Liga prvakov 2008/09

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a markm dne 28. april 2009, 21:59:09

Dovgčas, stran sm vrgu 2 ure živlena. Obup od tekme.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 28. april 2009, 22:04:13

Čelzi se je zabunkal na svojo polovico oba polčasa, edino tist kurčin Drogba je tam neki strašil po napadu. Pod od podna tekma. Mislim da bo naša bolj odprta kot tale dans,oz. si kar upam trdit.
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 28. april 2009, 22:16:28

Čelzi pokazal pravo anti propagando nogometa,res tekma bedna do amena..
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 28. april 2009, 22:17:44

Kukrkol gledamo pa kukrkol sovražmo ruse igral so zelo dobr taktično...uspaval nasprotnika, upočasnjeval igro, čakal na napake in mislm da Barco čaka težko delo cez en tedn!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a braul dne 29. april 2009, 7:47:45

Ja tekma je bila zares slaba. Res, da sem pričakoval, da se bodo rusi držali bolj nazaj, sam to je pa tut preveč nizko za njih, da so takole nabijali žogo, saj ni to neka tretjerazredna ekipa. Po drugem je pa spet res, da so odigrali taktično tekmo z veliko agresije in to je edini način kako ustaviti Barco. Treba bit agresiven, tudi z ostrimi prekrški, saj se je točno videlo kako so bili nekateri igralci Barce živčni. Messija pa je bilo tako ali tako zelo malo za videt. Kljub takšni igri, je Barca imela 2-3 lepe šanse, a žogi Etooja in Krkiča nista našli poti v mrežo. Edino pravo šanso za ruse pa je zapravil Drogba, ki bi tam z druge res moral zadeti. Pred drugo tekmo je seveda še vse odprto, saj samo en gol Barce v gosteh naredi ogromno. Osebno pa mislim, da bo zelo veliko odvisno od sobotne tekme proti Realu. Saj bo v veliki meri odvisno kako jo bodo igralci Barce odnesli s te tekme, tako fizično kot psihično.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 29. april 2009, 7:54:50

Slika

370 dni je od kar Barca doma ni zabila gola na Nou Campu. Ja, nazadnje smo bili to mi, ki smo ohranili čisto mrežo. In če me spomin ne vara, smo igrali podobno kot Chelsea oz. je Chelsea igral podobno kot smo mi... Ne najlepše za oko, vendar učinkovito.

Je pa letošnja Barca boljša od lanske, zato menim, da jim bo uspelo zadeti na Bridgu.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Matija dne 29. april 2009, 8:36:11

Močno upam da v primeru našega uspeha v polfinalu dobimo Barcelono v finalu. Z njimi bi opravili brez težav, veliko težje bi bilo s Chlesea, ampak tudi njih zadnje čase redno premagujemo. Vendar se bojim, da gredo Rusi naprej in se zna ponoviti lanski finale. Upam da zmagovalec ostane isti :D

Včeraj naj bi igral trenutno daleč najboljši nogometaš na svetu. Jaz ga nisem videl. V prvem polčasu je sprožil en strel iz 20 metrov v slogu Andersona (še Anderson bolje ustreli) in nad njim je bil storjen en prekršek. To je vse kar sem videl od tega super velezveznika. Ronaldo je profesor za njega, pa naj ljudje govorijo kar želijo. Iniesta je zadnjo napačno podajo oddal pri mladincih :D Do včeraj, svaka mu čast, ampak škoda ker je včeraj prekinil ta niz. Xavi najboljši vezni ta trenutek na svetu :lol: Oh ja, včeraj je pokazal svoje znanje. Vem da ima vsak včasih slab dan, ampak da imaš slab dan ravno takrat ko se ti po robu postavi ekipa, ki ima kolikor toliko dobro obrambo, tu se pa pokaže kvaliteta moštva. V Španiji je itak lahko igrat..

Nevem zakaj vsi govorite o antipropagandi nogometa Chelsea? Barcelona igra tak stil igre in če nasprotna ekipa ne dela neumnih napak (kot 80% ekip v španskem prvenstvu) ter se ne vrača hitro v obrambo potem se zapreš in super vele Barcelona ti ne more nič. Rusi so igral tako kot je bilo za pričakovat. Če bi se pa odprli bi se pa znalo zgodit da bi prejeli kakšen gol. Če bi Chelsea pritisnil na Barcelono, bi jim lahko zabili par komadov. Chelsea je šel v tekmo z mislijo da ne prejme gola in uspelo jim je. Za tak način igre kot je bil včeraj ni kriv Chelsea ampak Barcelona. Saj si je Barcelona žogo podajala vedno na sredini igrišča in z njo ni naredila ničesar. Če so imeli celo tekmo žogo v svojih nogah, naj bi si pa pripravili kakšno lepo priložnost, ne pa le 3 kolikor so jih imeli.

Moram pa omeniti, da ima Barcelona izjemno slabo zadnjo vrsto, zato si močno želim morebitni finale prav proti njim. :)
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6285
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 29. april 2009, 11:31:10

Ma ne,sj smo itq vsi vedli da Čelski igra taktično in da drži mrežo nedotaknjeno in na protinapade,ampak pomoje vsi govorimo da je bila tekma gnila ker pač ne maramo takega stila igre. Sj če bi United igral tako bi pomoje isto rekel/rekli. Pač ni bla gledljiva :D Čez teden dni bo tole čis drugačna zgodba ko se bo Čelzi odprl.
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 29. april 2009, 12:00:07

Tako kot je že Matija napisal, končno si je Mega, Giga in oh in sploh Barca našla nasprotnika po meri. Saj ne rečem, so igrali in se matrali, vendar do kakšne resne šanse v 90 minutah niso prišli. Vraga, če ne bi bil Drogba 2x štorast bi bilo 0:2 za Čelzi z lahkoto. Ne vem ali imam samo tak občutek, samo se mi zdi, da jih bodo Rusi doma povozili. Messi? Xavi? Iniesta? Vsi govorijo o neki magičnosti in čarobnosti?? Lahko ga je srati v Španski ligi, ki ima 2 močna kluba, ostali pa o obrambi nimajo pojma, ko pa naletijo na ruski zid, jim ni nič jasno. Enako je bilo lansko leto proti nam, pletli so in pletli, pa pride ata Scholes in jim pokađe kako se očisti pajčevino 8-)

Kar se pa gledljivosti tekem tiče, pa itak da je bil velik Zeh, samo mi je bilo zanimivo, ker sem čakal kdaj ga Čelzi zabije, za Barco mi je bilo že prej jasno, da se jim mora prikazati Marija, da bi zadeli skozi gosto posejano obrambo.

Bi pa vseenoi raje v finalu, če tja pridemo videl Barco, z njihvimi rupami v obrambi, bo to pravi smeh :)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. april 2009, 13:38:09

ManRed je napisal:370 dni je od kar Barca doma ni zabila gola na Nou Campu. Ja, nazadnje smo bili to mi, ki smo ohranili čisto mrežo. In če me spomin ne vara, smo igrali podobno kot Chelsea oz. je Chelsea igral podobno kot smo mi... Ne najlepše za oko, vendar učinkovito.


Ne vem zakaj se nas primerja s Chelsea-jom letos.. lani je Manchester:
1. mel penal že v prvih minutah
2. ni pustil Barci nobene (nobene!) prilike, učeri so jo že v 1. minuti mel in tud na koncu Krkić, Hleb, že prej Eto'o..
3. če se spomnete-lani se je Ronaldo pizdu, zakaj je edini v napadu in klicu soigralce naprej..noben pr Chelsea-u ni tega delu..

je pa res, da včasih morš grdo igrat, da prideš naprej-tud mi smo lani na tak način skoz pršl..
EDIT: pa še igrali smo velik manj grobo kot Chelsea učeri, ki bi si zaslužbo več rumenih (da ne rečem kakega rdečega).

ne vem, veseu sm da se je Barci pokazal, da se čez trdno obrambo ne da sprehajat (tak ko proti Bayernu itd.), po drugi strani pa mi Chelsea ni simpatičn, sploh ker se zdej omenja Hidding, ki vse, česar se dotakne (trenira) spremeni v zlato..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5782
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Taki dne 29. april 2009, 14:00:14

Evo jim atomski fuzbal Barce... ko so se jim taki hvalospevi pisali, ker so dajali po 3 ali več golov. Na postavljeno obrambo in na več defenzivnih vezistov, ki pomagajo zadnji liniji pa niso mogli igrat na en dotik. :lol:
Jebo ti Bayerna pa te ko so jih meli do zdaj. Za njih se je Liga prvakov šele zdaj začela :lol:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a yoco dne 29. april 2009, 14:18:43

To jest že celi čas skušam dopovedat, svoji sestri :roll: , da Barca preprosto ne more proti kaksnemu angleskemu klubu. Bomo videli na povratni tekmi.
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 29. april 2009, 14:38:31

Ne vem zakaj nekateri govorite o antipropagandi nogometa s strani Chelseaja. Resda niso napadali in držali žoge v svoji posesti (ok, tu bi res lahko malo več postorili), samo taktično so odigrali neverjetno dobro. Obramba praktično brez večje napake. Ko pa so Drogba, Malouda in še kdo pritisnili na drugi strani Barcino obrambo, so bili takoj problemi (Marquez, Pique, Puyol). Neverjetno kakšno paniko so zagnali in skoraj podarili gol Rusom. Za Lamparda in Ballacka ni bilo slišati skozi celotno tekmo. Vendar to še ne pomeni da sta odigrala slabo, že podatka koliko sta pretekla pove, da sta v fazi obrambe, prekinjaja napadov in postavljenja po igrišču opravila zelo dobro delo. Mislim da je Lampard do 71. minute pretekel nekaj čez 8 km, Ballack pa do 90. minute nekaj več kot 11 km.
Sicer sem že pred tekmo napovedal napredovanje Chelseaja. V prvih 20. minutah sicer popolna prevlada Barce in mislil sem da bodo zmagali brez problemov. Potem pa se je vse obrnilo v drugo smer. Ste opazili kako so poskušali domači priti do strela iz prehoda z linije v sredino s povratno podajo? To pogosto delajo, samo Chelsea ni Numancia ali pa Racing. Vse takšne poskuse so preprečili. Messija so pa povsem odrezali. Iniesta je pa nekajkrat zares fantastično podal, globinske podaje, pa skozi obrambo. A povečini mu niso vse ravno uspele. Imam občutek, da njegove res genialne podaje soigralci sploh ne razumejo, tako naprej že on razmišlja. Lahko rečete da jih je včeraj precej zgrešil, a že njegov namen kako podati kaže o briljantnosti. Tako kot Scholes :)
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5058
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 4. maj 2009, 12:42:20

Henry je out za sredino tekmo, kar daje Chelseaju še dodatno prednost. Na El Classicu si je poškodoval koleno in bo iz zelenic odsoten 2 tedna.
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 4. maj 2009, 15:08:21

Velik hendikep. Ne samo, ker je Henry v dobri formi zadnje čase, ampak tudi zaradi tega, ker se bo Iniesta preselil najbrž na krilo. In s tem izgubijo izredno pomemben člen v sredini, ker Iniesta res razume nogomet in ima fantastično predvidevanje.

Razen, če bo Hleb dobil svojih 90 minut slave, čeprav jih roko na srce ne bi izkoristil.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 4. maj 2009, 18:04:43

Pa če dodamo k Henryju še odsotna Puyola in Marqueza, je londonsko moštvo res v prednosti. Moja napoved je 2-0 za plave...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a braul dne 4. maj 2009, 20:43:45

Jaz se pa s temi napovedmi ne bi strinjal. Sam osebno dajem še vedno večjo možnost za Barco. Kljub temu, da so resda zelo oslabljeni v obrambi pa Barca tako ni nikoli blestela na tem položaju. Največ se dogaja od sredine naprej in tam so še vedno precej močni, čeprav bo ob dobri formi manjkal Henry, a na tem mestu ga bo verjetno zamenjal Iniesta, namesto njega pa verjetno Keita v sredino. Sam ne verjamem, da Barca tudi na tej tekmi ne bi zadela. Vse je seveda tudi odvisno od samega začetka tekme, kako bo začel Chelsea(podobno kot v Barceloni in bo čakal na protinapade, ali malo bolj odprto?). V vsakem primeru bo tvegano, če pa se odprejo pa sploh...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 4. maj 2009, 22:35:11

Henry je baje fit, drugače pa če barca ne zabije najmanj 2 ali celo 3 gole so izpadli, obramba je že tako slaba brez Rafe in Puyola bo pa še večji vrtc!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 4. maj 2009, 23:18:08

Barca je najbolj ranljiva posebej v obrambi in brez Puyola in Marqueza bo to še bolj očitno. Potrebno je pritisniti na njihovo zadnjo linijo, jih pokrivati že visoko, pa je pol dela opravljenega. V napadu pa Barca najraje izkorišča počasne in neokretne branilce, ampak se mi zdi, da je Chelsea na njih pripravljen. Še zmeraj dajem večje šanse Chelseaju...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 6. maj 2009, 17:59:51

Danes pa navijamo za veliko borbo, dosti prekrškov in najpomembnejše čim več kartonov :D

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron