LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lanced dne 17. september 2008, 21:05:47

evo kontra :evil: dobr smo se rešil ;) sam takih ne smemo več pustit :twisted:
Uporabniški avatar
lanced
What is OT?
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 1. avgust 2008, 20:28:11

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 17. september 2008, 21:07:55

ronaldo anderosn IN
park hargreaves OUT
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 17. september 2008, 21:38:52

žalostno :roll: sicer ni neke tragedije sam igro bo treba poboljšat, še posebej k igramo z celzijem u nedelo
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pek dne 17. september 2008, 21:42:13

Fluid je napisal: Giggs, Ronaldo, Anderson so prvi kandidati za igro.


hmh?


No ja... Rabimo Ronalda to je dejstvo. Enostavno nas njegova hitrost, virtuoznost vleče naprej. Žal danes nismo zadeli a sezona je še dolga. Je pa res da z vsako tekmo ki jo še ne odigramo v tekmovalnem ritmu izgubimo točke, medtem ko si jih naši nasprotniki že pridno nabirajo.
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 17. september 2008, 21:43:22

To ni to.. mormo čimprej ujet ritem in začet zadevat, ker proti trenutno sijajnemu Chelseaju drugače ne bomo imeli šans.

Danes smo si jih nekaj sicer pripravili, a kaj ko v kazenskem ni nikogar ki bi žogo pospravil v mrežo. Nekaj smo poskušali s streli z razdalje, nekaj lepih duhovitih akcij in podaj a to še vedno ni United, ki je lani osvojil dvojno krono. Verjamem, da bomo zdaj ko se Ronaldo vrača pokazali boljše predstave in začeli igrati kot znamo!

Lohk bi blo bolš, lahko tudi slabše, a tako pač je in v nedeljo bo potrebno prikazat veliko več kot v dosedanjih tekmah in upam na zmago. OPTIMIST! :D
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 17. september 2008, 21:46:17

1:1 na koncu, v prečkah seveda. Kot sem pričakoval, zaspana, dolgočasna igra naših, najbrž v pričakovanju tekme s Chelsijem. Kaj nam pomaga zdaj ta remi, če čez vikend pušnemo. To bi bilo res ironično... :D. Res me vse spominja na Barcelono, ogromno žoge, pa nič z njo. Res sem izgubljal živce, podobno kot so naši izgubljali žogo. Pa naj mi kdo reče, da je remi z Villarealom uspeh, ker ni. Če smo 12 tekem zaporedoma doma zmagali, ni vrag, da bi tudi Špance.

2. polčas: Podoben začetek kot konec 1. polčasa, nekaj otipavanja, v pričakovanju Ronalda. Nato menjava in dejansko se je igra izboljšala, vendar še vedno je bilo premalo. Anderson še zdaj ne zna streljat, moram pa pohvalit Nevilla, parkrat požrtvovalno dobil žogo, je pa res, da tudi ni več podajal visokih žog :D.

Kurc ne, AAlborg tud remiziral s Celticom, tak da ql. Danes nam bi res morda zapasal Berbatov v napadu, a jebiga, ga ni blo. U glavnem, sem mislu, da se bomo dvignili pred zelooo pomembno tekmo z Chelsijem, pa se nismo. Ni dobra popotnica to ne. Me zanima, kdaj se bo Rdeči stroj zagnal...? Nekaj riba, pa ne vem točno kaj to je? Slaba sredina? Prav mogoče, prav mogoče...

MOM? Zame Evra!
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 17. september 2008, 21:51:28

ManRed je napisal:Kot sem pričakoval, zaspana, dolgočasna igra naših


Midva sva gledala druge tekme očitno...

Igra je bila vredu, v nasprotju z nekaterimi prejšnjimi, manjkal je gol.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. september 2008, 21:51:39

No ja... Ronaldo je vsekakor poživil igro, ker na krilih trenutno ni nihče v prav posebno dobro formi. Park se je sicer trudil, a mu manjka nekoliko več kreativnosti in samozavesti. Nanija ne bi preveč komentiral, ker enostavno ne oddaja tako žoge, kot bi jo lahko. Predložki slabi, enkrat je lepo ene dva nategnil, potem pa predložek v naročje vratarja. Ni vse v tem, da samo nabiješ v prostor, potem pa kar bo pa bo. Giggs tako tako. Zapletel se je pri eni obetavni akciji. Škoda tiste vratnice Evansa, hkrati pa sreča na drugi strani, da je bila samo vratnica. Pobudo imamo, podobno kot lani, nikakor pa ne mormo žoge spravt v gol.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 17. september 2008, 21:53:31

Ok :D. Sej maš prav... Rečmo, da nismo meli sreče, tak bo boljše. Sej šanse so ble, tak da igra ni bla zaspana, mona jst...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 17. september 2008, 22:05:21

ma ja,igra je bla,lepo je vse teklo ampak gol je manjkal kurc tu,....Evans nesrečen nažalost,.....ko je pa V'Real dal prečko sm mislu da mi bo pa herz skoču vn matr =D Tko ko sm reku,....nek beden protinapad bodo izpeljali in se jim bo ena akcija posrala kjer ne bomo pozorni.Vse so lepo iz prve užgali in na koncu sreča za nas.
Ampak so pa drkali čisto vse iz prve španci,sm mislu že popizdit =D Drugač pa ni blo nič iz nič od njih.Pa še mehkužen fuzbal so igrali pa samo padali kurci,....sj fino da je tam Tevez enga izučil pa mu dal vedeti kaj je prava bolečina =D
Uglavnm u nedeljo ma da pade Čelzi k čene se grem žiu zakopat =D lol ,....pa celo privilegij bom meu in bom lahko gledu tekmo,uaaaa majka =D

UNITED!!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. september 2008, 22:38:49

Pizda meni pa se zdi to vse kot ironija. Lani je bil čisto isti kurc. Vsi so nas že odpisali, zaradi 2 remijev in poraza, ter da ne damo gola in da je KRIZA... Sedaj so letos še zraven poškodbe in propad AIG-a :D (slišim pa da jih je nekdo rešil)

Jebiga, igra ni bla tako grozno slaba, kot sem že napisal hvalabogu da je Nani nekaj not flikno, Ronaldo je nazaj- Očitno smo se hudooo motili, o tem kako ne bo Viva Ronaldo, sem siguren da bo proti Borotu. RABIMO GA! To je trenutna realnost Manchester Uniteda.. :roll:

Imeli smo večje šanse in skoraj bi zadeli pa ni bilo sreče, ni neke panike za LP, so vsi remizirali v E skupini :)

V primeru da premagamo Chelsea... BO VSE DRUGAČE, do takrat pa lahko noč in jutri je šola :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 17. september 2008, 22:48:34

ni šole ni =D lol
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 18. september 2008, 5:52:36

Poskušali smo, a žoga nikakor ne najde poti v mrežo in to je glavni problem. Igra pa tudi ni stekla tako kot bi morala.Upam, da se to čim hitreje popravi in da začnemo igrat tako kot znamo in moramo, če želimo zmagovati. Ronaldo je ob prihodu poživil igro in krvavo ga bomo potrebovali vnaprej.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a warioth dne 18. september 2008, 9:38:49

Dobro so igrali za moje pojme. Tudi Nani me je presenetil. Bil je precej boljši kot na nekaterih prejšnjih tekmah, pa tudi podajal je precej boljše kot pa Gary. Čeprav je še precej manjkalo... Mislim, da bo čedalje bolje. Z Berbo in CR bo ekipa spet zmagovita, v to sem prepičan. Rabimo tisto piko na i. Rooney in Tevez se za moje pojme preveč vračata nazaj, kar pa potem manjka v napadu. Nani - Evra - Ronaldo pa dodajo ekipi hitrost, katera je smrtonostna v protinapadih.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 18. september 2008, 13:09:26

men se zdi da je prvi polčas biu zlo dober. kot ste že ugotovil je manjkal sam zaključek-gol. Vilarreal je meu 1 strel na gol, posest velik na naši strani, oni glih parkrat čez polovico pršl. težk je prebit tako obrambo, ampak z mal sreče (dosojen penal) bi se vse spremenil. mi bi se sprostil, oni pa odprl.
drugi polčas je bil velik slabši..koker sm jz laično opazoval, smo premalkrat zadržal žogo na sredini.. Ronaldo je bil poživitev, vidi se da lahko z dvema šprintoma spremeni potek tekme.

nič, malo me skrbi tekma s Chelsea-jom, predvsem če ne bomo dobre sredine skupi spravl. jz z neodločenim rezultatom ne bi bil razočaran!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 18. september 2008, 15:28:28

Tale remi je zame enako porazu. Ko je bilo konec tekme sem se najprej prašal naslednje: A sm jest mogoče gledu posnetek Werderja od torka al kaj? Direkt enako je blo vse. Domači napadal, mel šanse, a gola ni blo, gostje pa se zapiral noro. Na kurac mi grejo take tekme. Še Franco bi tam z petko zadel, pa bi vrgu neki v plazmo v gostiln. Pa jebe se mi, če je bi pol mogu dat 400 ojrov za novo. Kurčev FM v real lifu. Eni napadajo noro, skoz žoga v nogah, vse tako kot more biti, a gol ni. Nasprotnik pa itak, da bo mel eno šanso za gol. To je zmer. Edina dobra stran od včeraj je povratek CRja in remi na drugi tekmi med Celticom in Aalborgom. No, opazu sem še par stvari.
1. CR je motor ekipe. Ne bom špekuliral kolko procentov cele ekipe on predstavlja, vendar brez njega si pravega Uniteda ne morm predstavlat. Samo, da se spet navadi na igro in pride v tekmovalni ritem, pa bo pokalo. To, da je bil včeraj najbolj razpoloženo krilo na tekmo pove veliko o ostalih wingerjih. Hitrost ima še zmeraj in protinapadi z Andersonom, Tevezom in Rooneyem so majka za gledat. Pravilno je bilo tudi, da se ga je toplo pozdravilo. Ja vem, nekateri ga ne marate več, vendar boste mogl ta gnus do njega nekako spravt v ozadje.
2. Smo ko Barca lansko leto. Je pozešn, šans je več, vendar je tolko pimplanja pred golom, da glava boli. Naredijo 2-3 dobre podaje na prvo, a se pol vse ustavi. Včeraj je bilo to vidno najbolj pri CIgotu. Vsako žogo je ustavu in šu kao driblat. Itak ni razn unga strela naredu nič pametnga. Z Berbo v igri, ko bo on stavu na 16m in čakov na žogo, zna bit bolje, ker Rooney in Tevez se le preveč vračata nazaj in pol uspred ni nič.
3. Giggs je za u pokoj. V 80min, ko je vstopu sem vedu, da gola ne bo. Vsaj igra ne tok več, kar je edino prav. Model je ratu počasn, kar pomen, da za na krilo ni, ker nima šans kerga preigrat, zato se ga štuli na sredino, kjer pa pojma nima. Čimprej naj konča kariero, pa nej gre pionirčke učit. Tiste bo vsaj lahko kdaj pa kdaj preigral.
4. Švicko je gnoj. Tipo pojma nima o fuzbalu, edino kar je dobro pri njem, da nima nič v glav in vsake tok cajta butne ker vn. Nej mi en pove, kako naj bo tekma boljša, če igra samo ena ekipa. Villarreal je mel v prvem polčasu en kurčev strel na gol, pa še te je bil v 45min!!!!!!!!!!!! Drug polčas so se celo neki odprl. Streli na koncu 17-4.

Dobro, nič še ni izgubljenga. Je še dost tekm do konca, vendar razpored je ubijalski in nič kaj na roko napisan. Začetek sezone je porazen. Doma 2 tekmi, obakrat remi (1-1 in 0-0) V gosteh (superpokala tud zravn) 4 tekme, kjer je bila celo 1 zmaga, 1 remi in 2 poraza. Dosegl pa cele 3 gole. Itak se vidiiz lune, kaj manjka. GOLI. Upam, da bo za te poskrbel napadlci. Če jih ne bo, bo tole mučna sezona.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. september 2008, 17:12:26

Se čisto strinjam z ravenom... Isti kurac je bil lani, igra dobra ali zelo solidna vendar ni bilo golov, potem pa je prišo tisti katanačo niz od 1:0 in 0:1... Potem pa je prišel Wigan in se je začelo...

Problem pa je v tem da Rooney dela vse pizdarije druge ki jih niti ne rabi, ker proti takim ekipam ki se branijo je on še najmanj potreben v obrambi ali v sredini. Naj bo tam kjer mu je mesto, NAPAD. Isto Tevez. Na vsakem položaju samo v napadu ne. Zato pa Nani čaka komu bo podal, če pa Rooney in Tevez priletita ko se že vsi postavijo...

Anderson pa se je itak vidlo, z eno podajo je presekal celo obrambo takoj pri 2 dotiku, kar sta Fletch in Hargo delala 60min.

Še enkrat bom napisal, vem da je bolj tak žalostno vendar prokleto res. Brez Cristiana Ronalda ni rezultatov, ni golov in ni tiste dodatne hitrosti in spremembe v višjo prestavo. Naj bo Rio zadaj, naj bo kdorkoli brez Ronalda ne bomo zmogli to je žal resnica. Mi smo odvisni od njega, to se lepo vidi ko je prišel v igro, je takoj začelo nekaj ličit na nekaj več.

Itak ni važno, nismo v nobenem zaostanku za Celticom ali danci ker je bilo 0-0 tam.. Važno je da premagamo Chelsea(Bog najrajši te bom imel takrat) in takrat sem siguren da se bomo vrnili, če pa ne premagamo Chelsea, pa lahko govorimo o manjši krizi :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 18. september 2008, 17:45:33

Anderson#8 je napisal:
Itak ni važno, nismo v nobenem zaostanku za Celticom ali danci ker je bilo 0-0 tam.. Važno je da premagamo Chelsea(Bog najrajši te bom imel takrat) in takrat sem siguren da se bomo vrnili, če pa ne premagamo Chelsea, pa lahko govorimo o manjši krizi :roll:


Izgubit s Chelseajem v goste ne pomeni ravno krize. Izgubili smo tudi lani, ko smo bili nekako na vrhuncu sezone, pa smo po tej izgubljeni tekmi vse zmagali.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. september 2008, 17:58:49

Ja vem vendar pa bo prišlo do večjega zaostanka 6 pik + tega da imamo še tekmo manj ter seveda še bolj zbit confidence... In bodo težave, ker jih bomo morali loviti zeloo dolgo... :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 18. september 2008, 19:33:18

Anderson#8 je napisal:Anderson pa se je itak vidlo, z eno podajo je presekal celo obrambo takoj pri 2 dotiku, kar sta Fletch in Hargo delala 60min.


Fletcher je bil včeraj boljši od Andersona. Anderson je mel tisto eno žogo, drugo pa pod povprečjem, prehitro poizkuša, preveč na silo, izven forme je.

Anderson#8 je napisal:Še enkrat bom napisal, vem da je bolj tak žalostno vendar prokleto res. Brez Cristiana Ronalda ni rezultatov, ni golov in ni tiste dodatne hitrosti in spremembe v višjo prestavo. Naj bo Rio zadaj, naj bo kdorkoli brez Ronalda ne bomo zmogli to je žal resnica. Mi smo odvisni od njega, to se lepo vidi ko je prišel v igro, je takoj začelo nekaj ličit na nekaj več.


Ronaldo je najboljši igralec na svetu, vsaki ekipi bi se poznalo, če ga nebi mela. Če bi odšel, bi ga na nek način zamenjali, denarja bi meli dost...

Drugače smo lansko leto isto začeli, pa je Ronaldo igral. Jasno je pomemben člen ekipe, ni pa tko, da se brez njega vse konča.

Stvar je, da so ostali igralci še izven forme, praktično delamo pravi preseason zdele...k prihajanju v formo ne pomaga dejstvo, da mamo sredino drugačno vsako tekmo, da ni kontinuitete...

Če bo ob novem letu razlika med prvim in nami 6 točk, bomo prvaki.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost