18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 14. januar 2009, 23:01:48

dobro da smo hitro dali gol, pa dobro 2 smo to je važno.Upam pa da z rooneyom ni kj hujšega:)
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 14. januar 2009, 23:03:02

Drugi polčas za čimprej pozabit.

9 zaporedni clean sheet!
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 14. januar 2009, 23:06:48

Zlo bogo je blo tole.

Credits to VDS, Vida & Evas za nove čiste rjuhe.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a jernej dne 14. januar 2009, 23:08:10

vaa kk dougocajtna tekma, se vid da ni blo rooneya not več:-) sam dobr, zmaga je zmaga, važn da smo pršl čist bliz liverpoolu, pa da jih u soboto prehitimo:-) vidič po moj dans man of the match.
we are the champions!!
Uporabniški avatar
jernej
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 30. avgust 2007, 20:44:18
Kraj: ponikva pri žalcu

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Best dne 14. januar 2009, 23:09:01

ah nardil smo tist gol nekako in pol nč več druzga...ampak sej pomembne so 3 točke...wigan se je prikazal zlo lepo, le v napadu jim na srečo ni šlo...trdi so trdi teli wiganovci...no gremo zdej na zmago prot boltonu...
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 14. januar 2009, 23:14:44

Remmy je napisal:Zlo bogo je blo tole.

Credits to VDS, Vida & Evas za nove čiste rjuhe.


Ja, obramba je povsem na njihovih ramenih. Človek se sprašuje kako zmorejo - nadljudje.
Se pa zelo pozna igranje v ritmu sobota (nedelja) - sreda. Predvsem na borbenosti.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 14. januar 2009, 23:18:16

Se mi zdi, da so jih dogodki v prvih desetih minutah čisto presekali. Najprej gol in poškodba Rooneya (get well soon mate!), nato se Wigan ni zmedel in prevzel pobudo, česar United ni pričakoval, se mi zdi. MoM si razdelijo VdS, Vidič in Evans, nekoliko razočaran sem nad Nanijem. 3 pike so tri pike, niso se ravno pretegnili na tej tekmi, a glede na težak razpored trenutno, tole nepritiskanje niti ni bilo tako neumno.

Wiganu pa :appl: Dobra ekipa, Bruce se je pa dokazal kot dober trener in motivator. Danes so bili ena redkih, če ne prva ekipa po dolgem cajtu, ki je na OT prišla dejansko igrat fuzbal.
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 14. januar 2009, 23:29:29

Samo kako pa tale Evans špila zadnje tekme!!! :shock: Kapo dol pred pobom, sta se z Vido ujela, kot bi že leta igrala skupaj. Res svetla prihodnost je pred njim in upam, da ga ne zabarantamo v kako Barcelono, kot Piqeja. Drugače pa pohvale vsej obrambi, MOM Vidič, ki je garal kot črno živinče v obrambi, ko je Wigan iz minute v minuto postajal nevarnejši, mi pa spet nismo znali stopit na žogo in v miru odigrat zadnjih par minut.

Tekma je bila težka, Wigan ni kar ena lolipop ekipa, vedo kaj hočejo in ni jih strah igrati na našem nivoju, tako da je bila tekma s tega stališča prava šahovska partija, kjer je vsaka ekipa imela določen čas tekme prednost. Na srečo smo mi svoj bonus izkoristli, po driblingu in podaji Ronalda je zabil letos razpoloženi Ronster, kateremu v tem trenutku res ni potrebna kakšna hujša poškodba, ker potem bo spet trajal lep čas da bo v taki strelski formi kot je sedaj.

Kaj so pa pokazale menjave? Bore malo, Tevez je out, dober bo za kak FA pokal, in če bo kdo od prve 2-ke poškodovan, Anderson je pa prav tako potonil v zadnjem času, čeprav je danes kazal več želje in borbenosti, kot zadnje čase. Vidi se da nam strašno manjka Evra, oziroma LB na njegovem nivoju, ker verjetno ima O`Shea še vedno morsko bolezen od vsega vrtenja na njegov račun :mrgreen:

Konec koncev smo pa dobli tisto, kar smo iskali 3 pike so naše, 2 mesto tudi in sedaj je na vrsti Lpool, da pade pod pritiskom :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. januar 2009, 23:55:12

Man Utd striker Wayne Rooney is out for a minimum of three weeks with a hamstring injury --------> Breaking News Skysports..

Hitro okrevaj Rooney, samo zdaj bo šlo na knap, jebemo bogara so nas poškodbe napadle... Tevez zdaj je čas da dokažeš zakaj si tako priljubljen v Manchester Unitedu!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 15. januar 2009, 0:12:19

Anderson#8 je napisal:Man Utd striker Wayne Rooney is out for a minimum of three weeks with a hamstring injury --------> Breaking News Skysports..

Hitro okrevaj Rooney, samo zdaj bo šlo na knap, jebemo bogara so nas poškodbe napadle... Tevez zdaj je čas da dokažeš zakaj si tako priljubljen v Manchester Unitedu!



Pa ne no, fak, fak, FAK, FAK, !!!!! KURAC!!!!

Saj sem sumil da bo kaj takega.... :cry:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 15. januar 2009, 0:35:27

Anderson#8 je napisal:Man Utd striker Wayne Rooney is out for a minimum of three weeks with a hamstring injury --------> Breaking News Skysports..

Hitro okrevaj Rooney, samo zdaj bo šlo na knap, jebemo bogara so nas poškodbe napadle... Tevez zdaj je čas da dokažeš zakaj si tako priljubljen v Manchester Unitedu!

Kaj pa je Berbatov zaj tu kriv?!
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 15. januar 2009, 0:48:11

+ zmaga in nove 3 točke
+ VDS - Vidić - Evans, še ena nedotaknjena mreža, vsaka čast
+ hitro dosežen zadetek, kakšna podaja Berbatova :shock: in potem tudi Ronalda (čeprav je nekaj prstov imel vmes Carrick)

- poškodba Rooneyja, out najmanj 3 tedne :?
- nedosežen drugi zadetek
- Tevez 1 na 1 z vratarjem, kataštrojfe

Tko nekako, drugo bolj ni omembe vrednega. Nani še kar, čeprav nič kaj posebnega. Vsaj ni imel tistih potez, ki me razpizdijo čist preveč. Carrick in Scholes solidno na sredini, Paul je ene parkrat malce zamudil s podajami. O'Shea in Rafael pač nič posebnega. Počasi bo standardno mesto nazaj dobil Neville, ki v zadnjem času kaže dosti boljše predstave od kuštravca. O'Shea pač po sili razmer, nimamo mu kaj zamerit. Njegova kvaliteta je znana, za pokrpat je še zmer zelo uporaben. Ma prou depresiven sem ratal zarad te poškodbe Rooneyja, pa ravno v neko strelsko formo je prišel... Čas da se Tevez izkaže, če se sedaj ne bo, potem se v Unietdu pač ne bo.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 15. januar 2009, 7:59:59

No, zdaj bo vsaj Tevez prišel v tekmovalni ritem, če nič drugega.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. januar 2009, 9:17:00

Včeraj je blo pozitivno samo gol in centralna branilca ter golman (ajde tud CR se je boril). Vse ostalo pa za hitro pozabo, od igre na sredini, do katastrofalnega Johna (ne morš Nejc rečt, da je pač po sili razmer - on je že pokazal odlične igre letos), zanič Rafaela in Nanija. Še najbolj bode pa v oči res slaba forma Teveza. Tip se je popolnoma izgubil - poskuša vedno nekaj na silo, žogo drži mnogo preveč v nogah, driblinga nima nikakršnega, edino kar še ima je borbenost in neumorno tekanje. Da vidmo zdj ko Rooneya ne bo, kaj bo nardu.
Sem pa opazil še nekaj - dokler je igral Rooney, je tudi Berba dobival žoge. Rooney kot second striker ga je lepo zalagal in sta nekaj odigrala (ne samo včeraj). Ob vstopu Teveza pa bolgar popolnoma potone. Ne dobiva več žog, nima s kom odigrat dvojne (razn z Ronaldom ali kakšnim centralnim vezistom, če je je kdo slučajno znašel na robu 16ke) ... Tevez ne odigra dobro second strikerja, ker ne vključuje ostalih soigralcev v svojo igro. Bolj je primeren za strikerja, kot pa to kar je včeraj kazal.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9763
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 15. januar 2009, 10:21:55

GoUp je napisal:Sem pa opazil še nekaj - dokler je igral Rooney, je tudi Berba dobival žoge. Rooney kot second striker ga je lepo zalagal in sta nekaj odigrala (ne samo včeraj). Ob vstopu Teveza pa bolgar popolnoma potone. Ne dobiva več žog, nima s kom odigrat dvojne (razn z Ronaldom ali kakšnim centralnim vezistom, če je je kdo slučajno znašel na robu 16ke) ... Tevez ne odigra dobro second strikerja, ker ne vključuje ostalih soigralcev v svojo igro. Bolj je primeren za strikerja, kot pa to kar je včeraj kazal.


se strinjam ja, tud sam sm v 2 polčasu gledu, če je Berba sploh na igrišču.. včeri je mel spet par super podaj Berba in tud zdi se mi da velik več prelaufa kot na začetku..pa celo do sredine se vrača :)

jebi ga, Tevez ma zdej šanso, da se izkaže..sam me skrbi da ne bomo glih velik golov deval :x Kdo je pa reku da ma Tevez garantiran v prvi? sej mamo še Welbecka :)
bi pa pohvalu Ronalda..spet dobu par udarcev in ni takoj pado, ampak je skušo nadaljevat..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 15. januar 2009, 11:11:27

Lep in hiter zadetek, ostali del tekme je bil pa povprečen. Važno je, da smo zmagali in prehiteli tiste luzerje iz Londona na lestvici, v soboto pa bomo naredili nov pohod na prvo mesto. ;)
Škoda je, da se je Rooney poškodoval, vendar njegova zamenjava Tevez bo imel 4-5 tekem na katerih se bo lahko dokazal in si povrnil SAF-ovo zaupanje.
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 15. januar 2009, 11:12:07

Ja včerajšna predstava bo šla čimprej v pozabo.. Vse razen rezultata je blo bolj bogo. Igralec tekme sigurno Vidić, ki je res neverjeten. Bil je praktično povsod in je suvereno razrešil vse kočljive situacije. Tud Evans igra vse bolje in lepo izkorišča priložnost ob poškodbi Ria. Johnu se še verjetno danes vrti v glavi, po tem kar mu je delal Valencia na levi strani. Vsakič, ko je žoga prišla na levo stran do Valencie sem bil neverjetno živčen. Njegove kvalitete so vsekakor malce dvomljive za klub kot je United, ampak po drugi strani je pa izjemno hvaležen igralec, ki lahko igra praktično na vseh pozicijah in sigurno klub potrebuje takšnega igralca.. Če bi redno igral na neki svoji poziciji bi bil verjetno bolj zanesljiv.
Wigan se je pokazal kot izjemno organizirana ekipa, ki ji je težko zabit zadetek. Na srečo smo ga zabili takoj v prvi minuti, ko so še bili malce nezbrani, ker drugače dvomim, da bi zadeli... V sredini so nas v nadaljevanju tekme pojedli, kar ne uspe veliko ekipam na Old Traffordu. Predvsem me je navdušil Palacios, ki je res odigral odlično tekmo in na sredini zaustavljal naše kot za šalo. Dobra igra tud Valencie, ki je Johna obračal, kdaj se mu je zazdelo.

V nadaljevanju prvenstva me skrbi predvsem poškodba Rooneya, kajti tud jaz sem počasi izgubil zaupanje v Teveza, ki je res čisto zanič. Zdi se mi izjemno počasen (Melchiot, ga je z lahkoto prešprintal), dribling ma čisto na nuli itd.. Zaskrbljujoča je tud poškodba Evra-ja, ki bo prav tako kot Rooney odsoten 3 tedne. Skrbi me, če ga bo lahko na vseh tekmah ustrezno zamenjal John, kajti ko igra O`Shea smo po levi strani popolnoma nenevarni v napadu in pa nezanesljivi v obrambi..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a markm dne 15. januar 2009, 13:34:17

Dobr 3 točke so kle ostalo več al manj za pozabo. Veseli me, da smo zgodej zadel, sam kva k smo poi v nadaljevanju namest, da bi še bol prtisnli pa probal še kšn gol dat, smo se spet preveč nazaj potegnil. Škoda za poškodbo Rooneya, ki je lih pršu v formo, drgač bi pa izpostavu še obrambo, ki je zadne tekme izjemna, vse ostalo povprečno.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 15. januar 2009, 20:28:55

Obramba ns rešuje zadne čase...pa sej ni kej za rečt enkrat ns bo pa napad! Veseu sm za Evansa d se je tko dobr unesu...Brown je dubu zlo dobrga konkurenta!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: 18.krog Manchester United:Wigan, 14.1.08 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. januar 2009, 6:35:35

DvDa je napisal:
Anderson#8 je napisal:Man Utd striker Wayne Rooney is out for a minimum of three weeks with a hamstring injury --------> Breaking News Skysports..

Hitro okrevaj Rooney, samo zdaj bo šlo na knap, jebemo bogara so nas poškodbe napadle... Tevez zdaj je čas da dokažeš zakaj si tako priljubljen v Manchester Unitedu!

Kaj pa je Berbatov zaj tu kriv?!


Looooooooooool :D Tako pač rečemo na Ptuju in Štajerskem jebemti mater ali pa kaj podobnega... Jebemti bogara zakaj se je to zgodilo kao :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost