Liga prvakov 2008/09

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 11. maj 2009, 20:26:15

Ja pa bo razveljavla če dobi karton kašn od Čelskija
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a raven dne 11. maj 2009, 20:52:25

Pizda, pa kok ste vi stari? 3 leta? Vedno morte rečt, da Čelziju bojo pa brisal. Pa jebo vas Čelzi.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 12. maj 2009, 8:13:55

GoUp je napisal:Pismo kot da nismo gledali istih tekem lani in letos v polfinalu Barcelone. Če ustaviš podaje na tri napadalce, njihova sredina neki drka in ne nardi NIČ.


Res je, zdaj pa si poglej tole:
http://www.youtube.com/watch?v=dGF_oXOhp9Q&eurl :D

Nikjer ne govorim, da bomo igrali bunker, gotovo pa bo treba uničiti in zapreti njihovo sredino tako kot proti Arsenalu in lani proti Barci, potem šele lahko razmišljamo o napadu. Fletch je za to idealen, ostali malo manj. Pika.

Zdaj pa tudi jaz neham, če nič drugega zato, ker spoštujem tvojo sivo glavo ;) Pojdi se raje igrat s svojimi otroki in vnuki in ne zapravljaj dragocenega časa, ki ti je še preostal, na forumu :D
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. maj 2009, 8:39:56

Sj sem se že včeraj predal. Brez Fletcha bomo izgubili, oziroma bo fortuna sreče krepko na naši strani, če se nam nekak usre dobit to tekmo finala.
Mormo v klub pripeljati še enga world class vezista, ker ob poškodbi Fletcherja ali kartonu, nimamo adekvatne menjave zanj.

Skoz in skoz ponavljam zakaj sem načel debato o Fletcherju. Nikjer mu nisem zniževal kredibilnosti (razen, če se Remmy vpič v en stavek), govorim samo da UNITED ima zanj menjave, pa čeprav trdite da Anderson ali Carrick to ne moreta biti. Oziroma še huje, da sta Paul in Giggs prestara ali pa celo prezanič, da bi ga lahko zamenjala.
Ra100 je napisal:Pojdi se raje igrat s svojimi otroki in vnuki in ne zapravljaj dragocenega časa, ki ti je še preostal, na forumu :D
Mam fajn šiht ... doma nism skor nč na kompu :D

Sem že včeraj rekel adijo tej debati, zdj pa res - tkole šele potem vidim, kako sem trmast :lol: Žena mi venomer govori, da hočem met zadnjo besedo ... tale debate je živi dokaz :oops:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. maj 2009, 8:57:09

GoUp je napisal:Sj sem se že včeraj predal. Brez Fletcha bomo izgubili, oziroma bo fortuna sreče krepko na naši strani, če se nam nekak usre dobit to tekmo finala.


To si ti reku, dvakrat :) Pač Fletcher je še vedno močno podcenjen, je pa letos ob Carricku sigurno naš najboljši vezist.

GoUp je napisal:Mormo v klub pripeljati še enga world class vezista, ker ob poškodbi Fletcherja ali kartonu, nimamo adekvatne menjave zanj.


Hargreaves... Ja zdej rabimo še enega, ker je tud ta človek poškodovan. Ok pretiravat ni treba. Konec koncev mamo pa še enega in edinega, Johna O'Shea. :twisted:

GoUp je napisal:Žena mi venomer govori, da hočem met zadnjo besedo ... tale debate je živi dokaz :oops:


Se strinjam z njo, fak, kolk mava skupnega :shock:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 12. maj 2009, 8:57:57

Mah dejte no, vsakega igralca se lahko nadomesti. Če se je dalo nadomestiti Keana in Scholsa za finale '99, pa Scholsa za povratno proti Romi dve leti nazaj, pa se bo dalo tud Fletcherja. Tle bi bil pomoje super Hargreaves, ki bi imo, če bi bil zdrav, tekmo začel, vendar jebiga, eni igralci pač manjkajo. Zdej je finale, vsi igralci se bodo potrudili, tud strapočasna Giggs in Scholes. Mejte mal vere, mamo zlo široko ekipo, se bo že poslalo prave na igrišče.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. maj 2009, 10:14:48

Fluid je napisal:
GoUp je napisal:Žena mi venomer govori, da hočem met zadnjo besedo ... tale debate je živi dokaz :oops:


Se strinjam z njo, fak, kolk mava skupnega :shock:

A zato se jo bojiš srečat in nečeš za kremšnite dat :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. maj 2009, 13:07:01

Ikzekli :oops:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 14. maj 2009, 8:27:33

Grega si gledal včerajšnjo tekmo? Res da je samo ena tekma, samo ti je naša sredina delovala prepričljivo? Anderson-Scholes-Carrick. Smo bli doma proti Cityu v veliko večji kontroli tekme...pa ni bil ravno Giggs tisti ki nam je držal sredino...sicer gre v obeh primerih samo za eno tekmo. Samo da boš vsaj približno razumel zakaj meni to, da ni niti opcije Fletcherja, ni preveč všeč.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. maj 2009, 10:12:40

Hmm a po tvoje nismo včeraj kontroliral sredine? Kakšne preiložnosti si je priigral Wigan? S preskok igro na napadalce. Tko da bentit čez bedno sredino je hecno, ko pa so jo moral preskakovati, da so lahko kaj nardil. Je pa bla včeraj obrambna linija boga, to pa ja.
Je pa bila vseeno sredina nekako bolj pod kontrolo prot Šityu kot včeraj priznam, vendar po menjavah je tudi bilo mnogo bolje. Anderson je včeraj izpadel slabo.
EDIT:
poleg tega prištej zraven še kurčevo vreme, napake branilcev pri oddajah ... Celokupno gledano, jaz niti nisem bil pretirano razočaran nad sredino, sploh v drugem smo jih požrli. Dvojne (in celo več - četvorne ...) podaj z napadalci in odpiranja prostora je bilo kar nekaj.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 14. maj 2009, 10:23:52

Tud Scholes je bil daleč od blestečega...Anderson je bil sploh čist zgubljen. Mislim noben od njiju ni zanesljiv. Težko je predvidet katera verzija bo ven pršla. Roko na srce je pri Scholesu v zadnjem času večkrat prišla ven slabša. Mislim da je bil Fulham doma zadnja tekma kjer je res odčital lekcijo. Ok sicer je tukaj še Giggs.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. maj 2009, 10:31:31

V finalu bi morali igrat 4-4-2 da pridemo bolj do izraza. S tem da sta centralna vezista postavljena malo bolj nazaj in močeneje pomagata pri obrambnih nalogah - seveda dvojice Xavi-Iniesta.
Na wingerske položaje bi dal dva delavca - Rooneya in Parka, ki bi lahko podvajala na Henryu in Messiju.
Ronalda pa v napad in postavljenega na levi strani ob Rooneyu. Poleg njega pa ne vem al Berbo al Teveza. Prvi ma dobre podaje in zna malo zadržati žogo in počaka na pomoč, medtem ko pa Tevez v zadnjem času blesti.

Še vedno sem mnenja, da bo Barci mnogo bolj manjkal Abidal, kot nam Fletch :D Upam da se ne motim in da si ti preveč zaskrbljen zarad njegovga kartona ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 14. maj 2009, 10:34:07

Katera dva bi pa ti dal na sredini? Carricka + ?
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. maj 2009, 10:56:03

Usmerjen bi naj bil obrambno - to je Anderson. Čeprav oba stračka znata stopiti na žogo in kaj odigrati ter z eno podajo odločiti tekmo.
Če bi mel na krilih delavca Rooneya in Parka, potem bi tudi sredina lahko bila mogoče malo bolj svobodna in bi lahko priložnost od začetka dobil tudi Giggs, ki je letos odličen.
Odločal bi se med Ryanom in Andersonom, ker si me vprašal katerega bi mel jaz - Ryana.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Drizzt-GGMU dne 16. maj 2009, 16:12:20

Mislim da mamo dobre možnosti sploh zaradi oslabljene obrambe barca, naša obramba bo pa world class še rio se vrne tak da mislim da jih lahko premagamo in obranimo naslov. Gre kdo u Rim :?:
Drizzt-GGMU
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 31
Pridružen: 30. januar 2009, 3:47:01

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 17. maj 2009, 10:16:38

Kako bo pa z dresi v finalu ?

Mi so po žrebu home team in bi lahko igrali z rdečimi. Barca pa z rumenimi :D

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. maj 2009, 10:25:22

Barca ima prenodst pri izbiranju, so "domačini". Mi bomo imeli bele drese, bele hlačke in bele nogavice. Najverjetneje.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a TSD dne 17. maj 2009, 10:47:45

Taka kombinacija bo prvič letos?
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 17. maj 2009, 10:49:55

Uf, Ronaldo bo meu pa orgazm če bo čist v belem, se bo lahko delu da za Real Madrid igra.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 18. maj 2009, 0:47:12

Se že ve, kdo bo sodil finale?
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron