Andersona). Vida car - gol in popolnoma ustavil Drogbaja. Tudi Gary in Evra sta bila odlična. Upam da se francoz ni kaj poškodoval. Pogrešal sem že veselje Garya ob zadetkih Uniteda :D
Sredina - Giggs in Fletcher sta odigrala izjemno. Popolnoma onemogočila trojico Frank-Ballack-Deco, poleg tega pa v drugem polčasu ob igralcu manj na sredini (Anelka dodatni napadalec), popolnoma prevzela pobudo in se sčasoma s Čelskijevimi igralci poigrala. KONČNO sem spet videl United igrati po krilih! Park dokazal da mu bo Nani letos prekleto težko odvzel status prvokategornika. CR pa se res vrača počasi na lanske predstave. Poleg tega pa tudi zelo malo dejvov in bil več kot timski igralec.
Napad? Kira gola :D Najboljši je bil Rooneyev - frc med Colevim nogami :lol: Berbatov pa opravičuje težke miljone, ki smo jih zanj namenili na začetku sezone. Odlično se zna zagradit, fenomenalne podaje ...
MOM? Hmm težka. Izbiram med Giggsom, Berbatovom in Evansom. Ker je slednji odigral celotno tekmo, poleg tega pa je dosti bolj zelen v tako močnih tekmah dam glas prav njemu - torej Evans!

Zdaj pa dve cvetki na našem forumu:
Anderson#8 je napisal:Ja kako je to žalostno da dobiva Giggs zaradi vseh zaslug ki jih je naredil za klub šanse na tako pomembnih tekmah...

Tole ne vem al bi se smejal al jokal.
Anderson#8 po tvoje je potem tud SAF samo zarad nekaj osvojenih naslovov še trener in debilno selekcionira postavo!?
Očitno imaš več kot omejeno znanje nogometa, še bolj pa bode potem izjava, da bi moral Giggs ven in noter Anderson!? Na kakšni podlagi? Lanskih predstav? Kajti letos je pokazal bore malo. In zdaj ker je Anderson lani odigral nekaj odličnih tekem, ima ta prednost pred Giggsom, za katerega je SAF pred tekmo izjavil da je v odlični formi. Vendar to najbrž ne drži - Giggs je igral ker je legenda, prav tako pa Gary. Standing ovation Giggsu pa to negira.
Rooney_10 je napisal:Kreten Berbatov .... Tukaj vidite, zakaj bi moral igrati Tevez. On bi vsaj zadel.

Rooney_10 kdo je kreten? Po moje ti, kr prideš s takim komentarjem vn. Poglej si posnetek in boš videl kako se mu je žoga vkopala potem ko si jo je ustavljal. Tko da je potem bil s telesom mnogo preveč naprej, da bi lahko še dobro streljal. Tevez tam niti ne bi sodeloval, ker bi že pred tem, ko je Berba podal Rooneyu, Carlitos raje zasoliral.


Zopet se morema zakačit ne? TI enostavno rabiš to, da lahko greš povsem mirno spat mar ne? :)

Kdo je pričakoval Giggsa na sredini pred tekmo? Ne štej ti bom jaz pomagal. Noben. Vsi ste napisali da bo Carrick začel ker če smo iskreni, je on naš prvi CM. In v prvem polčasu smo meli 25min na sredini luknjo, oz. so imeli premoč v žogi igralci Chelseaja, to ne reči da ni res ker je blo lepo videt. Giggs pa tudi ni v prvem polčasu odigranl perfektno. Ampak potem v drugem polčasu pokazal da še vedno zna zelo dobro barantati z žogo. Posipam se z pepelom priznam, nisem pričakoval takšne igra od njega in teka. In znova, saj noben ni tega pričakoval. Res Giggsu treba čestitat za to predstavo, in naslednjič bom tiho ko bo kaj. In tudi če pomislimo, moj stavek ni tako zgrešen. Verjetno daje SAF zadnje šanse Giggsu, kajti vsi vemo da se bo upokojil naslednjo sezono. Gary še je ql, samo Giggs pa ne več. Ampak vredu, zmagali smo z super igro vseh igralcev in res so me presenetili!

Več pa nebi, sem preveč vesel in neda se mi kregat z tabo ker si ql :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 11. januar 2009, 20:51:24

evo lih iz lepe zoge... ruski navijaci so bli rajs tih... hehe :D
LETS GET FUCKIN MENTAL!! LEGENDARNO!

ni kej za rect... bli smo boljsi zasluzeno smo zmaga... TO STARI!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 11. januar 2009, 20:51:40

Bolj kot odličen United mi je danes padel v oči obupen Chelsea. Kaj je bilo danes s tisto kvazi ubijalsko sredino Cole-Lampard-Ballack-Mikel-Deco? Fletcher, Giggs in Park so jih danes pojedli kot otroke..

Drugo presenečenje: Giggs. Na začetku sem delil skepso z našim latino oddelkom (sploh ker sem menil, da ob Fletchu potrebujemo tekaško bolj razpoloženega igralca), po par minutah sem se moral ugrizniti v jezik. Krasne podaje, veliko teka, celo nekaj obetavnih prodorov, res je izgledal 10 let mlajši. Mogoče res ne more več tako odigrati vsako tekmo, ampak če je zmožen odigrati takih 75 minut, lahko svojo penzijo brez slabe vesti odloži.

Ostali highlightsi:
Park - ob Ronaldu prva izbira in prava protiutež sedemki, počasi ga bom začel uvrščati med najsimpatičnejše igralce v klubu. Naj se Nani le malo zamisli ob gledanju njegovih tekem. Nima nekih izrednih potez, a nikoli ne izgubi veliko žog in vedno spravi skupaj vsaj nekaj obetavnih podaj v napadu.
Ronaldo - letos njegova statistika ni tako polna kot lani, a Ronaldo je še vedno Ronaldo. Razsipen z žogami, nekaj briljantnih potez in zrihtani goli. Tudi če ne naredi ničesar, že s svojo pristonostjo dovolj zmede nasprotno obrambo.
Berbatov - Carlos mora biti še naprej na klopi, zdravi Dmitar tja definitivno ne spada. Zna se pojaviti v pravem času na pravem mestu, vsaka poteza je lahko smrtna.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4020
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. januar 2009, 20:58:19

Anderson#8 po katastrofalni predstavi treh standardnih centralnih vezistov proti Derbyu je bilo kaj tacga slutiti. Za Giggsa pa je SAF že pred sezono dejal, da bo letos igral na poziciji second strikerja ali pa centralnega vezista in ne več wingerja.
Tko da če to oboje sešteješ, ga je bilo danes za pričakovati.
Pa tudi če ne, ne moreš priti s tako izjavo, da Giggs igra zato, kar je dosedaj naredil za United. Še več, ti to še vedno trdiš.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 11. januar 2009, 21:14:35

Nič ni bilo slutiti. Tvoja teorija je šla k rakom žvižgat.
"Honestly, Ryan was fantastic," praised Sir Alex on MUTV, before revealing, "I kept him particularly for this game, I rested him.
"I told him two weeks ago he and Darren Fletcher would play against Chelsea. I thought this game was made for them, given Ryan's ability to hold the ball and beat a man in midfield with that left foot. Ballack couldn't live with him really.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 11. januar 2009, 21:55:51

VIVA JOHN TERRY!!!!!!!!!

Kaj hočem rečt, naravnost fantastična zmaga, nad danes presenetljivo in že dolgo časa ne tako nebogljenimi rusi. Res so razočaral, sredina je bila zanič, Drogba se je smešil iz ene akcije v drugo in Anelka povsem neviden v vstopu v igro. Njihova obramba pa najbolj črna pika. Sam koga to briga?!?!Manchester United jih je stolkel do amena. Vsak igralec Uniteda danes si zasluži odlično oceno. VDS brez dela, Gary dobro pariral na boku tako v obrambi kot v napadu. Vidić in Evans sta bila fenomenalna. Drogbaja sta pohrustala. Nemanja (spet dal gol) je odigral odlično v stilu zadnjih tekem, Evans pa je pri svojih rosnih letih odigral fantastično, četudi na takšni tekmi. Evra je prinesel veliko živahnosti na boku, lepa podaja za gol. Park je nekajkrat slabo podal v prvem polčasu, vendar kljub temu odigral perfektno, zopet borba do konca. Ronaldo je dokazal, da je še vedno najboljši, odigral zelo timsko. Fletcher je itak man for the big matches in to je dokazal tudi danes. Giggs je pa dans sekal. Zame defenitivno MoM. Kak je nekajkrat izvedel tackle v obrambi in kak jih je šprintal ruse! Priznam da me je kar malo presenetil. Berbatov sicer malo manj dejaven od Wazze, sam kljub temu podaja in gol. Rooney pa je odigral tudi tako kot se za gre. Lep gol :D Tudi O'Shea je odigral vrhunsko ob vstopu v igro.

Tudi zelo dobro navijanje naših navijačev na Old Traffordu. Res lepo je bilo poslušati. In najlepši trenutek tekme, ko je Gary zopet v svojem slogu proslavljal zadetke. In TEVEZ!!!!!!! :appl: Naravnost šokiran sem bil ob vsem skandiranju navijačev in Tevezovem ploskanju in kazanju na srce. Po taki potezi bi pa res rad da ostane na Gledališču sanj. Upam da je mislil resno s tistim tolčenjem po srcu, vsaka mu čast, to so tapravi igralci. Zdej si pa res še bolj želim, da ostane. In kar zamerim malo Alexu da ga ni dal v igro, namesto Rooneyja ali Berbatova bi lahk dobil nekaj minut. Upam da se Argentino pobere, za kar je pa danes storil pa spoštovanja vredno.

Zdaj pa pohod na vrh Premiershipa!!!!!!! BELIEVE!!!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5056
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. januar 2009, 22:10:45

Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 11. januar 2009, 22:17:19

Anderson#8 je napisal:http://link.brightcove.com/services/link/bcpid1126121770/bctid6887929001

Priceless :shock: :D

Dobra :lol:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. januar 2009, 22:20:47

Anderson#8 je napisal:http://link.brightcove.com/services/link/bcpid1126121770/bctid6887929001

Priceless :shock: :D


LOL, tkole nekak je men dogajal :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 11. januar 2009, 22:21:00

Hahahaaa na koncu k da dres dol mu ga un skor uzame haha :lol:
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: EPL 21.krog Manchester United:Chelsea, 11.1.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 11. januar 2009, 22:29:07

vds, evra, giggs, rooney, ronaldo....briljantno....

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost