EPL 32.krog Sunderland:Manchester United, 11.4.09 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 31.krog Sunderland:Manchester United, 11.4.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 12. april 2009, 11:10:35

Je opazil kdo izredno slabo boksanje Fosterja pri izenačujočem zadetku? Zakaj je šel tam izbijat z desno roko in ne z levo, mi ne bo nikoli jasno...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: EPL 31.krog Sunderland:Manchester United, 11.4.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 12. april 2009, 15:37:15

No tole včeraj je izgledalo malo bolje, a je veliko k temu tudi pripomogel tekmec po meri trenutni naši ubogi formi. Tri pike so tu in super Kiko, ki nas je spet rešil in priboril dve dragoceni točki. Tudi meni bode v oči, kako je Carrick čisto neviden, odsoten in ni tistih njegovih značilnih podaj in razigravanj, sreča je včeraj veliko več dela opravil Scholes. Rooneyu tudi zelo 'paše' tale pozicija na boku, dobro dela višek, ima dober predložek in s pridom uporablja tisti hitri dribling v desno in potem šut, a kaj to pomaga, če pa je v napadu Berba-Tevez vse skupaj preslabo. Berbi nimamo kaj zameriti, solidna tekma za povratek, sploh ko treba žogo sprejet, jo zadržati in narediti tisto ključno potezo iz določene zakomplicirane situacije. Mogoče res preveč sili proti sredini in če to dela še Tevez je spredaj kar naenkrat praznina. Če pa bi bila napadalca v pravi formi, poleg njiju na bokih pa Rooney in Ronaldo bi bilo to ubijalsko. A smo spet pri če-jih, zato bom kar zaključil. Gremo nad Porto, a veliko stvari bo potrebno še spremeniti, časa pa ni kaj veliko!A dejstvo je, da bo to pravi psihološki test za vse in upam, da ga premagamo!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 31.krog Sunderland:Manchester United, 11.4.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 12. april 2009, 17:25:06

Včeraj smo prikazali malo boljšo igro kot proti Portu in zmagali 2:1 vendar vseeno igra je pod nivojem in treba bo to popravit kajti obeta se težak boj v Premier League in Ligi Prvakov. Sploh v domačem prvenstvu bo vroče do zadnjega kroga.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 31.krog Sunderland:Manchester United, 11.4.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. april 2009, 21:15:59

Anderson#8 je napisal:
Park: zelo povprečna predstava, nekoliko boljše kot proti Portu, a še vedno veliko premalo. Za naprej je treba mal Nanija začet uporabljat, mogoče se mu Marija prikaže.


Pod tole bom še jaz nekaj napisal. Če si Park z takšnimi igrami zasluži prvo postavo, potem je Nani najboljši igralec na svetu. Zakaj? Danes je odigral katastrofalno, potem, on ko je nek igralec ki je dober v obrambi in laufa sem pa tja, ga je danes osmešil nek Edwards, in potem ko je Carlos spravil žogo skozi noge Džiju smo prejeli gol. Danes in proti Porto je deloval kot neka zgubljena raca. Tehniko pa ima čisto na psu jebemtiš. Človek ne zna nič z žogo samo podajat in z telesom gibe prodajat (haha rima :D ). Jaz bi ga za nekaj časa posadil na klop.

Nevilla sem danes dostikrat preklel, in še ga bom 1000x, kaj dela ta človek je pa že skoraj nemogoče za verjet. Prvo tisti dive "kapetana", potem podaje za čisti drek, eno je spravil menda v reflektorje, milijon napak v podajah in še kaj. NIČ ni naredo, in res HVALABOGU, da se vračata Rafael in Brown, res končno!


Bollocks. Pretiravaš. Spet.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov