EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. januar 2009, 20:31:08

Anderson#8 je napisal:
To je pravi navijač :cry: :cry:


Itak..upam da se je zavedal, da si je s tem izletom na zelenico prislužil doživljenski ban iz nogometnih stadionov...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a RooneyFan dne 17. januar 2009, 20:43:10

Vse cool sam razfukajo me pa tista jajčkanja okrog 16m pa prepuščanja žoge mimo nog pa take, ko vedno in resn mislim vedno nasprotnik dobi žogo. Drgač pa Anderson katastrofalno. Naštel sem vsaj 8 napak kjer je izgubil žogo. Ostali pa povprečno. Srečo imamo da se najde ena akcija in pa napaka obrambe, ubistvu tistih dveh igralcel Boltona, ki sta spustila Teveza da je lahko podal in Berba zabil.
Remember the name : Wayne Rooney!!!!

Slika
Uporabniški avatar
RooneyFan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 19. januar 2008, 18:46:28

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 17. januar 2009, 21:28:28

Ma res je, imamo srečo. Hvala bogu, da vsaj pride ta gol. Čeprav v sredo smo ga dal v prvi zdj pač skoraj v zadnji. Obe tekmi sta se pa končali z 1:0.Vendar o dramatiki in živčnosti ni primerljivosti :D In pač, če lahko imamo mi srečo, jo lahko imajo tudi drugi ne moreš kaj tukaj.Glede naše igre danes, niti ni bilo porazno (ala Derby), mogoče smo se samo v 1.polčasu prepozno prebudili oziroma je potem prehitro prišel polčas. Šans je nekaj bilo, a gola ne in ne vse do zadnjih minut. Ma kurčajte koliko hočete, samo Ronaldo je še vedno v celoti gledano najbolj nevaren za gol. In ja, kot je že nekdo napisal, ne paše ali samo strelja, če pa podaja pa spet ne. Čeprav je danes delal oboje, a ne vrhunsko, zato zanj povprečna ocena. Pri podajah pa tudi ni čisto vedno kriv podajalec, sploh tam do Teveza se je tut on mal smešno poleg napravljal, tam pri podaji Berbi bi pa tut mogo Bolgar usekat na prvo pa magar v blok. O'Shea je zelo dobro sodeloval z Ronaldom na levem boku , kar pa za desnega sploh ne moramo reči.Gary in Fletch sta bila z boka totalno neuporabna. Carrick par zelo lepih dolgih in natančnih podaj, tudi on počasi prihaja nazaj v formo. Anderson ga je malo preveč kiksal v 1.polčasu, v drugem bolje, a nič izstopajočega. Veseli tudi njegov dober poskus - končno. Tevez - Berba podobna ocena za oba. Vse skupaj pa dvigneta z akcijo za gol. Posebni bravo pa seveda ponovno branilcema na čelu z VDSjem, ki so skupaj ponovno obranili mrežo nedotakljivo - kapo dol za desetič in enkrat še do rekorda. :arrow: .
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 17. januar 2009, 22:55:37

3 pike so naše, smo vsaj za 1 dan na vrhu lestvice (imam feeling da bomo tam kar ostali :twisted: ), sedaj pa spočit Ronalda, pa Vido, pa VDS, pa Berbo. Predvsem Ronaldo se vidi, da rabi daljšo pavzo, ker mu utrujenost vidno zmanjšuje sposobnost igranja. Ne me narobe razumet, utrujen Ronaldo je vseeno huda nevarnost, samo koncentracija ob stikih z žogo ni več 100%, podaje so slabše, eksplozivnost je na psu... Fant rabi kakih 10 dni pavze, da pride k sebi.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 18. januar 2009, 11:37:28

Remmy je napisal:Še ena nezaslužena zmaga za United in tok sreče, da jo bo zmanjkal za končnico prvenstva.


nezaslužena? nebi glih reku, glede na naše priložnosti..kok jih je Bolton npr. meu?
sreče mamo res ogromno, ampak kolkrat se je Chelsea že rešu, pa Liverpool (na začetku sezone skor vsako tekmo).. tle smo približn na istem..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 18. januar 2009, 20:03:42

čeprav je dal Tevez na koncu assist, se je ponovno tukaj poznalo tole njegovo jebano držanje žoge. Podati bi mu moral že takoj ko je prišel v kazenski prostor, ne pa potem, ko je že imel branilca v sebi. Na srečo je spravil žogo skozi . ampak se bom tokrat raje držal rek: konec dober, vse dobro 8-)
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 18. januar 2009, 20:59:19

Giggsy je napisal:3 pike so naše, smo vsaj za 1 dan na vrhu lestvice (imam feeling da bomo tam kar ostali :twisted: ), sedaj pa spočit Ronalda, pa Vido, pa VDS, pa Berbo. Predvsem Ronaldo se vidi, da rabi daljšo pavzo, ker mu utrujenost vidno zmanjšuje sposobnost igranja. Ne me narobe razumet, utrujen Ronaldo je vseeno huda nevarnost, samo koncentracija ob stikih z žogo ni več 100%, podaje so slabše, eksplozivnost je na psu... Fant rabi kakih 10 dni pavze, da pride k sebi.



Žal to ni mogoče naslednja tekma je Derby in to treba zmagat pa naj bo kak bo.
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 18. januar 2009, 22:35:42

Davodax je napisal:čeprav je dal Tevez na koncu assist, se je ponovno tukaj poznalo tole njegovo jebano držanje žoge. Podati bi mu moral že takoj ko je prišel v kazenski prostor, ne pa potem, ko je že imel branilca v sebi. Na srečo je spravil žogo skozi . ampak se bom tokrat raje držal rek: konec dober, vse dobro 8-)


poglej posnetek še enkrat ... mislim, da je Tevez videl da bi s tem bil Berba v offsideu, zato mu ni podal ... ko sem gledal tekmo sem se zraven drl naj ne poda, ker bi bil Berba ziher v offsideu :D potem ko je 'prehitel' Berbatova pa je storil to, kar je bilo treba :)
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 22.krog, Bolton:Manchester United, 17.1.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 18. januar 2009, 23:19:04

AaBoy je napisal:
Giggsy je napisal:3 pike so naše, smo vsaj za 1 dan na vrhu lestvice (imam feeling da bomo tam kar ostali :twisted: ), sedaj pa spočit Ronalda, pa Vido, pa VDS, pa Berbo. Predvsem Ronaldo se vidi, da rabi daljšo pavzo, ker mu utrujenost vidno zmanjšuje sposobnost igranja. Ne me narobe razumet, utrujen Ronaldo je vseeno huda nevarnost, samo koncentracija ob stikih z žogo ni več 100%, podaje so slabše, eksplozivnost je na psu... Fant rabi kakih 10 dni pavze, da pride k sebi.



Žal to ni mogoče naslednja tekma je Derby in to treba zmagat pa naj bo kak bo.



Se ne strnijam s tem, boli me za tale mickey mouse cup, naj ga mladci osvojijo, če so tako dobri, ostala garda ima na skrbeh ligo in ligo prvakov. Če se ti pa zdi tole bolj pomemben pokal, kot pa ostala, potem pa ne vem. Ti bi verjetno kar prvo postavo notr zabasal, pa ni važno, če potem za prvenstvo ne ostane noben cel.... Itak bo pa Alex najboljš vedel..
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron