Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 30. avgust 2008, 7:17:24

Dons je blo pol ekipe totalno v p, men je bolj zgledal, kot da igramo z ene 3emi igralci, ostali so pa Zenitovi v naših dresih...podajal so že tko.

Mi smo šli v tekmo kot hudi carji, pokal bi mogu kar sam od sebe past, pa so se igralci mal uštel. Jst nebi reku, da si niso želel, samo pristop so mel Rusi drugačen, mel so neki za dokazat, mi pač ne in kot sem že reku, smo bli sami seb hudi carji.

Drugače se mi ne zdi smiselno delat neke hude analize, to je bla bolj zase tekma, ko bo naprej liga, bo čisto drug pristop, tko da neke vzporednice je težko vlečt.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 30. avgust 2008, 9:15:49

nwm, igre ne bom komentiral ker pač nisem gledal, pomojem so šli preveč lahko v to tekmo, sam kaj je pa Scholes naredu :D saj je ql, vendar je pač premajhen in preveč opazno je bilo vse skupaj :D
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 30. avgust 2008, 9:27:48

Žalostno, da nismo osvojili kante, ki si jo je tudi SAF zelo želel. Jebiga ga, če se ti ne da igrat, ne morš zmagat. Glave gor pa skoncentrirat na Premiership, kjer si lohka z 2 porazema kar zakompliciramo zadeve. Huda bo.

VDS - 6 Catch it

Neville - 4 Looked about as match fit as Owen Hargreaves strapped to Louis Saha
Rio - Didn't bother to play
Vidic - 7 One man defence
Evra - Didn't bother to play

Fletcher - Didn't bother to play
Anderson - 6 Played, but not very well
Scholes - 7 Quite possibly the most idiotic sending off ever
Nani - football?

Tevez (Manchester United FC) - 8 Fantastic. Made to look super human by embarrasingly useless teamates
Rooney - 5 Rubbish. Out of position...again (when was the last time he actually played in position for anything other than the odd game? I mean, for fuck sake. It's like buying the world's most luxurious car, using it as a fridge, and then spending two years trying to figure out why it doesn't work very well)

O'Shea - You know it's bad when O'Shea actually comes on and improves things.
Park - I like Park

Fergie - Sign a fucking striker
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 30. avgust 2008, 9:55:05

Sam te ocene zgori so pa res taprave. Bolse ne bi mogl napisat.
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 30. avgust 2008, 10:20:11

se strinjam!
Čeprav nisem gledu tekme ker nisem utegnu,ne morm komentirat ampak po komentarjih sodeč in pa po tem ko sm pogledu posnetek golov je bil prvi gol napaka VDSja ki bi mogu tisto lovit oz. vn boksat,drugi gola pa napaka obrambe ker se je Danny kar sprehodu mim naših,mislm wtf!!!???Me je pa skor kap ko sm pogledu na forum ob 2h zjutri matr.Kak morjo zgubit tako tekmo!?Morm še razmislt dobr,....
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 30. avgust 2008, 11:00:52

ocene so ql sam jst bi usen se pohvalu evraja ki se je u napadu neki trudu, je bil zlo prodorn (bol kt nani pa fletch), sam kaj k je u obrambi pol avtocesto špilu :S

pomoje bi blo bolš če bi tekmo začel z brownom pa parkom, mogoče tut z O'sheatom ki me je včeraj pozitivno presenetu
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 30. avgust 2008, 11:39:50

Škoda za zapravljeno lovoriko, sam bolj kot to me skrbi za bolj slabo igro :? Saj na momente ni blo slabo, prvi polcajt so imel naši žogo, sam niso nič naredli, potem so začel bolj zagreto igrat šele pri 0:2, kar pa ni bilo dovolj za takšno ekipo kot je Zenit. Povsem zasluženo so zmagal. Tevez je spet res zelo dobro odigral, boril se je kot lev, dvakrat je priboril nazaj že izgubljeno žogo... Sam spet ne pride potem do izraza z Rooneyjem v kazenskem prostoru, kjer bi moral delovat kot napadalec, ki zabija gole. Sam to je itak del SAF-ove taktike. Bolj kot je lezel na krilo, manj žog in prostora je bilo za Fletcha. Slednjega ste označili, da je igral kar slabo. Ne, ni igral slabo, samo neopazen je bil, ni prišel do izraza. Ni imel napačnih podaj ali izgubljenih driblingov, sam ni bil preveč viden. Če je Fletch odigral slabo, kaj potem lahk rečemo za Nanija? Odigral je katastrofalno, neki žogo zadrževal na boku, driblinge izsiljeval... Dobro, včeraj je odigral slabo, naslednjič bo lahk pa mož odločitve in bo Tevez slab, sam Park ima zame prednost pred Nanijem. Tud O'Shea je odigral dobro, škoda da ni izkoristil tistih šans. Skoraj neverjetno je, da mora prist O'Shea v igro, da pride do takšnih šans. Saj naši bi komot lahk še en gol zabil, sam je potem pa ruski golman branil, sicer bolj jalove strele. Drugi prejeti gol je bil pa res odveč. Od sredine je šel Danny povsem sam :roll: Saj bo že boljš, zdaj so itak reprezentance in premor, tko da se pripravimo za scouserje :twisted:

BELIEVE!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 30. avgust 2008, 12:53:37

LOOOL, kera svetovna Scholesa:D
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. avgust 2008, 13:37:28

Slika

Sigurno si bil vesel mar ne Roman? Končno :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. avgust 2008, 13:38:08

Še boljša pa od Johna :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a est.1878 dne 30. avgust 2008, 13:56:27

Nekateri pa res pišete komentarje kot da smo izgubili proti NK Beltinci. Sramota, ne morem verjet da smo tako tekmo zgubil itd. Nevem no, malo pretiravate. Sej Zenit ni nek vaški klub, vendarle so zmagovalci UEFE, pozna se jim nizozemska stroka v zadnjih letih. Imamo kakovostne posameznike, tako da ni bila to zame nobena sramota, da smo izgubili. Bolj žalostna je naša igra, ki nam nekako ni stekla. Premalo razpoloženih igralcev smo imeli. Največ sem pričakoval ravno od spočitega Nanija, pa je še enkrat več razočaral.

Zdej je nekako 14 dni pavze, pa pričakujem povratek Hargreaves (halo, kaj ti je?), Carricka in Giggsa. Potem bomo že imeli dovolj širine, tako da bomo tudi na klopi imeli kakšne adute. Ker zadnje tekme razen prve enajsterice nismo imeli nobenih jokerjev na klopi.

Scholes :l0l:
Keano's attitude was: 'What goes around comes around'. He got his just rewards. My attitude is an eye for an eye."
Uporabniški avatar
est.1878
Chief of Execution
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 7. maj 2008, 12:29:42

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 30. avgust 2008, 14:13:54

GoUp je napisal:Še boljša pa od Johna :D


Klasičen prizor vrhunske B hollywoodske film noir cineastije...
Objem pove več kot 1000 besed :lol: :lol:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. avgust 2008, 15:38:26

jz tud ne vem ka tolk zarad Scholesa paničarte.. sej če bo use po sreč bomo takrat mel za sredino Carricka, Andersona, Fletcha, Hargija maybe, O'Shea..tle mamo še največ širine, čeprav pa seveda niso vsi enak kvalitetni..

Nani - sm poslušo komentatorja in sm se strinju.. spominja na Ronalda k je pršu, ampak velik velik nepotrebnih napak, predvsem napačnih odločitev! ko bi mogu strelat on dribla sam sebe, ko mu pa Tevez sam stoji pa ne more podat in raj strela..

Fergie - Sign a fucking striker

agree!!

in btw, huda cura zram Abramoviča :) če nima okus za klub ga ma pa za babe! :mrgreen:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 30. avgust 2008, 22:59:37

Nisem ne vem kako natančno bral zgornje poste, pa jih po eni strani tudi nisem hotel, ker me je včerjašnja tekma tako razpizdila kot že dolgo ne.

Pristop so imeli kot bi gledal Slovensko ligo, nekaj se gremo blamirat, kao mi smo United, nepremagljivi, WTF???!! Rusi so nam odčital lekcijo nogometa ki je trenutno modern, hitre podaje, preboji po bokih, vse to smo imeli, lani z Ronaldom, letos smo pa u p.... ma.... Pa naj še kdo reče da ne rabimo kril, ali pa DA NE RABIMO napadalca???

Tolk nezainteresiranosti že dolgo nisem videl pri Unitedu, ni mi jasno zakaj, kot da tako tekmo lahko igraš vsak četrtek na rekreaciji. Sram naj bo tudi vse navijače na stadionu, ki so bili tiho kot miške in so jih Rusi nadigrali tudi v tem pomenu besede.

Me ne zanima. če je Zenit sredi prvenstva, me ne zanima če smo igrali z levo ekipo, pristop ni bil pravi, pobje bi mogl mal bolj razčistit koliko je v igri, ali pa naj prepustijo igro drugim ki si to želijo. Bom kar na konkretne osebke prešel, pa če me vsi spljuvate:

Rooney - Pa kaj u 3 PM je z njim, a bi lahko model že kdaj zadel kak gol za United po like profesiji je napadalec, pa je v taki formi da se ga bog usmili
Tevez - Svaka čast, bilo ga je polno celo igrišče in imel sem občutek da si edini želi zmage, samo ima smolo da ima v konici napada ta trenutek ob sebi nesposobnega Roneya
Nani - Halo, poba, tole so tekme na katerih bi lahko pokazal da se bi znal dvognit, da lahko popelje ekipo na naslednji nivo, da lahko konec koncev postane naslednji Ronaldo, vendar se je raje nonšalantno sprehajal nekje v sredini in se umikal žogam, brez veze....
Scholes - Bedak tekme, že prvi prekršek za rumen je bil trapast, čist v njegovem stilu, da o drugi bedariji ne govorim, in to ravno v času ko smo imeli kao pobudo v igri in bi mogoče še kaj zmutili, da o neskončnem številu zapravljenih žog ne izgubljam besed.
Andersson - OK glede na mladost in izkušnje, ne zamerim mu toliko kot Scholesu, samo vseeno bi se že lahko naučil streljati na frdaman gol.
Fletcher - Če igra v ligi zelo dobro pa tole včeraj ni bilo za nikamor, vse skupaj polno čudnih predložkov, strahu pri driblanju... tema
Evra - Mah spet dobri stari evra, ki dirka v napad in na koncu ne zna poslati uporabne žoge do napadalca, nato pa zazeva luknja v obrambi, ker se nikomur ne da pokriti njegovega mesta.
Ferdinand - Njegova četa je bila včeraj na nekem drugem planetu, tudi sam ni bil tisti Rio ki ga ponzamo, čeprav je rešil vsaj en zadetek, je pri drugem golu Zenita plaval okoli Danija, kot riba brez repa
Vidič - dal gol, v obrambi soliden, pokasiral mnogo udarcev od Rusov in se edini dostojno boril z njimi v obrambi
G. Nevile - Katastrofalna predstava, res je da je bil dolgo poškodovan, vendar da ti kapetan tako zabluzi, potem ni čudno da je ostala ekipa v istem sranju. Zakaj je igral na taki tekmi, ki meni ni nepomembna ve samo Alex, če bo tako igral v ligi, potem imamo na desni strani prepih
Fergusson - po zaostanku 2:0 v igro pošlje vezista Parka, prvič po poškodbi in kvazi vse igralca O Shea, ki je bil v nadaljevanju presenetljivo še najnevarnejši za gol, pri tem pa je imel na klopi Campbella in Possebona, ki bi bila logična menjava za par ki je odšel iz igre....

Nad tekmo sem razočaran, vedel sem da so Rusi močni, da pa se bomo šli mi tako blamirati pa nisem pričakoval, da tako poceni prodamo skalp lige prvakov je pod častjo in to s tako levo igro da je joj.

Kot sem napisal že na začetku kritiziram samo nastop na tej tekmi in me ne zanima ne liga, ne poškodbe, preprosto sem komaj čakal da sem si po celodnevnem delu ogledal posnetek tekme in iz minute v minuto nisem mogel verjeti kaj gledam.

Upam da je bila šola dobra in da se pobje zberejo, ker verjamem da ni malo trenerjev, ki so si tekmo ogledali in že nastavljajo svoje kanone za United.

Fantje glave gor, pogum nazaj v noge in gremo igrat nogomet, ne pa šminkirat, za to imamo Real ;)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. avgust 2008, 23:14:18

Zelo kritično napisano vendar morem priznat da je vse napisano res. Bravo Giggsy.

Scholes je res z tisto potezo izpadel bedak, in glede na izkušnje ki jih ima tega ne bi smel narediti. Neville ne vem, če se bo lahko še on kosal z napadalci in vezisti v PL. Enostavno je prepočasen in njegova borbenost tu skoraj ne pomaga. Nani kaj veš verjetno mu manjka tekem zdaj ko je moral 2 tekmi sedeti...

Rooney :D Giggsy zaj te bodo nahrulili, zakaj žališ Rooneya... Ampak naj še mene, Rooney je car v vseh prvinah nogometne igre, le gola ne zna dat. On pa je napadalec. In to je problem. 1 na 1 je najslabši v PL. Da ne zna te žoge dat v eno stran je tudi smešno. Še Adebayor to zna... :roll:

Za krila pa itak jaz že cel čas bluzim, na voljo sta trenutno le Nani in Park, ter po sili Hargreaves samo kaj ko je poškodovan, Ronaldo out, Giggs out... Napad bo še jeba sploh pa zdaj sta na sporedu dve pomembni tekmi Liverpool in Chelsea in res ne vem kako bo..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 31. avgust 2008, 12:09:42

Anderson#8 je napisal:Neville ne vem, če se bo lahko še on kosal z napadalci in vezisti v PL. Enostavno je prepočasen in njegova borbenost tu skoraj ne pomaga. Nani kaj veš verjetno mu manjka tekem zdaj ko je moral 2 tekmi sedeti...


Saj se nočem kregat ali kaj drugega, sam Nani je odigral precej slabše kot Neville. In tu si napisal, da Naniju manjkajo tekme. Ja to je res, sam tekme ne manjkajo samo njemu, tudi Nevillu manjkajo. Sam kot kaže je to opravičilo samo za Nanija :roll: In tudi Park ni letos igral nič, celo še manj kot Nani, sam je odigral boljše.

LP
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 31. avgust 2008, 12:24:19

King_Cantona_7 je napisal:
Anderson#8 je napisal:Neville ne vem, če se bo lahko še on kosal z napadalci in vezisti v PL. Enostavno je prepočasen in njegova borbenost tu skoraj ne pomaga. Nani kaj veš verjetno mu manjka tekem zdaj ko je moral 2 tekmi sedeti...


Saj se nočem kregat ali kaj drugega, sam Nani je odigral precej slabše kot Neville. In tu si napisal, da Naniju manjkajo tekme. Ja to je res, sam tekme ne manjkajo samo njemu, tudi Nevillu manjkajo. Sam kot kaže je to opravičilo samo za Nanija :roll: In tudi Park ni letos igral nič, celo še manj kot Nani, sam je odigral boljše.


Tako je...

Sicer se strinjam glede Rooneyja. Zaenkrat mu ne gre. Sicer so nekatere poteze odlične, a treba bo zadet še gol. Sej Rooney sam najbolje ve, da ni pravi in to ga sigurno žre. Tu je veliko na Sir Alexu, ki bo moral nekako postavit oba napadalca, da bosta skupej delovala in si med seboj pomagala. Če je Tevezu naročil, naj se vrača toliko nazaj, prav. Če mu ni, mu bo že rekel, da s tem preveč izolira Wayna. Lani oktobra, novembra sta delovala že tako, da sem mislil da se rojuje nov napadalni dvojec podobnega učinka, kot sta bila Yorke in Cole. Večji problem je trenutno to, da nihče ni sposoben prepeljat žoge iz serdine v napad. Krila so zatajila (Nani, Fletcher), Anderson in Scholes sta bila preveč nazaj. Tevez je tega sposoben, a je deležen premalo pomoči (potem ga hitro obkrožijo trije igralci), hkrati pa še izolira Rooneyja.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 31. avgust 2008, 13:14:22

Sicer ne vem koliko pove ta podatek, da je prot Zenitu Rooney pretekel 9'12 km, Tevez pa 8'6 km (tako piše na Uefini spletni strani). Se pravi, da je dejansko Wayne pretkel več kot Tevez (kar je glede na tekmo prot Zenitu vsaj zame skoraj nemogoče) vendar imel v nogah malo žog :roll: Poglejte kako je Wazza deloval kot napadalec v svojih prvih dveh sezonah pri Unitedu (dosegel je 17 nato pa 19 golov). Sicer ni število golov tisto kar hočem povedati, sam je dosegal res takšne gole, ki si jih je sam pripravil, pač vsaj zame je deloval bolj ''napadalsko'', bolj je imel tisti ubijalski instinkt. Z Ruudom sta bila res huda. V zadnjih dveh sezonah se pa bolj podreja ekipi, kar seveda ni nič napačnega, je še vedno borben in to, sam ko je treba gol dosežt... Sicer pa ima vsak igralec svojo krizo in te mogoče Rooney sploh nima, je šele začetek sezone. Je pa kljub temu Wayne še vedno eden izmed najbolj spoštovanja vreden igralec pri Unitedu.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 31. avgust 2008, 14:10:34

Jap, sem še mal razmislil o vsej zadevi, potem ko sem si "spucal" dušo in lahko dodam še nekaj stavkov ;)

Ronster in Tevez STA odlična napadalca, vendar je Ronster nekje na poti zadnjih dveh let izgubil svoj killer instinct, tisti občutek kot ga je imel v Evertonu in prvi dve leti ob prestopu k Unitedu, ko je zadeval včasih prav nemogoče gole. To mu sedaj manjka. Kje je razlog tega??? Za moje pojme je vse v njegovi psihi, kjer mu nekaj ne štima. Verjetno si je mislil ko je prestopil k Unitedu da je sedaj car in prvo leto ali dve je vse tako kazalo. Potem je prišel Ronaldo in mu spodmaknil prvi količek izpod nog, ko je začel redneje zabijati gole kot on, ki je napadalec in je zadolžen za to, potem je prišel izpad Anglije iz Evropskega prvenstva, kjer mu tudi ni šlo vse po načrtih, pa nato Tevez, ki ga je spet začel prehitevati, sedaj pa se govori še o berbatovu, ki je pa še najbolj podoben Ruudu in v tem primeru bo moral eden od dvojke Tevez Ronster ostati na klopi in mislim da ga vsaj malo skrbi in trenutno upravičeno, čeprav dvomim da ga bo Alex dejansko posedel na klop in dal prednost Tevezu (spet angleška miselnost). Preprosto bi ga bilo treba dvigniti psihično, fizično in igralsko je na TOP nivoju, samo psiha ga zajebava.

Spomin me vodi kaki dve leti nazaj, ko je Ronster kar na enkrat zašel iz čistih situacij podajati in se ni odločil za strel na gol, potem ko je nekajkrat ali zgrešil ali mu je golman ubranil, no potem se je to stopnjevalo, tako da je zadnje čase bolj prisoten kot kak napadalno usmerjen vezist ali celo krilo.

Zame je še vedno klasa igralec in ćelim si da ga vidim spet v njegovi pravi predstavi, ko za šalo trese gole. Upam da ta tekma pride kaj kmalu in da se k nam vrne dobri stari Ronster!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Superpokal - Zenit : MUFC, 29.avgust 08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 31. avgust 2008, 14:30:09

Problem pri Rooneyju je v tem, da mu najbolj ustreza vloga drugega napadalca - kar je igral tudi v času, ko je bil pri Unitedu tudi RvN. V zadnjem času pa se Tevez vse bolj pomika nazaj (skoraj v zvezno vrsto), Rooney pa ostaja sam, kar pa mu ne ustreza. On rabi partnerja v napadu (najbolje je, da je mal bolj "sidraš", veliko bolje bi blo tudi, če bi Tevez igral bolj ofenzivno), je pa tudi res, da trenutno pač ni v najboljši formi (tako strelski kot igralski). Njegov razvoj (vsaj na potencial, ki ga je kazal ob prihodu) pa žal ni bil tako intenziven, to pa je posledica žrtvovanja za duge(ga) igralc(a)e, kar nekaj poškodb in - po mojem mnenju - prevelikega eksperimentiranja SAFa z njegovo vlogo (postavitvijo) v ekipi.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov